Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 14401
  • Návštěvy: 522/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5041
    Týden:
    522
    Dnes:
    20
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Křivsoudov - Chotýšany 8:3 (2:2)
    So 24.08. 17:00 Dolní Kralovice - Maršovice 3:3 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Přestavlky - Divišov B 2:4 (0:2)
    Ne 25.08. 14:00 Nespeky B - Mezno 5:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Jankov - Postupice 0:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Bystřice - Týnec 1:3 (1:2)
    Ne 25.08. 17:00 Struhařov - Neveklov 3:5 (1:1)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Chotýšany - Neveklov 1:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Týnec - Přestavlky 2:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Postupice - Nespeky B 2:2 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Křivsoudov - Jankov 9:1 (4:1)
    Ne 01.09. 15:00 Divišov B - Struhařov 3:2 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Maršovice - Bystřice 4:1 (2:1)
    Čt 19.09. 17:30 Mezno - Dolní Kralovice 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Dolní Kralovice - Postupice 2:2 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Přestavlky - Maršovice 4:3 (2:2)
    So 07.09. 17:00 Neveklov - Divišov B 8:3 (4:1)
    Ne 08.09. 14:00 Nespeky B - Křivsoudov 4:4 (4:4)
    Ne 08.09. 17:00 Jankov - Chotýšany 5:1 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Bystřice - Mezno 3:2 (2:2)
    Ne 08.09. 17:00 Struhařov - Týnec 4:3 (1:2)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Chotýšany - Divišov B 0:3 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Týnec - Neveklov 3:2 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Postupice - Bystřice 1:1 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Křivsoudov - Dolní Kralovice 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Maršovice - Struhařov 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Mezno - Přestavlky 4:4 (2:2)
    Ne 15.09. 16:30 Jankov - Nespeky B 3:0 (1:0)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Dolní Kralovice - Jankov 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Přestavlky - Postupice 0:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Neveklov - Maršovice 2:1 (1:1)
    Ne 22.09. 14:00 Nespeky B - Chotýšany 12:1 (5:0)
    Ne 22.09. 15:00 Divišov B - Týnec 3:2 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Bystřice - Křivsoudov 1:8 (0:4)
    Ne 22.09. 16:30 Struhařov - Mezno 5:2 (1:0)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Chotýšany - Týnec 3:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Postupice - Struhařov 2:0 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Křivsoudov - Přestavlky 2:1 (0:1)
    Ne 29.09. 14:00 Nespeky B - Dolní Kralovice 3:3 (2:2)
    Ne 29.09. 16:00 Maršovice - Divišov B 11:2 (7:1)
    Ne 29.09. 16:00 Mezno - Neveklov 2:2 (2:2)
    Ne 29.09. 16:00 Jankov - Bystřice 5:0 (2:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Dolní Kralovice - Chotýšany 2:2 (1:2)
    So 05.10. 16:00 Přestavlky - Jankov 1:2 (1:2)
    So 05.10. 16:00 Neveklov - Postupice 3:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Týnec - Maršovice 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Divišov B - Mezno 9:1 (6:0)
    Ne 06.10. 16:00 Bystřice - Nespeky B 2:3 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Struhařov - Křivsoudov 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Chotýšany - Maršovice 0:7 (0:4)
    So 12.10. 15:30 Postupice - Divišov B 6:2 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Křivsoudov - Neveklov 3:2 (1:2)
    So 12.10. 15:30 Dolní Kralovice - Bystřice 4:1 (1:1)
    Ne 13.10. 14:00 Nespeky B - Přestavlky 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 Mezno - Týnec 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Jankov - Struhařov 5:0 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Přestavlky - Dolní Kralovice 2:1
    So 19.10. 15:30 Neveklov - Jankov 2:3
    So 19.10. 15:30 Týnec - Postupice 6:0
    Ne 20.10. 15:00 Divišov B - Křivsoudov 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Bystřice - Chotýšany 1:2
    Ne 20.10. 15:30 Struhařov - Nespeky B 7:2
    Ne 20.10. 15:30 Maršovice - Mezno 1:1

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Chotýšany - Mezno 6:2 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Postupice - Maršovice 3:3 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Křivsoudov - Týnec 5:3 (3:3)
    So 26.10. 14:30 Dolní Kralovice - Struhařov 1:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 Nespeky B - Neveklov 4:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Jankov - Divišov B 6:1 (4:0)
    Ne 27.10. 14:30 Bystřice - Přestavlky 2:4 (0:2)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Přestavlky - Chotýšany 7:1 (4:1)
    So 02.11. 14:00 Neveklov - Dolní Kralovice 8:1 (5:0)
    So 02.11. 14:00 Týnec - Jankov 2:4 (0:3)
    Ne 03.11. 14:00 Struhařov - Bystřice 4:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Divišov B - Nespeky B 1:3 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Maršovice - Křivsoudov 4:3 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Mezno - Postupice 2:2 (0:1)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Chotýšany - Postupice 3:2 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Křivsoudov - Mezno 7:1 (4:0)
    So 09.11. 14:00 Dolní Kralovice - Divišov B 6:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Přestavlky - Struhařov 4:3 (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Jankov - Maršovice 4:0 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Nespeky B - Týnec 5:2 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Bystřice - Neveklov 1:7 (0:2)

    13.kolo

    So 16.11. 13:30 Neveklov - Přestavlky 3:2 (3:1)
    So 16.11. 13:30 Bystřice - Divišov B 6:3 (5:2)
    So 16.11. 13:30 Týnec - Dolní Kralovice 4:2 (3:1)
    So 16.11. 13:30 Maršovice - Nespeky B 3:2 (2:2)
    So 16.11. 13:30 Postupice - Křivsoudov 0:5 (0:1)
    Ne 17.11. 13:30 Struhařov - Chotýšany 6:1 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Mezno - Jankov 5:2 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 2 1 60:23 32
    2. 13 10 0 3 42:23 30
    3. 13 7 3 3 49:31 24
    4. 13 7 3 3 44:27 24
    5. 13 7 1 5 46:27 22
    6. 13 5 2 6 37:32 17
    7. 13 5 2 6 32:31 17
    8. 13 5 1 7 24:55 16
    9. 13 5 0 8 32:34 15
    10. 13 3 6 4 22:29 15
    11. 13 5 0 8 36:56 15
    12. 13 3 5 5 28:30 14
    13. 13 2 4 7 25:50 10
    14. 13 2 1 10 21:50 7