Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 14209
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1065
    Týden:
    15
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 Cerhovice - Kročehlavy 6:2 (3:2)
    So 24.08. 10:15 Lety - Louňovice 5:0 (3:0)
    Ne 25.08. 10:15 Králův Dvůr - Rudná 0:12 (0:5)
    Ne 25.08. 13:00 Libiš - Velvary 1:4 (1:2)
    Ne 25.08. 14:00 Loděnice - Čechie Kralupy 2:3 (1:1)
    So 09.11. 10:00 Žebrák - Klíčany 5:1 (2:1)

    2.kolo

    So 31.08. 10:15 Louňovice - Loděnice 2:6 (0:2)
    So 31.08. 10:15 Klíčany - Králův Dvůr 5:10 (4:2)
    So 31.08. 10:15 Kročehlavy - Žebrák 1:2 (1:1)
    Ne 01.09. 10:00 Rudná - Lety 8:0 (5:0)
    Ne 01.09. 11:00 Velvary - Čechie Kralupy 1:1 (1:1)
    Ne 01.09. 13:00 Libiš - Cerhovice 1:5 (0:2)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Cerhovice - Velvary 2:2 (2:2)
    So 07.09. 10:15 Lety - Klíčany 11:1 (2:1)
    So 07.09. 10:15 Čechie Kralupy - Louňovice 2:1 (1:1)
    So 07.09. 14:00 Žebrák - Libiš 6:0 (3:0)
    Ne 08.09. 10:15 Králův Dvůr - Kročehlavy 0:5 (0:2)
    Ne 08.09. 14:00 Loděnice - Rudná 4:3 (1:2)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 Klíčany - Loděnice 0:3 (0:1)
    So 14.09. 10:15 Kročehlavy - Lety 6:0 (3:0)
    So 14.09. 10:15 Cerhovice - Žebrák 3:1 (0:0)
    Ne 15.09. 10:00 Rudná - Čechie Kralupy 2:5 (1:2)
    Ne 15.09. 11:00 Velvary - Louňovice 5:0 (2:0)
    Ne 15.09. 13:00 Libiš - Králův Dvůr 2:0 (0:0)

    5.kolo

    So 21.09. 10:15 Lety - Libiš 7:0 (3:0)
    So 21.09. 10:15 Čechie Kralupy - Klíčany 11:0 (5:0)
    So 21.09. 10:15 Louňovice - Rudná 1:1 (0:0)
    So 21.09. 14:00 Žebrák - Velvary 0:4 (0:3)
    Ne 22.09. 10:15 Králův Dvůr - Cerhovice 1:11 (0:5)
    Ne 22.09. 14:00 Loděnice - Kročehlavy 1:2 (1:1)

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Klíčany - Louňovice 0:5 (0:2)
    So 28.09. 10:15 Kročehlavy - Čechie Kralupy 1:4 (1:1)
    So 28.09. 10:15 Cerhovice - Lety 3:1 (2:0)
    So 28.09. 14:00 Žebrák - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 13:00 Libiš - Loděnice 1:3 (0:0)
    Ne 10.11. 10:30 Velvary - Rudná 4:2 (2:2)

    7.kolo

    So 05.10. 10:15 Lety - Žebrák 1:0 (1:0)
    So 05.10. 10:15 Čechie Kralupy - Libiš 9:0 (2:0)
    So 05.10. 10:15 Louňovice - Kročehlavy 0:5 (0:2)
    So 05.10. 14:00 Králův Dvůr - Velvary 0:4 (0:3)
    Ne 06.10. 10:00 Rudná - Klíčany 13:0 (8:0)
    Ne 06.10. 13:00 Loděnice - Cerhovice 6:5 (3:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Kročehlavy - Rudná 2:2 (2:2)
    So 12.10. 10:15 Cerhovice - Čechie Kralupy 0:3 (0:1)
    So 12.10. 13:30 Žebrák - Loděnice 1:3 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Králův Dvůr - Lety 3:1 (0:1)
    Ne 13.10. 11:00 Velvary - Klíčany 8:0 (0:0)
    Ne 13.10. 13:00 Libiš - Louňovice 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:15 Lety - Velvary 3:5 (1:2)
    So 19.10. 10:15 Čechie Kralupy - Žebrák 0:0 (0:0)
    So 19.10. 10:15 Louňovice - Cerhovice 1:4 (1:1)
    So 19.10. 10:15 Klíčany - Kročehlavy 0:4 (0:3)
    Ne 20.10. 10:00 Rudná - Libiš 11:1 (4:1)
    Ne 20.10. 10:15 Loděnice - Králův Dvůr 7:0 (3:0)

    10.kolo

    So 26.10. 10:15 Cerhovice - Rudná 9:3 (3:2)
    So 26.10. 10:15 Lety - Loděnice 1:5 (0:3)
    So 26.10. 11:30 Žebrák - Louňovice 2:1 (2:0)
    So 26.10. 14:00 Králův Dvůr - Čechie Kralupy 0:4 (0:1)
    Ne 27.10. 11:00 Velvary - Kročehlavy 2:1 (2:0)
    Ne 27.10. 13:00 Libiš - Klíčany 6:0 (5:0)

