Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14238
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1752
    Týden:
    11
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Sokol Olšany - Nezamyslice 4:1 (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 Bedihošť - Pavlovice 7:4 (4:0)
    Ne 08.09. 16:00 Biskupice - Brodek u PV B 4:1 (3:0)
    Ne 08.09. 16:00 Želeč - Otaslavice B 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Brodek u PV B - Želeč 4:5 np (1:0)
    So 14.09. 16:00 Čechovice B - Bedihošť 10:0 (4:0)
    Ne 15.09. 16:00 Otaslavice B - Sokol Olšany 1:5 (0:5)
    Ne 15.09. 16:00 Pavlovice - Biskupice 0:4 (0:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Sokol Olšany - Brodek u PV B 0:1 np (0:0)
    So 21.09. 15:30 Nezamyslice - Otaslavice B 13:0 (7:0)
    Ne 22.09. 15:30 Biskupice - Čechovice B 4:2 (2:2)
    Ne 22.09. 15:30 Želeč - Pavlovice 4:2 (2:2)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Brodek u PV B - Nezamyslice 3:8 (2:4)
    So 28.09. 15:30 Čechovice B - Želeč 8:0 (5:0)
    Ne 29.09. 10:00 Bedihošť - Biskupice 0:8 (0:2)
    Ne 29.09. 15:30 Pavlovice - Sokol Olšany 1:4 (0:2)

    4.kolo

    So 05.10. 15:00 Čechovice B - Brodek u PV B 6:1 (3:1)
    Ne 06.10. 10:00 Bedihošť - Otaslavice B 6:2 (2:2)
    Ne 06.10. 15:00 Biskupice - Nezamyslice 1:3 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Želeč - Sokol Olšany 1:4 (0:2)

    3.kolo

    So 12.10. 15:00 Sokol Olšany - Biskupice 4:1 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Nezamyslice - Bedihošť 7:2 (3:1)
    Ne 13.10. 15:00 Otaslavice B - Čechovice B 1:4 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Brodek u PV B - Pavlovice 8:1 (4:0)

    2.kolo

    So 19.10. 14:30 Biskupice - Želeč 9:3 (6:0)
    Ne 20.10. 10:00 Bedihošť - Sokol Olšany 1:2 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Pavlovice - Otaslavice B 3:4 np (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Čechovice B - Nezamyslice 0:1 np (0:0)

    1.kolo

    So 26.10. 14:30 Sokol Olšany - Čechovice B 1:3 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Nezamyslice - Pavlovice 5:0 (3:0)
    Ne 27.10. 14:30 Želeč - Bedihošť 1:5 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Otaslavice B - Brodek u PV B 7:2 (3:1)

    5. kolo - soutěž ukončena

    So 31.08. 16:00 Otaslavice B - Biskupice 3:4 (3:3)
    Ne 01.09. 16:00 Nezamyslice - Želeč 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Pavlovice - Čechovice B 0:8 (0:4)
    So 02.11. 14:00 Brodek u PV B - Bedihošť 6:4 (4:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 1 0 1 40:11 20
    2. 8 6 0 1 1 41:7 19
    3. 8 6 0 1 1 24:9 19
    4. 8 6 0 0 2 35:16 18
    5. 8 2 1 1 4 25:34 9
    6. 8 3 0 0 5 25:40 9
    7. 8 2 1 0 5 16:35 8
    8. 8 1 1 0 6 17:39 5
    9. 8 0 0 1 7 11:43 1

    Nejčtenější ze sportu