Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 18. srpna 2019
svátek má Helena.
Hlavní menu
  • ID: 14147
  • Návštěvy: 94/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hradec Králové  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    296
    Týden:
    94
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Smiřice - Vysoká B 0:3 (0:3)
    So 10.08. 17:00 Myštěves - Chlumec n. C. C 3:4 (0:2)
    So 10.08. 17:00 Prasek - Dohalice 3:2 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Lovčice - Boharyně 4:0 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Lhota p. L. - Malšova Lhota 0:1 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Ohnišťany - Červeněves 2:4 (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 Stěžery - Roudnice B 4:1 (2:1)

    2.kolo

    So 17.08. 17:00 Vysoká B - Červeněves 5:3 (3:1)
    So 17.08. 17:00 Malšova Lhota - Ohnišťany 5:0 (3:0)
    So 17.08. 17:00 Lhota p. L. - Boharyně 2:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Smiřice - Myštěves 2:5 (1:2)
    Ne 18.08. 17:00 Dohalice - Lovčice
    Ne 18.08. 17:00 Roudnice B - Prasek
    Ne 18.08. 17:00 Chlumec n. C. C - Stěžery

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Myštěves - Vysoká B
    So 24.08. 17:00 Stěžery - Smiřice
    So 24.08. 17:00 Prasek - Chlumec n. C. C
    So 24.08. 17:00 Lovčice - Roudnice B
    So 24.08. 17:00 Lhota p. L. - Dohalice
    So 24.08. 17:00 Ohnišťany - Boharyně
    So 24.08. 17:00 Červeněves - Malšova Lhota

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Vysoká B - Malšova Lhota
    So 31.08. 17:00 Boharyně - Červeněves
    So 31.08. 17:00 Dohalice - Ohnišťany
    So 31.08. 17:00 Roudnice B - Lhota p. L.
    So 31.08. 17:00 Chlumec n. C. C - Lovčice
    So 31.08. 17:00 Smiřice - Prasek
    So 31.08. 17:00 Myštěves - Stěžery

    5.kolo

    So 07.09. 17:00 Stěžery - Vysoká B
    So 07.09. 17:00 Prasek - Myštěves
    So 07.09. 17:00 Lovčice - Smiřice
    So 07.09. 17:00 Lhota p. L. - Chlumec n. C. C
    So 07.09. 17:00 Ohnišťany - Roudnice B
    So 07.09. 17:00 Červeněves - Dohalice
    So 07.09. 17:00 Malšova Lhota - Boharyně

    6.kolo

    So 14.09. 17:00 Vysoká B - Boharyně
    So 14.09. 17:00 Dohalice - Malšova Lhota
    So 14.09. 17:00 Roudnice B - Červeněves
    So 14.09. 17:00 Chlumec n. C. C - Ohnišťany
    So 14.09. 17:00 Smiřice - Lhota p. L.
    So 14.09. 17:00 Myštěves - Lovčice
    So 14.09. 17:00 Stěžery - Prasek

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Prasek - Vysoká B
    So 21.09. 16:30 Lovčice - Stěžery
    So 21.09. 16:30 Lhota p. L. - Myštěves
    So 21.09. 16:30 Ohnišťany - Smiřice
    So 21.09. 16:30 Červeněves - Chlumec n. C. C
    So 21.09. 16:30 Malšova Lhota - Roudnice B
    So 21.09. 16:30 Boharyně - Dohalice

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Vysoká B - Dohalice
    So 28.09. 16:30 Roudnice B - Boharyně
    So 28.09. 16:30 Chlumec n. C. C - Malšova Lhota
    So 28.09. 16:30 Smiřice - Červeněves
    So 28.09. 16:30 Myštěves - Ohnišťany
    So 28.09. 16:30 Stěžery - Lhota p. L.
    So 28.09. 16:30 Prasek - Lovčice

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Lovčice - Vysoká B
    So 05.10. 16:00 Lhota p. L. - Prasek
    So 05.10. 16:00 Ohnišťany - Stěžery
    So 05.10. 16:00 Červeněves - Myštěves
    So 05.10. 16:00 Malšova Lhota - Smiřice
    So 05.10. 16:00 Boharyně - Chlumec n. C. C
    So 05.10. 16:00 Dohalice - Roudnice B

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Vysoká B - Roudnice B
    So 12.10. 15:30 Chlumec n. C. C - Dohalice
    So 12.10. 15:30 Smiřice - Boharyně
    So 12.10. 15:30 Myštěves - Malšova Lhota
    So 12.10. 15:30 Stěžery - Červeněves
    So 12.10. 15:30 Prasek - Ohnišťany
    So 12.10. 15:30 Lovčice - Lhota p. L.

