Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 14098
  • Návštěvy: 204/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8572
    Týden:
    204
    Dnes:
    29
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 14:00 Vojkovice B - Říčany 4:8 (1:5)
    So 10.08. 17:00 Oslavany - Ivančice B 2:0 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Ořechov - Blučina 3:2 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Popůvky - Pozořice 2:8 (2:4)
    Ne 11.08. 17:00 Kupařovice - Troubsko 1:1 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Měnín - Zbýšov 6:1 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Blažovice - MFK Modřice 4:4 (3:2)

    3.kolo

    So 17.08. 10:15 MFK Modřice - Ořechov 2:5 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Pozořice - Kupařovice 2:2 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Blučina - Vojkovice B 6:1 (3:0)
    So 17.08. 17:00 Troubsko - Oslavany 3:3 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Říčany - Popůvky 4:2 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Zbýšov - Blažovice 0:1 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Ivančice B - Měnín 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Kupařovice - Oslavany 0:3 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Popůvky - Blučina 3:3 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Pozořice - Říčany 5:1 (3:1)
    Ne 25.08. 10:30 Vojkovice B - MFK Modřice 0:5 (0:4)
    Ne 25.08. 17:00 Měnín - Troubsko 3:1 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Blažovice - Ivančice B 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Ořechov - Zbýšov 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 31.08. 10:15 MFK Modřice - Popůvky 6:0 (3:0)
    So 31.08. 16:30 Blučina - Pozořice 6:2 (2:2)
    So 31.08. 16:30 Troubsko - Blažovice 4:1 (3:0)
    So 31.08. 16:30 Oslavany - Měnín 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Říčany - Kupařovice 1:3 (0:2)
    Ne 01.09. 16:30 Zbýšov - Vojkovice B 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 16:30 Ivančice B - Ořechov 6:0 (3:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Popůvky - Zbýšov 2:2 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Pozořice - MFK Modřice 1:2 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Říčany - Blučina 2:4 (0:4)
    Ne 08.09. 10:30 Vojkovice B - Ivančice B 2:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Kupařovice - Měnín 3:1 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Blažovice - Oslavany 0:5 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Ořechov - Troubsko 2:3 (1:2)

    7.kolo

    So 14.09. 10:15 MFK Modřice - Říčany 8:0 (2:0)
    So 14.09. 16:00 Blučina - Kupařovice 2:1 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Troubsko - Vojkovice B 17:0 (8:0)
    Ne 15.09. 16:00 Zbýšov - Pozořice 5:2 (3:0)
    Ne 15.09. 16:00 Ivančice B - Popůvky 2:2 (1:2)
    Ne 15.09. 16:00 Oslavany - Ořechov 5:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Měnín - Blažovice 4:1 (3:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Popůvky - Troubsko 2:3 (1:3)
    So 21.09. 15:30 Pozořice - Ivančice B 3:1 (1:1)
    So 21.09. 15:30 Říčany - Zbýšov 4:4 (4:2)
    So 21.09. 15:30 Blučina - MFK Modřice 6:1 (3:1)
    Ne 22.09. 10:30 Vojkovice B - Oslavany 2:5 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Kupařovice - Blažovice 2:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Ořechov - Měnín 1:6 (1:2)

    9.kolo

    So 28.09. 10:15 MFK Modřice - Kupařovice 6:2 (3:1)
    So 28.09. 10:30 Měnín - Vojkovice B 13:0 (7:0)
    So 28.09. 15:30 Troubsko - Pozořice 6:3 (3:1)
    So 28.09. 15:30 Oslavany - Popůvky 7:0 (4:0)
    Ne 29.09. 15:30 Zbýšov - Blučina 2:1 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Ivančice B - Říčany 6:1 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Blažovice - Ořechov 0:4 (0:1)

