Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14109
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1723
    Týden:
    16
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:00 Libochovany - Sulejovice/Vchynic 5:1 (2:0)
    So 24.08. 10:00 Hoštka - FC Dubany 5:2 (3:2)
    So 24.08. 10:00 Lovečkovice - Liběšice 0:14 (0:7)
    So 24.08. 10:00 Křešice - Velemín 9:3 (5:0)
    So 24.08. 10:00 Třebenice - Budyně 0k:3
    Ne 25.08. 10:00 Štětí - Velké Žernoseky 10:0 (4:0)
    Čt 29.08. 17:00 Straškov - Travčice 17:0 (7:0)
    Út 10.09. 17:00 Zahořany - Mšené lázně 2:7 (1:5)

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Budyně 1:5 (0:2)
    So 31.08. 10:00 Velemín - Třebenice 0:16 (0:6)
    So 31.08. 10:00 Mšené lázně - Křešice 5:4 (2:2)
    So 31.08. 10:00 FC Dubany - Štětí 1:9 (1:5)
    So 31.08. 10:00 Libochovany - Hoštka 1:3 (0:1)
    Út 10.09. 16:30 Velké Žernoseky - Straškov 0:3 (0:3)
    Čt 19.09. 17:00 Travčice - Lovečkovice 5:1 (3:0)
    St 09.10. 16:30 Liběšice - Zahořany 18:0 (8:0)

    13.kolo

    Út 03.09. 17:00 Velemín - Straškov 0:17 (0:8)
    St 04.09. 17:00 Křešice - Sulejovice/Vchynic 0:8 (0:3)
    St 04.09. 17:00 Třebenice - Zahořany 7:0 (4:0)
    St 04.09. 17:00 Budyně - Lovečkovice 17:1 (9:1)
    St 04.09. 17:00 Mšené lázně - Štětí 0:14 (0:6)
    St 04.09. 17:00 Liběšice - Hoštka 2:3 np (2:2)
    St 04.09. 17:00 Travčice - Libochovany 0:5 (0:1)
    St 04.09. 17:00 Velké Žernoseky - FC Dubany 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 Lovečkovice - Velké Žernoseky 0:12 (0:4)
    So 07.09. 10:00 Zahořany - Travčice 1:3 (1:2)
    So 07.09. 10:00 Křešice - Liběšice 1:6 (1:2)
    So 07.09. 10:00 Třebenice - Mšené lázně 3:2 np (2:2)
    So 07.09. 10:00 Budyně - Velemín 12:0 (6:0)
    So 07.09. 14:00 Hoštka - Sulejovice/Vchynic 8:1 (2:1)
    Ne 08.09. 10:00 Štětí - Libochovany 8:0 (5:0)
    Čt 12.09. 17:00 Straškov - FC Dubany 13:0 (5:0)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Velemín 14:0 (5:0)
    So 14.09. 10:00 Mšené lázně - Budyně 2:4 (1:1)
    So 14.09. 10:00 Liběšice - Třebenice 3:1 (1:1)
    So 14.09. 10:00 Velké Žernoseky - Zahořany 3:1 (0:0)
    So 14.09. 10:00 FC Dubany - Lovečkovice 13:0 (4:0)
    So 14.09. 10:00 Libochovany - Straškov 1:4 (1:3)
    So 14.09. 10:00 Hoštka - Štětí 1:2 np (1:1)
    Ne 06.10. 10:00 Travčice - Křešice 4:5 (1:3)

    14.kolo

    St 18.09. 16:30 Sulejovice/Vchynic - FC Dubany 5:2 (3:0)
    St 18.09. 16:30 Libochovany - Velké Žernoseky 0:2 (0:2)
    St 18.09. 16:30 Hoštka - Travčice 8:1 (3:1)
    St 18.09. 16:30 Štětí - Liběšice 5:2 (3:1)
    St 18.09. 16:30 Lovečkovice - Velemín 3:1 (1:1)
    St 18.09. 16:30 Zahořany - Budyně 1:2 (0:1)
    Čt 19.09. 17:00 Straškov - Mšené lázně 6:0 (5:0)
    St 25.09. 16:30 Křešice - Třebenice 1:7 (1:2)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Lovečkovice - Libochovany 0:8 (0:2)
    So 21.09. 10:00 Křešice - Velké Žernoseky 0:11 (0:6)
    So 21.09. 10:00 Třebenice - Travčice 8:0 (3:0)
    So 21.09. 10:00 Budyně - Liběšice 0:4 (0:2)
    So 21.09. 10:00 Velemín - Mšené lázně 4:8 (4:4)
    So 21.09. 10:30 Štětí - Sulejovice/Vchynic 14:1 (11:1)
    Ne 22.09. 13:00 Zahořany - FC Dubany 2:6 (0:3)
    Út 24.09. 16:30 Straškov - Hoštka 1:4 (1:2)

    6.kolo

    So 28.09. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Mšené lázně 5:3 (2:1)
    So 28.09. 10:00 Liběšice - Velemín 9:0 (5:0)
    So 28.09. 10:00 Velké Žernoseky - Třebenice 2:0 (1:0)
    So 28.09. 10:00 FC Dubany - Křešice 4:2 (2:0)
    So 28.09. 10:00 Libochovany - Zahořany 6:0 (1:0)
    So 28.09. 10:00 Hoštka - Lovečkovice 10:1 (4:0)
    Ne 29.09. 10:00 Travčice - Budyně 4:1 (1:0)
    Ne 29.09. 10:30 Štětí - Straškov 2:3 np (2:2)

