Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14169
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Karlovy Vary  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1047
    Týden:
    13
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    14.kolo

    So 17.08. 15:00 SK Kyselka - Počerny 3:1 (2:1)
    So 17.08. 17:00 RZ Abertamy - Otročín 4:3 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Potůčky - Děpoltovice 2:5 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Krásné Údolí - K.Vary-Dvory 0:5 (0:3)
    Ne 18.08. 14:00 Štědrá - Bochov B 3:2 (2:0)
    Ne 18.08. 15:00 Hroznětín B - Sadov 6:1 (1:0)
    Ne 18.08. 16:00 FC Nové Hamry - Sokol Hájek 3:2 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Stanovice - Nová Role B 2:0 (0:0)

    1.kolo

    So 24.08. 15:00 SK Kyselka - Sokol Hájek 8:1 (6:0)
    So 24.08. 15:00 K.Vary-Dvory - Počerny 2:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 RZ Abertamy - Bochov B 0:5 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Potůčky - Nová Role B 2:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Hroznětín B - Otročín 2:1 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Krásné Údolí - Sadov 1:5 (0:3)
    Ne 25.08. 16:00 FC Nové Hamry - Děpoltovice 0:2 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Stanovice - Štědrá 6:0 (4:0)

    2.kolo

    So 31.08. 14:00 Sadov - SK Kyselka 6:1 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Sokol Hájek - Počerny 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 14:00 Štědrá - K.Vary-Dvory 3:2 np (1:2)
    Ne 01.09. 14:00 Otročín - FC Nové Hamry 3:2 np (1:0)
    Ne 01.09. 15:00 Nová Role B - Hroznětín B 4:2 (2:1)
    Ne 01.09. 15:00 Bochov B - Potůčky 4:0 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Děpoltovice - Krásné Údolí 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Stanovice - RZ Abertamy 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 07.09. 14:00 Počerny - Sadov 3:2 (1:1)
    So 07.09. 15:00 SK Kyselka - Děpoltovice 1:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 RZ Abertamy - Štědrá 3:4 np (2:1)
    So 07.09. 17:00 Potůčky - Stanovice 1:5 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Krásné Údolí - Otročín 5:4 (4:3)
    Ne 08.09. 15:00 Hroznětín B - Bochov B 1:4 (0:2)
    Ne 08.09. 15:00 K.Vary-Dvory - Sokol Hájek 8:2 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 FC Nové Hamry - Nová Role B 1:7 (0:5)

    4.kolo

    So 14.09. 13:30 Sadov - K.Vary-Dvory 1:5 (0:5)
    So 14.09. 16:30 RZ Abertamy - Potůčky 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 13:30 Štědrá - Sokol Hájek 6:0 (2:0)
    Ne 15.09. 13:30 Otročín - SK Kyselka 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 15:00 Nová Role B - Krásné Údolí 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 15:00 Bochov B - FC Nové Hamry 5:1 (2:1)
    Ne 15.09. 16:30 Děpoltovice - Počerny 3:4 np (2:1)
    Ne 15.09. 16:30 Stanovice - Hroznětín B 4:0 (3:0)

    5.kolo

    So 21.09. 14:00 Počerny - Otročín 1:0 (0:0)
    So 21.09. 15:00 SK Kyselka - Nová Role B 3:4 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Potůčky - Štědrá 2:6 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Hroznětín B - RZ Abertamy 5:2 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Krásné Údolí - Bochov B 2:1 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Sokol Hájek - Sadov 5:2 (4:1)
    Ne 22.09. 15:00 K.Vary-Dvory - Děpoltovice 2:3 (2:1)
    Ne 22.09. 16:00 FC Nové Hamry - Stanovice 5:4 np (4:3)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 RZ Abertamy - FC Nové Hamry 6:1 (3:1)
    So 28.09. 16:00 Potůčky - Hroznětín B 5:1 (3:1)
    Ne 29.09. 13:00 Štědrá - Sadov 5:2 (3:2)
    Ne 29.09. 13:00 Otročín - K.Vary-Dvory 2:6 (1:1)
    Ne 29.09. 15:00 Nová Role B - Počerny 2:3 np (2:2)
    Ne 29.09. 15:00 Bochov B - SK Kyselka 6:2 (3:1)
    Ne 29.09. 16:00 Děpoltovice - Sokol Hájek 4:1 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Stanovice - Krásné Údolí 1:2 np (0:1)

    7.kolo

    So 05.10. 14:00 Počerny - Bochov B 2:3 (0:2)
    So 05.10. 15:00 SK Kyselka - Stanovice 2:1 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Krásné Údolí - RZ Abertamy 5:0 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Sokol Hájek - Otročín 3:1 (3:0)
    So 05.10. 16:00 Sadov - Děpoltovice 2:5 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Hroznětín B - Štědrá 1:4 (0:3)
    Ne 06.10. 15:00 K.Vary-Dvory - Nová Role B 3:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 FC Nové Hamry - Potůčky 3:2 np (1:2)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 RZ Abertamy - SK Kyselka 1:2 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Potůčky - Krásné Údolí 5:7 (3:3)
    Ne 13.10. 12:30 Štědrá - Děpoltovice 4:1 (2:1)
    Ne 13.10. 12:30 Otročín - Sadov 1:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Nová Role B - Sokol Hájek 7:0 (4:0)
    Ne 13.10. 15:00 Bochov B - K.Vary-Dvory 2:5 (1:3)
    Ne 13.10. 15:00 Hroznětín B - FC Nové Hamry 1:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Stanovice - Počerny 6:3 (3:1)

