Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 28. ledna 2020
svátek má Otýlie.
Hlavní menu
  • ID: 14089
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2610
    Týden:
    54
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 14:30 Křenovice - Křižanovice 2:0 (0:0)
    So 10.08. 17:00 FK Drnovice - Otnice 4:2 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Slavkov - Rousínov B 1:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Švábenice - Dražovice 0:2 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Velešovice - Němčany 2:1 (0:1)
    Ne 11.08. 17:00 Komořany - Brankovice 1:4 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Pustiměř - Letonice 2:2 (1:2)

    3.kolo

    16.08. 17:00 Slavkov - Otnice 2:0 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Křižanovice - FK Drnovice 3:2 (1:1)
    Ne 18.08. 10:00 Letonice - Křenovice 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 14:00 Brankovice - Pustiměř 3:0 (1:0)
    Ne 18.08. 14:00 Dražovice - Velešovice 1:4 (0:1)
    Ne 18.08. 16:30 Němčany - Komořany 0:2 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Rousínov B - Švábenice 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Slavkov - Křižanovice 4:3 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Švábenice - Otnice 2:1 (1:0)
    Ne 25.08. 10:00 Letonice - Brankovice 1:4 (0:3)
    Ne 25.08. 17:00 Křenovice - FK Drnovice 2:3 (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Komořany - Dražovice 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Pustiměř - Němčany 2:1 (2:0)
    30.08. 17:00 Velešovice - Rousínov B 1:3 (0:1)

    5.kolo

    Ne 01.09. 10:30 FK Drnovice - Slavkov 0:1 (0:0)
    Ne 01.09. 14:00 Dražovice - Pustiměř 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Brankovice - Křenovice 3:0 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Němčany - Letonice 4:1 (2:0)
    Ne 01.09. 16:30 Rousínov B - Komořany 1:1 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Otnice - Velešovice 5:3 (3:2)
    Ne 01.09. 16:30 Křižanovice - Švábenice 6:4 (2:0)

    6.kolo

    So 07.09. 16:30 Švábenice - FK Drnovice 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 10:00 Letonice - Dražovice 2:4 (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 Brankovice - Němčany 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 14:15 Komořany - Otnice 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 16:30 Křenovice - Slavkov 4:7 (1:5)
    Ne 08.09. 16:30 Velešovice - Křižanovice 2:2 (1:0)
    Ne 08.09. 16:30 Pustiměř - Rousínov B 4:2 (2:1)

    7.kolo

    So 14.09. 15:30 Němčany - Křenovice 0:1 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Slavkov - Švábenice 3:0 (2:0)
    Ne 15.09. 10:15 Rousínov B - Letonice 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 10:30 FK Drnovice - Velešovice 9:0 (5:0)
    Ne 15.09. 14:00 Dražovice - Brankovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Otnice - Pustiměř 6:2 (4:2)
    Ne 15.09. 16:00 Křižanovice - Komořany 6:1 (4:0)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Němčany - Dražovice 5:2 (3:1)
    Ne 22.09. 10:00 Letonice - Otnice 2:3 (1:2)
    Ne 22.09. 10:00 Brankovice - Rousínov B 0:4 (0:3)
    Ne 22.09. 13:15 Komořany - FK Drnovice 1:2 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Křenovice - Švábenice 4:1 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Velešovice - Slavkov 1:3 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Pustiměř - Křižanovice 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Slavkov - Komořany 4:1 (2:1)
    So 28.09. 15:30 Švábenice - Velešovice 3:2 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Rousínov B - Němčany 4:0 (3:0)
    Ne 29.09. 10:30 FK Drnovice - Pustiměř 2:1 (2:0)
    Ne 29.09. 14:00 Dražovice - Křenovice 2:1 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Otnice - Brankovice 3:2 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Křižanovice - Letonice 5:1 (1:0)

