Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14208
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3305
    Týden:
    34
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Švermov - Lhota 4:1 (0:1)
    So 24.08. 10:15 Hostouň - Dobříš 1:5 (1:3)
    So 24.08. 10:15 Vestec - Sedlčany 2:11 (0:8)
    Ne 25.08. 09:30 Povltavská FA - Psáry 3:5 (2:0)
    Ne 25.08. 09:30 Tatran Rakovník - ČLU Beroun 1:2 (1:1)
    Ne 25.08. 10:15 Unhošť - SK Rakovník 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 10:15 Spartak Příbram - Roztoky 13:0 (7:0)
    Ne 25.08. 10:15 Hořovice - Slaný 4:2 (2:0)

    1.kolo

    St 28.08. 16:00 Vestec - Hořovice 0:10 (0:4)
    St 28.08. 17:00 SK Rakovník - Lhota 3:2 (2:1)
    St 28.08. 17:00 Švermov - Psáry 2:8 (2:4)
    St 28.08. 17:00 Povltavská FA - ČLU Beroun 2:2 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Spartak Příbram - Dobříš 1:1 (1:1)
    St 28.08. 17:00 Tatran Rakovník - Sedlčany 0:4 (0:0)
    St 28.08. 17:00 Hostouň - Slaný 2:1 (0:1)
    St 18.09. 17:00 Unhošť - Roztoky 6:1 (3:0)

    4.kolo

    So 31.08. 09:30 Lhota - Slaný 3:0 (3:0)
    So 31.08. 10:00 SK Rakovník - Povltavská FA 0:11 (0:5)
    So 31.08. 10:15 Psáry - Spartak Příbram 5:0 (2:0)
    So 31.08. 10:15 Švermov - Unhošť 8:1 (3:1)
    Ne 01.09. 10:15 Sedlčany - Hořovice 1:3 (0:2)
    Ne 01.09. 10:15 Dobříš - Vestec 19:2 (6:2)
    Ne 01.09. 10:15 ČLU Beroun - Hostouň 3:3 (1:2)
    Čt 26.09. 15:45 Roztoky - Tatran Rakovník 2:5 (1:3)

    5.kolo

    So 07.09. 09:30 Slaný - Sedlčany 1:0 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Hostouň - Roztoky 7:2 (4:2)
    So 07.09. 10:15 Vestec - ČLU Beroun 3:9 (2:3)
    Ne 08.09. 09:30 Povltavská FA - Švermov 9:1 (5:0)
    Ne 08.09. 09:30 Tatran Rakovník - Psáry 6:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:15 Unhošť - Lhota 2:5 (1:2)
    Ne 08.09. 10:15 Spartak Příbram - SK Rakovník 9:0 (6:0)
    Ne 08.09. 10:15 Hořovice - Dobříš 1:5 (1:1)

    2.kolo

    St 11.09. 16:30 ČLU Beroun - Spartak Příbram 6:3 (6:2)
    St 11.09. 17:00 Lhota - Hořovice 7:2 (5:1)
    St 11.09. 17:00 Sedlčany - Hostouň 5:0 (3:0)
    St 11.09. 17:00 Dobříš - Tatran Rakovník 8:0 (3:0)
    St 11.09. 17:00 Roztoky - Povltavská FA 3:7 (2:4)
    St 11.09. 17:00 Psáry - Unhošť 3:0 (2:0)
    St 11.09. 17:00 SK Rakovník - Švermov 1:4 (0:3)
    St 18.09. 16:30 Slaný - Vestec 8:0 (6:0)

    6.kolo

    So 14.09. 09:30 Lhota - Sedlčany 3:1 (1:1)
    So 14.09. 10:15 Roztoky - Vestec 5:1 (2:0)
    So 14.09. 10:15 Psáry - Hostouň 2:6 (1:4)
    So 14.09. 10:15 Švermov - Spartak Příbram 3:4 (1:1)
    Ne 15.09. 10:15 Dobříš - Slaný 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 ČLU Beroun - Hořovice 3:1 (3:0)
    Ne 15.09. 10:15 Unhošť - Povltavská FA 1:4 (0:0)
    Po 16.09. 16:15 SK Rakovník - Tatran Rakovník 1:7 (0:3)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Hostouň - SK Rakovník 6:0 (1:0)
    So 21.09. 10:15 Vestec - Psáry 2:5 (2:1)
    So 21.09. 12:00 Tatran Rakovník - Švermov 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 09:30 Povltavská FA - Lhota 2:2 (2:0)
    Ne 22.09. 10:15 Spartak Příbram - Unhošť 7:3 (5:1)
    Ne 22.09. 10:15 Hořovice - Roztoky 5:2 (3:0)
    Ne 22.09. 10:15 Slaný - ČLU Beroun 1:5 (0:3)
    Ne 22.09. 10:15 Sedlčany - Dobříš 2:7 (1:2)

    8.kolo

    Út 24.09. 17:00 Švermov - Hostouň 4:0 (3:0)
    So 28.09. 09:30 Lhota - Dobříš 3:1 (2:1)
    So 28.09. 10:00 SK Rakovník - Vestec 6:2 (5:1)
    So 28.09. 10:15 Roztoky - Slaný 2:3 (1:3)
    So 28.09. 10:15 Psáry - Hořovice 0:5 (0:2)
    Ne 29.09. 09:30 Povltavská FA - Spartak Příbram 4:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:15 ČLU Beroun - Sedlčany 3:1 (2:0)
    Ne 29.09. 10:15 Unhošť - Tatran Rakovník 0k:0

