Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 14135
  • Návštěvy: 104/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Trutnov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    559
    Týden:
    104
    Dnes:
    19
    On-line:
    2

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Janské Lázně - FK Poříčí 0:3 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Hostinné - Kocbeře 2:3 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Rudník - Strážné 5:2 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Vítězná - Hajnice 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Rtyně - Volanov 6:0 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Podhůří - Mostek 0:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 Mladé Buky - Libeč 3:2 (3:1)

    2.kolo

    So 17.08. 14:00 Kocbeře - Rudník 5:2 (3:1)
    So 17.08. 17:00 FK Poříčí - Libeč 3:2 (2:2)
    So 17.08. 17:00 Mostek - Mladé Buky 2:3 (1:3)
    So 17.08. 17:00 Volanov - Podhůří 3:2 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Hajnice - Rtyně 0:8 (0:5)
    So 17.08. 17:00 Strážné - Vítězná 1:3 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Janské Lázně - Hostinné 1:6 (0:2)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Hostinné - FK Poříčí 3:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Janské Lázně - Rudník 2:4 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Vítězná - Kocbeře 3:2 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Rtyně - Strážné 0:1 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Podhůří - Hajnice 0:4 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Mladé Buky - Volanov 4:3 np (2:1)
    So 24.08. 17:00 Libeč - Mostek 1:6 (1:4)

    4.kolo

    So 31.08. 14:00 Kocbeře - Rtyně 4:2 (1:1)
    So 31.08. 17:00 FK Poříčí - Mostek 3:1 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Volanov - Libeč 4:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Hajnice - Mladé Buky 4:3 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Strážné - Podhůří 2:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Janské Lázně - Vítězná 4:3 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Hostinné - Rudník 5:2 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Mostek - Volanov 0:1 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Rudník - FK Poříčí 3:1 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Vítězná - Hostinné 4:2 (3:2)
    So 07.09. 17:00 Rtyně - Janské Lázně 3:2 (2:2)
    So 07.09. 17:00 Podhůří - Kocbeře 4:19 (1:7)
    So 07.09. 17:00 Mladé Buky - Strážné 3:0 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Libeč - Hajnice 4:3 np (2:2)

    6.kolo

    So 14.09. 14:00 Kocbeře - Mladé Buky 2:0 (0:0)
    So 14.09. 17:00 FK Poříčí - Volanov 1:4 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Hajnice - Mostek 2:3 np (2:0)
    So 14.09. 17:00 Strážné - Libeč 4:3 (1:2)
    So 14.09. 17:00 Janské Lázně - Podhůří 3:2 np (0:2)
    So 14.09. 17:00 Hostinné - Rtyně 5:2 (3:2)
    So 14.09. 17:00 Rudník - Vítězná 5:1 (3:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Vítězná - FK Poříčí 1:3 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Rtyně - Rudník 1:4 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Podhůří - Hostinné 1:4 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Mladé Buky - Janské Lázně 5:1 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Libeč - Kocbeře 1:2 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Mostek - Strážné 5:2 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Volanov - Hajnice 4:2 (1:1)

    8.kolo

    So 28.09. 13:30 Kocbeře - Mostek 3:2 np (1:1)
    So 28.09. 16:30 FK Poříčí - Hajnice 3:0 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Strážné - Volanov 1:1 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Janské Lázně - Libeč 3:2 (2:2)
    So 28.09. 16:30 Hostinné - Mladé Buky 3:1 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Rudník - Podhůří 5:1 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Vítězná - Rtyně 2:3 (2:2)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Rtyně - FK Poříčí 4:8 (1:2)
    So 05.10. 16:00 Podhůří - Vítězná 1:2 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Mladé Buky - Rudník 5:4 np (1:2)
    So 05.10. 16:00 Mostek - Janské Lázně 2:0 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Hajnice - Strážné 2:3 np (0:1)
    Po 28.10. 14:30 Libeč - Hostinné
    Po 28.10. 14:30 Volanov - Kocbeře

    10.kolo

    So 12.10. 12:30 Kocbeře - Hajnice 4:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 FK Poříčí - Strážné 3:1 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Janské Lázně - Volanov 2:9 (0:4)
    So 12.10. 15:30 Hostinné - Mostek 3:2 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Rudník - Libeč 6:2 (3:1)
    So 12.10. 15:30 Vítězná - Mladé Buky 4:9 (2:6)
    So 12.10. 15:30 Rtyně - Podhůří 6:0 (2:0)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Podhůří - FK Poříčí
    So 19.10. 15:30 Mladé Buky - Rtyně
    So 19.10. 15:30 Libeč - Vítězná
    So 19.10. 15:30 Mostek - Rudník
    So 19.10. 15:30 Volanov - Hostinné
    So 19.10. 15:30 Hajnice - Janské Lázně
    So 19.10. 15:30 Strážné - Kocbeře

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 FK Poříčí - Kocbeře
    So 26.10. 14:30 Janské Lázně - Strážné
    So 26.10. 14:30 Hostinné - Hajnice
    So 26.10. 14:30 Rudník - Volanov
    So 26.10. 14:30 Vítězná - Mostek
    So 26.10. 14:30 Rtyně - Libeč
    So 26.10. 14:30 Podhůří - Mladé Buky

    13.kolo

    So 02.11. 11:00 Kocbeře - Janské Lázně
    So 02.11. 14:00 Mladé Buky - FK Poříčí
    So 02.11. 14:00 Libeč - Podhůří
    So 02.11. 14:00 Mostek - Rtyně
    So 02.11. 14:00 Volanov - Vítězná
    So 02.11. 14:00 Hajnice - Rudník
    So 02.11. 14:00 Strážné - Hostinné

    14.kolo

    So 09.11. 11:00 Kocbeře - Hostinné
    So 09.11. 14:00 FK Poříčí - Janské Lázně
    So 09.11. 14:00 Strážné - Rudník
    So 09.11. 14:00 Hajnice - Vítězná
    So 09.11. 14:00 Volanov - Rtyně
    So 09.11. 14:00 Mostek - Podhůří
    So 09.11. 14:00 Libeč - Mladé Buky
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 7 1 0 1 43:16 23
    2. 10 7 0 1 2 40:24 22
    3. 9 7 0 0 2 33:16 21
    4. 10 7 0 0 3 28:19 21
    5. 9 6 0 1 1 29:17 20
    6. 10 5 2 0 3 34:25 19
    7. 10 5 0 0 5 35:26 15
    8. 10 4 1 1 4 24:17 15
    9. 10 5 0 0 5 26:31 15
    10. 10 3 1 0 5 16:26 12
    11. 10 2 0 3 5 18:32 9
    12. 10 2 1 0 7 17:39 8
    13. 9 0 1 0 8 16:34 2
    14. 10 0 0 1 9 12:49 1