Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14467
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Hradec Králové  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    858
    Týden:
    16
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    Út 27.08. 17:00 Hořiněves - Nepolisy 13:1 (7:0)
    So 31.08. 15:00 Skřivany - Stěžery 7:0 (2:0)
    Ne 01.09. 10:00 Dohalice - Smiřice 7:1 (6:0)
    Ne 01.09. 15:00 Kunčice - Slavia HK B 12:0 (6:0)
    Po 02.09. 17:00 Vysoká - Urbanice 5:0 (1:0)
    Út 03.09. 15:00 Lhota p. L. - Třebeš C 4:1 (3:0)
    Po 09.09. 17:00 H. Králové D - Myštěves 5:1 (2:0)

    3.kolo

    Út 03.09. 16:30 Slavia HK B - H. Králové D 2:1 (2:0)
    Čt 05.09. 17:00 Smiřice - Skřivany 1:2 (1:0)
    So 07.09. 10:00 Nepolisy - Dohalice 0:7 (0:3)
    So 07.09. 14:00 Myštěves - Hořiněves 0:14 (0:8)
    So 07.09. 15:00 Stěžery - Lhota p. L. 5:1 (1:1)
    Ne 08.09. 13:00 Prasek - Vysoká 3:1 (0:0)
    Ne 08.09. 14:00 Urbanice - Kunčice 1:9 (0:5)

    1.kolo

    Út 10.09. 17:00 Stěžery - Dohalice 1:4 (0:1)
    St 11.09. 17:00 Třebeš C - Skřivany 0:5 (0:2)
    St 11.09. 17:00 Nepolisy - H. Králové D 0:2 (0:0)
    Čt 12.09. 17:00 Smiřice - Hořiněves 0:4 (0:2)
    St 18.09. 17:00 Urbanice - Prasek 1:2 (1:1)
    Út 24.09. 16:30 Slavia HK B - Vysoká 1:3 (1:2)
    Čt 26.09. 17:00 Myštěves - Kunčice 0:6 (0:4)

    4.kolo

    Út 10.09. 17:00 Hořiněves - Slavia HK B 7:1 (2:0)
    Čt 12.09. 17:00 Třebeš C - Stěžery 2:2 (0:2)
    Ne 15.09. 10:00 Lhota p. L. - Smiřice 4:1 (1:1)
    Ne 15.09. 14:30 Dohalice - Myštěves 12:2 (5:0)
    Ne 15.09. 15:00 Kunčice - Prasek 6:4 (2:1)
    Po 16.09. 17:00 H. Králové D - Urbanice 1:1 (0:0)
    St 18.09. 17:00 Skřivany - Nepolisy 2:0 (1:0)

    5.kolo

    Út 17.09. 16:30 Slavia HK B - Dohalice 2:2 (1:1)
    Út 17.09. 17:00 Vysoká - Kunčice 0:6 (0:2)
    Čt 19.09. 17:00 Smiřice - Třebeš C 4:0 (2:0)
    So 21.09. 14:00 Myštěves - Skřivany 0:8 (0:5)
    Ne 22.09. 10:00 Nepolisy - Lhota p. L. 2:4 (1:2)
    Út 24.09. 17:00 Urbanice - Hořiněves 2:12 (0:5)
    So 16.11. 11:00 Prasek - H. Králové D 3:2 (2:1)

    6.kolo

    Čt 26.09. 17:00 Hořiněves - Prasek 6:4 (3:2)
    Čt 26.09. 17:00 Třebeš C - Nepolisy 1:0 (1:0)
    So 28.09. 10:00 Dohalice - Urbanice 8:0 (4:0)
    So 28.09. 14:00 Skřivany - Slavia HK B 3:1 (1:1)
    So 28.09. 14:30 Stěžery - Smiřice 7:0 (2:0)
    Ne 29.09. 15:00 Lhota p. L. - Myštěves 1:4 (1:2)
    Po 30.09. 17:00 H. Králové D - Vysoká 3:3 (1:1)