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Hostouň - Unhošť 1:3 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Vestec - Švermov 4:7 (1:5)
    Ne 06.10. 09:30 Tatran Rakovník - Povltavská FA 0:8 (0:5)
    Ne 06.10. 10:15 Spartak Příbram - Lhota 4:2 (3:2)
    Ne 06.10. 10:15 Hořovice - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 Slaný - Psáry 4:1 (4:0)
    Ne 06.10. 10:15 Sedlčany - Roztoky 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 10:15 Dobříš - ČLU Beroun 2:2 (1:2)

    10.kolo

    So 12.10. 09:30 Lhota - ČLU Beroun 1:3 (1:1)
    So 12.10. 10:00 SK Rakovník - Slaný 4:3 (1:1)
    So 12.10. 10:15 Roztoky - Dobříš 1:2 (0:1)
    So 12.10. 10:15 Psáry - Sedlčany 4:0 (3:0)
    So 12.10. 10:15 Švermov - Hořovice 0:3 (0:3)
    Ne 13.10. 09:30 Povltavská FA - Hostouň 5:1 (3:0)
    Ne 13.10. 09:30 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 1:3 (0:3)
    Ne 13.10. 10:15 Unhošť - Vestec 3:3 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Hostouň - Spartak Příbram 0:1 (0:1)
    So 19.10. 10:15 Vestec - Povltavská FA 1:7 (1:3)
    So 19.10. 10:15 Slaný - Švermov 3:1 (0:0)
    Ne 20.10. 09:30 Tatran Rakovník - Lhota 1:8 (1:5)
    Ne 20.10. 10:15 Hořovice - Unhošť 6:0 (3:0)
    Ne 20.10. 10:15 Sedlčany - SK Rakovník 9:0 (3:0)
    Ne 20.10. 10:15 Dobříš - Psáry 3:1 (1:0)
    Ne 20.10. 10:15 ČLU Beroun - Roztoky 7:0 (4:0)

    12.kolo

    St 23.10. 17:00 SK Rakovník - Dobříš 0:7 (0:3)
    So 26.10. 10:15 Psáry - ČLU Beroun 1:6 (0:2)
    So 26.10. 10:15 Švermov - Sedlčany 5:2 (2:2)
    Ne 27.10. 09:30 Povltavská FA - Hořovice 4:1 (2:0)
    Ne 27.10. 10:15 Unhošť - Slaný 0:6 (0:3)
    Ne 27.10. 10:15 Spartak Příbram - Vestec 2:1 (0:1)
    Čt 07.11. 17:00 Tatran Rakovník - Hostouň 3:0 (2:0)
    Ne 17.11. 10:15 Lhota - Roztoky 7:1 (5:1)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Hostouň - Lhota 2:5 (1:4)
    So 02.11. 10:15 Vestec - Tatran Rakovník 1:2 (1:1)
    So 02.11. 10:15 Slaný - Povltavská FA 1:0 (0:0)
    So 02.11. 10:15 ČLU Beroun - SK Rakovník 3:0 (1:0)
    So 02.11. 10:15 Roztoky - Psáry 5:4 (4:4)
    Ne 03.11. 10:15 Hořovice - Spartak Příbram 3:2 (1:2)
    Ne 03.11. 10:15 Sedlčany - Unhošť 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 10:15 Dobříš - Švermov 8:0 (6:0)

    14.kolo

    Ne 06.10. 10:15 Hostouň - Vestec 7:1 (4:0)
    So 09.11. 09:15 Dobříš - Unhošť 9:0 (5:0)
    So 09.11. 09:30 Lhota - Psáry 5:2 (1:0)
    So 09.11. 10:00 SK Rakovník - Roztoky 2:3 (2:0)
    So 09.11. 10:15 Švermov - ČLU Beroun 1:4 (1:3)
    So 09.11. 13:15 Tatran Rakovník - Hořovice 2:4 (1:1)
    Ne 10.11. 09:30 Povltavská FA - Sedlčany 3:0 (0:0)
    Ne 10.11. 10:15 Spartak Příbram - Slaný 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 16.11. 09:30 Roztoky - Švermov 3:4 (2:1)
    So 16.11. 09:45 Slaný - Tatran Rakovník 0:0 (0:0)
    So 16.11. 10:15 Vestec - Lhota 1:4 (1:1)
    So 16.11. 10:15 Psáry - SK Rakovník 5:1 (2:0)
    Ne 17.11. 10:15 Hořovice - Hostouň 4:3 (2:2)
    Ne 17.11. 10:15 Sedlčany - Spartak Příbram 1:1 (0:1)
    Ne 17.11. 10:15 Dobříš - Povltavská FA 5:0 (1:0)
    Ne 17.11. 10:15 ČLU Beroun - Unhošť 7:0 (3:0)

    16.kolo

    Ne 08.03. 10:15 Dobříš - Spartak Příbram 2:1 (0:1)
    Ne 08.03. 10:15 Sedlčany - Tatran Rakovník 7:1 (5:0)
    St 11.03. 17:00 ČLU Beroun - Povltavská FA 0:4 (0:2)

    17.kolo

    So 29.02. 10:15 Vestec - Slaný 1:4 (1:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 13 2 1 86:15 41
    2. 16 12 3 1 65:24 39
    3. 16 11 2 3 73:23 35
    4. 15 11 0 4 53:31 33
    5. 15 10 1 4 58:29 31
    6. 16 8 3 5 51:32 27
    7. 16 8 2 6 37:25 26
    8. 15 8 0 7 46:51 24
    9. 16 7 1 8 48:33 22
    10. 15 7 0 8 46:48 21
    11. 16 5 1 10 29:53 16
    12. 15 5 1 9 39:44 16
    13. 15 4 1 10 25:64 13
    14. 15 3 0 12 30:74 9
    15. 15 3 0 12 19:75 9
    16. 16 0 1 15 25:109 1

    Nejčtenější ze sportu