Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 14130
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    679
    Týden:
    47
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 16:30 Jamné - Cejle 3:1 (2:1)
    So 10.08. 16:30 Dobronín B - Brtnice 4:3 (1:2)
    So 10.08. 16:30 Luka n.J. B - Ždírec 1:4 (1:3)
    So 10.08. 16:30 Třešť B - Bítovčice 9:0 (2:0)
    Ne 11.08. 16:30 Kněžice - Puklice 6:0 (3:0)
    Ne 11.08. 16:30 Nadějov - Pavlov 6:5 (4:3)
    Ne 11.08. 16:30 Rantířov - Stará Říše B 5:0 (4:0)

    3.kolo

    So 17.08. 10:30 Bítovčice - Nadějov 1:1 (1:1)
    So 17.08. 15:00 Brtnice - Luka n.J. B 1:1 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Cejle - Dobronín B 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Stará Říše B - Jamné 2:2 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Pavlov - Rantířov 2:6 (0:2)
    Ne 18.08. 16:30 Ždírec - Kněžice 1:6 (0:3)
    St 18.09. 17:00 Puklice - Třešť B 2:1 (2:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Jamné - Dobronín B 5:0 (2:0)
    So 24.08. 16:30 Luka n.J. B - Cejle 1:2 (0:2)
    So 24.08. 16:30 Třešť B - Ždírec 13:2 (9:2)
    So 24.08. 16:30 Rantířov - Bítovčice 1:4 (1:2)
    So 24.08. 16:30 Stará Říše B - Pavlov 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Kněžice - Brtnice 3:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Nadějov - Puklice 2:6 (1:6)

    5.kolo

    So 31.08. 15:00 Puklice - Rantířov 7:1 (1:0)
    So 31.08. 15:00 Brtnice - Třešť B 1:5 (0:2)
    So 31.08. 16:00 Cejle - Kněžice 3:4 (1:1)
    So 31.08. 16:00 Dobronín B - Luka n.J. B 2:2 (0:1)
    Ne 01.09. 10:30 Bítovčice - Stará Říše B 6:2 (2:1)
    Ne 01.09. 16:00 Pavlov - Jamné 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Ždírec - Nadějov 1:2 (0:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Třešť B - Cejle 4:0 (3:0)
    So 07.09. 16:00 Rantířov - Ždírec 8:0 (3:0)
    Ne 08.09. 14:00 Stará Říše B - Puklice 1:2 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Jamné - Luka n.J. B 4:3 (1:2)
    Ne 08.09. 16:00 Kněžice - Dobronín B 5:2 (3:2)
    Ne 08.09. 16:00 Nadějov - Brtnice 3:1 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Pavlov - Bítovčice 4:3 (1:1)

    7.kolo

    So 14.09. 15:00 Brtnice - Rantířov 1:6 (0:4)
    So 14.09. 15:30 Luka n.J. B - Kněžice 0:3 (0:3)
    Ne 15.09. 10:30 Bítovčice - Jamné 2:3 (1:1)
    Ne 15.09. 15:00 Puklice - Pavlov 7:1 (3:1)
    Ne 15.09. 15:30 Ždírec - Stará Říše B 4:4 (2:3)
    Ne 15.09. 15:30 Cejle - Nadějov 6:4 (2:2)
    Ne 15.09. 15:30 Dobronín B - Třešť B 2:3 (0:2)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Třešť B - Luka n.J. B 3:1 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Rantířov - Cejle 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 10:30 Bítovčice - Puklice 4:4 (3:2)
    Ne 22.09. 13:30 Stará Říše B - Brtnice 3:3 (0:1)
    Ne 22.09. 15:30 Kněžice - Jamné 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Nadějov - Dobronín B 10:1 (4:1)
    Ne 22.09. 15:30 Pavlov - Ždírec 4:3 (3:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:00 Puklice - Jamné 4:0 (3:0)
    So 28.09. 15:00 Brtnice - Pavlov 3:1 (3:1)
    So 28.09. 15:30 Luka n.J. B - Nadějov 5:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Ždírec - Bítovčice 5:2 (3:2)
    Ne 29.09. 15:30 Cejle - Stará Říše B 4:1 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Dobronín B - Rantířov 2:2 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Kněžice - Třešť B 4:1 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Jamné - Třešť B 2:2 (2:1)
    So 05.10. 15:00 Rantířov - Luka n.J. B 3:0 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Puklice - Ždírec 3:2 (0:0)
    Ne 06.10. 10:30 Stará Říše B - Dobronín B 8:2 (2:1)
    Ne 06.10. 10:30 Bítovčice - Brtnice 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Nadějov - Kněžice 1:6 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Pavlov - Cejle 2:4 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Brtnice - Puklice 1:1 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Cejle - Bítovčice 5:4 (2:3)
    So 12.10. 15:00 Dobronín B - Pavlov 7:3 (2:3)
    So 12.10. 15:00 Luka n.J. B - Stará Říše B 5:3 (3:1)
    Ne 13.10. 15:00 Ždírec - Jamné 0:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Kněžice - Rantířov 6:3 (4:0)
    Ne 13.10. 15:00 Třešť B - Nadějov 2:2 (1:2)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Rantířov - Třešť B 3:2 (2:2)
    So 19.10. 14:30 Stará Říše B - Kněžice 0:3 (0:1)
    So 19.10. 14:30 Puklice - Cejle 3:3 (1:1)
    Ne 20.10. 10:30 Bítovčice - Dobronín B 1:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Jamné - Nadějov 6:2 (4:1)
    Ne 20.10. 14:30 Pavlov - Luka n.J. B 0:3 (0:2)
    Ne 20.10. 14:30 Ždírec - Brtnice 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Brtnice - Jamné 1:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Luka n.J. B - Bítovčice 1:1 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Třešť B - Stará Říše B 2:4 (1:3)
    Ne 27.10. 14:30 Cejle - Ždírec 1:3 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Kněžice - Pavlov 8:0 (3:0)
    Ne 27.10. 14:30 Nadějov - Rantířov 2:5 (1:2)
    Po 28.10. 14:00 Dobronín B - Puklice 5:5 (2:1)

