Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1424
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4769
    Týden:
    24
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 14:00 Křižanovice B - Slavíkovice B 6:1 (1:1)
    Ne 15.08. 10:00 Velešovice B - Otnice B 1:1 (0:0)
    Ne 15.08. 10:00 Kobeřice B - Rašovice 2:4 (2:2)
    Ne 15.08. 10:30 Nížkovice B - Milešovice 1:4 (1:1)
    Ne 15.08. 14:00 Bošovice B - Heršpice 3:6 (1:3)
    Ne 15.08. 16:00 Vícemilice B - Nesovice B 3:3 (3:0)
    Ne 15.08. 16:30 Křenovice C - Zbýšov B 3:0 (0:0)

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Nesovice B - Křižanovice B 3:6 (2:2)
    Ne 22.08. 10:00 Otnice B - Vícemilice B 0k:3
    Ne 22.08. 10:00 Zbýšov B - Velešovice B 0:3 (0:1)
    Ne 22.08. 14:15 Slavíkovice B - Kobeřice B 5:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Heršpice - Nížkovice B 6:2 (3:0)
    Ne 22.08. 16:30 Rašovice - Bošovice B 4:1 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Milešovice - Křenovice C 2:2 (0:1)

    4.kolo

    So 28.08. 10:00 Kobeřice B - Nesovice B 7:6 (5:1)
    Ne 29.08. 10:00 Velešovice B - Milešovice 3:0 (1:0)
    Ne 29.08. 10:30 Nížkovice B - Křenovice C 1:7 (0:3)
    Ne 29.08. 14:00 Křižanovice B - Otnice B 3:0k
    Ne 29.08. 14:00 Bošovice B - Slavíkovice B 4:4 (2:3)
    Ne 29.08. 16:00 Vícemilice B - Zbýšov B 1:5 (0:3)
    Ne 29.08. 16:30 Heršpice - Rašovice 4:1 (1:1)

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Nesovice B - Bošovice B 5:4 (4:3)
    Ne 05.09. 10:00 Otnice B - Kobeřice B 4:1 (1:1)
    Ne 05.09. 10:00 Zbýšov B - Křižanovice B 1:2 (0:1)
    Ne 05.09. 10:00 Křenovice C - Velešovice B 1:1 (0:0)
    Ne 05.09. 14:15 Slavíkovice B - Heršpice 1:2 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Rašovice - Nížkovice B 4:1 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Milešovice - Vícemilice B 1:3 (0:2)

    6.kolo

    10.09. 17:00 Nížkovice B - Velešovice B 4:6 (2:3)
    Ne 12.09. 10:00 Kobeřice B - Zbýšov B 2:5 (2:0)
    Ne 12.09. 13:30 Křižanovice B - Milešovice 7:1 ( 4:0)
    Ne 12.09. 13:30 Bošovice B - Otnice B 2:4 (1:3)
    Ne 12.09. 16:00 Vícemilice B - Křenovice C 2:2 (2:1)
    Ne 12.09. 16:00 Heršpice - Nesovice B 3:3 (1:2)
    Ne 12.09. 16:00 Rašovice - Slavíkovice B 6:0 (3:0)

    7.kolo

    So 18.09. 16:00 Nesovice B - Rašovice 2:2 (2:2)
    Ne 19.09. 10:00 Otnice B - Heršpice 0:1 (0:1)
    Ne 19.09. 10:00 Zbýšov B - Bošovice B 1:5 (1:2)
    Ne 19.09. 10:00 Křenovice C - Křižanovice B 3:1 (1:0)
    Ne 19.09. 10:00 Velešovice B - Vícemilice B 3:1 (1:1)
    Ne 19.09. 13:45 Slavíkovice B - Nížkovice B 0:2 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Milešovice - Kobeřice B 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 25.09. 10:00 Slavíkovice B - Nesovice B 4:0 (3:0)
    Ne 26.09. 10:30 Nížkovice B - Vícemilice B 1:4 (0:2)
    Ne 26.09. 16:00 Křižanovice B - Velešovice B 8:2 (3:1)
    Ne 26.09. 16:00 Heršpice - Zbýšov B 1:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Rašovice - Otnice B 3:0 (2:0)
    Út 28.09. 13:00 Kobeřice B - Křenovice C 6:5 (2:2)
    08.10. 14:30 Bošovice B - Milešovice 6:0 (3:0)

