Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14352
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2392
    Týden:
    20
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 28.08. 17:00 Český Brod - Kutná Hora 6:2 (4:1)
    St 28.08. 17:00 Pečky - Čelákovice 0:2 (0:1)
    St 28.08. 17:00 Benátky - Kunice 8:2 (5:0)
    St 28.08. 17:00 Zeleneč - Pšovka Mělník 3:3 (0:3)
    St 28.08. 17:00 Ostrá - Nymburk 0:7 (0:4)
    St 28.08. 17:00 Brandýs-Boleslav - Jesenice 5:1 (2:0)
    St 28.08. 17:00 FC Mělník - Boh. Poděbrady 3:7 (1:2)
    Čt 30.04. 17:00 Kosmonosy - Beijing Sport výsledek

    4.kolo

    So 31.08. 09:30 Pšovka Mělník - FC Mělník 4:5 (2:4)
    So 31.08. 09:30 Čelákovice - Ostrá 10:0 (4:0)
    So 31.08. 10:15 Kunice - Brandýs-Boleslav 1:2 (1:1)
    Ne 01.09. 09:30 Český Brod - Zeleneč 1:4 (1:4)
    Ne 01.09. 09:30 Kosmonosy - Benátky 4:2 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Kutná Hora - Pečky 2:3 (1:1)
    St 25.09. 17:00 Nymburk - Boh. Poděbrady 3:2 (2:0)
    St 11.03. 15:00 Beijing Sport - Jesenice 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Ostrá - Kunice 4:7 (2:2)
    Ne 25.08. 09:30 Pečky - Kosmonosy 1:8 (0:2)
    Ne 25.08. 09:30 Boh. Poděbrady - Jesenice 15:1 (8:0)
    St 04.09. 17:00 Brandýs-Boleslav - Pšovka Mělník 0:2 (0:0)
    St 04.09. 17:30 Zeleneč - Čelákovice 1:2 (0:0)
    St 18.09. 16:30 Benátky - Český Brod 3:0 (2:0)
    St 18.09. 17:00 FC Mělník - Nymburk 2:2 (1:1)
    Po 24.02. 14:30 Beijing Sport - Kutná Hora 7:1 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 08:30 Benátky - Kutná Hora 9:1 (4:0)
    So 07.09. 09:30 Zeleneč - Kosmonosy 1:4 (1:1)
    So 07.09. 09:30 FC Mělník - Kunice 5:3 (4:2)
    So 07.09. 10:15 Ostrá - Český Brod 0:1 (0:1)
    Ne 08.09. 09:30 Boh. Poděbrady - Pšovka Mělník 2:1 (0:1)
    Ne 08.09. 10:15 Brandýs-Boleslav - Čelákovice 0:1 (0:1)
    Ne 08.09. 10:15 Jesenice - Nymburk 1:4 (0:1)
    Čt 30.04. 09:30 Pečky - Beijing Sport výsledek

    2.kolo

    Út 30.04. 17:00 Beijing Sport - Boh. Poděbrady výsledek
    St 04.09. 17:00 Jesenice - FC Mělník 1:9 (0:5)
    St 11.09. 17:00 Nymburk - Brandýs-Boleslav 9:2 (2:0)
    St 11.09. 17:00 Pšovka Mělník - Ostrá 3:1 (1:1)
    St 11.09. 17:00 Kunice - Zeleneč 1:1 (1:0)
    St 11.09. 17:00 Čelákovice - Benátky 2:0 (2:0)
    St 11.09. 17:00 Český Brod - Pečky 1:4 (1:2)
    St 11.09. 17:00 Kosmonosy - Kutná Hora 12:0 (9:0)

    6.kolo

    So 14.09. 09:30 Pšovka Mělník - Jesenice 1:1 (1:1)
    So 14.09. 09:30 Čelákovice - FC Mělník 5:0 (4:0)
    So 14.09. 10:15 Kunice - Boh. Poděbrady 1:3 (1:1)
    Ne 15.09. 09:30 Český Brod - Brandýs-Boleslav 1:5 (1:3)
    Ne 15.09. 09:30 Kosmonosy - Ostrá 6:1 (2:1)
    Ne 15.09. 09:30 Pečky - Benátky 1:1 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 Kutná Hora - Zeleneč 2:1 (2:1)
    Čt 30.04. 10:15 Beijing Sport - Nymburk výsledek

