Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14190
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Chomutov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2851
    Týden:
    13
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 SKP Kadaň - Perštejn B 6:0 (1:0)
    Ne 01.09. 14:00 Klášterecká Jeseň - Jiskra Kovářská 6:0 (4:0)
    Ne 01.09. 15:00 SK Libědice - Vilémov CV 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Sparta Radonice - FK Rašovice 1:3 (1:1)

    3.kolo

    So 07.09. 14:00 Jiskra Kovářská - Sparta Radonice 8:3 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Málkov - Klášterecká Jeseň 4:3 np (1:1)
    So 07.09. 17:00 Vilémov CV - SKP Kadaň 1:3 (1:1)
    So 07.09. 17:00 FK Rašovice - SK Libědice 1:2 (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 14:00 Klášterecká Jeseň - Perštejn B 1:2 (0:1)
    So 14.09. 14:00 Jiskra Kovářská - Málkov 0:2 (0:1)
    So 14.09. 17:00 SKP Kadaň - FK Rašovice 8:1 (2:0)
    Ne 15.09. 17:00 Sparta Radonice - SK Libědice 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Vilémov CV - Klášterecká Jeseň 15:0 (5:0)
    Ne 22.09. 13:30 Málkov - Sparta Radonice 10:0 (5:0)
    Ne 22.09. 15:00 SK Libědice - SKP Kadaň 0:10 (0:4)
    Ne 22.09. 16:30 Perštejn B - Jiskra Kovářská 5:1 (2:0)

    6.kolo

    So 28.09. 13:30 Jiskra Kovářská - Vilémov CV 4:1 (2:1)
    So 28.09. 16:30 Málkov - Perštejn B 5:0 (2:0)
    Ne 29.09. 13:30 Klášterecká Jeseň - FK Rašovice 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 16:30 Sparta Radonice - SKP Kadaň 1:5 (0:2)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Vilémov CV - Málkov 3:2 (1:0)
    So 05.10. 16:00 FK Rašovice - Jiskra Kovářská 6:2 (3:0)
    Ne 06.10. 15:00 SK Libědice - Klášterecká Jeseň 2:3 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Perštejn B - Sparta Radonice 4:1 (3:1)

    8.kolo

    So 12.10. 13:00 Jiskra Kovářská - SK Libědice 5:2 (2:1)
    So 12.10. 16:00 Málkov - FK Rašovice 4:3 np (2:3)
    Ne 13.10. 13:00 Klášterecká Jeseň - SKP Kadaň 2:6 (2:2)
    Ne 13.10. 16:00 Perštejn B - Vilémov CV 2:1 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Vilémov CV - Sparta Radonice 2:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 FK Rašovice - Perštejn B 3:2 (2:2)
    So 19.10. 15:30 SKP Kadaň - Jiskra Kovářská 12:3 (7:2)
    Ne 20.10. 15:00 SK Libědice - Málkov 0:4 (0:3)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 SKP Kadaň - Málkov 5:4 np (2:1)
    So 26.10. 14:30 FK Rašovice - Vilémov CV 1:2 np (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Sparta Radonice - Klášterecká Jeseň 5:3 (1:1)
    Ne 27.10. 15:00 SK Libědice - Perštejn B 0:10 (0:6)

    11.kolo

    So 02.11. 11:00 Jiskra Kovářská - Klášterecká Jeseň 7:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 FK Rašovice - Sparta Radonice 1:3 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Vilémov CV - SK Libědice 5:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Perštejn B - SKP Kadaň 6:1 (1:1)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 11:00 Klášterecká Jeseň - Sparta Radonice 3:2 np (1:0)
    So 09.11. 14:00 Málkov - SKP Kadaň 8:4 (4:1)
    So 09.11. 14:00 Vilémov CV - FK Rašovice 3:4 np (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Perštejn B - SK Libědice 7:2 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 7 1 0 2 59:26 23
    2. 10 7 0 0 3 38:21 21
    3. 9 5 2 1 1 41:17 20
    4. 10 5 1 1 3 35:16 18
    5. 10 4 1 2 3 24:26 16
    6. 9 4 0 0 5 30:37 12
    7. 10 3 0 1 6 19:39 10
    8. 10 2 1 1 6 21:44 9
    9. 10 1 0 0 9 9:50 3

    Nejčtenější ze sportu