Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14353
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2010
    Týden:
    36
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 28.08. 18:40 Český Brod - Kutná Hora 2:8 (2:4)
    St 28.08. 18:40 Pečky - Čelákovice 2:7 (0:5)
    St 28.08. 18:40 Benátky - Kunice 1:7 (1:2)
    St 28.08. 18:40 Zeleneč - Pšovka Mělník 9:3 (4:2)
    St 28.08. 18:40 Ostrá - Nymburk 0:6 (0:3)
    St 28.08. 18:40 Brandýs-Boleslav - Jesenice 3:2 (3:2)
    St 28.08. 18:40 FC Mělník - Boh. Poděbrady 2:6 (0:3)

    4.kolo

    So 31.08. 11:10 Pšovka Mělník - FC Mělník 8:2 (4:1)
    So 31.08. 11:10 Čelákovice - Ostrá 7:3 (2:2)
    So 31.08. 11:55 Kunice - Brandýs-Boleslav 7:0 (3:0)
    Ne 01.09. 11:10 Český Brod - Zeleneč 3:3 (2:2)
    Ne 01.09. 11:10 Kosmonosy - Benátky 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 11:55 Kutná Hora - Pečky 4:3 (2:1)
    St 25.09. 18:40 Nymburk - Boh. Poděbrady 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 11:55 Ostrá - Kunice 1:6 (1:4)
    Ne 25.08. 11:10 Pečky - Kosmonosy 1:6 (1:2)
    Ne 25.08. 11:10 Boh. Poděbrady - Jesenice 14:4 (9:2)
    St 04.09. 18:40 Brandýs-Boleslav - Pšovka Mělník 0:3 (0:2)
    St 04.09. 19:10 Zeleneč - Čelákovice 4:4 (3:1)
    St 18.09. 18:10 Benátky - Český Brod 2:3 (1:2)
    St 18.09. 18:40 FC Mělník - Nymburk 0:11 (0:2)

    5.kolo

    So 07.09. 10:10 Benátky - Kutná Hora 1:7 (0:2)
    So 07.09. 11:10 Zeleneč - Kosmonosy 3:3 (1:1)
    So 07.09. 11:10 FC Mělník - Kunice 1:4 (0:2)
    So 07.09. 11:55 Ostrá - Český Brod 3:2 (1:1)
    Ne 08.09. 11:10 Boh. Poděbrady - Pšovka Mělník 5:1 (1:0)
    Ne 08.09. 11:55 Brandýs-Boleslav - Čelákovice 1:3 (1:2)
    Ne 08.09. 11:55 Jesenice - Nymburk 6:5 (3:4)

    2.kolo

    St 04.09. 18:40 Jesenice - FC Mělník 7:0 (3:0)
    St 11.09. 18:40 Nymburk - Brandýs-Boleslav 7:0 (5:0)
    St 11.09. 18:40 Pšovka Mělník - Ostrá 3:4 (1:2)
    St 11.09. 18:40 Kunice - Zeleneč 2:4 (1:1)
    St 11.09. 18:40 Čelákovice - Benátky 5:3 (1:1)
    St 11.09. 18:40 Český Brod - Pečky 17:3 (8:1)
    St 11.09. 18:40 Kosmonosy - Kutná Hora 2:3 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 11:10 Pšovka Mělník - Jesenice 6:2 (2:1)
    So 14.09. 11:10 Čelákovice - FC Mělník 13:0 (3:0)
    So 14.09. 11:55 Kunice - Boh. Poděbrady 7:1 (4:1)
    Ne 15.09. 11:10 Český Brod - Brandýs-Boleslav 12:2 (7:2)
    Ne 15.09. 11:10 Kosmonosy - Ostrá 9:2 (4:1)
    Ne 15.09. 11:10 Pečky - Benátky 5:0 (2:0)
    Ne 15.09. 11:55 Kutná Hora - Zeleneč 3:1 (3:0)

    7.kolo

    So 21.09. 11:10 Zeleneč - Pečky 6:4 (2:1)
    So 21.09. 11:55 Ostrá - Kutná Hora 0:6 (0:5)
    So 21.09. 11:55 FC Mělník - Český Brod 2:10 (1:7)
    So 21.09. 11:55 Nymburk - Pšovka Mělník 9:2 (5:0)
    Ne 22.09. 11:10 Boh. Poděbrady - Čelákovice 10:4 (4:1)
    Ne 22.09. 11:55 Brandýs-Boleslav - Kosmonosy 2:4 (0:3)
    Ne 22.09. 11:55 Jesenice - Kunice 3:5 (1:3)

    8.kolo

    So 28.09. 10:10 Benátky - Zeleneč 1:8 (0:4)
    So 28.09. 11:10 Čelákovice - Jesenice 10:5 (1:3)
    Ne 29.09. 11:10 Český Brod - Boh. Poděbrady 6:3 (3:2)
    Ne 29.09. 11:10 Kosmonosy - FC Mělník 6:1 (3:0)
    Ne 29.09. 11:10 Pečky - Ostrá 5:6 (2:3)
    Ne 29.09. 11:55 Kunice - Nymburk 4:7 (3:6)
    Ne 29.09. 11:55 Kutná Hora - Brandýs-Boleslav 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 11:10 Pšovka Mělník - Kunice 4:4 (1:1)
    So 05.10. 11:55 Nymburk - Čelákovice 6:4 (3:3)
    Ne 06.10. 11:10 Boh. Poděbrady - Kosmonosy 1:4 (1:1)
    Ne 06.10. 11:55 Brandýs-Boleslav - Pečky 7:4 (4:4)
    Ne 06.10. 11:55 Jesenice - Český Brod 1:12 (0:7)
    Ne 06.10. 14:15 Ostrá - Benátky 3:2 (1:0)
    Čt 10.10. 18:10 FC Mělník - Kutná Hora 0:10 (0:3)