    9.kolo

    So 02.10. 15:30 Nesovice B - Nížkovice B 2:2 (0:1)
    Ne 03.10. 10:00 Otnice B - Slavíkovice B 1:4 (1:2)
    Ne 03.10. 10:00 Zbýšov B - Rašovice 0:6 (0:2)
    Ne 03.10. 10:00 Křenovice C - Bošovice B 5:0 (0:0)
    Ne 03.10. 10:00 Velešovice B - Kobeřice B 2:2 (2:2)
    Ne 03.10. 15:30 Milešovice - Heršpice 0:3 (0:2)
    Ne 03.10. 15:30 Vícemilice B - Křižanovice B 6:0 (2:0)

    10.kolo

    So 09.10. 15:00 Nesovice B - Otnice B 6:3 (4:1)
    Ne 10.10. 10:00 Kobeřice B - Vícemilice B 3:2 (2:0)
    Ne 10.10. 12:15 Slavíkovice B - Zbýšov B 5:1 (3:0)
    Ne 10.10. 12:30 Bošovice B - Velešovice B 1:3 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Nížkovice B - Křižanovice B 2:1 (1:1)
    Ne 10.10. 15:00 Heršpice - Křenovice C 1:3 (1:2)
    Ne 10.10. 15:00 Rašovice - Milešovice 3:4 (2:0)

    11.kolo

    Ne 17.10. 10:00 Otnice B - Nížkovice B 4:1 (2:0)
    Ne 17.10. 10:00 Zbýšov B - Nesovice B 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 10:00 Křenovice C - Rašovice 3:2 (1:2)
    Ne 17.10. 10:00 Velešovice B - Heršpice 2:3 (1:2)
    Ne 17.10. 12:30 Křižanovice B - Kobeřice B 6:1 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Milešovice - Slavíkovice B 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Vícemilice B - Bošovice B 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Nesovice B - Milešovice 2:2 (2:0)
    Ne 24.10. 10:00 Otnice B - Zbýšov B 2:1 (2:1)
    Ne 24.10. 10:30 Nížkovice B - Kobeřice B 1:5 (0:3)
    Ne 24.10. 12:00 Bošovice B - Křižanovice B 1:3 (1:0)
    Ne 24.10. 12:15 Slavíkovice B - Křenovice C 0:4 (0:2)
    Ne 24.10. 14:30 Heršpice - Vícemilice B 2:0 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Rašovice - Velešovice B 4:1 (2:1)

    13.kolo

    Ne 31.10. 10:00 Zbýšov B - Nížkovice B 4:3 (3:0)
    Ne 31.10. 10:00 Křenovice C - Nesovice B 4:1 (2:1)
    Ne 31.10. 10:00 Velešovice B - Slavíkovice B 4:3 (0:2)
    Ne 31.10. 10:00 Kobeřice B - Bošovice B 8:1 (4:0)
    Ne 31.10. 11:30 Křižanovice B - Heršpice 1:1 (1:1)
    Ne 31.10. 14:00 Milešovice - Otnice B 3:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Vícemilice B - Rašovice 1:3 (0:2)

    1.kolo

    So 06.11. 14:00 Nesovice B - Velešovice B 4:4 (2:2)
    Ne 07.11. 10:00 Otnice B - Křenovice C 6:2 (4:0)
    Ne 07.11. 10:00 Zbýšov B - Milešovice 3:1 (2:0)
    Ne 07.11. 11:30 Bošovice B - Nížkovice B 6:2 (2:1)
    Ne 07.11. 11:45 Slavíkovice B - Vícemilice B 3:1 (2:1)
    Ne 07.11. 14:00 Heršpice - Kobeřice B 2:1 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Rašovice - Křižanovice B 4:2 (2:0)