    9.kolo

    So 19.10. 12:30 Sadov - Nová Role B 2:1 (1:0)
    So 19.10. 14:00 Počerny - RZ Abertamy 3:2 (2:0)
    So 19.10. 15:00 SK Kyselka - Potůčky 3:2 (3:1)
    So 19.10. 15:30 Krásné Údolí - Hroznětín B 3:1 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Sokol Hájek - Bochov B 0:3 (0:0)
    Ne 20.10. 15:00 K.Vary-Dvory - Stanovice 1:5 (1:3)
    Ne 20.10. 15:30 FC Nové Hamry - Štědrá 5:2 (4:0)
    Ne 20.10. 15:30 Děpoltovice - Otročín 8:0 (5:0)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 RZ Abertamy - K.Vary-Dvory 0:3 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Potůčky - Počerny 3:1 (0:0)
    Ne 27.10. 11:30 Štědrá - Otročín 7:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Nová Role B - Děpoltovice 0:3 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Bochov B - Sadov 2:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Stanovice - Sokol Hájek 3:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Hroznětín B - SK Kyselka 2:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 FC Nové Hamry - Krásné Údolí 3:2 (2:0)

    11.kolo

    So 02.11. 11:00 Sadov - Stanovice 1:4 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Krásné Údolí - Štědrá 1:7 (1:5)
    So 02.11. 14:00 SK Kyselka - FC Nové Hamry 0:1 np (0:0)
    So 02.11. 14:00 Počerny - Hroznětín B 4:2 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Sokol Hájek - RZ Abertamy 6:1 (5:0)
    Ne 03.11. 11:00 Otročín - Nová Role B 0:1 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 K.Vary-Dvory - Potůčky 2:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Děpoltovice - Bochov B 1:4 (0:0)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Štědrá - Nová Role B 9:0 (5:0)
    So 09.11. 14:00 RZ Abertamy - Sadov 0:7 (0:3)
    So 09.11. 14:00 Potůčky - Sokol Hájek 5:0 (4:0)
    So 09.11. 14:00 Hroznětín B - K.Vary-Dvory 0:7 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Krásné Údolí - SK Kyselka 2:3 (2:2)
    Ne 10.11. 14:00 Bochov B - Otročín 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Stanovice - Děpoltovice 1:8 (1:6)
    Ne 10.11. 14:00 FC Nové Hamry - Počerny 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 16.11. 10:30 Sadov - Potůčky 3:6 (1:4)
    So 16.11. 13:00 Otročín - Stanovice 2:1 (2:1)
    So 16.11. 13:30 SK Kyselka - Štědrá 0:7 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Počerny - Krásné Údolí 0:1 (0:0)
    So 16.11. 13:30 K.Vary-Dvory - FC Nové Hamry 6:0 (4:0)
    So 16.11. 13:30 Sokol Hájek - Hroznětín B 0:1 np (0:0)
    So 16.11. 13:30 Děpoltovice - RZ Abertamy 10:1 (3:1)
    So 16.11. 13:30 Nová Role B - Bochov B 5:3 (1:0)

    15. kolo - soutěž ukončena

    So 23.11. 15:00 K.Vary-Dvory - SK Kyselka 5:0 (2:0)
    So 07.03. 13:30 Štědrá - Počerny 4:3 (1:2)
    01.05. 14:00 Sadov - FC Nové Hamry výsledek
    01.05. 14:00 Otročín - Potůčky výsledek
    01.05. 15:00 Bochov B - Stanovice výsledek
    01.05. 16:30 Děpoltovice - Hroznětín B výsledek
    01.05. 17:00 Sokol Hájek - Krásné Údolí výsledek
    01.05. 17:00 Nová Role B - RZ Abertamy výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 12 0 1 2 62:18 37
    2. 15 11 2 0 2 69:28 37
    3. 14 11 0 1 2 61:21 34
    4. 14 10 0 0 4 46:23 30
    5. 14 9 0 2 3 44:24 29
    6. 14 7 0 1 6 34:33 22
    7. 14 6 1 0 7 31:41 20
    8. 14 6 0 1 7 37:40 19
    9. 15 6 0 1 8 29:43 19
    10. 14 4 3 1 6 26:41 19
    11. 14 5 1 0 8 24:40 17
    12. 15 4 2 0 9 28:40 16
    13. 14 5 0 0 9 38:45 15
    14. 14 4 0 1 9 24:53 13
    15. 14 2 1 0 11 17:45 8
    16. 14 2 0 1 11 20:55 7

    Nejčtenější ze sportu