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Lhota p. L. - Vysoká B
    So 19.10. 15:30 Ohnišťany - Lovčice
    So 19.10. 15:30 Červeněves - Prasek
    So 19.10. 15:30 Malšova Lhota - Stěžery
    So 19.10. 15:30 Boharyně - Myštěves
    So 19.10. 15:30 Dohalice - Smiřice
    So 19.10. 15:30 Roudnice B - Chlumec n. C. C

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Vysoká B - Chlumec n. C. C
    So 26.10. 14:30 Smiřice - Roudnice B
    So 26.10. 14:30 Myštěves - Dohalice
    So 26.10. 14:30 Stěžery - Boharyně
    So 26.10. 14:30 Prasek - Malšova Lhota
    So 26.10. 14:30 Lovčice - Červeněves
    So 26.10. 14:30 Lhota p. L. - Ohnišťany

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Ohnišťany - Vysoká B
    So 02.11. 14:00 Červeněves - Lhota p. L.
    So 02.11. 14:00 Malšova Lhota - Lovčice
    So 02.11. 14:00 Boharyně - Prasek
    So 02.11. 14:00 Dohalice - Stěžery
    So 02.11. 14:00 Roudnice B - Myštěves
    So 02.11. 14:00 Chlumec n. C. C - Smiřice

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Vysoká B - Smiřice
    So 09.11. 14:00 Chlumec n. C. C - Myštěves
    So 09.11. 14:00 Roudnice B - Stěžery
    So 09.11. 14:00 Dohalice - Prasek
    So 09.11. 14:00 Boharyně - Lovčice
    So 09.11. 14:00 Malšova Lhota - Lhota p. L.
    So 09.11. 14:00 Červeněves - Ohnišťany

    15.kolo

    So 28.03. 17:00 Červeněves - Vysoká B
    So 28.03. 17:00 Ohnišťany - Malšova Lhota
    So 28.03. 17:00 Boharyně - Lhota p. L.
    So 28.03. 17:00 Lovčice - Dohalice
    So 28.03. 17:00 Prasek - Roudnice B
    So 28.03. 17:00 Stěžery - Chlumec n. C. C
    So 28.03. 17:00 Myštěves - Smiřice

    16.kolo

    So 04.04. 17:00 Vysoká B - Myštěves
    So 04.04. 17:00 Smiřice - Stěžery
    So 04.04. 17:00 Chlumec n. C. C - Prasek
    So 04.04. 17:00 Roudnice B - Lovčice
    So 04.04. 17:00 Dohalice - Lhota p. L.
    So 04.04. 17:00 Boharyně - Ohnišťany
    So 04.04. 17:00 Malšova Lhota - Červeněves

    17.kolo

    So 11.04. 17:00 Malšova Lhota - Vysoká B
    So 11.04. 17:00 Červeněves - Boharyně
    So 11.04. 17:00 Ohnišťany - Dohalice
    So 11.04. 17:00 Lhota p. L. - Roudnice B
    So 11.04. 17:00 Lovčice - Chlumec n. C. C
    So 11.04. 17:00 Prasek - Smiřice
    So 11.04. 17:00 Stěžery - Myštěves

    18.kolo

    So 18.04. 17:00 Vysoká B - Stěžery
    So 18.04. 17:00 Myštěves - Prasek
    So 18.04. 17:00 Smiřice - Lovčice
    So 18.04. 17:00 Chlumec n. C. C - Lhota p. L.
    So 18.04. 17:00 Roudnice B - Ohnišťany
    So 18.04. 17:00 Dohalice - Červeněves
    So 18.04. 17:00 Boharyně - Malšova Lhota

