Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14259
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Svitavy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8190
    Týden:
    27
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Mladějov - Boršov 1:1 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Dlouhá Loučka - Radiměř 3:0 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Borová - Opatov 1:4 (1:0)
    Ne 11.08. 16:00 Kamenná Horka - Janov 1:2 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Horní Újezd - Jaroměřice 3:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Bystré - Hradec n/S 6:0
    Ne 11.08. 17:00 Jevíčko - Morašice 2:1

    2.kolo

    St 14.08. 17:30 Janov - Borová 3:3 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Hradec n/S - Kamenná Horka 2:3 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Radiměř - Bystré 2:3 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Boršov - Dlouhá Loučka 1:1 (1:1)
    Ne 18.08. 16:00 Jaroměřice - Morašice 3:2 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Jevíčko - Opatov 1:1 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Horní Újezd - Mladějov 1:2 (0:2)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Mladějov - Jaroměřice 4:3 (4:1)
    So 24.08. 17:00 Borová - Hradec n/S 4:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Morašice - Opatov 4:1 (2:1)
    Ne 25.08. 16:00 Kamenná Horka - Radiměř 2:4 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Dlouhá Loučka - Horní Újezd 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Bystré - Boršov 4:0 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Jevíčko - Janov 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Janov - Morašice 1:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Hradec n/S - Jevíčko 1:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Radiměř - Borová 6:8 (4:5)
    So 31.08. 17:00 Boršov - Kamenná Horka 0:3 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Mladějov - Dlouhá Loučka 5:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Jaroměřice - Opatov 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Horní Újezd - Bystré 3:1 (2:1)

    5.kolo

    St 04.09. 17:30 Janov - Opatov 1:4 (0:3)
    So 07.09. 17:00 Dlouhá Loučka - Jaroměřice 2:5 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Borová - Boršov 0:1 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Hradec n/S - Morašice 0:5 (0:3)
    Ne 08.09. 16:00 Kamenná Horka - Horní Újezd 3:4 (2:4)
    Ne 08.09. 17:00 Bystré - Mladějov 4:1 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Jevíčko - Radiměř 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 16:30 Hradec n/S - Opatov 1:5 (1:3)
    So 14.09. 16:30 Radiměř - Morašice 0:1 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Boršov - Jevíčko 2:5 (2:3)
    So 14.09. 16:30 Mladějov - Kamenná Horka 1:1 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Dlouhá Loučka - Bystré 0:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Jaroměřice - Janov 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Horní Újezd - Borová 1:4 (1:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Borová - Mladějov 2:1 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Boršov - Morašice 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Radiměř - Opatov 3:2 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Janov - Hradec n/S 3:1 (1:0)
    Ne 22.09. 16:00 Bystré - Jaroměřice 7:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Kamenná Horka - Dlouhá Loučka 1:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Jevíčko - Horní Újezd 1:0 (0:0)

    8.kolo

    St 18.09. 16:30 Radiměř - Janov 1:0 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Boršov - Opatov 1:4 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Jevíčko - Mladějov 2:2 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Jaroměřice - Hradec n/S 4:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Horní Újezd - Morašice 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Dlouhá Loučka - Borová 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Bystré - Kamenná Horka 1:2 (0:2)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 Borová - Bystré 1:5 (0:2)
    So 05.10. 15:30 Mladějov - Morašice 1:2 (1:0)
    So 05.10. 15:30 Janov - Boršov 4:2 (3:1)
    So 05.10. 15:30 Hradec n/S - Radiměř 1:6 (1:3)
    Ne 06.10. 15:30 Kamenná Horka - Jaroměřice 5:4 (4:2)
    Ne 06.10. 15:30 Jevíčko - Dlouhá Loučka 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 15:30 Horní Újezd - Opatov 5:1 (4:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Boršov - Hradec n/S 2:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Mladějov - Opatov 2:2 (0:2)
    So 12.10. 15:00 Dlouhá Loučka - Morašice 0:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Jaroměřice - Radiměř 5:2 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Horní Újezd - Janov 4:0 (3:0)
    Ne 13.10. 15:00 Bystré - Jevíčko 1:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Kamenná Horka - Borová 4:2 (1:1)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Borová - Jaroměřice 3:5
    So 19.10. 15:00 Dlouhá Loučka - Opatov 2:1 (1:1)
    So 19.10. 15:00 Janov - Mladějov 0:7
    So 19.10. 15:00 Hradec n/S - Horní Újezd 0:2
    So 19.10. 15:00 Radiměř - Boršov 6:2
    Ne 20.10. 15:00 Jevíčko - Kamenná Horka 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 15:00 Bystré - Morašice 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Mladějov - Hradec n/S 3:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Dlouhá Loučka - Janov 2:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Borová - Jevíčko 0:3 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Jaroměřice - Boršov 5:0 (3:0)
    Ne 27.10. 14:30 Horní Újezd - Radiměř 2:2 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Bystré - Opatov 6:2 (4:0)
    Ne 27.10. 14:30 Kamenná Horka - Morašice 0:0 (0:0)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 14:00 Borová - Morašice 2:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Janov - Bystré 3:4 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Hradec n/S - Dlouhá Loučka 3:4 (3:2)
    So 02.11. 14:00 Radiměř - Mladějov 2:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Boršov - Horní Újezd 1:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Jevíčko - Jaroměřice 0:2 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Kamenná Horka - Opatov 2:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 9 2 2 44:15 29
    2. 13 9 0 4 43:30 27
    3. 13 6 4 3 22:12 22
    4. 13 6 4 3 21:14 22
    5. 13 6 4 3 20:17 22
    6. 13 6 3 4 27:25 21
    7. 13 5 5 3 32:22 20
    8. 13 6 2 5 26:20 20
    9. 13 5 2 6 35:33 17
    10. 13 4 3 6 29:32 15
    11. 13 4 2 7 30:37 14
    12. 13 4 2 7 20:33 14
    13. 13 2 3 8 13:36 9
    14. 13 1 0 12 11:47 3

    Nejčtenější ze sportu