    10.kolo

    So 05.10. 10:15 MFK Modřice - Zbýšov 3:1 (2:1)
    So 05.10. 15:00 Popůvky - Měnín 1:11 (1:5)
    So 05.10. 15:00 Pozořice - Oslavany 1:8 (1:3)
    So 05.10. 15:00 Blučina - Ivančice B 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 10:30 Vojkovice B - Blažovice 1:2 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Kupařovice - Ořechov 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Říčany - Troubsko 1:1 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Ivančice B - MFK Modřice 2:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Troubsko - Blučina 1:4 (1:2)
    So 12.10. 15:00 Oslavany - Říčany 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Zbýšov - Kupařovice 3:2 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Měnín - Pozořice 5:0 (3:0)
    Ne 13.10. 15:00 Blažovice - Popůvky 2:4 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Ořechov - Vojkovice B 5:1 (4:1)

    12.kolo

    So 19.10. 10:15 MFK Modřice - Troubsko 2:1 (2:1)
    So 19.10. 14:30 Kupařovice - Vojkovice B 6:0 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Popůvky - Ořechov 0:4 (0:3)
    So 19.10. 14:30 Pozořice - Blažovice 3:0 (1:0)
    So 19.10. 14:30 Blučina - Oslavany 1:1 (1:1)
    So 19.10. 14:30 Zbýšov - Ivančice B 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Říčany - Měnín 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Troubsko - Zbýšov 1:2 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Oslavany - MFK Modřice 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 10:30 Vojkovice B - Popůvky 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Ivančice B - Kupařovice 6:1 (2:11)
    Ne 27.10. 14:30 Měnín - Blučina 0:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Blažovice - Říčany 1:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Ořechov - Pozořice 1:3 (1:0)

    1.kolo

    So 02.11. 10:15 MFK Modřice - Měnín 0:3 (0:0)
    So 02.11. 10:30 Říčany - Ořechov 0:2 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Popůvky - Kupařovice 3:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Blučina - Blažovice 4:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Ivančice B - Troubsko 3:2 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Pozořice - Vojkovice B 9:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Zbýšov - Oslavany 2:1 (1:0)

    15.kolo

    Ne 22.03. 15:00 Troubsko - Kupařovice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Ivančice B - Oslavany odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Zbýšov - Měnín odloženo
    Ne 22.03. 15:00 MFK Modřice - Blažovice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Blučina - Ořechov odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Říčany - Vojkovice B odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Pozořice - Popůvky odloženo

    16.kolo

    Ne 29.03. 15:00 Kupařovice - Pozořice odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Popůvky - Říčany odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Vojkovice B - Blučina odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Ořechov - MFK Modřice odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Blažovice - Zbýšov odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Měnín - Ivančice B odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Oslavany - Troubsko odloženo

    17.kolo

    Ne 05.04. 15:30 Oslavany - Kupařovice
    Ne 05.04. 15:30 Troubsko - Měnín
    Ne 05.04. 15:30 Ivančice B - Blažovice
    Ne 05.04. 15:30 Zbýšov - Ořechov
    Ne 05.04. 15:30 MFK Modřice - Vojkovice B
    Ne 05.04. 15:30 Blučina - Popůvky
    Ne 05.04. 15:30 Říčany - Pozořice

    18.kolo

    Ne 12.04. 15:30 Kupařovice - Říčany
    Ne 12.04. 15:30 Pozořice - Blučina
    Ne 12.04. 15:30 Popůvky - MFK Modřice
    Ne 12.04. 15:30 Vojkovice B - Zbýšov
    Ne 12.04. 15:30 Ořechov - Ivančice B
    Ne 12.04. 15:30 Blažovice - Troubsko
    Ne 12.04. 15:30 Měnín - Oslavany

    19.kolo

    Ne 19.04. 16:00 Měnín - Kupařovice
    Ne 19.04. 16:00 Oslavany - Blažovice
    Ne 19.04. 16:00 Troubsko - Ořechov
    Ne 19.04. 16:00 Ivančice B - Vojkovice B
    Ne 19.04. 16:00 Zbýšov - Popůvky
    Ne 19.04. 16:00 MFK Modřice - Pozořice
    Ne 19.04. 16:00 Blučina - Říčany

    20.kolo

    Ne 26.04. 16:00 Kupařovice - Blučina
    Ne 26.04. 16:00 Říčany - MFK Modřice
    Ne 26.04. 16:00 Pozořice - Zbýšov
    Ne 26.04. 16:00 Popůvky - Ivančice B
    Ne 26.04. 16:00 Vojkovice B - Troubsko
    Ne 26.04. 16:00 Ořechov - Oslavany
    Ne 26.04. 16:00 Blažovice - Měnín

