Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14073
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2269
    Týden:
    46
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 10:45 Jablunkov - Havířov 8:3 (4:0)
    So 17.08. 11:45 Rýmařov - Vítkovice 1919 13:2 (4:2)
    Ne 18.08. 10:45 Karviná B - Nový Jičín 0:9 (0:5)
    St 21.08. 17:15 Brušperk - Kopřivnice 0:4 (0:2)
    St 28.08. 15:30 Slavia Opava - Vřesina 3:5 (1:0)
    Čt 29.08. 16:00 Krnov - Juventus Bruntál 1:4 (1:3)
    St 18.09. 17:15 Kobeřice - Horní Suchá 9:0 (5:0)

    4.kolo

    So 24.08. 10:45 Havířov - Krnov 2:6 (1:4)
    So 24.08. 10:45 Horní Suchá - Slavia Opava 0:7 (0:5)
    So 24.08. 11:45 Rýmařov - Karviná B 9:1 (3:0)
    So 24.08. 13:00 Vítkovice 1919 - Kopřivnice 11:0 (3:0)
    So 24.08. 13:30 Vřesina - Jablunkov 2:5 (2:1)
    Ne 25.08. 10:45 Nový Jičín - Kobeřice 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 11:45 Juventus Bruntál - Brušperk 12:0 (5:0)

    5.kolo

    So 31.08. 10:45 Jablunkov - Horní Suchá 19:0 (8:0)
    So 31.08. 10:45 Brušperk - Havířov 1:1 (0:1)
    So 31.08. 10:45 Kopřivnice - Juventus Bruntál 0:10 (0:4)
    So 31.08. 11:45 Krnov - Vřesina 0:4 (0:3)
    So 31.08. 14:30 Kobeřice - Rýmařov 6:2 (4:1)
    Ne 01.09. 10:45 Karviná B - Vítkovice 1919 0:13 (0:5)
    Ne 01.09. 10:45 Slavia Opava - Nový Jičín 3:1 (2:1)

    2.kolo

    St 04.09. 15:30 Kopřivnice - Krnov 1:0 (1:0)
    St 04.09. 15:30 Juventus Bruntál - Jablunkov 12:2 (7:0)
    St 04.09. 15:30 Havířov - Slavia Opava 2:2 (0:2)
    St 04.09. 15:30 Vřesina - Kobeřice 2:7 (1:3)
    St 04.09. 15:30 Horní Suchá - Karviná B 2:2 (1:1)
    St 04.09. 15:30 Nový Jičín - Rýmařov 5:2 (2:0)
    St 11.09. 15:30 Vítkovice 1919 - Brušperk 10:0 (6:0)

    6.kolo

    Po 02.09. 16:00 Havířov - Kopřivnice 3:4 (1:3)
    So 07.09. 11:45 Horní Suchá - Krnov 2:5 (0:2)
    So 07.09. 11:45 Rýmařov - Slavia Opava 3:1 (1:0)
    So 07.09. 12:30 Vřesina - Brušperk 3:2 (3:0)
    So 07.09. 13:00 Vítkovice 1919 - Juventus Bruntál 1:4 (0:1)
    Ne 08.09. 10:45 Nový Jičín - Jablunkov 3:2 (1:0)
    Ne 08.09. 10:45 Karviná B - Kobeřice 1:7 (1:2)

    7.kolo

    So 14.09. 10:45 Jablunkov - Rýmařov 1:6 (1:1)
    So 14.09. 10:45 Brušperk - Horní Suchá 7:2 (2:2)
    So 14.09. 10:45 Kopřivnice - Vřesina 5:3 (2:2)
    So 14.09. 11:45 Krnov - Nový Jičín 1:6 (0:3)
    So 14.09. 14:00 Kobeřice - Vítkovice 1919 3:1 (2:1)
    Ne 15.09. 10:45 Slavia Opava - Karviná B 2:5 (2:2)
    Ne 15.09. 11:45 Juventus Bruntál - Havířov 7:0 (2:0)

    8.kolo

    So 21.09. 11:45 Rýmařov - Krnov 4:1 (2:0)
    So 21.09. 12:30 Vřesina - Juventus Bruntál 4:4 (2:3)
    So 21.09. 14:00 Kobeřice - Slavia Opava 5:4 (3:2)
    Ne 22.09. 10:45 Nový Jičín - Brušperk 7:0 (2:0)
    Ne 22.09. 10:45 Karviná B - Jablunkov 4:2 (2:1)
    Út 01.10. 15:00 Vítkovice 1919 - Havířov 3:0 (0:0)
    St 09.10. 16:15 Horní Suchá - Kopřivnice 0:7 (0:2)