    10.kolo

    So 12.10. 10:10 Benátky - Brandýs-Boleslav 3:3 (1:0)
    So 12.10. 11:10 Čelákovice - Pšovka Mělník 3:3 (1:2)
    So 12.10. 11:10 Zeleneč - Ostrá 3:1 (2:0)
    Ne 13.10. 11:10 Český Brod - Nymburk 1:2 (1:2)
    Ne 13.10. 11:10 Kosmonosy - Jesenice 12:1 (4:1)
    Ne 13.10. 11:10 Pečky - FC Mělník 8:0 (3:0)
    Ne 13.10. 11:55 Kutná Hora - Boh. Poděbrady 3:2 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 11:10 Pšovka Mělník - Český Brod 0:7 (0:3)
    So 19.10. 11:55 FC Mělník - Benátky 1:6 (1:2)
    So 19.10. 11:55 Nymburk - Kosmonosy 0:0 (0:0)
    So 19.10. 11:55 Kunice - Čelákovice 2:2 (1:0)
    Ne 20.10. 11:10 Boh. Poděbrady - Pečky 7:4 (4:2)
    Ne 20.10. 11:55 Brandýs-Boleslav - Zeleneč 0:6 (0:4)
    Ne 20.10. 11:55 Jesenice - Kutná Hora 3:4 (2:2)

    12.kolo

    So 26.10. 10:10 Benátky - Boh. Poděbrady 3:7 (0:2)
    So 26.10. 11:10 Zeleneč - FC Mělník 10:0 (3:0)
    So 26.10. 11:55 Ostrá - Brandýs-Boleslav 4:1 (4:0)
    Ne 27.10. 11:10 Český Brod - Kunice 2:2 (2:1)
    Ne 27.10. 11:10 Kosmonosy - Pšovka Mělník 9:1 (5:0)
    Ne 27.10. 11:10 Pečky - Jesenice 5:7 (3:3)
    Ne 27.10. 11:55 Kutná Hora - Nymburk 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 02.11. 11:10 Pšovka Mělník - Kutná Hora 1:5 (0:4)
    So 02.11. 11:10 Čelákovice - Český Brod 3:4 (2:2)
    So 02.11. 11:55 FC Mělník - Ostrá 0:3 (0:2)
    So 02.11. 11:55 Nymburk - Pečky 8:1 (3:0)
    So 02.11. 11:55 Kunice - Kosmonosy 2:1 (2:0)
    Ne 03.11. 11:10 Boh. Poděbrady - Zeleneč 5:1 (2:0)
    Ne 03.11. 11:55 Jesenice - Benátky 3:3 (2:3)

    14.kolo

    So 09.11. 10:10 Benátky - Nymburk 1:6 (1:4)
    So 09.11. 11:10 Zeleneč - Jesenice 6:3 (2:1)
    Ne 10.11. 11:10 Kosmonosy - Čelákovice 2:3 (1:2)
    Ne 10.11. 11:10 Pečky - Pšovka Mělník 5:4 (2:1)
    Ne 10.11. 11:55 Kutná Hora - Kunice 3:2 (1:1)
    Ne 10.11. 11:55 Ostrá - Boh. Poděbrady 1:10 (1:3)
    Ne 10.11. 11:55 Brandýs-Boleslav - FC Mělník 6:2 (2:0)

    15.kolo

    So 16.11. 11:10 Pšovka Mělník - Benátky 4:3 (2:1)
    So 16.11. 11:10 Čelákovice - Kutná Hora 2:4 (1:2)
    Ne 17.11. 11:10 Boh. Poděbrady - Brandýs-Boleslav 5:3 (3:1)
    Ne 17.11. 11:10 Kunice - Pečky 5:3 (2:1)
    Ne 17.11. 11:55 Jesenice - Ostrá 9:2 (3:0)
    St 15.04. 18:40 Nymburk - Zeleneč výsledek
    Út 19.05. 18:40 Český Brod - Kosmonosy výsledek

    16. kolo - soutěž ukončena

    Út 03.03. 18:10 Kutná Hora - Český Brod 11:1 (7:1)
    So 07.03. 11:55 Nymburk - Ostrá 6:2 (3:1)
    Ne 08.03. 10:10 Benátky - Kunice 1:5 (1:3)
    Ne 08.03. 11:40 Jesenice - Brandýs-Boleslav 6:0 (3:0)
    Út 10.03. 18:40 Boh. Poděbrady - FC Mělník 12:1 (5:0)
    St 22.04. 18:30 Pšovka Mělník - Zeleneč výsledek
    St 13.05. 18:40 Čelákovice - Pečky výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 15 0 0 74:21 45
    2. 14 11 1 2 77:23 34
    3. 15 10 0 5 88:47 30
    4. 15 9 3 3 64:34 30
    5. 13 8 3 2 64:32 27
    6. 13 8 2 3 61:20 26
    7. 14 8 2 4 82:45 26
    8. 14 7 3 4 70:49 24
    9. 15 6 0 9 35:75 18
    10. 15 5 1 9 62:87 16
    11. 14 4 2 8 43:67 14
    12. 15 3 1 11 28:69 10
    13. 14 3 0 11 53:84 9
    14. 15 1 2 12 30:70 5
    15. 15 0 0 15 12:120 0

    Nejčtenější ze sportu