    10.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Letonice - FK Drnovice 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 10:00 Brankovice - Křižanovice 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 12:45 Komořany - Švábenice 6:2 (2:2)
    Ne 06.10. 14:00 Dražovice - Rousínov B 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Křenovice - Velešovice 5:2 (4:1)
    Ne 06.10. 15:00 Pustiměř - Slavkov 0:4 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Němčany - Otnice 3:2 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Slavkov - Letonice 4:1 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Švábenice - Pustiměř 1:3 (1:2)
    Ne 13.10. 10:15 Rousínov B - Křenovice 5:3 (3:1)
    Ne 13.10. 10:30 FK Drnovice - Brankovice 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Otnice - Dražovice 1:4 (1:2)
    Ne 13.10. 15:00 Křižanovice - Němčany 2:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Velešovice - Komořany 3:1 (2:1)

    12.kolo

    Ne 20.10. 10:00 Letonice - Švábenice 0:6 (0:3)
    Ne 20.10. 10:00 Brankovice - Slavkov 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 10:15 Rousínov B - Otnice 3:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:00 Dražovice - Křižanovice 2:2 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Křenovice - Komořany 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Pustiměř - Velešovice 3:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:30 Němčany - FK Drnovice 2:6 (1:2)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Křižanovice - Rousínov B 1:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Slavkov - Němčany 5:2 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Švábenice - Brankovice 3:2 (0:1)
    Ne 27.10. 10:30 FK Drnovice - Dražovice 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Otnice - Křenovice 4:2 (3:0)
    Ne 27.10. 14:30 Velešovice - Letonice 0:2 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Komořany - Pustiměř 2:2 (1:1)

    1.kolo

    So 02.11. 10:00 Letonice - Komořany 1:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Pustiměř - Křenovice 2:6 (0:3)
    So 02.11. 14:00 Brankovice - Velešovice 1:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Němčany - Švábenice 5:1 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Dražovice - Slavkov 4:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Rousínov B - FK Drnovice 3:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Otnice - Křižanovice 5:3 (2:1)

    15.kolo

    So 21.03. 15:00 Rousínov B - Slavkov
    So 21.03. 15:00 Letonice - Pustiměř
    Ne 22.03. 15:00 Křižanovice - Křenovice
    Ne 22.03. 15:00 Otnice - FK Drnovice
    Ne 22.03. 15:00 Dražovice - Švábenice
    Ne 22.03. 15:00 Němčany - Velešovice
    Ne 22.03. 15:00 Brankovice - Komořany

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Švábenice - Rousínov B
    Ne 29.03. 15:00 Křenovice - Letonice
    Ne 29.03. 15:00 Pustiměř - Brankovice
    Ne 29.03. 15:00 Komořany - Němčany
    Ne 29.03. 15:00 Velešovice - Dražovice
    Ne 29.03. 15:00 Otnice - Slavkov
    Ne 29.03. 15:00 FK Drnovice - Křižanovice

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Rousínov B - Velešovice
    Ne 05.04. 15:30 FK Drnovice - Křenovice
    Ne 05.04. 15:30 Křižanovice - Slavkov
    Ne 05.04. 15:30 Otnice - Švábenice
    Ne 05.04. 15:30 Dražovice - Komořany
    Ne 05.04. 15:30 Němčany - Pustiměř
    Ne 05.04. 15:30 Brankovice - Letonice

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Švábenice - Křižanovice
    So 11.04. 15:30 Slavkov - FK Drnovice
    Ne 12.04. 10:00 Letonice - Němčany
    Ne 12.04. 15:30 Křenovice - Brankovice
    Ne 12.04. 15:30 Pustiměř - Dražovice
    Ne 12.04. 15:30 Komořany - Rousínov B
    Ne 12.04. 15:30 Velešovice - Otnice

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Slavkov - Křenovice
    So 18.04. 16:00 Rousínov B - Pustiměř
    Ne 19.04. 16:00 FK Drnovice - Švábenice
    Ne 19.04. 16:00 Křižanovice - Velešovice
    Ne 19.04. 16:00 Otnice - Komořany
    Ne 19.04. 16:00 Dražovice - Letonice
    Ne 19.04. 16:00 Němčany - Brankovice

