Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14440
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1061
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 26.08. 16:30 Veselí - Jistebnice 11:0 (7:0)
    Čt 29.08. 10:00 Větrovy - Táborsko C 17:3 (8:0)
    Čt 29.08. 17:00 Meteor Tábor - Bechyně 2:2 (0:2)
    Čt 29.08. 17:00 Želeč - Stádlec 0:3 (0:2)
    30.08. 17:00 Malšice - Táborsko B 3:9 (1:2)
    Ne 01.09. 10:00 Sudoměřice - Veselí B 0:2 (0:0)
    Ne 01.09. 13:00 Chýnov - Planá n.L. 2:5 (0:2)
    Út 10.09. 17:00 Chotoviny - Sezimovo Ústí B výsledek

    2.kolo

    Út 03.09. 17:00 Planá n.L. - Malšice 9:0 (2:0)
    Út 03.09. 17:00 Sezimovo Ústí B - Meteor Tábor 1:4 (0:2)
    St 04.09. 17:00 Táborsko C - Chotoviny 2:9 (1:4)
    Čt 05.09. 16:30 Veselí B - Větrovy 1:10 (0:4)
    Čt 05.09. 18:00 Táborsko - Veselí 0:1 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Stádlec - Chýnov 6:3 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Jistebnice - Sudoměřice 10:0 (5:0)
    St 02.10. 16:30 Bechyně - Želeč 7:0 (2:0)

    3.kolo

    Čt 12.09. 17:00 Sudoměřice - Táborsko 1:4 (0:2)
    Čt 12.09. 17:00 Meteor Tábor - Táborsko C 8:2 (4:0)
    Čt 12.09. 17:00 Želeč - Sezimovo Ústí B 0:8 (0:2)
    Čt 12.09. 17:00 Táborsko B - Planá n.L. 3:4 (0:2)
    13.09. 17:00 Chotoviny - Veselí B 2:5 (0:4)
    13.09. 17:00 Malšice - Stádlec 10:3 (4:1)
    So 14.09. 10:00 Větrovy - Jistebnice 8:5 (5:1)
    Ne 15.09. 13:00 Chýnov - Bechyně 4:10 (3:3)

    4.kolo

    Po 16.09. 16:30 Veselí - Sudoměřice 9:1 (4:0)
    St 18.09. 17:00 Táborsko C - Želeč 0k:3
    Čt 19.09. 16:30 Veselí B - Meteor Tábor 5:5 (0:2)
    Ne 22.09. 10:00 Jistebnice - Chotoviny 3:10 (0:6)
    Ne 22.09. 14:00 Stádlec - Táborsko B 0:11 (0:6)
    Po 23.09. 17:00 Bechyně - Malšice 3:4 (1:2)
    Po 23.09. 17:30 Táborsko - Větrovy 7:5 (4:2)
    Út 24.09. 17:00 Sezimovo Ústí B - Chýnov 1:6 (0:3)

    5.kolo

    Út 24.09. 18:00 Planá n.L. - Stádlec 7:0 (3:0)
    Čt 26.09. 16:30 Táborsko B - Bechyně 12:3 (5:2)
    Čt 26.09. 17:00 Meteor Tábor - Jistebnice 7:3 (5:1)
    Čt 26.09. 17:00 Želeč - Veselí B 3:11 (1:3)
    27.09. 16:30 Chotoviny - Táborsko 2:5 (1:1)
    27.09. 17:00 Malšice - Sezimovo Ústí B 4:4 (1:3)
    Ne 29.09. 13:30 Chýnov - Táborsko C 2:6 (0:3)
    Út 08.10. 17:00 Větrovy - Veselí 0:7 (0:3)

    6.kolo

    Po 30.09. 16:30 Veselí - Chotoviny 12:0 (6:0)
    Út 01.10. 17:00 Sezimovo Ústí B - Táborsko B 3:13 (1:6)
    St 02.10. 17:00 Táborsko C - Malšice 1:3 (0:3)
    Čt 03.10. 16:30 Veselí B - Chýnov 9:2 (4:1)
    Čt 03.10. 17:00 Táborsko - Meteor Tábor 1:6 (1:2)
    Ne 06.10. 10:00 Sudoměřice - Větrovy 3:5 (2:2)
    Ne 06.10. 15:00 Jistebnice - Želeč 14:1 (6:0)
    Po 07.10. 17:00 Bechyně - Planá n.L. 1:7 (0:2)

