Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14396
  • Návštěvy: 1/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3098
    Týden:
    1
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Kosmonosy - Kutná Hora 3:1 (2:1)
    Ne 18.08. 09:30 Klecany - FC Mělník 5:0 (2:0)
    Ne 18.08. 09:30 Velim - Nymburk 4:0 (3:0)
    Ne 18.08. 10:15 Čelákovice - Boh. Poděbrady 5:2 (4:1)
    Ne 18.08. 10:15 Pšovka Mělník - Kunice 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Kutná Hora - Čelákovice 1:2 (0:0)
    So 24.08. 10:15 Nymburk - Kosmonosy 0:5 (0:3)
    So 24.08. 10:15 Boh. Poděbrady - Klecany 2:3 (0:0)
    Ne 25.08. 10:15 Pšovka Mělník - Velim 3:1 (0:1)
    Ne 25.08. 10:15 FC Mělník - Kunice 0:4 (0:2)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Kosmonosy - Pšovka Mělník 3:1 (0:0)
    So 31.08. 10:15 Kutná Hora - Nymburk 3:1 (2:1)
    Ne 01.09. 09:30 Velim - FC Mělník 5:2 (3:2)
    Ne 01.09. 10:15 Čelákovice - Klecany 7:2 (2:0)
    Ne 01.09. 10:15 Kunice - Boh. Poděbrady 1:5 (0:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Nymburk - Čelákovice 0:0 (0:0)
    Ne 08.09. 09:30 Klecany - Kunice 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 10:15 Pšovka Mělník - Kutná Hora 1:1 (0:1)
    Ne 08.09. 10:15 FC Mělník - Kosmonosy 2:2 (1:0)
    St 18.09. 17:00 Boh. Poděbrady - Velim 3:3 (2:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Kosmonosy - Boh. Poděbrady 4:4 (1:3)
    So 14.09. 10:15 Kutná Hora - FC Mělník 6:0 (2:0)
    So 14.09. 10:15 Nymburk - Pšovka Mělník 4:0 (3:0)
    Ne 15.09. 09:30 Velim - Klecany 0:2 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Čelákovice - Kunice 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Boh. Poděbrady - Kutná Hora 2:3 (0:3)
    Ne 22.09. 09:30 Klecany - Kosmonosy 2:3 (0:0)
    Ne 22.09. 10:15 Pšovka Mělník - Čelákovice 4:1 (4:0)
    Ne 22.09. 10:15 FC Mělník - Nymburk 0:7 (0:3)
    Ne 22.09. 10:15 Kunice - Velim 4:1 (3:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Kosmonosy - Kunice 5:0 (3:0)
    So 28.09. 10:15 Kutná Hora - Klecany 1:1 (1:1)
    So 28.09. 10:15 Nymburk - Boh. Poděbrady 3:4 (1:2)
    Ne 29.09. 10:15 Čelákovice - Velim 2:2 (1:1)
    Ne 29.09. 10:15 Pšovka Mělník - FC Mělník 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Boh. Poděbrady - Pšovka Mělník 3:1 (1:1)
    Ne 06.10. 09:30 Klecany - Nymburk 1:3 (1:1)
    Ne 06.10. 09:30 Velim - Kosmonosy 5:2 (2:1)
    Ne 06.10. 10:00 FC Mělník - Čelákovice 0:3 (0:2)
    Ne 06.10. 10:15 Kunice - Kutná Hora 3:7 (2:2)

    1.kolo

    So 12.10. 10:15 Kosmonosy - Čelákovice 1:1 (1:1)
    So 12.10. 10:15 Kutná Hora - Velim 0:5 (0:3)
    So 12.10. 10:15 Nymburk - Kunice 3:1 (0:0)
    Ne 13.10. 10:00 FC Mělník - Boh. Poděbrady 2:9 (0:5)
    Ne 13.10. 10:15 Pšovka Mělník - Klecany 4:0 (2:0)

    19. kolo

    So 19.10. 09:30 Nymburk - Kunice 3:2 (3:2)
    So 19.10. 10:15 Kosmonosy - Čelákovice 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 10:15 Velim - Kutná Hora 4:3 (2:2)
    Ne 20.10. 10:15 FC Mělník - Boh. Poděbrady 3:7 (2:1)
    Ne 20.10. 10:15 Pšovka Mělník - Klecany 2:3 (2:2)

    20. kolo

    So 26.10. 09:30 Velim - Nymburk 6:0 (1:0)
    So 26.10. 10:15 Kosmonosy - Kutná Hora 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 09:30 Klecany - FC Mělník 8:2 (4:1)
    Ne 27.10. 10:15 Čelákovice - Boh. Poděbrady 0:3 (0:0)
    Ne 27.10. 10:15 Kunice - FC Mělník 4:2 (1:1)

    21. kolo

    St 30.10. 10:15 Kutná Hora - Čelákovice 1:5 (0:2)
    So 02.11. 09:30 Boh. Poděbrady - Klecany 5:0 (4:0)
    So 02.11. 10:15 Nymburk - Kosmonosy 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 09:30 Pšovka Mělník - Velim 3:3 (2:0)
    Ne 03.11. 10:15 FC Mělník - Kunice 1:5 (1:3)

    22. kolo

    So 09.11. 10:15 Kosmonosy - Pšovka Mělník 1:3 (1:3)
    So 09.11. 10:15 Kutná Hora - Nymburk 3:2 (0:0)
    Ne 10.11. 09:30 Čelákovice - Klecany 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 10:15 Kunice - Boh. Poděbrady 1:3 (1:2)
    Ne 10.11. 10:15 Velim - FC Mělník 8:2 (3:1)

    23. kolo

    So 16.11. 09:30 Boh. Poděbrady - Velim výsledek
    Ne 17.11. 10:15 Pšovka Mělník - Kutná Hora výsledek
    Ne 17.11. 10:15 FC Mělník - Kosmonosy výsledek
    Ne 17.11. 10:15 Klecany - Kunice výsledek
    Ne 24.11. 10:15 Nymburk - Čelákovice výsledek

    10. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 14:00 Velim - Kutná Hora 3:0 (0:0)
    Ne 08.03. 09:30 Klecany - Pšovka Mělník 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 10:15 Čelákovice - Kosmonosy 3:0 (2:0)
    01.05. 10:15 Boh. Poděbrady - FC Mělník výsledek
    St 13.05. 15:00 Kunice - Nymburk výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 9 3 2 34:16 30
    2. 14 8 3 3 50:26 27
    3. 13 8 2 3 52:29 26
    4. 14 7 1 6 30:32 22
    5. 13 6 2 5 27:21 20
    6. 14 6 2 6 31:32 20
    7. 13 6 1 6 29:29 19
    8. 14 5 3 6 29:28 18
    9. 13 4 0 9 26:34 12
    10. 14 0 1 13 16:77 1

    Nejčtenější ze sportu