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Švábenice - Slavkov
    Ne 26.04. 10:00 Letonice - Rousínov B
    Ne 26.04. 13:45 Komořany - Křižanovice
    Ne 26.04. 16:00 Křenovice - Němčany
    Ne 26.04. 16:00 Brankovice - Dražovice
    Ne 26.04. 16:00 Pustiměř - Otnice
    Ne 26.04. 16:00 Velešovice - FK Drnovice

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Švábenice - Křenovice
    So 02.05. 16:30 Slavkov - Velešovice
    So 02.05. 16:30 Rousínov B - Brankovice
    Ne 03.05. 16:30 FK Drnovice - Komořany
    Ne 03.05. 16:30 Křižanovice - Pustiměř
    Ne 03.05. 16:30 Otnice - Letonice
    Ne 03.05. 16:30 Dražovice - Němčany

    22.kolo

    Ne 10.05. 10:00 Letonice - Křižanovice
    Ne 10.05. 14:45 Komořany - Slavkov
    Ne 10.05. 16:30 Křenovice - Dražovice
    Ne 10.05. 16:30 Němčany - Rousínov B
    Ne 10.05. 16:30 Brankovice - Otnice
    Ne 10.05. 16:30 Pustiměř - FK Drnovice
    Ne 10.05. 16:30 Velešovice - Švábenice

    23.kolo

    So 16.05. 16:30 Slavkov - Pustiměř
    So 16.05. 17:00 Švábenice - Komořany
    So 16.05. 17:00 Rousínov B - Dražovice
    Ne 17.05. 17:00 Velešovice - Křenovice
    Ne 17.05. 17:00 FK Drnovice - Letonice
    Ne 17.05. 17:00 Křižanovice - Brankovice
    Ne 17.05. 17:00 Otnice - Němčany

    24.kolo

    Ne 24.05. 10:00 Letonice - Slavkov
    Ne 24.05. 14:45 Komořany - Velešovice
    Ne 24.05. 17:00 Křenovice - Rousínov B
    Ne 24.05. 17:00 Dražovice - Otnice
    Ne 24.05. 17:00 Němčany - Křižanovice
    Ne 24.05. 17:00 Brankovice - FK Drnovice
    Ne 24.05. 17:00 Pustiměř - Švábenice

    25.kolo

    So 30.05. 16:30 Slavkov - Brankovice
    So 30.05. 17:00 Švábenice - Letonice
    Ne 31.05. 17:00 Komořany - Křenovice
    Ne 31.05. 17:00 Velešovice - Pustiměř
    Ne 31.05. 17:00 FK Drnovice - Němčany
    Ne 31.05. 17:00 Křižanovice - Dražovice
    Ne 31.05. 17:00 Otnice - Rousínov B

    26.kolo

    So 06.06. 17:00 Rousínov B - Křižanovice
    Ne 07.06. 10:00 Letonice - Velešovice
    Ne 07.06. 17:00 Křenovice - Otnice
    Ne 07.06. 17:00 Dražovice - FK Drnovice
    Ne 07.06. 17:00 Němčany - Slavkov
    Ne 07.06. 17:00 Brankovice - Švábenice
    Ne 07.06. 17:00 Pustiměř - Komořany

    14.kolo

    So 13.06. 16:30 Velešovice - Brankovice
    So 13.06. 16:30 Slavkov - Dražovice
    So 13.06. 17:00 Švábenice - Němčany
    Ne 14.06. 17:00 Křenovice - Pustiměř
    Ne 14.06. 17:00 Komořany - Letonice
    Ne 14.06. 17:00 FK Drnovice - Rousínov B
    Ne 14.06. 17:00 Křižanovice - Otnice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 2 1 38:17 32
    2. 13 9 2 2 35:17 29
    3. 13 8 0 5 33:21 24
    4. 13 7 3 3 26:17 24
    5. 13 6 2 5 25:17 20
    6. 13 5 3 5 35:31 18
    7. 13 6 0 7 33:33 18
    8. 13 5 3 5 24:30 18
    9. 13 5 0 8 32:33 15
    10. 13 4 3 6 19:26 15
    11. 13 5 0 8 26:38 15
    12. 13 4 1 8 18:37 13
    13. 13 4 0 9 24:33 12
    14. 13 3 1 9 21:39 10