    14.kolo

    So 13.11. 11:00 Křižanovice B - Rašovice 1:1 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Nížkovice B - Bošovice B 1:2 (0:0)
    Ne 14.11. 10:00 Kobeřice B - Heršpice 4:2 (3:2)
    Ne 14.11. 10:00 Velešovice B - Nesovice B 1:1 (0:0)
    Ne 14.11. 10:00 Křenovice C - Otnice B 5:0 (1:0)
    Ne 14.11. 13:30 Vícemilice B - Slavíkovice B 6:1 (2:1)
    Ne 14.11. 13:30 Milešovice - Zbýšov B 2:1 (1:1)

    15.kolo

    Ne 03.04. 10:00 Zbýšov B - Křenovice C 0:4 (0:1)
    Ne 03.04. 10:00 Otnice B - Velešovice B 7:0 (4:0)
    Ne 03.04. 10:00 Nesovice B - Vícemilice B 4:1 (2:0)
    Ne 03.04. 13:15 Slavíkovice B - Křižanovice B 3:2 (2:1)
    Ne 03.04. 15:30 Milešovice - Nížkovice B 2:4 (0:2)
    Ne 03.04. 15:30 Rašovice - Kobeřice B 2:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Heršpice - Bošovice B 3:1 (1:1)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Nížkovice B - Heršpice 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 10:00 Kobeřice B - Slavíkovice B 6:1 (3:1)
    Ne 10.04. 10:00 Velešovice B - Zbýšov B 0:3 (0:1)
    Ne 10.04. 10:00 Křenovice C - Milešovice 3:1 (1:0)
    Ne 10.04. 13:00 Bošovice B - Rašovice 0:3 (0:1)
    Ne 10.04. 13:00 Křižanovice B - Nesovice B 5:1 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Vícemilice B - Otnice B 3:3 (1:1)

    17.kolo

    Ne 17.04. 10:00 Křenovice C - Nížkovice B 8:0 (3:0)
    Ne 17.04. 10:00 Zbýšov B - Vícemilice B 0:4 (0:2)
    Ne 17.04. 10:00 Otnice B - Křižanovice B 4:1 (2:1)
    Ne 17.04. 10:00 Nesovice B - Kobeřice B 4:1 (2:0)
    Ne 17.04. 13:45 Slavíkovice B - Bošovice B 3:3 (1:3)
    Ne 17.04. 16:00 Milešovice - Velešovice B 1:2 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Rašovice - Heršpice 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Nížkovice B - Rašovice 2:5 (1:3)
    Ne 24.04. 10:00 Kobeřice B - Otnice B 4:4 (3:1)
    Ne 24.04. 10:00 Velešovice B - Křenovice C 0:7 (0:5)
    Ne 24.04. 13:30 Bošovice B - Nesovice B 4:2 (2:0)
    Ne 24.04. 13:30 Křižanovice B - Zbýšov B 0:2 (0:2)
    Ne 24.04. 16:00 Heršpice - Slavíkovice B 7:0 (3:0)
    Ne 24.04. 16:00 Vícemilice B - Milešovice 5:0 (2:0)

    19.kolo

    So 30.04. 15:00 Zbýšov B - Kobeřice B 2:3 (0:2)
    Ne 01.05. 10:00 Velešovice B - Nížkovice B 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 10:00 Křenovice C - Vícemilice B 2:0 (1:0)
    Ne 01.05. 10:00 Otnice B - Bošovice B 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 10:00 Nesovice B - Heršpice 2:2 (0:2)
    Ne 01.05. 14:15 Slavíkovice B - Rašovice 3:4 (0:2)
    Ne 01.05. 16:30 Milešovice - Křižanovice B 2:2 (0:2)

    20.kolo

    Ne 08.05. 10:00 Kobeřice B - Milešovice 7:1 (2:1)
    Ne 08.05. 10:30 Nížkovice B - Slavíkovice B 1:1 (0:0)
    Ne 08.05. 14:00 Bošovice B - Zbýšov B 7:1 (5:0)
    Ne 08.05. 14:00 Křižanovice B - Křenovice C 1:3 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Rašovice - Nesovice B 4:1 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Heršpice - Otnice B 2:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Vícemilice B - Velešovice B 0k:3