    7.kolo

    So 21.09. 09:30 Zeleneč - Pečky 3:2 (2:1)
    So 21.09. 10:15 Ostrá - Kutná Hora 2:2 (0:1)
    So 21.09. 10:15 FC Mělník - Český Brod 6:2 (2:2)
    So 21.09. 10:15 Nymburk - Pšovka Mělník 5:2 (3:1)
    Ne 22.09. 09:30 Boh. Poděbrady - Čelákovice 5:0 (3:0)
    Ne 22.09. 10:15 Brandýs-Boleslav - Kosmonosy 1:5 (1:1)
    Ne 22.09. 10:15 Jesenice - Kunice 3:8 (1:4)
    21.02. 13:30 Benátky - Beijing Sport 0:5 (0:3)

    8.kolo

    So 28.09. 08:30 Benátky - Zeleneč 1:2 (1:2)
    So 28.09. 09:30 Čelákovice - Jesenice 9:0 (4:0)
    Ne 29.09. 09:30 Český Brod - Boh. Poděbrady 0:4 (0:1)
    Ne 29.09. 09:30 Kosmonosy - FC Mělník 2:4 (1:1)
    Ne 29.09. 09:30 Pečky - Ostrá 4:0 (2:0)
    Ne 29.09. 10:15 Kunice - Nymburk 0:7 (0:3)
    Ne 29.09. 10:15 Kutná Hora - Brandýs-Boleslav 1:5 (0:2)
    St 26.02. 00:00 Beijing Sport - Pšovka Mělník 6:0 (3:0)

    9.kolo

    So 05.10. 09:30 Pšovka Mělník - Kunice 2:3 (2:0)
    So 05.10. 10:15 Nymburk - Čelákovice 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 09:30 Boh. Poděbrady - Kosmonosy 3:4 (0:2)
    Ne 06.10. 10:15 Brandýs-Boleslav - Pečky 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 10:15 Jesenice - Český Brod 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 12:45 Ostrá - Benátky 0:3 (0:1)
    Čt 10.10. 16:30 FC Mělník - Kutná Hora 7:0 (1:0)
    Ne 01.03. 14:30 Beijing Sport - Kunice 20:1 (7:0)

    10.kolo

    So 12.10. 08:30 Benátky - Brandýs-Boleslav 4:0 (1:0)
    So 12.10. 09:30 Čelákovice - Pšovka Mělník 3:0 (3:0)
    So 12.10. 09:30 Zeleneč - Ostrá 5:0 (2:0)
    Ne 13.10. 09:30 Český Brod - Nymburk 3:10 (1:7)
    Ne 13.10. 09:30 Kosmonosy - Jesenice 9:0 (4:0)
    Ne 13.10. 09:30 Pečky - FC Mělník 0:5 (0:1)
    Ne 13.10. 10:15 Kutná Hora - Boh. Poděbrady 0:10 (0:2)
    Ne 01.03. 13:00 Beijing Sport - Kunice 14:1 (8:0)

    11.kolo

    So 19.10. 09:30 Pšovka Mělník - Český Brod 2:0 (2:0)
    So 19.10. 10:15 FC Mělník - Benátky 2:5 (1:3)
    So 19.10. 10:15 Nymburk - Kosmonosy 3:3 (1:0)
    So 19.10. 10:15 Kunice - Čelákovice 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 09:30 Boh. Poděbrady - Pečky 14:0 (5:0)
    Ne 20.10. 10:15 Brandýs-Boleslav - Zeleneč 0:2 (0:2)
    Ne 20.10. 10:15 Jesenice - Kutná Hora 1:4 (1:2)
    Čt 20.02. 16:15 Beijing Sport - Ostrá 11:0 (4:0)

