Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14417
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    713
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 09:00 Divišov - Vracovice 4:7 (2:3)
    So 31.08. 10:15 Vlašim B - Dolní Kralovice 10:4 (5:2)
    So 31.08. 10:15 Velíš - Soběhrdy 0:10 (0:8)
    So 31.08. 10:30 Trhový Štěpánov - Teplýšovice 0:24 (0:8)
    Ne 01.09. 10:15 Chocerady - Zdislavice 4:7 (1:2)

    3.kolo

    So 07.09. 08:30 Dolní Kralovice - Velíš 16:0 (7:0)
    So 07.09. 09:00 Křivsoudov - Divišov 12:1 (7:0)
    Ne 08.09. 09:00 Zdislavice - Vlašim B 2:8 (0:2)
    Ne 08.09. 10:30 Teplýšovice - Chocerady 8:3 (3:0)
    Ne 08.09. 11:30 Vracovice - Vlašim 4:3 (2:2)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 Velíš - Zdislavice 0:6 (0:3)
    So 14.09. 10:30 Trhový Štěpánov - Vracovice 2:15 (1:6)
    So 14.09. 14:00 Vlašim - Křivsoudov 0:5 (0:2)
    St 18.09. 18:00 Soběhrdy - Dolní Kralovice 10:2 (1:2)
    Ne 29.09. 14:30 Vlašim B - Teplýšovice 8:0 (2:0)

    5.kolo

    So 21.09. 09:00 Křivsoudov - Trhový Štěpánov 16:0 (6:0)
    So 21.09. 09:00 Divišov - Vlašim 8:3 (3:2)
    Ne 22.09. 09:00 Zdislavice - Soběhrdy 1:7 (0:4)
    Ne 22.09. 10:30 Teplýšovice - Velíš 6:0 (2:0)
    Ne 22.09. 11:30 Vracovice - Chocerady 1:9 (0:5)

    1.kolo

    St 25.09. 16:30 Soběhrdy - Vlašim B 9:5 (4:3)
    St 25.09. 16:30 Dolní Kralovice - Chocerady 4:2 (2:1)
    St 25.09. 16:30 Zdislavice - Trhový Štěpánov 12:0 (4:0)
    St 25.09. 16:30 Teplýšovice - Vlašim 9:0 (3:0)
    St 25.09. 16:30 Vracovice - Křivsoudov 0:13 (0:8)

    6.kolo

    So 28.09. 08:30 Dolní Kralovice - Zdislavice 0:3 (0:1)
    So 28.09. 10:30 Trhový Štěpánov - Divišov 0:7 (0:2)
    So 28.09. 14:00 Vlašim B - Vracovice 17:0 (7:0)
    Ne 29.09. 10:15 Chocerady - Křivsoudov 4:6 (1:3)
    Ne 27.10. 10:00 Soběhrdy - Teplýšovice 5:0 (2:0)

    7.kolo

    So 05.10. 09:00 Divišov - Chocerady 1:7 (1:2)
    So 05.10. 10:15 Vlašim - Trhový Štěpánov 8:0 (3:0)
    Ne 06.10. 09:00 Křivsoudov - Vlašim B 4:5 (1:2)
    Ne 06.10. 10:30 Teplýšovice - Dolní Kralovice 4:2 (1:2)
    Ne 06.10. 11:30 Vracovice - Velíš 4:0 (3:0)

    8.kolo

    11.10. 17:30 Zdislavice - Teplýšovice 0:5 (0:3)
    So 12.10. 10:15 Velíš - Křivsoudov 0:6 (0:3)
    So 12.10. 10:45 Soběhrdy - Vracovice 16:1 (11:1)
    So 12.10. 14:00 Vlašim B - Divišov 20:0 (6:0)
    Ne 13.10. 10:15 Chocerady - Vlašim 0k:3

    9.kolo

    So 19.10. 09:00 Divišov - Velíš 5:2 (2:0)
    So 19.10. 10:30 Trhový Štěpánov - Chocerady 0:16 (0:10)
    So 19.10. 14:00 Křivsoudov - Soběhrdy 1:6 (0:3)
    Ne 20.10. 10:15 Vlašim - Vlašim B 0:12 (0:10)
    Ne 20.10. 11:30 Vracovice - Dolní Kralovice 4:10 (1:4)

    10.kolo

    25.10. 16:30 Velíš - Vlašim 1:3 (0:3)
    So 26.10. 08:30 Dolní Kralovice - Křivsoudov 3:3 (1:1)
    So 26.10. 10:15 Vlašim B - Trhový Štěpánov 29:0 (14:0)
    So 26.10. 10:45 Soběhrdy - Divišov 10:2 (4:0)
    Ne 27.10. 09:00 Zdislavice - Vracovice 5:9 (2:4)

    11.kolo

    So 02.11. 09:00 Křivsoudov - Zdislavice 9:2 (5:1)
    So 02.11. 09:00 Divišov - Dolní Kralovice 3:10 (1:5)
    So 02.11. 10:30 Trhový Štěpánov - Velíš 0:1 (0:1)
    Ne 03.11. 10:15 Chocerady - Vlašim B 3:16 (0:7)
    Ne 03.11. 11:30 Vracovice - Teplýšovice 0:8 (0:5)
    Ne 03.11. 13:00 Vlašim - Soběhrdy 0:13 (0:6)

    12.kolo

    So 09.11. 08:30 Dolní Kralovice - Vlašim 14:3 (8:1)
    So 09.11. 09:00 Zdislavice - Divišov 8:3 (4:2)
    So 09.11. 10:15 Velíš - Chocerady 0:13 (0:4)
    So 09.11. 10:45 Soběhrdy - Trhový Štěpánov 13:1 (5:1)
    Ne 10.11. 10:30 Teplýšovice - Křivsoudov 4:2 (4:2)

    13. kolo - soutěž ukončena

    Ne 06.10. 10:15 Chocerady - Soběhrdy 3:6 (1:3)
    So 16.11. 09:00 Divišov - Teplýšovice 0:10 (0:5)
    So 16.11. 10:30 Trhový Štěpánov - Dolní Kralovice 1:13 (1:5)
    Ne 17.11. 13:00 Vlašim - Zdislavice 1:2 (1:1)
    Ne 17.11. 13:00 Vlašim B - Velíš 23:0 (11:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 11 0 0 105:16 33
    2. 11 10 0 1 153:22 30
    3. 11 9 0 2 78:20 27
    4. 11 7 1 3 77:25 22
    5. 11 6 1 4 78:43 19
    6. 11 6 0 5 48:46 18
    7. 11 5 0 6 45:87 15
    8. 11 4 0 7 64:52 12
    9. 11 3 0 8 24:68 9
    10. 11 3 0 8 34:89 9
    11. 11 1 0 10 4:92 3
    12. 11 0 0 11 4:154 0

    Nejčtenější ze sportu