Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14220
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2416
    Týden:
    19
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 11.08. 10:15 Napajedla B - Žlutava 2:0 (2:0)
    Ne 11.08. 10:15 Březůvky - SK Zlín 3:2 (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 Lhota - Spytihněv 8:2 (4:0)
    Ne 11.08. 17:00 Březová - Tečovice B 2:3 np (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Kašava - Halenkovice 3:6 (1:2)
    Ne 11.08. 17:00 Pohořelice - Lípa 0:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Lukov - Vizovice 2:3 (0:2)

    3.kolo

    Ne 18.08. 10:00 Lípa - Lukov 2:4 (0:4)
    Ne 18.08. 16:30 Vizovice - Napajedla B 1:4 (1:2)
    Ne 18.08. 16:30 SK Zlín - Pohořelice 0:1 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Halenkovice - Březůvky 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Tečovice B - Kašava 1:0 np (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Spytihněv - Březová 5:1 (2:1)
    Ne 18.08. 16:30 Žlutava - Lhota 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Kašava - Spytihněv 6:2 (3:2)
    So 24.08. 16:30 Lukov - SK Zlín 1:2 np (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Napajedla B - Lhota 1:4 (1:2)
    Ne 25.08. 10:15 Březůvky - Tečovice B 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Březová - Žlutava 1:2 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Pohořelice - Halenkovice 2:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Vizovice - Lípa 2:3 np (1:1)

    5.kolo

    Ne 01.09. 10:00 Lípa - Napajedla B 4:5 np (1:3)
    Ne 01.09. 16:00 SK Zlín - Vizovice 2:1 np (1:1)
    Ne 01.09. 16:00 Halenkovice - Lukov 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Tečovice B - Pohořelice 0:3 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Spytihněv - Březůvky 0:2 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Žlutava - Kašava 0:2 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Lhota - Březová 6:1 (3:0)

    6.kolo

    So 07.09. 14:30 Pohořelice - Spytihněv 3:1 (2:0)
    So 07.09. 16:00 Napajedla B - Březová 2:0 (0:0)
    So 07.09. 16:00 Lukov - Tečovice B 4:1 (1:0)
    Ne 08.09. 10:00 Lípa - SK Zlín 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Březůvky - Žlutava 0:2 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Kašava - Lhota 2:3 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Vizovice - Halenkovice 1:3 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 15:00 SK Zlín - Napajedla B 1:2 np (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Halenkovice - Lípa 1:2 np (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Tečovice B - Vizovice 4:1 (3:1)
    Ne 15.09. 16:00 Spytihněv - Lukov 3:2 (3:1)
    Ne 15.09. 16:00 Žlutava - Pohořelice 0:1 np (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Lhota - Březůvky 4:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Březová - Kašava 1:5 (0:2)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Lukov - Žlutava 3:2 (2:1)
    Ne 22.09. 10:00 Lípa - Tečovice B 0:2 (0:0)
    Ne 22.09. 10:15 Napajedla B - Kašava 2:1 (0:0)
    Ne 22.09. 10:15 Březůvky - Březová 3:2 (3:1)
    Ne 22.09. 15:30 Lhota - Pohořelice 7:3 (4:0)
    Ne 22.09. 15:30 Vizovice - Spytihněv 2:3 np (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 SK Zlín - Halenkovice 2:3 (1:3)

    9.kolo

    So 28.09. 14:00 Lhota - Lukov 5:1 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Halenkovice - Napajedla B 4:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Tečovice B - SK Zlín 4:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Spytihněv - Lípa 3:1 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Žlutava - Vizovice 5:1 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Březová - Pohořelice 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Kašava - Březůvky 2:7 (1:3)

    10.kolo

    So 05.10. 10:15 Napajedla B - Březůvky 5:0 (4:0)
    So 05.10. 15:00 Lukov - Březová 4:3 np (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Lípa - Žlutava 2:3 np (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Pohořelice - Kašava 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Vizovice - Lhota 2:4 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 SK Zlín - Spytihněv 4:2 (3:2)
    Ne 06.10. 15:00 Halenkovice - Tečovice B 4:1 (1:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Spytihněv - Halenkovice 3:2 np (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Březůvky - Pohořelice 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Tečovice B - Napajedla B 2:3 np (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Žlutava - SK Zlín 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Lhota - Lípa 4:1 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Březová - Vizovice 2:4 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Kašava - Lukov 3:2 (2:1)

    12.kolo

    So 19.10. 10:15 Napajedla B - Pohořelice 2:3 np (0:1)
    So 19.10. 14:30 Lukov - Březůvky 2:0 (2:0)
    So 19.10. 15:00 Lhota - SK Zlín 4:0 (3:0)
    Ne 20.10. 10:00 Lípa - Březová 3:1 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Vizovice - Kašava 5:4 np (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Halenkovice - Žlutava 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Tečovice B - Spytihněv 1:2 (1:1)

    13.kolo

    Ne 27.10. 10:15 Březůvky - Vizovice 5:2 (4:1)
    Ne 27.10. 14:00 Spytihněv - Napajedla B 1:3 (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Žlutava - Tečovice B 1:0 np (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Lhota - Halenkovice 4:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:00 Březová - SK Zlín 3:6 (2:3)
    Ne 27.10. 14:00 Kašava - Lípa 4:3 np (1:2)
    Ne 27.10. 14:00 Pohořelice - Lukov 3:2 (1:1)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 10:00 Lípa - Březůvky 3:0 (0:0)
    So 02.11. 13:30 Lukov - Napajedla B 2:1 np (0:0)
    So 02.11. 13:30 SK Zlín - Kašava 2:3 (2:0)
    So 02.11. 13:30 Spytihněv - Žlutava 1:0 (0:0)
    Ne 03.11. 13:30 Vizovice - Pohořelice 2:1 (0:0)
    Ne 03.11. 13:30 Halenkovice - Březová 6:1 (2:1)
    Ne 03.11. 13:30 Tečovice B - Lhota 2:1 np (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 12 0 1 0 56:17 37
    2. 13 9 0 2 2 34:19 29
    3. 13 8 2 0 3 25:18 28
    4. 13 6 3 2 2 30:21 26
    5. 13 4 2 3 4 28:26 19
    6. 13 5 1 2 5 34:36 19
    7. 13 5 2 0 6 26:35 19
    8. 13 6 0 0 7 24:28 18
    9. 13 4 2 1 6 18:15 17
    10. 13 4 2 1 6 28:29 17
    11. 13 3 3 2 5 19:22 17
    12. 13 3 1 3 6 26:39 14
    13. 13 2 2 1 8 20:33 11
    14. 13 0 0 2 11 18:48 2

    Nejčtenější ze sportu