    15.kolo

    Út 01.10. 16:30 Liběšice - Straškov 5:0 (1:0)
    St 02.10. 16:00 Třebenice - Sulejovice/Vchynic 3:2 (2:2)
    St 02.10. 16:00 Budyně - Křešice 3:2 np (2:2)
    St 02.10. 16:00 Mšené lázně - Lovečkovice 3:0 (2:0)
    St 02.10. 16:00 Travčice - Štětí 1:19 (0:9)
    St 02.10. 16:00 Velké Žernoseky - Hoštka 1:5 (1:1)
    St 02.10. 16:00 FC Dubany - Libochovany 0:1 (0:1)
    St 02.10. 16:30 Velemín - Zahořany 1:5 (1:1)

    7.kolo

    Čt 26.09. 16:30 Straškov - Sulejovice/Vchynic 7:0 (5:0)
    So 05.10. 10:00 Lovečkovice - Štětí 0:18 (0:9)
    So 05.10. 10:00 Zahořany - Hoštka 2:9 (1:5)
    So 05.10. 10:00 Křešice - Libochovany 0:5 (0:3)
    So 05.10. 10:00 Třebenice - FC Dubany 3:2 (0:0)
    So 05.10. 10:00 Budyně - Velké Žernoseky 3:2 np (2:2)
    So 05.10. 10:00 Velemín - Travčice 2:3 (0:2)
    Čt 17.10. 16:00 Mšené lázně - Liběšice 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 12.10. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Liběšice 1:4 (0:1)
    So 12.10. 10:00 Velké Žernoseky - Velemín 5:0 (3:0)
    So 12.10. 10:00 FC Dubany - Budyně 5:2 (1:2)
    So 12.10. 10:00 Libochovany - Třebenice 2:1 (0:0)
    So 12.10. 10:00 Hoštka - Křešice 13:0 (6:0)
    So 12.10. 10:00 Straškov - Lovečkovice 3:0k
    Ne 13.10. 10:00 Travčice - Mšené lázně 1:3 (1:3)
    Ne 13.10. 10:00 Štětí - Zahořany 17:0 (8:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 Zahořany - Straškov 0:4 (0:2)
    So 19.10. 10:00 Křešice - Štětí 1:10 (0:3)
    So 19.10. 10:00 Třebenice - Hoštka 2:5 (1:2)
    So 19.10. 10:00 Budyně - Libochovany 1:2 (0:0)
    So 19.10. 10:00 Velemín - FC Dubany 1:10 (1:6)
    So 19.10. 10:00 Mšené lázně - Velké Žernoseky 3:2 np (2:2)
    So 19.10. 10:00 Liběšice - Travčice 4:1 (3:0)
    Ne 20.10. 15:00 Lovečkovice - Sulejovice/Vchynic 1:11 (1:6)

    10.kolo

    So 26.10. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Travčice 7:0 (3:0)
    So 26.10. 10:00 Velké Žernoseky - Liběšice 0:8 (0:7)
    So 26.10. 10:00 FC Dubany - Mšené lázně 7:1 (4:1)
    So 26.10. 10:00 Libochovany - Velemín 7:0 (5:0)
    So 26.10. 10:00 Hoštka - Budyně 17:0 (9:0)
    So 26.10. 10:00 Lovečkovice - Zahořany 3:4 np (3:3)
    Ne 27.10. 10:00 Štětí - Třebenice 14:1 (9:0)
    Ne 27.10. 12:00 Straškov - Křešice 10:2 (4:2)

    11.kolo

    18.10. 16:30 Zahořany - Sulejovice/Vchynic 0:7 (0:3)
    So 02.11. 10:00 Křešice - Lovečkovice 14:0 (6:0)
    So 02.11. 10:00 Třebenice - Straškov 1:6 (1:3)
    So 02.11. 10:00 Budyně - Štětí 1:11 (1:3)
    So 02.11. 10:00 Velemín - Hoštka 0:16 (0:6)
    So 02.11. 10:00 Mšené lázně - Libochovany 0:2 (0:1)
    So 02.11. 10:00 Liběšice - FC Dubany 7:1 (4:1)
    So 02.11. 10:00 Travčice - Velké Žernoseky 1:5 (0:2)

    12.kolo

    So 09.11. 10:00 Sulejovice/Vchynic - Velké Žernoseky 5:1 (3:0)
    So 09.11. 10:00 FC Dubany - Travčice 7:1 (6:0)
    So 09.11. 10:00 Libochovany - Liběšice 0:2 (0:0)
    So 09.11. 10:00 Hoštka - Mšené lázně 5:2 (1:2)
    So 09.11. 10:00 Straškov - Budyně 9:1 (3:1)
    So 09.11. 10:00 Lovečkovice - Třebenice 1:6 (0:4)
    Ne 10.11. 10:00 Štětí - Velemín 19:1 (10:1)
    Ne 10.11. 10:00 Zahořany - Křešice 0:7 (0:2)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 13 1 1 0 171:12 42
    2. 15 13 1 1 0 111:17 42
    3. 15 13 0 1 1 91:12 40
    4. 15 12 1 0 2 102:16 38
    5. 15 10 0 0 5 45:22 30
    6. 15 8 0 0 7 69:53 24
    7. 15 8 0 0 7 63:52 24
    8. 15 7 0 2 6 46:40 23
    9. 15 7 1 0 7 58:43 23
    10. 15 6 2 0 7 53:61 22
    11. 15 5 1 1 8 38:61 18
    12. 15 4 0 1 10 48:88 13
    13. 15 4 0 0 11 25:93 12
    14. 15 1 1 0 13 17:100 5
    15. 15 1 0 1 13 11:138 4
    16. 15 0 0 0 15 13:153 0

    Nejčtenější ze sportu