Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14078
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1077
    Týden:
    12
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 24.08. 10:45 Frýdlant n.O. - Libhošť 5:3 (3:0)
    So 24.08. 12:30 Ostrava Jih - Fryčovice 15:0 (5:0)
    Ne 25.08. 11:45 Frenštát - Stará Bělá 1:7 (1:1)
    Ne 25.08. 13:30 Kozlovice - Petřkovice 1:13 (1:5)
    St 18.09. 16:15 Polanka - Vítkovice-Svinov 11:0 (4:0)
    St 25.09. 15:00 Poruba - Hlubina 4:2 (2:1)

    5.kolo

    So 31.08. 09:00 Hlubina - Frenštát 4:1 (1:1)
    So 31.08. 10:45 Stará Bělá - Fryčovice 12:0 (5:0)
    Ne 01.09. 10:45 Petřkovice - Poruba 11:5 (7:2)
    Ne 01.09. 12:30 Ostrava Jih - Polanka 1:4 (1:2)
    Ne 01.09. 14:30 Libhošť - Kozlovice 4:10 (1:2)
    Ne 03.11. 11:45 Vítkovice-Svinov - Frýdlant n.O. 1:4 (1:3)

    3.kolo

    St 04.09. 15:30 Fryčovice - Polanka 0:15 (0:7)
    St 04.09. 15:30 Ostrava Jih - Frenštát 8:2 (5:0)
    St 04.09. 15:30 Stará Bělá - Poruba 11:0 (5:0)
    St 04.09. 15:30 Hlubina - Kozlovice 1:3 (0:1)
    St 04.09. 15:30 Petřkovice - Frýdlant n.O. 10:0 (6:0)
    St 04.09. 15:30 Libhošť - Vítkovice-Svinov 6:2 (2:1)

    6.kolo

    So 07.09. 09:00 Polanka - Frýdlant n.O. 4:2 (3:0)
    So 07.09. 11:45 Poruba - Libhošť 11:7 (6:3)
    Ne 08.09. 12:30 Kozlovice - Vítkovice-Svinov 8:1 (2:1)
    Ne 08.09. 12:30 Ostrava Jih - Stará Bělá 0:4 (0:2)
    Út 10.09. 15:45 Fryčovice - Hlubina 2:5 (0:2)
    St 18.09. 14:30 Frenštát - Petřkovice 4:13 (1:6)

    7.kolo

    13.09. 14:00 Libhošť - Frenštát 3:6 (1:0)
    So 14.09. 09:00 Hlubina - Ostrava Jih 4:2 (1:1)
    So 14.09. 10:45 Stará Bělá - Polanka 4:0 (2:0)
    So 14.09. 10:45 Frýdlant n.O. - Kozlovice 4:1 (2:0)
    Ne 15.09. 10:45 Petřkovice - Fryčovice 15:0 (9:0)
    Ne 15.09. 11:45 Vítkovice-Svinov - Poruba 3:6 (2:3)

    8.kolo

    So 21.09. 09:00 Polanka - Kozlovice 7:1 (4:1)
    So 21.09. 10:45 Fryčovice - Libhošť 2:5 (0:1)
    So 21.09. 10:45 Stará Bělá - Hlubina 4:0 (2:0)
    So 21.09. 11:45 Poruba - Frýdlant n.O. 5:2 (4:0)
    Ne 22.09. 11:45 Frenštát - Vítkovice-Svinov 6:2 (3:2)
    Ne 22.09. 12:30 Ostrava Jih - Petřkovice 4:3 (3:2)

    9.kolo

    So 28.09. 09:00 Hlubina - Polanka 0:5 (0:2)
    So 28.09. 10:45 Frýdlant n.O. - Frenštát 5:2 (2:2)
    Ne 29.09. 10:45 Petřkovice - Stará Bělá 0:3 (0:2)
    Ne 29.09. 11:45 Vítkovice-Svinov - Fryčovice 6:5 (4:0)
    Ne 29.09. 12:00 Kozlovice - Poruba 6:4 (3:3)
    Ne 29.09. 13:30 Libhošť - Ostrava Jih 5:12 (2:6)

    10.kolo

    So 05.10. 09:00 Hlubina - Petřkovice 2:7 (1:2)
    So 05.10. 10:45 Fryčovice - Frýdlant n.O. 1:5 (1:3)
    So 05.10. 10:45 Stará Bělá - Libhošť 21:1 (13:0)
    Ne 06.10. 11:45 Frenštát - Kozlovice 3:5 (2:2)
    Ne 06.10. 12:30 Ostrava Jih - Vítkovice-Svinov 2:2 (0:1)
    Čt 10.10. 14:30 Polanka - Poruba 5:3 (1:0)

    11.kolo

    So 12.10. 10:45 Frýdlant n.O. - Ostrava Jih 2:5 (0:4)
    So 12.10. 11:45 Poruba - Frenštát 4:2 (1:1)
    Ne 13.10. 10:45 Petřkovice - Polanka 1:5 (1:3)
    Ne 13.10. 11:30 Kozlovice - Fryčovice 10:0 (5:0)
    Ne 13.10. 11:45 Vítkovice-Svinov - Stará Bělá 2:10 (2:6)
    Ne 13.10. 13:00 Libhošť - Hlubina 3:4 (1:1)

    2.kolo

    So 19.10. 09:00 Polanka - Libhošť 8:3 (3:1)
    So 19.10. 10:45 Frýdlant n.O. - Hlubina 3:2 (1:2)
    So 19.10. 11:45 Poruba - Ostrava Jih 0:2 (0:0)
    Ne 20.10. 10:30 Kozlovice - Stará Bělá 1:12 (1:8)
    Ne 20.10. 11:45 Vítkovice-Svinov - Petřkovice 1:9 (0:5)
    Ne 20.10. 11:45 Frenštát - Fryčovice 3:4 (1:0)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 26.10. 09:00 Hlubina - Vítkovice-Svinov 6:1 (1:0)
    So 26.10. 10:00 Frenštát - Polanka 2:12 (0:7)
    So 26.10. 10:45 Fryčovice - Poruba 1:10 (0:4)
    So 26.10. 10:45 Stará Bělá - Frýdlant n.O. 4:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:45 Petřkovice - Libhošť 8:3 (3:3)
    Ne 27.10. 12:30 Ostrava Jih - Kozlovice 5:4 (3:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 11 0 0 92:5 33
    2. 11 10 0 1 76:17 30
    3. 11 8 0 3 90:28 24
    4. 11 7 1 3 56:30 22
    5. 11 6 0 5 52:52 18
    6. 11 6 0 5 50:54 18
    7. 11 6 0 5 32:38 18
    8. 11 5 0 6 30:35 15
    9. 11 2 0 9 32:67 6
    10. 11 2 0 9 43:89 6
    11. 11 1 1 9 21:73 4
    12. 11 1 0 10 15:101 3

    Nejčtenější ze sportu