    11.kolo

    So 02.11. 10:15 Čechie Kralupy - Lety 3:0 (0:0)
    So 02.11. 10:15 Louňovice - Králův Dvůr 2:4 (1:1)
    So 02.11. 10:15 Klíčany - Cerhovice 1:8 (0:4)
    So 02.11. 10:15 Kročehlavy - Libiš 5:1 (0:0)
    Ne 03.11. 10:00 Rudná - Žebrák 3:2 (2:2)
    Ne 03.11. 10:15 Loděnice - Velvary 2:3 (2:3)

    12.kolo

    So 21.03. 10:15 Kročehlavy - Cerhovice
    So 21.03. 10:15 Klíčany - Žebrák
    So 21.03. 10:15 Louňovice - Lety
    So 21.03. 10:15 Čechie Kralupy - Loděnice
    Ne 22.03. 10:00 Rudná - Králův Dvůr
    Ne 22.03. 11:00 Velvary - Libiš

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Čechie Kralupy - Velvary
    So 28.03. 00:00 Loděnice - Louňovice
    So 28.03. 00:00 Lety - Rudná
    So 28.03. 00:00 Králův Dvůr - Klíčany
    So 28.03. 00:00 Žebrák - Kročehlavy
    So 28.03. 00:00 Cerhovice - Libiš

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Velvary - Cerhovice
    So 04.04. 00:00 Libiš - Žebrák
    So 04.04. 00:00 Kročehlavy - Králův Dvůr
    So 04.04. 00:00 Klíčany - Lety
    So 04.04. 00:00 Rudná - Loděnice
    So 04.04. 00:00 Louňovice - Čechie Kralupy

    15.kolo

    So 11.04. 00:00 Louňovice - Velvary
    So 11.04. 00:00 Čechie Kralupy - Rudná
    So 11.04. 00:00 Loděnice - Klíčany
    So 11.04. 00:00 Lety - Kročehlavy
    So 11.04. 00:00 Králův Dvůr - Libiš
    So 11.04. 00:00 Žebrák - Cerhovice

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Velvary - Žebrák
    So 18.04. 00:00 Cerhovice - Králův Dvůr
    So 18.04. 00:00 Libiš - Lety
    So 18.04. 00:00 Kročehlavy - Loděnice
    So 18.04. 00:00 Klíčany - Čechie Kralupy
    So 18.04. 00:00 Rudná - Louňovice

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Rudná - Velvary
    So 25.04. 00:00 Louňovice - Klíčany
    So 25.04. 00:00 Čechie Kralupy - Kročehlavy
    So 25.04. 00:00 Loděnice - Libiš
    So 25.04. 00:00 Lety - Cerhovice
    So 25.04. 00:00 Králův Dvůr - Žebrák

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Velvary - Králův Dvůr
    So 02.05. 00:00 Žebrák - Lety
    So 02.05. 00:00 Cerhovice - Loděnice
    So 02.05. 00:00 Libiš - Čechie Kralupy
    So 02.05. 00:00 Kročehlavy - Louňovice
    So 02.05. 00:00 Klíčany - Rudná

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Klíčany - Velvary
    So 09.05. 00:00 Rudná - Kročehlavy
    So 09.05. 00:00 Louňovice - Libiš
    So 09.05. 00:00 Čechie Kralupy - Cerhovice
    So 09.05. 00:00 Loděnice - Žebrák
    So 09.05. 00:00 Lety - Králův Dvůr

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Velvary - Lety
    So 16.05. 00:00 Králův Dvůr - Loděnice
    So 16.05. 00:00 Žebrák - Čechie Kralupy
    So 16.05. 00:00 Cerhovice - Louňovice
    So 16.05. 00:00 Libiš - Rudná
    So 16.05. 00:00 Kročehlavy - Klíčany

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Kročehlavy - Velvary
    So 23.05. 00:00 Klíčany - Libiš
    So 23.05. 00:00 Rudná - Cerhovice
    So 23.05. 00:00 Louňovice - Žebrák
    So 23.05. 00:00 Čechie Kralupy - Králův Dvůr
    So 23.05. 00:00 Loděnice - Lety

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Velvary - Loděnice
    So 30.05. 00:00 Lety - Čechie Kralupy
    So 30.05. 00:00 Králův Dvůr - Louňovice
    So 30.05. 00:00 Žebrák - Rudná
    So 30.05. 00:00 Cerhovice - Klíčany
    So 30.05. 00:00 Libiš - Kročehlavy
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 9 2 0 45:7 29
    2. 11 9 2 0 42:12 29
    3. 11 8 1 2 56:22 25
    4. 11 8 0 3 42:21 24
    5. 11 6 1 4 34:18 19
    6. 11 5 2 4 60:28 17
    7. 11 4 2 5 19:17 14
    8. 11 4 0 7 30:34 12
    9. 11 3 1 7 18:53 10
    10. 11 3 0 8 15:50 9
    11. 11 1 1 9 13:36 4
    12. 11 0 0 11 8:84 0