Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14251
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústí nad Labem  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ústí nad Labem

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4331
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:30 Chabařovice - Sebuzín 6:0 (2:0)
    So 24.08. 10:30 Trmice - Mojžíř B 4:1 (1:0)
    So 24.08. 13:30 Chuderov B - Malečov 3:0 (0:0)
    So 24.08. 13:30 Chlumec B - SKP Sever 1:4 (1:2)
    Ne 25.08. 17:00 Velké Březno - Přestanov 3:2 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Neštěmice B - Povrly 4:0 (2:0)
    St 04.09. 17:00 Petrovice - Velké Chvojno 3:0 (0:0)

    2.kolo

    So 31.08. 10:15 Přestanov - Chabařovice 1:6 (0:2)
    So 31.08. 11:00 Petrovice - Chuderov B 5:3 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Velké Chvojno - Povrly 1:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Mojžíř B - Neštěmice B 3:0k
    So 31.08. 17:00 Sebuzín - Trmice 2:3 (0:2)
    So 31.08. 17:00 SKP Sever - Velké Březno 2:6 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Malečov - Chlumec B 4:0 (1:0)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Velké Březno - Malečov 4:1 (4:1)
    So 07.09. 10:30 Chabařovice - SKP Sever 7:3 (5:0)
    So 07.09. 10:30 Trmice - Přestanov 2:3 np (0:1)
    So 07.09. 13:30 Chuderov B - Velké Chvojno 7:2 (1:1)
    So 07.09. 14:00 Povrly - Mojžíř B 4:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Chlumec B - Petrovice 1:2 np (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Neštěmice B - Sebuzín 7:4 (5:1)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 Přestanov - Neštěmice B 5:3 (3:2)
    So 14.09. 17:00 Velké Chvojno - Mojžíř B 3:1 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Sebuzín - Povrly 1:2 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Chuderov B - Chlumec B 5:6 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Petrovice - Velké Březno 2:1 (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 SKP Sever - Trmice 0:4 (0:2)
    Ne 15.09. 17:00 Malečov - Chabařovice 0:4 (0:1)

    5.kolo

    So 21.09. 10:30 Chabařovice - Petrovice 3:0 (2:0)
    So 21.09. 10:30 Trmice - Malečov 3:2 (2:2)
    So 21.09. 14:00 Povrly - Přestanov 6:3 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Chlumec B - Velké Chvojno 3:2 np (0:1)
    So 21.09. 16:30 Velké Březno - Chuderov B 4:1 (2:1)
    Ne 22.09. 16:30 Neštěmice B - SKP Sever 0k:3
    Ne 22.09. 16:30 Mojžíř B - Sebuzín 1:7 (1:3)

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Přestanov - Mojžíř B 3:2 (2:1)
    So 28.09. 13:30 Chuderov B - Chabařovice 4:3 (2:2)
    So 28.09. 16:30 Velké Chvojno - Sebuzín 0:4 (0:2)
    So 28.09. 16:30 Petrovice - Trmice 1:2 np (0:0)
    So 28.09. 16:30 Chlumec B - Velké Březno 2:7 (1:2)
    Ne 29.09. 16:30 SKP Sever - Povrly 3:8 (2:3)
    Ne 29.09. 16:30 Malečov - Neštěmice B 3:4 np (1:2)

    7.kolo

    So 05.10. 10:30 Chabařovice - Chlumec B 4:2 (0:0)
    So 05.10. 10:30 Trmice - Chuderov B 4:5 np (2:2)
    So 05.10. 14:00 Povrly - Malečov 2:1 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Velké Březno - Velké Chvojno 4:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Sebuzín - Přestanov 3:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Neštěmice B - Petrovice 0k:3
    Ne 06.10. 16:00 Mojžíř B - SKP Sever 9:1 (4:1)

