Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14325
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Nový Jičín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    546
    Týden:
    14
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    6.kolo

    06.09. 16:30 Kunín - Žilina 4:3 (3:1)
    So 07.09. 14:00 Hodslavice - Bartošovice 8:5 (3:3)
    Út 10.09. 16:30 Olbramice - Jakubčovice 10:3 (4:3)
    Út 17.09. 16:00 Studénka - Štramberk 0:8 (0:3)
    St 02.10. 16:00 TJ Mošnov - Sokol Rybí 1:4 (0:2)

    7.kolo

    13.09. 16:30 Žilina - Hodslavice 6:1 (3:1)
    13.09. 16:30 Jakubčovice - TJ Mošnov 2:6 (1:2)
    So 14.09. 10:00 Štramberk - Olbramice 8:0 (2:0)
    So 14.09. 10:00 Bartošovice - Studénka 0:11 (0:6)
    Ne 15.09. 10:00 Sokol Rybí - Kunín 4:2 (2:1)

    8.kolo

    Čt 19.09. 17:00 Hodslavice - Sokol Rybí 0:6 (0:3)
    20.09. 16:30 Kunín - Jakubčovice 3:0 (1:0)
    Ne 22.09. 10:00 Studénka - Žilina 3:4 (2:3)
    Út 24.09. 16:30 Olbramice - TJ Mošnov 6:1 (3:0)
    Po 30.09. 16:00 Štramberk - Bartošovice 15:2 (7:0)

    9.kolo

    27.09. 16:00 Jakubčovice - Hodslavice 7:2 (3:2)
    Ne 29.09. 10:00 Sokol Rybí - Studénka 5:1 (3:0)
    St 02.10. 16:30 Bartošovice - Olbramice 2:12 (2:6)
    Po 07.10. 16:00 Žilina - Štramberk 6:3 (2:1)
    St 16.10. 16:00 TJ Mošnov - Kunín 0:3 (0:2)

    1.kolo

    04.10. 15:30 Kunín - Olbramice 3:0 (3:0)
    So 05.10. 10:00 Bartošovice - Žilina 2:23 (2:11)
    So 05.10. 13:00 Hodslavice - TJ Mošnov 4:3 (2:1)
    Čt 10.10. 16:00 Studénka - Jakubčovice 3:0 (1:0)
    St 23.10. 16:00 Štramberk - Sokol Rybí 4:0 (1:0)

    2.kolo

    Út 08.10. 15:30 Olbramice - Žilina 1:5 (1:2)
    11.10. 15:30 Jakubčovice - Štramberk 0:4 (0:4)
    11.10. 15:30 Kunín - Hodslavice 10:2 (4:0)
    Ne 13.10. 10:00 Sokol Rybí - Bartošovice 8:0 (3:0)
    Čt 17.10. 16:30 TJ Mošnov - Studénka 3:6 (2:4)

    3.kolo

    18.10. 15:00 Žilina - Sokol Rybí 1:1 (0:0)
    So 19.10. 10:00 Štramberk - TJ Mošnov 3:1 (2:1)
    So 19.10. 12:00 Hodslavice - Olbramice 2:1 (0:0)
    Ne 20.10. 10:00 Studénka - Kunín 2:1 (1:0)
    Út 22.10. 15:30 Bartošovice - Jakubčovice 8:6 (7:2)

    4.kolo

    Čt 24.10. 16:00 TJ Mošnov - Bartošovice 4:1 (1:1)
    25.10. 15:00 Jakubčovice - Žilina 5:3 (2:0)
    25.10. 16:30 Hodslavice - Studénka 2:4 (1:0)
    Ne 27.10. 12:00 Olbramice - Sokol Rybí 1:3 (1:2)
    St 30.10. 16:00 Kunín - Štramberk 0:11 (0:3)

    5. kolo - soutěž ukončena

    So 31.08. 10:00 Štramberk - Hodslavice 15:1 (6:0)
    So 31.08. 10:00 Bartošovice - Kunín 1:18 (0:8)
    Ne 01.09. 10:00 Studénka - Olbramice 3:1 (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Sokol Rybí - Jakubčovice 13:1 (5:1)
    Ne 05.04. 10:00 Žilina - TJ Mošnov výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 0 1 71:10 24
    2. 9 7 1 1 44:11 22
    3. 9 6 0 3 44:23 18
    4. 9 6 0 3 33:24 18
    5. 8 5 1 2 51:20 16
    6. 9 3 0 6 32:30 9
    7. 9 3 0 6 22:57 9
    8. 8 2 0 6 19:29 6
    9. 9 2 0 7 24:52 6
    10. 9 1 0 8 21:105 3

    Nejčtenější ze sportu