    19.kolo

    So 25.04. 17:00 Boharyně - Vysoká B
    So 25.04. 17:00 Malšova Lhota - Dohalice
    So 25.04. 17:00 Červeněves - Roudnice B
    So 25.04. 17:00 Ohnišťany - Chlumec n. C. C
    So 25.04. 17:00 Lhota p. L. - Smiřice
    So 25.04. 17:00 Lovčice - Myštěves
    So 25.04. 17:00 Prasek - Stěžery

    20.kolo

    So 02.05. 17:00 Vysoká B - Prasek
    So 02.05. 17:00 Stěžery - Lovčice
    So 02.05. 17:00 Myštěves - Lhota p. L.
    So 02.05. 17:00 Smiřice - Ohnišťany
    So 02.05. 17:00 Chlumec n. C. C - Červeněves
    So 02.05. 17:00 Roudnice B - Malšova Lhota
    So 02.05. 17:00 Dohalice - Boharyně

    21.kolo

    So 09.05. 17:00 Dohalice - Vysoká B
    So 09.05. 17:00 Boharyně - Roudnice B
    So 09.05. 17:00 Malšova Lhota - Chlumec n. C. C
    So 09.05. 17:00 Červeněves - Smiřice
    So 09.05. 17:00 Ohnišťany - Myštěves
    So 09.05. 17:00 Lhota p. L. - Stěžery
    So 09.05. 17:00 Lovčice - Prasek

    22.kolo

    So 16.05. 17:00 Vysoká B - Lovčice
    So 16.05. 17:00 Prasek - Lhota p. L.
    So 16.05. 17:00 Stěžery - Ohnišťany
    So 16.05. 17:00 Myštěves - Červeněves
    So 16.05. 17:00 Smiřice - Malšova Lhota
    So 16.05. 17:00 Chlumec n. C. C - Boharyně
    So 16.05. 17:00 Roudnice B - Dohalice

    24.kolo

    So 23.05. 17:00 Vysoká B - Lhota p. L.
    So 23.05. 17:00 Lovčice - Ohnišťany
    So 23.05. 17:00 Prasek - Červeněves
    So 23.05. 17:00 Stěžery - Malšova Lhota
    So 23.05. 17:00 Myštěves - Boharyně
    So 23.05. 17:00 Smiřice - Dohalice
    So 23.05. 17:00 Chlumec n. C. C - Roudnice B

    25.kolo

    So 30.05. 17:00 Chlumec n. C. C - Vysoká B
    So 30.05. 17:00 Roudnice B - Smiřice
    So 30.05. 17:00 Dohalice - Myštěves
    So 30.05. 17:00 Boharyně - Stěžery
    So 30.05. 17:00 Malšova Lhota - Prasek
    So 30.05. 17:00 Červeněves - Lovčice
    So 30.05. 17:00 Ohnišťany - Lhota p. L.

    23.kolo

    So 06.06. 17:00 Roudnice B - Vysoká B
    So 06.06. 17:00 Dohalice - Chlumec n. C. C
    So 06.06. 17:00 Boharyně - Smiřice
    So 06.06. 17:00 Malšova Lhota - Myštěves
    So 06.06. 17:00 Červeněves - Stěžery
    So 06.06. 17:00 Ohnišťany - Prasek
    So 06.06. 17:00 Lhota p. L. - Lovčice

    26.kolo

    So 13.06. 17:00 Vysoká B - Ohnišťany
    So 13.06. 17:00 Lhota p. L. - Červeněves
    So 13.06. 17:00 Lovčice - Malšova Lhota
    So 13.06. 17:00 Prasek - Boharyně
    So 13.06. 17:00 Stěžery - Dohalice
    So 13.06. 17:00 Myštěves - Roudnice B
    So 13.06. 17:00 Smiřice - Chlumec n. C. C
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 2 2 0 0 6:0 6
    2. 2 2 0 0 8:3 6
    3. 1 1 0 0 4:0 3
    4. 1 1 0 0 4:1 3
    5. 2 1 0 1 8:6 3
    6. 1 1 0 0 3:2 3
    7. 2 1 0 1 2:1 3
    8. 1 1 0 0 4:3 3
    9. 2 1 0 1 7:7 3
    10. 1 0 0 1 2:3 0
    11. 1 0 0 1 1:4 0
    12. 2 0 0 2 0:6 0
    13. 2 0 0 2 2:8 0
    14. 2 0 0 2 2:9 0