    9.kolo

    So 28.09. 10:45 Jablunkov - Kobeřice 4:2 (3:0)
    So 28.09. 10:45 Kopřivnice - Nový Jičín 0:12 (0:4)
    So 28.09. 10:45 Havířov - Vřesina 1:2 (1:2)
    So 28.09. 11:45 Krnov - Karviná B 2:3 (1:2)
    So 28.09. 11:45 Brušperk - Rýmařov 0:13 (0:6)
    Ne 29.09. 10:45 Slavia Opava - Vítkovice 1919 1:15 (1:11)
    Ne 29.09. 11:45 Juventus Bruntál - Horní Suchá 9:1 (7:1)

    10.kolo

    So 05.10. 11:45 Horní Suchá - Havířov 4:5 (2:4)
    So 05.10. 11:45 Rýmařov - Kopřivnice 4:2 (2:2)
    So 05.10. 13:00 Vítkovice 1919 - Vřesina 9:0 (3:0)
    So 05.10. 13:00 Kobeřice - Krnov 3:3 (0:1)
    Ne 06.10. 10:45 Nový Jičín - Juventus Bruntál 6:3 (3:1)
    Ne 06.10. 10:45 Karviná B - Brušperk 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 10:45 Slavia Opava - Jablunkov 8:6 (3:2)

    11.kolo

    So 12.10. 10:45 Jablunkov - Vítkovice 1919 8:3 (3:2)
    So 12.10. 10:45 Brušperk - Kobeřice 1:5 (0:3)
    So 12.10. 10:45 Kopřivnice - Karviná B 3:4 (1:1)
    So 12.10. 10:45 Havířov - Nový Jičín 0:9 (0:3)
    So 12.10. 11:30 Vřesina - Horní Suchá 10:1 (3:0)
    So 12.10. 11:45 Krnov - Slavia Opava 3:3 (1:3)
    Ne 13.10. 11:45 Juventus Bruntál - Rýmařov 4:3 (2:2)

    12.kolo

    So 19.10. 11:45 Horní Suchá - Vítkovice 1919 2:8 (1:2)
    So 19.10. 11:45 Rýmařov - Havířov 3:0 (3:0)
    So 19.10. 11:45 Jablunkov - Krnov 5:2 (2:2)
    So 19.10. 12:00 Kobeřice - Kopřivnice 2:1 (2:0)
    Ne 20.10. 10:45 Nový Jičín - Vřesina 6:0 (1:0)
    Ne 20.10. 10:45 Karviná B - Juventus Bruntál 1:5 (0:1)
    Ne 20.10. 10:45 Slavia Opava - Brušperk 10:0 (3:0)

    13.kolo

    St 23.10. 16:00 Havířov - Karviná B 3:3 (2:0)
    So 26.10. 10:15 Kopřivnice - Slavia Opava 3:4 (0:2)
    So 26.10. 10:30 Vřesina - Rýmařov 3:4 (0:3)
    So 26.10. 10:45 Brušperk - Jablunkov 0:10 (0:2)
    So 26.10. 11:45 Krnov - Vítkovice 1919 2:8 (1:3)
    So 26.10. 11:45 Horní Suchá - Nový Jičín 1:9 (0:5)
    Ne 27.10. 11:45 Juventus Bruntál - Kobeřice 2:3 (1:2)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 10:45 Jablunkov - Kopřivnice 4:3 (0:3)
    So 02.11. 11:45 Rýmařov - Horní Suchá 16:1 (5:1)
    So 02.11. 12:00 Kobeřice - Havířov 8:1 (5:1)
    Ne 03.11. 10:45 Nový Jičín - Vítkovice 1919 0:3 (0:3)
    Ne 03.11. 10:45 Karviná B - Vřesina 2:6 (0:4)
    Ne 03.11. 10:45 Slavia Opava - Juventus Bruntál 2:7 (2:3)
    Ne 03.11. 11:45 Krnov - Brušperk 9:1 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 0 2 76:16 33
    2. 13 10 1 2 83:24 31
    3. 13 10 1 2 61:25 31
    4. 13 10 0 3 82:27 30
    5. 13 9 0 4 87:33 27
    6. 13 8 0 5 76:48 24
    7. 13 6 1 6 44:49 19
    8. 13 5 2 6 50:55 17
    9. 13 5 2 6 28:64 17
    10. 13 5 0 8 33:57 15
    11. 13 3 2 8 35:46 11
    12. 13 1 3 9 21:60 6
    13. 13 1 1 11 13:88 4
    14. 13 0 1 12 16:113 1

    Nejčtenější ze sportu