Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 14279
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    257
    Týden:
    42
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 24.08. 15:00 Milotice - Dambořice 0:24 (0:14)
    Ne 25.08. 17:00 Kostelec - Hovorany 0:4 (0:1)
    Ne 27.10. 12:00 Uhřice - Násedlovice
    Ne 27.10. 13:00 Čejkovice - Starý Poddvorov

    3.kolo

    Ne 01.09. 10:00 Dambořice - Kostelec 3:5 (2:2)
    Ne 01.09. 13:00 Hovorany - Čejkovice 6:6 (1:4)
    Ne 01.09. 13:15 Žarošice - Milotice 11:0 (5:0)
    Ne 01.09. 14:30 Starý Poddvorov - Uhřice 11:0 (4:0)

    4.kolo

    So 07.09. 14:00 Milotice - Násedlovice 5:1 (3:0)
    So 07.09. 14:30 Starý Poddvorov - Hovorany 6:1 (2:0)
    Ne 08.09. 13:00 Čejkovice - Dambořice 10:1 (5:0)
    Čt 12.09. 17:00 Kostelec - Žarošice výsledek

    5.kolo

    Ne 15.09. 10:00 Dambořice - Starý Poddvorov 2:4 (0:1)
    Ne 15.09. 12:30 Žarošice - Čejkovice 2:3 (2:1)
    Ne 15.09. 13:00 Hovorany - Uhřice 7:1 (1:0)
    Ne 15.09. 13:30 Násedlovice - Kostelec 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 21.09. 11:00 Hovorany - Dambořice 5:0 (3:0)
    So 21.09. 14:30 Starý Poddvorov - Žarošice 6:1 (5:1)
    Ne 22.09. 12:30 Čejkovice - Násedlovice 10:2 (5:1)
    Ne 22.09. 13:30 Uhřice - Milotice 6:2 (1:1)

    7.kolo

    So 28.09. 10:00 Milotice - Kostelec 0:8 (0:5)
    Ne 29.09. 10:30 Dambořice - Uhřice 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 13:00 Násedlovice - Starý Poddvorov 0:13 (0:6)
    Ne 29.09. 13:15 Žarošice - Hovorany 5:0 (3:0)

    8.kolo

    Ne 06.10. 10:30 Dambořice - Žarošice 0:10 (0:7)
    Ne 06.10. 12:00 Čejkovice - Milotice 20:0 (7:0)
    Ne 06.10. 12:45 Hovorany - Násedlovice 9:1 (5:1)
    Ne 06.10. 13:00 Uhřice - Kostelec 7:3 (4:1)

    9.kolo

    Ne 13.10. 10:00 Milotice - Starý Poddvorov 1:19 (0:9)
    Ne 13.10. 12:30 Násedlovice - Dambořice 0:3 (0:1)
    Ne 13.10. 13:00 Kostelec - Čejkovice 0:7 (0:3)
    Ne 13.10. 13:15 Žarošice - Uhřice 9:1 (4:0)

    1.kolo

    So 19.10. 09:30 Žarošice - Násedlovice
    So 19.10. 14:30 Starý Poddvorov - Kostelec
    Ne 20.10. 11:30 Čejkovice - Uhřice
    Ne 20.10. 12:30 Hovorany - Milotice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 59:5 18
    2. 6 5 1 0 56:11 16
    3. 7 4 1 2 32:19 13
    4. 6 4 0 2 38:10 12
    5. 8 2 1 5 33:34 7
    6. 6 2 1 3 15:32 7
    7. 6 2 0 4 17:23 6
    8. 6 1 0 5 6:41 3
    9. 7 1 0 6 8:89 3