Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 14255
  • Návštěvy: 108/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jablonec nad Nisou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Jablonec nad Nisou

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    733
    Týden:
    108
    Dnes:
    19
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 FK Kovo - Malá Skála 5:2 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Mšeno B - Zásada 5:3 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Radčice - Kokonín 2:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Držkov B - Jeníšovice B 7:0 (5:0)
    Ne 25.08. 17:00 Železný Brod B - Tanvald 11:3 (6:2)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Tanvald - Držkov B 5:5 (4:4)
    So 31.08. 17:00 Radčice - Železný Brod B 0:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Zásada - Malá Skála 4:1 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Hodkovice n.M. B - Mšeno B 0:2 (0:1)
    St 04.09. 17:30 FK Kovo - Kokonín 6:2 (1:0)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Zásada - Kokonín 1:3 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Držkov B - Radčice 4:5 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Malá Skála - Hodkovice n.M. B 2:5 (0:2)
    Ne 08.09. 17:00 Železný Brod B - FK Kovo 0:1 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Jeníšovice B - Tanvald 2:3 (1:2)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 FK Kovo - Držkov B 10:0 (6:0)
    So 14.09. 16:30 Radčice - Jeníšovice B 0:0 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Zásada - Železný Brod B 5:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Hodkovice n.M. B - Kokonín 0:1 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Mšeno B - Malá Skála 10:1 (4:1)

    5.kolo

    So 21.09. 16:00 Kokonín - Mšeno B 4:5 (3:1)
    So 21.09. 16:00 Držkov B - Zásada 2:5 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Tanvald - Radčice 5:1 (3:0)
    Ne 22.09. 16:00 Železný Brod B - Hodkovice n.M. B 8:0 (4:0)
    Ne 22.09. 16:00 Jeníšovice B - FK Kovo 3:3 (1:1)

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 FK Kovo - Tanvald 3:1 (3:0)
    So 28.09. 15:30 Zásada - Jeníšovice B 5:1 (3:1)
    So 28.09. 15:30 Hodkovice n.M. B - Držkov B 5:3 (3:1)
    So 28.09. 15:30 Mšeno B - Železný Brod B 5:1 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Malá Skála - Kokonín 2:4 (1:2)

    7.kolo

    So 05.10. 15:30 Držkov B - Mšeno B 0:10 (0:5)
    So 05.10. 15:30 Tanvald - Zásada 1:5 (1:1)
    So 05.10. 15:30 Radčice - FK Kovo 2:6 (0:3)
    Ne 06.10. 15:30 Železný Brod B - Malá Skála 4:0 (3:0)
    Po 28.10. 14:00 Jeníšovice B - Hodkovice n.M. B

    8.kolo

    So 12.10. 15:00 Zásada - Radčice 6:1 (3:0)
    So 12.10. 15:00 Hodkovice n.M. B - Tanvald 5:4 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Mšeno B - Jeníšovice B 8:1 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Kokonín - Železný Brod B 0:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Malá Skála - Držkov B 6:2 (5:1)

    9.kolo

    So 19.10. 10:15 FK Kovo - Zásada
    So 19.10. 15:00 Držkov B - Kokonín
    So 19.10. 15:00 Tanvald - Mšeno B
    So 19.10. 15:00 Radčice - Hodkovice n.M. B
    Ne 20.10. 15:00 Jeníšovice B - Malá Skála

    10.kolo

    So 26.10. 14:00 Hodkovice n.M. B - FK Kovo
    So 26.10. 14:00 Mšeno B - Radčice
    So 26.10. 14:00 Kokonín - Jeníšovice B
    So 26.10. 14:00 Železný Brod B - Držkov B
    Ne 27.10. 14:00 Malá Skála - Tanvald

    11.kolo

    So 02.11. 10:15 FK Kovo - Mšeno B
    So 02.11. 13:30 Tanvald - Kokonín
    So 02.11. 13:30 Radčice - Malá Skála
    So 02.11. 13:30 Zásada - Hodkovice n.M. B
    Ne 03.11. 13:30 Jeníšovice B - Železný Brod B
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 7 0 0 45:10 21
    2. 7 6 1 0 34:10 19
    3. 8 6 0 2 34:14 18
    4. 8 5 0 3 29:14 15
    5. 7 3 0 4 15:19 9
    6. 6 3 0 3 15:20 9
    7. 7 2 1 4 22:32 7
    8. 7 2 1 4 11:24 7
    9. 8 1 1 6 23:46 4
    10. 7 1 0 6 14:34 3
    11. 6 0 2 4 7:26 2