Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 14410
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • České Budějovice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
221
Týden:
5
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

30.08. 16:30 N. Hodějovice - Ledenice 2:0 (1:0)
30.08. 17:00 Olešnice - Mladé 8:1 (4:1)
30.08. 17:00 Trhové Sviny B - Srubec 4:3 np (2:1)
Po 02.09. 17:00 H. Stropnice - Nová Ves 30:0 (14:0)

2.kolo

Po 02.09. 16:30 Mladé - Trhové Sviny B 1:2 (1:1)
St 04.09. 17:00 N. Hodějovice - Nová Ves 13:1 (8:0)
06.09. 16:30 Olešnice - Ledenice 3:2 np (2:2)
06.09. 17:00 Srubec - H. Stropnice 0:12 (0:7)

3.kolo

Út 10.09. 17:00 H. Stropnice - Mladé 24:0 (12:0)
Čt 12.09. 17:00 Trhové Sviny B - Ledenice 7:2 (4:0)
13.09. 17:00 Olešnice - N. Hodějovice 0:2 (0:1)
13.09. 17:30 Nová Ves - Srubec 1:9 (0:4)

4.kolo

Po 16.09. 16:30 Mladé - Nová Ves 3:2 (1:1)
St 18.09. 17:00 N. Hodějovice - Srubec 6:0 (4:0)
20.09. 16:30 H. Stropnice - Ledenice 12:1 (7:0)
20.09. 17:00 Olešnice - Trhové Sviny B 1:6 (0:3)

5.kolo

Út 24.09. 17:30 H. Stropnice - Olešnice 16:3 (11:0)
27.09. 17:00 Trhové Sviny B - N. Hodějovice 2:4 (1:2)
27.09. 17:00 Srubec - Mladé 5:2 (3:2)
27.09. 17:30 Nová Ves - Ledenice 0:1 (0:0)

6.kolo

St 02.10. 17:00 N. Hodějovice - Mladé 8:1 (4:1)
Čt 03.10. 17:00 Trhové Sviny B - H. Stropnice 2:11 (1:5)
04.10. 16:30 Srubec - Ledenice 2:3 (1:3)
04.10. 17:00 Olešnice - Nová Ves 7:2 (4:1)

7.kolo

Po 07.10. 16:30 Mladé - Ledenice 3:2 (2:1)
Út 08.10. 17:00 H. Stropnice - N. Hodějovice 4:2 (2:0)
11.10. 16:30 Srubec - Olešnice 3:5 (3:2)
11.10. 17:30 Nová Ves - Trhové Sviny B 1:4 (0:1)

8.kolo

Po 14.10. 16:30 Mladé - Olešnice 0:3 (0:0)
St 16.10. 17:00 N. Hodějovice - Ledenice 1:3 (0:0)
18.10. 16:30 Srubec - Trhové Sviny B 4:3 (3:1)
18.10. 17:30 Nová Ves - H. Stropnice 0:25 (0:11)

9.kolo

25.10. 16:30 H. Stropnice - Srubec výsledek
25.10. 17:00 Trhové Sviny B - Mladé 5:0 (2:0)
25.10. 17:00 Olešnice - Ledenice 0:2 (0:2)
25.10. 17:30 Nová Ves - N. Hodějovice 0:7 (0:0)

10.kolo

St 30.10. 16:00 N. Hodějovice - Olešnice 2:3 (0:2)
01.11. 15:00 Srubec - Nová Ves 6:2 (3:1)
01.11. 16:00 Trhové Sviny B - Ledenice 6:2 (2:0)
01.11. 16:00 Mladé - H. Stropnice 0:10 (0:6)

11. kolo - soutěž ukončena

08.11. 15:00 Srubec - N. Hodějovice 1:4 (1:2)
08.11. 16:00 Nová Ves - Mladé 2:4 (1:0)
08.11. 16:00 H. Stropnice - Ledenice 10:0 (4:0)
08.11. 16:00 Trhové Sviny B - Olešnice 9:2 (5:1)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 10 10 0 0 0 154:8 30
2. 11 8 0 0 3 51:15 24
3. 11 7 1 0 3 49:31 23
4. 11 5 1 0 5 34:45 17
5. 10 4 0 1 5 33:41 13
6. 11 4 0 1 6 18:45 13
7. 11 3 0 0 8 15:71 9
8. 11 0 0 0 11 11:109 0