Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14105
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7469
    Týden:
    32
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 17.08. 10:15 Židovice - Mšené lázně 1:4 (1:1)
    So 17.08. 10:15 Bříza - Rovné B 0:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Bechlín - Račice 0:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Vědomice - Štětí B 8:2 (5:1)
    So 17.08. 17:00 Polepy - Hoštka 4:2 (2:2)
    So 17.08. 17:00 Kleneč - Lounky 3:2 np (2:2)
    Ne 18.08. 17:00 Býčkovice - Straškov 3:1 (1:0)

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 Židovice - Bechlín 2:4 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Hoštka - Kleneč 4:1 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Račice - Býčkovice 3:2 np (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Štětí B - Polepy 1:4 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Rovné B - Vědomice 1:2 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Straškov - Bříza 2:1 (1:1)
    So 16.11. 14:00 Lounky - Mšené lázně 1:2 (0:1)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Mšené lázně - Bechlín 5:3 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Bříza - Račice 0:3 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Polepy - Rovné B 7:1 (4:0)
    So 31.08. 17:00 Kleneč - Štětí B 2:3 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Lounky - Hoštka 2:3 np (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Býčkovice - Židovice 1:2 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Vědomice - Straškov 4:2 (3:1)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Židovice - Bříza 10:1 (4:1)
    So 07.09. 17:00 Hoštka - Mšené lázně 2:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Račice - Vědomice 2:3 np (2:2)
    So 07.09. 17:00 Bechlín - Býčkovice 5:1 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Štětí B - Lounky 2:5 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Rovné B - Kleneč 1:2 np (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Straškov - Polepy 3:6 (1:2)

    4.kolo

    St 11.09. 17:00 Kleneč - Straškov 0:2 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Mšené lázně - Býčkovice 3:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Bříza - Bechlín 0:4 (0:2)
    So 14.09. 16:30 Vědomice - Židovice 3:0 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Polepy - Račice 4:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Lounky - Rovné B 3:1 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Hoštka - Štětí B 8:1 (6:1)

    5.kolo

    So 21.09. 10:15 Židovice - Polepy 0:4 (0:2)
    So 21.09. 16:30 Račice - Kleneč 4:1 (3:1)
    So 21.09. 16:30 Bechlín - Vědomice 7:1 (1:0)
    Ne 22.09. 10:30 Štětí B - Mšené lázně 0k:3
    Ne 22.09. 15:30 Straškov - Lounky 2:3 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Rovné B - Hoštka 1:2 np (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Býčkovice - Bříza 7:1 (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Mšené lázně - Bříza 6:2 (4:1)
    So 28.09. 16:00 Vědomice - Býčkovice 1:7 (1:4)
    So 28.09. 16:00 Polepy - Bechlín 5:1 (3:1)
    So 28.09. 16:00 Kleneč - Židovice 1:3 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Lounky - Račice 2:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Hoštka - Straškov 1:2 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Štětí B - Rovné B 2:3 (1:2)

    7.kolo

    So 05.10. 10:15 Židovice - Lounky 3:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Račice - Hoštka 4:2 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Bechlín - Kleneč 2:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Bříza - Vědomice 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 16:00 Rovné B - Mšené lázně 0:4 (0:2)
    Ne 06.10. 16:00 Straškov - Štětí B 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Býčkovice - Polepy 1:3 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Mšené lázně - Vědomice 3:0 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Polepy - Bříza 2:1 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Kleneč - Býčkovice 3:1 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Lounky - Bechlín 0:1 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Hoštka - Židovice 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Štětí B - Račice 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Rovné B - Straškov 2:3 (1:3)

    9.kolo

    So 19.10. 10:15 Židovice - Štětí B 15:0 (9:0)
    So 19.10. 15:30 Račice - Rovné B 5:1 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Bechlín - Hoštka 2:3 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Bříza - Kleneč 3:4 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Vědomice - Polepy 4:2 (2:1)
    Ne 20.10. 15:30 Straškov - Mšené lázně 4:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Býčkovice - Lounky 3:2 np (2:2)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Mšené lázně - Polepy 3:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Kleneč - Vědomice 2:6 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Lounky - Bříza 3:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Hoštka - Býčkovice 0:4 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Štětí B - Bechlín 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Rovné B - Židovice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Straškov - Račice 3:2 np (2:2)

    11.kolo

    So 02.11. 10:15 Židovice - Straškov 0:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Račice - Mšené lázně 4:2 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Bechlín - Rovné B 3:0k
    So 02.11. 14:00 Bříza - Hoštka 3:5 (1:3)
    So 02.11. 14:00 Vědomice - Lounky 3:2 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Polepy - Kleneč 2:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Býčkovice - Štětí B 8:1 (3:0)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Mšené lázně - Kleneč 5:0 (4:0)
    So 09.11. 14:00 Lounky - Polepy 1:2 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Hoštka - Vědomice 0:4 (0:4)
    So 09.11. 14:00 Rovné B - Býčkovice 5:4 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Straškov - Bechlín 2:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Račice - Židovice 2:1 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Štětí B - Bříza 2:4 (1:1)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 0 0 2 46:20 33
    2. 13 10 0 0 3 42:19 30
    3. 13 9 1 0 3 41:31 29
    4. 13 8 1 0 4 28:24 26
    5. 13 7 1 2 3 32:21 25
    6. 13 6 2 0 5 33:30 22
    7. 13 7 0 0 6 32:21 21
    8. 13 5 1 1 6 42:29 18
    9. 13 5 0 3 5 26:23 18
    10. 13 5 0 0 8 38:26 15
    11. 13 4 0 2 7 19:35 14
    12. 13 2 2 0 9 18:38 10
    13. 13 3 0 0 10 18:63 9
    14. 13 1 0 0 12 17:52 3

    Nejčtenější ze sportu