    8.kolo

    So 12.10. 13:30 Chuderov B - Neštěmice B 8:0 (4:0)
    So 12.10. 16:00 Velké Chvojno - Přestanov 1:3 (0:0)
    So 12.10. 16:00 Petrovice - Povrly 1:2 (0:0)
    So 12.10. 16:00 Chlumec B - Trmice 2:5 (1:2)
    So 12.10. 16:00 Velké Březno - Chabařovice 1:2 np (0:1)
    Ne 13.10. 16:00 SKP Sever - Sebuzín 7:6 np (2:4)
    Ne 13.10. 16:00 Malečov - Mojžíř B 1:5 (1:3)

    9.kolo

    So 19.10. 10:15 Přestanov - SKP Sever 7:3 (4:0)
    So 19.10. 10:30 Chabařovice - Velké Chvojno 5:1 (2:0)
    So 19.10. 10:30 Trmice - Velké Březno 3:2 (1:2)
    So 19.10. 14:00 Povrly - Chuderov B 2:8 (1:5)
    So 19.10. 15:30 Mojžíř B - Petrovice 3:1 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Sebuzín - Malečov 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Neštěmice B - Chlumec B 5:0

    10.kolo

    So 26.10. 10:30 Chabařovice - Trmice 2:1 (0:1)
    So 26.10. 13:30 Chuderov B - Mojžíř B 7:0 (5:0)
    So 26.10. 14:30 Velké Chvojno - SKP Sever 6:2 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Petrovice - Sebuzín 6:2 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Chlumec B - Povrly 1:7 (1:4)
    So 26.10. 14:30 Velké Březno - Neštěmice B 4:2 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Malečov - Přestanov 1:3 (0:3)

    11.kolo

    So 02.11. 10:15 Přestanov - Petrovice 2:1 np (0:1)
    So 02.11. 10:30 Trmice - Velké Chvojno 5:1 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Povrly - Velké Březno 1:3 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Sebuzín - Chuderov B 5:4 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Neštěmice B - Chabařovice 5:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Mojžíř B - Chlumec B 6:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 SKP Sever - Malečov 4:3 np (4:2)

    12.kolo

    So 09.11. 10:30 Chabařovice - Povrly 4:1 (2:0)
    So 09.11. 10:30 Trmice - Neštěmice B 4:1 (2:0)
    So 09.11. 13:30 Chuderov B - Přestanov 6:3 (2:2)
    So 09.11. 14:00 Velké Chvojno - Malečov 4:3 np (2:0)
    So 09.11. 14:00 Petrovice - SKP Sever 6:2 (4:2)
    So 09.11. 14:00 Chlumec B - Sebuzín 0:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Velké Březno - Mojžíř B 5:0 (3:0)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 13:30 Povrly - Trmice 1:0 np (0:0)
    So 16.11. 13:30 Mojžíř B - Chabařovice 2:3 np (1:0)
    So 16.11. 13:30 Sebuzín - Velké Březno 2:3 np (1:1)
    So 16.11. 16:00 Přestanov - Chlumec B 5:2 (2:0)
    Ne 17.11. 13:30 Neštěmice B - Velké Chvojno 4:5 (2:1)
    Ne 17.11. 13:30 SKP Sever - Chuderov B 2:6 (2:3)
    Ne 17.11. 13:30 Malečov - Petrovice 2:4 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 9 2 0 2 48:21 31
    2. 13 9 1 1 2 46:20 30
    3. 13 8 1 3 1 39:20 29
    4. 13 8 1 0 4 66:36 26
    5. 13 7 1 2 3 34:21 25
    6. 13 7 1 0 5 35:30 23
    7. 13 6 2 0 5 38:39 22
    8. 13 5 0 2 6 40:39 17
    9. 13 5 0 1 7 33:39 16
    10. 13 4 1 1 7 26:43 15
    11. 13 4 1 0 8 34:43 14
    12. 13 2 2 0 9 34:69 10
    13. 13 2 0 3 8 23:38 9
    14. 13 1 1 1 10 20:58 6

    Nejčtenější ze sportu