Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14448
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1181
    Týden:
    16
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    30.08. 16:30 Chlumecká sport. - Novosedlice 1:0 (1:0)
    So 31.08. 10:00 Souš - Proboštov 2:12 (0:7)
    Ne 01.09. 11:00 Trnovany - Duchcov 2:1 (2:0)
    Út 03.09. 17:00 Osek - Srbice 0:10 (0:4)
    St 04.09. 17:30 Meziboří - Ledvice 5:1 (4:1)
    St 11.09. 17:00 Hrob - Chlumec 3:0 (0:0)

    3.kolo

    Čt 05.09. 16:30 Novosedlice - Chlumec 2:4 (1:2)
    06.09. 17:00 Duchcov - Meziboří 5:3 (4:2)
    So 07.09. 10:00 Proboštov - Chlumecká sport. 13:0 (6:0)
    So 07.09. 10:00 Souš - Srbice 0:11 (0:4)
    So 07.09. 15:00 Ledvice - Osek 10:4 (5:3)
    Ne 08.09. 10:00 Hrob - Trnovany 2:14 (1:9)

    4.kolo

    13.09. 16:30 Chlumecká sport. - Srbice 0:9 (0:5)
    13.09. 16:30 Chlumec - Proboštov 1:11 (0:6)
    So 14.09. 10:30 Meziboří - Hrob 9:2 (6:1)
    Ne 15.09. 11:00 Trnovany - Novosedlice 11:1 (6:0)
    Ne 15.09. 17:00 Ledvice - Duchcov 7:6 (4:2)
    Út 01.10. 17:00 Osek - Souš 2:7 (1:1)

    5.kolo

    Čt 19.09. 16:30 Novosedlice - Meziboří 1:10 (0:4)
    Čt 19.09. 17:00 Srbice - Chlumec 9:0 (4:0)
    So 21.09. 10:00 Duchcov - Osek 6:3 (3:1)
    So 21.09. 10:00 Proboštov - Trnovany 5:0 (3:0)
    So 21.09. 10:00 Souš - Chlumecká sport. 6:0 (2:0)
    Ne 22.09. 10:00 Hrob - Ledvice 2:9 (2:4)

    6.kolo

    27.09. 16:30 Chlumec - Souš 1:9 (1:4)
    27.09. 17:00 Meziboří - Proboštov 2:8 (1:4)
    So 28.09. 10:00 Duchcov - Hrob 11:0 (8:0)
    So 28.09. 10:30 Osek - Chlumecká sport. 3:1 (3:1)
    So 28.09. 11:00 Trnovany - Srbice 0:8 (0:3)
    Ne 29.09. 15:00 Ledvice - Novosedlice 19:1 (7:1)

    7.kolo

    Út 01.10. 16:30 Proboštov - Ledvice 3:2 np (0:0)
    Čt 03.10. 16:30 Novosedlice - Duchcov 1:13 (1:6)
    Čt 03.10. 17:00 Srbice - Meziboří 3:1 (2:1)
    04.10. 17:00 Chlumecká sport. - Chlumec 3:0k
    So 05.10. 10:00 Souš - Trnovany 2:1 (2:0)
    Ne 06.10. 10:00 Hrob - Osek 4:2 (3:1)

    8.kolo

    11.10. 16:30 Meziboří - Souš 3:2 np (2:0)
    So 12.10. 10:00 Duchcov - Proboštov 0:13 (0:9)
    So 12.10. 10:30 Osek - Chlumec 1:5 (0:2)
    So 12.10. 16:00 Ledvice - Srbice 4:8 (2:4)
    Ne 13.10. 10:00 Hrob - Novosedlice 8:2 (3:1)
    Ne 13.10. 11:00 Trnovany - Chlumecká sport. 9:0 (5:0)

    9.kolo

    Út 15.10. 16:30 Chlumec - Trnovany 2:7 (0:3)
    Čt 17.10. 16:30 Novosedlice - Osek 1:5 (1:3)
    Čt 17.10. 17:00 Srbice - Duchcov 7:1 (2:0)
    18.10. 16:30 Souš - Ledvice 4:3 np (1:0)
    18.10. 16:30 Chlumecká sport. - Meziboří 1:5 (0:3)
    So 19.10. 10:00 Proboštov - Hrob 7:1 (3:0)

    10.kolo

    St 23.10. 16:30 Meziboří - Chlumec 8:1 (4:0)
    Čt 24.10. 16:30 Novosedlice - Proboštov 1:14 (1:8)
    So 26.10. 10:30 Osek - Trnovany 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 10:00 Duchcov - Souš 2:7 (1:4)
    Ne 27.10. 10:00 Hrob - Srbice 0:9 (0:3)
    Ne 17.11. 15:00 Ledvice - Chlumecká sport. 6:1 (3:0)

    11.kolo

    St 30.10. 15:15 Hrob - Souš 0:8 (0:3)
    St 30.10. 16:30 Chlumec - Ledvice 1:5 (0:1)
    Čt 31.10. 17:00 Srbice - Novosedlice 7:0 (4:0)
    01.11. 16:00 Chlumecká sport. - Duchcov 4:1 (1:0)
    So 02.11. 10:30 Trnovany - Meziboří 2:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Proboštov - Osek 8:1 (5:0)

    1. kolo - soutěž ukončena

    Čt 07.11. 17:15 Srbice - Proboštov 3:1 (0:0)
    So 09.11. 10:00 Ledvice - Trnovany 0:1 (0:1)
    So 09.11. 10:30 Meziboří - Osek 2:4 (1:1)
    Ne 10.11. 10:00 Hrob - Chlumecká sport. 2:3 (0:2)
    Ne 10.11. 10:00 Novosedlice - Souš 1:15 (0:9)
    St 13.11. 15:30 Duchcov - Chlumec 1:3 (1:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 11 0 0 0 84:7 33
    2. 11 9 1 0 1 94:13 29
    3. 11 8 0 0 3 49:22 24
    4. 11 7 1 1 2 61:35 24
    5. 11 6 0 2 3 66:34 20
    6. 11 5 1 0 5 48:30 17
    7. 11 4 0 0 7 47:50 12
    8. 11 4 0 0 7 14:54 12
    9. 11 3 0 0 8 25:56 9
    10. 11 3 0 0 8 18:59 9
    11. 11 3 0 0 8 24:74 9
    12. 11 0 0 0 11 11:107 0

    Nejčtenější ze sportu