    7.kolo

    Čt 10.10. 16:30 Želeč - Táborsko 0:0 (0:0)
    Čt 10.10. 17:00 Táborsko B - Táborsko C 10:1 (5:1)
    11.10. 16:30 Chotoviny - Sudoměřice 8:0 (2:0)
    11.10. 16:30 Malšice - Veselí B 3:1 (2:0)
    Ne 13.10. 13:00 Chýnov - Jistebnice 5:11 (2:6)
    Ne 13.10. 15:00 Stádlec - Bechyně 2:8 (1:3)
    Út 15.10. 17:00 Planá n.L. - Sezimovo Ústí B 8:1 (7:0)
    Čt 17.10. 16:30 Meteor Tábor - Veselí 1:4 (0:3)

    8.kolo

    Po 14.10. 16:30 Veselí - Želeč 7:0 (2:0)
    Út 15.10. 16:30 Sezimovo Ústí B - Stádlec 14:2 (6:1)
    Čt 17.10. 16:30 Veselí B - Táborsko B 3:4 (1:3)
    Čt 17.10. 16:30 Táborsko - Chýnov 8:1 (5:1)
    So 19.10. 10:00 Větrovy - Chotoviny 13:5 (5:3)
    Ne 20.10. 10:00 Sudoměřice - Meteor Tábor 2:11 (1:3)
    Ne 20.10. 14:30 Jistebnice - Malšice 10:1 (7:0)
    Čt 31.10. 16:30 Táborsko C - Planá n.L. 3:4 (2:3)

    9.kolo

    Ne 06.10. 13:30 Stádlec - Táborsko C 4:5 (4:1)
    Út 22.10. 17:00 Planá n.L. - Veselí B 9:3 (6:1)
    Čt 24.10. 15:30 Táborsko B - Jistebnice 6:2 (3:0)
    Čt 24.10. 16:00 Meteor Tábor - Větrovy 4:5 (1:4)
    25.10. 16:00 Malšice - Táborsko 2:6 (1:4)
    25.10. 16:30 Želeč - Sudoměřice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:30 Chýnov - Veselí 1:14 (0:8)
    Po 06.04. 00:00 Bechyně - Sezimovo Ústí B výsledek

    10.kolo

    Po 28.10. 16:30 Veselí - Malšice 15:0 (8:0)
    01.11. 15:30 Chotoviny - Meteor Tábor 2:5 (2:2)
    So 02.11. 10:00 Jistebnice - Planá n.L. 3:3 (1:2)
    So 02.11. 10:00 Větrovy - Želeč 13:1 (5:0)
    Ne 03.11. 10:00 Sudoměřice - Chýnov 2:3 (1:3)
    Ne 03.11. 14:00 Veselí B - Stádlec 4:2 (2:2)
    Po 04.11. 16:30 Táborsko C - Bechyně 2:5 (1:3)
    Po 04.11. 18:00 Táborsko - Táborsko B 2:9 (1:3)

    11. kolo - soutěž ukončena

    Po 28.10. 14:00 Stádlec - Jistebnice 4:6 (1:6)
    01.11. 16:00 Malšice - Sudoměřice 4:2 (3:2)
    Út 05.11. 16:00 Sezimovo Ústí B - Táborsko C 4:4 (3:4)
    St 06.11. 15:30 Želeč - Chotoviny výsledek
    Čt 07.11. 15:00 Táborsko B - Veselí 1:4 (1:1)
    Čt 07.11. 18:00 Planá n.L. - Táborsko 4:1 (2:0)
    So 09.11. 13:00 Chýnov - Větrovy 3:12 (2:7)
    03.04. 17:00 Bechyně - Veselí B výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 10 0 0 84:4 30
    2. 10 9 1 0 60:17 28
    3. 10 8 0 2 78:25 24
    4. 10 8 0 2 88:39 24
    5. 10 6 2 2 53:27 20
    6. 11 5 1 5 67:56 16
    7. 10 5 1 4 44:40 16
    8. 10 5 1 4 34:31 16
    9. 11 5 1 5 34:63 16
    10. 8 4 1 3 39:33 13
    11. 8 3 0 5 38:45 9
    12. 8 2 2 4 36:41 8
    13. 11 2 1 8 29:69 7
    14. 10 2 1 7 10:63 7
    15. 10 2 0 8 26:68 6
    16. 11 2 0 9 32:84 6
    17. 10 0 0 10 11:58 0

    Nejčtenější ze sportu