    21.kolo

    Ne 15.05. 10:00 Milešovice - Bošovice B 0:5 (0:3)
    Ne 15.05. 10:00 Otnice B - Rašovice 2:3 (2:2)
    Ne 15.05. 10:00 Nesovice B - Slavíkovice B 2:3 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Velešovice B - Křižanovice B 2:2 (0:1)
    20.05. 18:00 Křenovice C - Kobeřice B 4:0 (2:0)
    20.05. 18:00 Zbýšov B - Heršpice 2:4 (1:3)
    So 21.05. 17:00 Vícemilice B - Nížkovice B 5:2 (3:1)

    22.kolo

    Ne 22.05. 10:00 Slavíkovice B - Otnice B 1:2 (1:1)
    Ne 22.05. 10:00 Kobeřice B - Velešovice B 1:3 (0:2)
    Ne 22.05. 10:30 Nížkovice B - Nesovice B 1:5 (0:3)
    Ne 22.05. 14:00 Bošovice B - Křenovice C 0:4 (0:0)
    Ne 22.05. 14:00 Křižanovice B - Vícemilice B 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Rašovice - Zbýšov B 2:0 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Heršpice - Milešovice 3:0k

    23.kolo

    Ne 29.05. 10:00 Velešovice B - Bošovice B 0:3 (0:1)
    Ne 29.05. 10:00 Křenovice C - Heršpice 1:3 (1:1)
    Ne 29.05. 10:00 Zbýšov B - Slavíkovice B 2:2 (0:2)
    Ne 29.05. 10:00 Otnice B - Nesovice B 3:2 (2:0)
    Ne 29.05. 13:45 Vícemilice B - Kobeřice B 3:0k
    Ne 29.05. 14:00 Křižanovice B - Nížkovice B 4:3 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Milešovice - Rašovice 1:6 (1:1)

    24.kolo

    Ne 05.06. 10:00 Nesovice B - Zbýšov B 6:1 (3:0)
    Ne 05.06. 10:00 Kobeřice B - Křižanovice B 2:4 (0:3)
    Ne 05.06. 10:30 Nížkovice B - Otnice B 2:3 (1:1)
    Ne 05.06. 14:00 Bošovice B - Vícemilice B 2:4 (1:3)
    Ne 05.06. 16:30 Slavíkovice B - Milešovice 2:1 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Rašovice - Křenovice C 2:0 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Heršpice - Velešovice B 15:0 (9:0)

    25.kolo

    Ne 12.06. 10:00 Velešovice B - Rašovice 0:3 (0:2)
    Ne 12.06. 10:00 Křenovice C - Slavíkovice B 7:2 (2:1)
    Ne 12.06. 10:00 Zbýšov B - Otnice B 1:7 (0:4)
    Ne 12.06. 14:00 Křižanovice B - Bošovice B 3:3 (2:1)
    Ne 12.06. 16:00 Kobeřice B - Nížkovice B 7:0 (4:0)
    Ne 12.06. 16:30 Vícemilice B - Heršpice 7:1 (5:1)
    Ne 12.06. 16:30 Milešovice - Nesovice B 1:5 (0:3)

    26.kolo

    27.05. 17:30 Nížkovice B - Zbýšov B 3:1 (0:0)
    So 18.06. 13:00 Otnice B - Milešovice 2:0 (0:0)
    So 18.06. 14:15 Slavíkovice B - Velešovice B 2:3 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Rašovice - Vícemilice B 2:2 (1:2)
    So 18.06. 16:30 Heršpice - Křižanovice B 1:1 (1:1)
    Ne 19.06. 10:00 Nesovice B - Křenovice C 2:8 (0:4)
    Ne 19.06. 14:00 Bošovice B - Kobeřice B 5:0 (3:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 82:37 61
    2. 26 19 3 4 100:34 60
    3. 26 19 3 4 84:35 60
    4. 26 12 6 8 73:53 42
    5. 26 13 3 10 63:55 42
    6. 26 11 5 10 67:47 38
    7. 26 10 6 10 49:78 36
    8. 26 10 2 14 74:80 32
    9. 26 9 4 13 69:70 31
    10. 26 9 4 13 55:77 31
    11. 26 7 9 10 75:80 30
    12. 26 6 2 18 38:79 20
    13. 26 5 3 18 32:82 18
    14. 26 5 2 19 44:98 17

    Nejčtenější ze sportu