    1.kolo

    So 02.11. 10:30 Bítovčice - Kněžice 0:3 (0:1)
    So 02.11. 13:30 Rantířov - Jamné 3:1 (1:1)
    So 02.11. 13:30 Stará Říše B - Nadějov 4:3 (4:0)
    So 02.11. 13:30 Brtnice - Cejle 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 13:30 Pavlov - Třešť B 3:8 (2:3)
    Ne 03.11. 13:30 Puklice - Luka n.J. B 5:1 (3:0)
    Ne 03.11. 13:30 Ždírec - Dobronín B 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 09.11. 10:30 Bítovčice - Třešť B 1:4 (1:2)
    So 09.11. 13:30 Brtnice - Dobronín B 2:3 (2:2)
    So 09.11. 13:30 Pavlov - Nadějov 3:7 (0:5)
    So 09.11. 13:30 Stará Říše B - Rantířov 6:3 (4:2)
    Ne 10.11. 13:30 Cejle - Jamné 2:6 (1:4)
    Ne 10.11. 13:30 Ždírec - Luka n.J. B 2:1 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 Puklice - Kněžice 1:3 (1:2)

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Jamné - Stará Říše B
    So 28.03. 15:00 Rantířov - Pavlov
    So 28.03. 15:00 Třešť B - Puklice
    So 28.03. 15:00 Luka n.J. B - Brtnice
    Ne 29.03. 15:00 Nadějov - Bítovčice
    Ne 29.03. 15:00 Kněžice - Ždírec
    Ne 29.03. 15:00 Dobronín B - Cejle

    17.kolo

    So 04.04. 15:00 Brtnice - Kněžice
    So 04.04. 15:30 Cejle - Luka n.J. B
    Ne 05.04. 10:30 Bítovčice - Rantířov
    Ne 05.04. 15:00 Puklice - Nadějov
    Ne 05.04. 15:30 Dobronín B - Jamné
    Ne 05.04. 15:30 Ždírec - Třešť B
    Ne 05.04. 15:30 Pavlov - Stará Říše B

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Jamné - Pavlov
    So 11.04. 15:30 Stará Říše B - Bítovčice
    So 11.04. 15:30 Rantířov - Puklice
    So 11.04. 15:30 Třešť B - Brtnice
    So 11.04. 15:30 Luka n.J. B - Dobronín B
    Ne 12.04. 15:30 Nadějov - Ždírec
    Ne 12.04. 15:30 Kněžice - Cejle

    19.kolo

    So 18.04. 15:00 Brtnice - Nadějov
    So 18.04. 16:00 Luka n.J. B - Jamné
    So 18.04. 16:00 Cejle - Třešť B
    Ne 19.04. 10:30 Bítovčice - Pavlov
    Ne 19.04. 15:00 Puklice - Stará Říše B
    Ne 19.04. 16:00 Dobronín B - Kněžice
    Ne 19.04. 16:00 Ždírec - Rantířov

