Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14376
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Ostrava-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1354
    Týden:
    19
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    4.kolo

    23.08. 16:30 Slovan Ostrava - Třebovice 2:10 (0:4)
    So 24.08. 10:00 Michálkovice B - Řepiště 2:8 (1:2)
    So 24.08. 12:30 Loko Ostrava - Dolní Lhota 8:2 (3:2)
    Ne 25.08. 14:00 Baník Ostrava d - Michálkovice 4:2 (2:2)
    St 11.09. 17:30 Krasné Pole - Hrabová 4:6 (2:3)
    St 09.10. 16:30 Václavovice - Klimkovice 2:5 (1:3)

    5.kolo

    30.08. 16:30 Klimkovice - Baník Ostrava d 4:3 (3:2)
    30.08. 17:00 Petřvald n.M. - Slovan Ostrava 2:12 (1:6)
    So 31.08. 10:00 Řepiště - Loko Ostrava 2:1 (2:0)
    So 31.08. 10:00 Třebovice - Krasné Pole 1:5 (0:4)
    Ne 01.09. 14:00 Hrabová - Michálkovice B 5:1 (4:1)
    St 18.09. 17:00 Dolní Lhota - Václavovice 5:4 (4:2)

    3.kolo

    Út 03.09. 17:30 Klimkovice - Loko Ostrava 9:1 (4:1)
    St 04.09. 17:30 Petřvald n.M. - Baník Ostrava d 2:7 (1:5)
    St 04.09. 17:30 Řepiště - Krasné Pole 3:4 (2:1)
    St 04.09. 17:30 Hrabová - Třebovice 7:3 (1:1)
    St 11.09. 17:00 Michálkovice - Václavovice 6:1 (3:1)
    St 11.09. 17:30 Dolní Lhota - Michálkovice B 11:1 (5:0)

    6.kolo

    06.09. 17:00 Michálkovice - Petřvald n.M. 8:2 (3:2)
    So 07.09. 11:30 Loko Ostrava - Hrabová 5:4 np (0:3)
    So 07.09. 14:00 Michálkovice B - Třebovice 2:4 (0:2)
    Ne 08.09. 11:00 Baník Ostrava d - Dolní Lhota 1:5 (0:2)
    St 18.09. 17:00 Slovan Ostrava - Krasné Pole 4:16 (2:6)
    St 02.10. 16:00 Václavovice - Řepiště 0:5 (0:3)

    7.kolo

    13.09. 16:30 Klimkovice - Petřvald n.M. 15:0 (5:0)
    13.09. 17:30 Krasné Pole - Michálkovice B 12:4 (4:2)
    So 14.09. 10:00 Řepiště - Baník Ostrava d 4:0 (2:0)
    So 14.09. 10:00 Třebovice - Loko Ostrava 22:2 (9:0)
    So 14.09. 14:00 Michálkovice - Slovan Ostrava 9:1 (3:1)
    Ne 15.09. 13:30 Hrabová - Václavovice 12:1 (7:0)

    8.kolo

    20.09. 16:30 Slovan Ostrava - Michálkovice B 3:5 (1:3)
    20.09. 17:00 Petřvald n.M. - Dolní Lhota 0:12 (0:8)
    So 21.09. 11:00 Baník Ostrava d - Hrabová 1:9 (0:4)
    So 21.09. 14:00 Michálkovice - Klimkovice 3:2 (2:1)
    Ne 22.09. 09:15 Václavovice - Třebovice 2:4 (1:1)
    St 02.10. 17:00 Loko Ostrava - Krasné Pole 4:10 (2:3)

    9.kolo

    27.09. 16:30 Klimkovice - Slovan Ostrava 11:0 (6:0)
    27.09. 17:00 Krasné Pole - Václavovice 11:0 (3:0)
    So 28.09. 10:00 Dolní Lhota - Michálkovice 3:4 (1:3)
    So 28.09. 10:00 Řepiště - Petřvald n.M. 6:0 (3:0)
    So 28.09. 10:00 Třebovice - Baník Ostrava d 10:1 (3:0)
    So 28.09. 13:30 Michálkovice B - Loko Ostrava 2:6 (0:2)