    7.kolo

    Út 01.10. 16:00 Slavia HK B - Lhota p. L. 1:1 (0:0)
    Út 01.10. 17:00 Vysoká - Hořiněves 0:1 (0:0)
    So 05.10. 10:00 Nepolisy - Stěžery 3:4 (1:4)
    So 05.10. 13:00 Myštěves - Třebeš C 4:0 (1:0)
    So 05.10. 14:00 Prasek - Dohalice 2:2 (0:2)
    Ne 06.10. 14:00 Urbanice - Skřivany 0:13 (0:6)
    Ne 06.10. 14:00 Kunčice - H. Králové D 5:0 (1:0)

    8.kolo

    Čt 10.10. 16:00 Smiřice - Nepolisy 2:7 (0:3)
    Čt 10.10. 16:30 Třebeš C - Slavia HK B 1:11 (0:5)
    Čt 10.10. 17:00 Hořiněves - Kunčice 3:2 (1:1)
    So 12.10. 10:00 Dohalice - Vysoká 1:0 (0:0)
    So 12.10. 13:30 Skřivany - Prasek 0:1 (0:0)
    So 12.10. 13:30 Stěžery - Myštěves 5:1 (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 Lhota p. L. - Urbanice 5:1 (2:1)

    9.kolo

    Po 14.10. 16:30 H. Králové D - Hořiněves 4:1 (2:1)
    Út 15.10. 16:00 Slavia HK B - Stěžery 3:2 (1:1)
    Út 15.10. 17:00 Vysoká - Skřivany 4:2 (1:0)
    So 19.10. 12:30 Myštěves - Smiřice 3:3 (1:1)
    Ne 20.10. 13:30 Prasek - Lhota p. L. 1:3 (0:1)
    Ne 20.10. 13:30 Kunčice - Dohalice 2:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:00 Urbanice - Třebeš C 7:1 (3:1)

    10.kolo

    Čt 12.09. 17:00 Lhota p. L. - Vysoká 0:1 (0:1)
    Čt 24.10. 16:00 Smiřice - Slavia HK B 3:6 (2:4)
    So 26.10. 10:00 Dohalice - H. Králové D 0:3 (0:1)
    So 26.10. 12:00 Třebeš C - Prasek 1:1 (0:0)
    So 26.10. 12:30 Stěžery - Urbanice 9:0 (2:0)
    Ne 27.10. 10:00 Nepolisy - Myštěves 2:3 (1:2)
    Ne 27.10. 12:30 Skřivany - Kunčice 1:7 (0:2)

    11.kolo

    Čt 19.09. 17:00 Hořiněves - Dohalice 1:3 (1:1)
    Po 28.10. 16:30 H. Králové D - Skřivany 3:1 (1:1)
    Út 29.10. 15:30 Slavia HK B - Nepolisy 7:2 (4:1)
    So 02.11. 14:00 Prasek - Stěžery 2:1 (1:0)
    Ne 03.11. 12:00 Kunčice - Lhota p. L. 5:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Urbanice - Smiřice 1:7 (1:3)
    So 16.11. 10:00 Vysoká - Třebeš C 6:1 (5:0)

    12. kolo - soutěž ukončena

    St 02.10. 17:00 Skřivany - Hořiněves 0:3 (0:1)
    So 09.11. 10:00 Stěžery - Vysoká 1:2 (0:2)
    So 09.11. 10:00 Nepolisy - Urbanice 7:0 (5:0)
    So 09.11. 14:00 Smiřice - Prasek 0:3 (0:2)
    So 09.11. 14:30 Třebeš C - Kunčice 0:7 (0:3)
    Ne 10.11. 11:00 Lhota p. L. - H. Králové D 0:3 (0:1)
    Ne 10.11. 11:00 Myštěves - Slavia HK B 2:8 (1:7)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 0 1 67:9 30
    2. 11 9 0 2 65:17 27
    3. 11 7 2 2 46:14 23
    4. 12 7 0 5 44:20 21
    5. 11 6 2 3 27:17 20
    6. 12 6 2 4 43:39 20
    7. 11 6 2 3 26:23 20
    8. 11 6 1 4 25:19 19
    9. 11 5 1 5 37:25 16
    10. 11 5 1 5 23:25 16
    11. 11 3 1 7 20:64 10
    12. 11 2 1 8 22:44 7
    13. 11 2 0 9 24:45 6
    14. 11 1 2 8 8:51 5
    15. 12 1 1 10 14:79 4

    Nejčtenější ze sportu