    12.kolo

    So 26.10. 09:30 Benátky - Boh. Poděbrady 2:2 (1:1)
    So 26.10. 09:30 Zeleneč - FC Mělník 0:2 (0:0)
    So 26.10. 10:15 Ostrá - Brandýs-Boleslav 0k:3
    Ne 27.10. 09:30 Český Brod - Kunice 5:0 (2:0)
    Ne 27.10. 09:30 Kosmonosy - Pšovka Mělník 7:0 (5:0)
    Ne 27.10. 09:30 Pečky - Jesenice 2:2 (2:1)
    Ne 27.10. 10:15 Kutná Hora - Nymburk 0:9 (0:4)
    Čt 30.04. 10:15 Beijing Sport - Čelákovice výsledek

    13.kolo

    So 02.11. 09:30 Pšovka Mělník - Kutná Hora 4:0 (1:0)
    So 02.11. 09:30 Čelákovice - Český Brod 8:0 (5:0)
    So 02.11. 10:15 FC Mělník - Ostrá 6:0 (4:0)
    So 02.11. 10:15 Nymburk - Pečky 3:0 (1:0)
    So 02.11. 10:15 Kunice - Kosmonosy 2:8 (2:2)
    Ne 03.11. 09:30 Boh. Poděbrady - Zeleneč 8:0 (2:0)
    Ne 03.11. 10:15 Jesenice - Benátky 0:3 (0:2)
    28.02. 15:15 Beijing Sport - Brandýs-Boleslav 11:0 (4:0)

    14.kolo

    So 09.11. 08:30 Benátky - Nymburk 7:2 (6:1)
    So 09.11. 09:30 Zeleneč - Jesenice 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 09:30 Kosmonosy - Čelákovice 1:2 (0:1)
    Ne 10.11. 09:30 Pečky - Pšovka Mělník 2:0 (0:0)
    Ne 10.11. 10:15 Kutná Hora - Kunice 0:12 (0:8)
    Ne 10.11. 10:15 Ostrá - Boh. Poděbrady 0:8 (0:6)
    Ne 10.11. 10:15 Brandýs-Boleslav - FC Mělník 3:1 (2:1)
    Čt 30.04. 10:15 Beijing Sport - Český Brod výsledek

    15.kolo

    So 16.11. 09:30 Pšovka Mělník - Benátky 2:4 (1:3)
    So 16.11. 09:30 Čelákovice - Kutná Hora 7:0 (1:0)
    Ne 17.11. 09:30 Boh. Poděbrady - Brandýs-Boleslav 9:3 (3:1)
    Ne 17.11. 10:15 Jesenice - Ostrá 3:0 (2:0)
    Ne 17.11. 10:15 Kunice - Pečky 2:1 (1:1)
    St 15.04. 17:00 Nymburk - Zeleneč výsledek
    01.05. 10:15 FC Mělník - Beijing Sport výsledek
    Út 19.05. 17:00 Český Brod - Kosmonosy výsledek

    16. kolo - soutěž ukončena

    Út 03.03. 16:30 Kutná Hora - Český Brod 4:6 (2:3)
    Čt 05.03. 15:30 Beijing Sport - Kosmonosy 4:1 (3:1)
    Ne 08.03. 08:30 Benátky - Kunice 2:0 (1:0)
    Ne 08.03. 10:00 Jesenice - Brandýs-Boleslav 3:0 (2:0)
    Út 10.03. 17:30 Boh. Poděbrady - FC Mělník 5:2 (2:0)
    St 25.03. 17:00 Nymburk - Ostrá výsledek
    St 22.04. 17:30 Pšovka Mělník - Zeleneč výsledek
    St 13.05. 17:00 Čelákovice - Pečky výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 12 1 2 97:20 37
    2. 14 12 1 1 55:10 37
    3. 16 10 2 4 54:25 32
    4. 14 10 1 3 74:24 31
    5. 13 9 3 1 65:23 30
    6. 15 9 1 5 59:39 28
    7. 9 8 1 0 78:4 25
    8. 16 7 0 9 31:52 21
    9. 13 6 2 5 25:26 20
    10. 17 5 1 11 46:88 16
    11. 15 4 2 9 26:42 14
    12. 14 4 2 8 21:45 14
    13. 14 4 0 10 26:53 12
    14. 16 3 3 10 18:71 12
    15. 16 2 1 13 19:101 7
    16. 15 0 1 14 8:79 1

    Nejčtenější ze sportu