Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 14288
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    516
    Týden:
    9
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 13:00 Jaroslavice - Olbramovice 3:1 (2:0)
    So 24.08. 14:30 Únanov - Horní Kounice 14:0 (6:0)
    Ne 25.08. 16:30 Štítary - Přímětice 3:1 (2:1)

    2.kolo

    So 31.08. 14:00 Štítary - Únanov 2:3 (2:3)
    Ne 01.09. 13:00 Horní Kounice - Jaroslavice 3:0k
    Ne 01.09. 13:30 Přímětice - Olbramovice 2:5 (2:3)

    3.kolo

    So 07.09. 13:30 Únanov - Přímětice 6:1 (3:0)
    So 07.09. 13:30 Jaroslavice - Štítary 1:8 (0:5)
    04.10. 16:30 Olbramovice - Horní Kounice 10:1 (4:0)

    4.kolo

    So 14.09. 13:30 Štítary - Olbramovice 5:1 (3:0)
    So 14.09. 13:30 Únanov - Jaroslavice 3:0
    Ne 15.09. 14:15 Přímětice - Horní Kounice 8:2 (5:0)

    5.kolo

    So 21.09. 13:00 Jaroslavice - Přímětice 2:2 (1:0)
    So 21.09. 13:00 Olbramovice - Únanov 7:1 (2:1)
    Ne 22.09. 13:00 Horní Kounice - Štítary 1:5 (1:2)

    6.kolo

    So 28.09. 12:30 Horní Kounice - Únanov 3:3 (3:2)
    Ne 29.09. 13:30 Přímětice - Štítary 1:3 (0:1)
    Po 28.10. 13:00 Olbramovice - Jaroslavice 6:0 (3:0)

    7.kolo

    So 05.10. 12:30 Olbramovice - Přímětice 4:0 (4:0)
    So 05.10. 12:30 Únanov - Štítary 1:5 (1:4)
    Ne 06.10. 10:30 Jaroslavice - Horní Kounice 2:4 (1:1)

    8.kolo

    So 12.10. 12:30 Štítary - Jaroslavice 14:1 (5:1)
    Ne 13.10. 13:00 Horní Kounice - Olbramovice 1:3 (0:2)
    Ne 13.10. 13:30 Přímětice - Únanov 3:3 (1:1)

    9.kolo

    So 19.10. 12:00 Olbramovice - Štítary 4:0 (2:0)
    So 19.10. 12:00 Jaroslavice - Únanov 0:11 (0:5)
    Ne 20.10. 13:00 Horní Kounice - Přímětice 1:0 (0:0)

    10. kolo - jarní část zrušena

    So 26.10. 12:00 Únanov - Olbramovice 4:4 (1:3)
    So 26.10. 12:00 Štítary - Horní Kounice 10:2 (2:1)
    Ne 27.10. 13:30 Přímětice - Jaroslavice 2:2 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 0 2 55:16 24
    2. 10 7 1 2 45:17 22
    3. 10 5 3 2 49:25 18
    4. 10 3 1 6 18:55 10
    5. 10 1 3 6 20:31 6
    6. 10 1 2 7 11:54 5