Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14409
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    460
    Týden:
    14
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 28.08. 17:00 JFA B - Lišov 9:3 (6:0)
    30.08. 17:00 Planá - Větřní 6:5 np (2:3)
    Út 03.09. 17:00 Kamenný Újezd - Roudné B 4:6 (3:4)
    Po 16.09. 17:00 Mokré - Římov 9:1 (4:1)

    2.kolo

    St 04.09. 17:00 JFA B - Planá 2:5 (2:3)
    Čt 05.09. 17:00 Lišov - Roudné B 2:3 np (1:0)
    06.09. 17:00 Římov - Kamenný Újezd 3:4 np (2:1)
    06.09. 17:00 Větřní - Mokré 4:3 (2:0)

    3.kolo

    Po 09.09. 17:30 Roudné B - Římov 8:1 (3:0)
    Út 10.09. 17:00 Mokré - JFA B 11:1 (3:1)
    Čt 12.09. 16:30 Kamenný Újezd - Větřní 2:6 (1:3)
    13.09. 17:00 Planá - Lišov 2:4 (0:1)

    4.kolo

    St 18.09. 17:00 JFA B - Kamenný Újezd 5:0 (3:0)
    20.09. 17:00 Planá - Mokré 2:3 np (1:1)
    Ne 22.09. 10:00 Větřní - Roudné B 5:1 (4:1)
    Út 01.10. 17:00 Lišov - Římov 8:0 (4:0)

    5.kolo

    Po 23.09. 16:30 Kamenný Újezd - Planá 0:3 (0:2)
    Po 23.09. 17:30 Roudné B - JFA B 3:5 (2:2)
    Út 24.09. 17:00 Mokré - Lišov 6:3 (5:2)
    27.09. 17:00 Římov - Větřní 0:8 (0:7)

    6.kolo

    Út 01.10. 17:00 Mokré - Kamenný Újezd 1:2 (0:1)
    Čt 03.10. 17:00 Lišov - Větřní 1:4 (1:2)
    04.10. 17:00 JFA B - Římov 11:0 (4:0)
    04.10. 17:00 Planá - Roudné B 5:0 (1:0)

    7.kolo

    Po 07.10. 17:30 Roudné B - Mokré 0k:3
    11.10. 16:30 Kamenný Újezd - Lišov 0:7 (0:2)
    11.10. 17:00 Římov - Planá 4:6 (3:2)
    Ne 13.10. 10:00 Větřní - JFA B 5:3 (3:1)

    8.kolo

    Čt 17.10. 17:00 Lišov - JFA B 2:1 np (1:1)
    Čt 17.10. 17:30 Roudné B - Kamenný Újezd 1:0 np (0:0)
    18.10. 17:00 Římov - Mokré 1:9 (0:5)
    Ne 20.10. 10:00 Větřní - Planá 1:2 (0:1)

    9.kolo

    Po 21.10. 17:30 Roudné B - Lišov 7:1 (3:0)
    Út 22.10. 17:00 Mokré - Větřní 3:4 np (1:1)
    25.10. 16:30 Kamenný Újezd - Římov 0:1 (0:0)
    25.10. 17:00 Planá - JFA B 2:5 (0:2)

    10.kolo

    St 30.10. 17:00 JFA B - Mokré 5:6 np (1:4)
    Čt 31.10. 16:00 Lišov - Planá 1:3 (0:2)
    Út 05.11. 16:00 Větřní - Kamenný Újezd 7:1 (4:0)
    St 06.11. 16:00 Římov - Roudné B 0:6 (0:5)

    11. kolo - soutěž ukončena

    Čt 07.11. 18:00 Roudné B - Větřní 3:4 np (0:2)
    08.11. 15:30 Mokré - Planá 4:2 (0:0)
    08.11. 16:00 Kamenný Újezd - JFA B 4:1 (3:1)
    So 09.11. 12:30 Římov - Lišov 0:9 (0:5)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 7 2 1 1 51:24 26
    2. 11 6 2 1 2 56:24 23
    3. 11 6 1 1 3 37:28 21
    4. 11 5 0 2 4 48:39 17
    5. 11 4 2 1 4 36:29 17
    6. 11 4 1 1 5 40:34 15
    7. 11 2 1 1 7 16:40 9
    8. 11 1 0 1 9 11:77 4

    Nejčtenější ze sportu