    21.kolo

    Ne 03.05. 16:30 Blažovice - Kupařovice
    Ne 03.05. 16:30 Měnín - Ořechov
    Ne 03.05. 16:30 Oslavany - Vojkovice B
    Ne 03.05. 16:30 Troubsko - Popůvky
    Ne 03.05. 16:30 Ivančice B - Pozořice
    Ne 03.05. 16:30 Zbýšov - Říčany
    Ne 03.05. 16:30 MFK Modřice - Blučina

    22.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Kupařovice - MFK Modřice
    Ne 10.05. 16:30 Blučina - Zbýšov
    Ne 10.05. 16:30 Říčany - Ivančice B
    Ne 10.05. 16:30 Pozořice - Troubsko
    Ne 10.05. 16:30 Popůvky - Oslavany
    Ne 10.05. 16:30 Vojkovice B - Měnín
    Ne 10.05. 16:30 Ořechov - Blažovice

    23.kolo

    Ne 17.05. 17:00 Ořechov - Kupařovice
    Ne 17.05. 17:00 Blažovice - Vojkovice B
    Ne 17.05. 17:00 Měnín - Popůvky
    Ne 17.05. 17:00 Oslavany - Pozořice
    Ne 17.05. 17:00 Troubsko - Říčany
    Ne 17.05. 17:00 Ivančice B - Blučina
    Ne 17.05. 17:00 Zbýšov - MFK Modřice

    24.kolo

    Ne 24.05. 17:00 Kupařovice - Zbýšov
    Ne 24.05. 17:00 MFK Modřice - Ivančice B
    Ne 24.05. 17:00 Blučina - Troubsko
    Ne 24.05. 17:00 Říčany - Oslavany
    Ne 24.05. 17:00 Pozořice - Měnín
    Ne 24.05. 17:00 Popůvky - Blažovice
    Ne 24.05. 17:00 Vojkovice B - Ořechov

    25.kolo

    Ne 31.05. 17:00 Vojkovice B - Kupařovice
    Ne 31.05. 17:00 Ořechov - Popůvky
    Ne 31.05. 17:00 Blažovice - Pozořice
    Ne 31.05. 17:00 Měnín - Říčany
    Ne 31.05. 17:00 Oslavany - Blučina
    Ne 31.05. 17:00 Troubsko - MFK Modřice
    Ne 31.05. 17:00 Ivančice B - Zbýšov

    26.kolo

    Ne 07.06. 17:00 Kupařovice - Ivančice B
    Ne 07.06. 17:00 Zbýšov - Troubsko
    Ne 07.06. 17:00 MFK Modřice - Oslavany
    Ne 07.06. 17:00 Blučina - Měnín
    Ne 07.06. 17:00 Říčany - Blažovice
    Ne 07.06. 17:00 Pozořice - Ořechov
    Ne 07.06. 17:00 Popůvky - Vojkovice B

    14.kolo

    Ne 14.06. 17:00 Kupařovice - Popůvky
    Ne 14.06. 17:00 Vojkovice B - Pozořice
    Ne 14.06. 17:00 Ořechov - Říčany
    Ne 14.06. 17:00 Blažovice - Blučina
    Ne 14.06. 17:00 Měnín - MFK Modřice
    Ne 14.06. 17:00 Oslavany - Zbýšov
    Ne 14.06. 17:00 Troubsko - Ivančice B
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 2 1 50:9 32
    2. 13 10 1 2 55:11 31
    3. 13 8 3 2 41:19 27
    4. 13 8 0 5 32:29 24
    5. 13 7 2 4 41:28 23
    6. 13 6 2 5 26:29 20
    7. 13 6 1 6 42:39 19
    8. 13 5 3 5 44:27 18
    9. 13 4 2 7 30:24 14
    10. 13 4 2 7 24:31 14
    11. 13 3 3 7 23:54 12
    12. 13 3 2 8 17:37 11
    13. 13 2 3 8 23:45 9
    14. 13 2 0 11 14:80 6