Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14151
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jeseník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    592
    Týden:
    5
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 31.08. 13:00 St. Červená Voda - Supíkovice 8:0 (5:0)
    So 31.08. 13:30 Javorník - Žulová 7:0 (4:0)
    So 31.08. 13:30 Zlaté Hory - Vidnava 2:1 (0:1)

    6.kolo

    So 07.09. 12:30 Vidnava - St. Červená Voda 1:2 (1:0)
    So 07.09. 13:30 Javorník - Zlaté Hory 4:1 (1:1)
    Ne 08.09. 11:30 Žulová - Lipová-lázně 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 14.09. 13:00 St. Červená Voda - Javorník 12:0 (6:0)
    So 14.09. 13:30 Zlaté Hory - Žulová 4:2 (0:1)
    Čt 19.09. 16:30 Lipová-lázně - Supíkovice 3:2 (2:1)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Lipová-lázně - Vidnava 0:11 (0:6)
    So 21.09. 12:30 St. Červená Voda - Zlaté Hory 4:0 (0:0)
    Ne 22.09. 11:30 Žulová - Supíkovice 4:3 (1:1)

    4.kolo

    St 25.09. 16:00 Lipová-lázně - St. Červená Voda 0:5 (0:4)
    St 25.09. 16:00 Supíkovice - Zlaté Hory 2:3 np (0:1)
    St 25.09. 16:00 Vidnava - Javorník 8:1 (4:1)

    9.kolo

    So 28.09. 12:00 Vidnava - Supíkovice 10:0 (7:0)
    So 28.09. 12:30 St. Červená Voda - Žulová 5:0 (2:0)
    So 28.09. 13:00 Javorník - Lipová-lázně 7:1 (5:0)

    10.kolo

    Ne 06.10. 14:00 Supíkovice - Javorník 0:8 (0:2)
    St 09.10. 16:00 Lipová-lázně - Zlaté Hory 2:7 (1:6)
    So 19.10. 11:30 Žulová - Vidnava 2:7 (0:4)

    1.kolo

    So 12.10. 10:30 Zlaté Hory - St. Červená Voda 2:1 np (0:0)
    So 12.10. 12:00 Vidnava - Lipová-lázně 15:0 (6:0)
    Ne 13.10. 14:00 Supíkovice - Žulová 3:2 (3:1)

    2.kolo

    So 19.10. 12:00 Lipová-lázně - Javorník 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:00 Supíkovice - Vidnava 1:4 (1:0)
    Ne 20.10. 14:15 Žulová - St. Červená Voda 0:7 (0:3)

    3. kolo - soutěž ukončena

    So 26.10. 10:00 Zlaté Hory - Lipová-lázně 7:1 (3:0)
    So 26.10. 12:00 Javorník - Supíkovice 3:1 (2:0)
    So 26.10. 14:00 Vidnava - Žulová 9:3 (4:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 0 1 0 44:2 22
    2. 9 7 0 0 2 66:11 21
    3. 8 6 0 0 2 32:23 18
    4. 8 4 2 0 2 24:17 16
    5. 9 2 0 0 7 17:45 6
    6. 9 1 0 1 7 12:44 4
    7. 9 1 0 0 8 7:60 3

    Nejčtenější ze sportu