    10.kolo

    04.10. 16:30 Slovan Ostrava - Loko Ostrava 4:6 (2:4)
    04.10. 16:30 Klimkovice - Dolní Lhota 7:2 (2:1)
    04.10. 17:00 Petřvald n.M. - Hrabová 0:15 (0:10)
    So 05.10. 13:00 Michálkovice - Řepiště 5:1 (2:0)
    Ne 06.10. 09:15 Václavovice - Michálkovice B 4:6 (4:2)
    Út 15.10. 17:30 Baník Ostrava d - Krasné Pole 1:9 (0:3)

    11.kolo

    So 12.10. 10:00 Dolní Lhota - Slovan Ostrava 4:2 (3:1)
    So 12.10. 10:00 Třebovice - Petřvald n.M. 6:2 (2:2)
    So 12.10. 10:30 Loko Ostrava - Václavovice 2:4 (2:2)
    So 12.10. 13:00 Michálkovice B - Baník Ostrava d 2:4 (1:2)
    Ne 13.10. 12:30 Hrabová - Michálkovice 2:1 np (1:1)
    Út 22.10. 16:00 Řepiště - Klimkovice 2:3 (0:1)

    13.kolo

    25.10. 16:00 Krasné Pole - Michálkovice 6:7 (4:5)
    So 26.10. 10:00 Řepiště - Slovan Ostrava 9:0 (5:0)
    So 26.10. 10:00 Třebovice - Klimkovice 4:1 (1:1)
    So 26.10. 12:00 Michálkovice B - Petřvald n.M. 3:4 np (2:1)
    Ne 27.10. 09:15 Václavovice - Baník Ostrava d 4:1 (1:1)
    Ne 27.10. 11:30 Hrabová - Dolní Lhota 5:4 (2:2)

    2.kolo

    01.11. 15:00 Slovan Ostrava - Hrabová 0:15 (0:10)
    01.11. 15:00 Krasné Pole - Dolní Lhota 9:5 (3:3)
    So 02.11. 09:30 Loko Ostrava - Michálkovice 5:13 (3:6)
    So 02.11. 10:00 Třebovice - Řepiště 2:1 (1:1)
    So 02.11. 12:00 Michálkovice B - Klimkovice 2:7 (2:3)
    Ne 03.11. 09:15 Václavovice - Petřvald n.M. 11:0 (4:0)

    1.kolo

    St 25.09. 16:30 Klimkovice - Krasné Pole 7:3 (2:2)
    Út 15.10. 16:30 Řepiště - Hrabová 2:6 (1:2)
    08.11. 14:30 Petřvald n.M. - Loko Ostrava 3:6 (2:2)
    So 09.11. 10:00 Dolní Lhota - Třebovice 1:6 (1:4)
    So 09.11. 11:30 Michálkovice - Michálkovice B 11:0 (3:0)
    Ne 10.11. 14:30 Baník Ostrava d - Slovan Ostrava 8:2 (4:1)

    12. kolo - soutěž ukončena

    18.10. 16:30 Slovan Ostrava - Václavovice 0:7 (0:2)
    18.10. 16:30 Klimkovice - Hrabová 2:1 (0:1)
    So 19.10. 10:00 Dolní Lhota - Řepiště 7:2 (5:1)
    So 19.10. 12:00 Michálkovice - Třebovice 1:4 (1:3)
    Ne 20.10. 15:00 Baník Ostrava d - Loko Ostrava 5:0 (1:0)
    20.03. 16:30 Petřvald n.M. - Krasné Pole výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 9 1 1 1 86:23 30
    2. 12 10 0 0 2 73:23 30
    3. 12 10 0 0 2 76:27 30
    4. 12 9 0 1 2 70:30 28
    5. 11 8 0 0 3 89:42 24
    6. 12 6 0 0 6 45:30 18
    7. 12 6 0 0 6 61:49 18
    8. 12 5 0 0 7 36:53 15
    9. 12 4 1 0 7 45:80 14
    10. 12 4 0 0 8 40:57 12
    11. 12 2 0 1 9 30:78 7
    12. 12 1 0 0 11 30:102 3
    13. 11 0 1 0 10 14:101 2

    Nejčtenější ze sportu