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Jamné - Bítovčice
    So 25.04. 16:00 Stará Říše B - Ždírec
    So 25.04. 16:00 Rantířov - Brtnice
    So 25.04. 16:00 Třešť B - Dobronín B
    Ne 26.04. 16:00 Pavlov - Puklice
    Ne 26.04. 16:00 Nadějov - Cejle
    Ne 26.04. 16:00 Kněžice - Luka n.J. B

    21.kolo

    So 02.05. 15:00 Brtnice - Stará Říše B
    So 02.05. 16:30 Luka n.J. B - Třešť B
    So 02.05. 16:30 Cejle - Rantířov
    Ne 03.05. 15:00 Puklice - Bítovčice
    Ne 03.05. 16:30 Jamné - Kněžice
    Ne 03.05. 16:30 Dobronín B - Nadějov
    Ne 03.05. 16:30 Ždírec - Pavlov

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Jamné - Puklice
    So 09.05. 16:30 Stará Říše B - Cejle
    So 09.05. 16:30 Rantířov - Dobronín B
    So 09.05. 16:30 Třešť B - Kněžice
    Ne 10.05. 10:30 Bítovčice - Ždírec
    Ne 10.05. 16:30 Pavlov - Brtnice
    Ne 10.05. 16:30 Nadějov - Luka n.J. B

    23.kolo

    So 16.05. 15:00 Brtnice - Bítovčice
    So 16.05. 16:30 Třešť B - Jamné
    So 16.05. 16:30 Luka n.J. B - Rantířov
    So 16.05. 16:30 Cejle - Pavlov
    Ne 17.05. 16:30 Kněžice - Nadějov
    Ne 17.05. 16:30 Dobronín B - Stará Říše B
    Ne 17.05. 16:30 Ždírec - Puklice

    24.kolo

    So 23.05. 16:30 Jamné - Ždírec
    So 23.05. 16:30 Stará Říše B - Luka n.J. B
    So 23.05. 16:30 Rantířov - Kněžice
    Ne 24.05. 10:30 Bítovčice - Cejle
    Ne 24.05. 15:00 Puklice - Brtnice
    Ne 24.05. 16:30 Pavlov - Dobronín B
    Ne 24.05. 16:30 Nadějov - Třešť B

    25.kolo

    So 30.05. 15:00 Brtnice - Ždírec
    So 30.05. 16:30 Třešť B - Rantířov
    So 30.05. 16:30 Luka n.J. B - Pavlov
    So 30.05. 16:30 Cejle - Puklice
    Ne 31.05. 16:30 Nadějov - Jamné
    Ne 31.05. 16:30 Kněžice - Stará Říše B
    Ne 31.05. 16:30 Dobronín B - Bítovčice

    26.kolo

    So 06.06. 16:30 Jamné - Brtnice
    So 06.06. 16:30 Stará Říše B - Třešť B
    So 06.06. 16:30 Rantířov - Nadějov
    Ne 07.06. 10:30 Bítovčice - Luka n.J. B
    Ne 07.06. 15:00 Puklice - Dobronín B
    Ne 07.06. 16:30 Ždírec - Cejle
    Ne 07.06. 16:30 Pavlov - Kněžice

    14.kolo

    So 13.06. 16:30 Jamné - Rantířov
    So 13.06. 16:30 Třešť B - Pavlov
    So 13.06. 16:30 Luka n.J. B - Puklice
    So 13.06. 16:30 Cejle - Brtnice
    Ne 14.06. 16:30 Nadějov - Stará Říše B
    Ne 14.06. 16:30 Kněžice - Bítovčice
    Ne 14.06. 16:30 Dobronín B - Ždírec
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 13 1 0 60:12 40
    2. 14 9 3 2 39:23 30
    3. 14 8 4 2 50:31 28
    4. 14 9 1 4 51:33 28
    5. 14 8 2 4 59:27 26
    6. 14 7 1 6 35:38 22
    7. 14 6 1 7 29:48 19
    8. 14 5 3 6 40:45 18
    9. 14 5 2 7 46:52 17
    10. 14 4 3 7 32:52 15
    11. 14 3 3 8 25:34 12
    12. 14 3 3 8 31:45 12
    13. 14 1 3 10 19:37 6
    14. 14 2 0 12 30:69 6