Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14065
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4732
    Týden:
    30
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Třebechovice p.O. - Trutnov B 5:2 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Sobotka - Kunčice 7:2 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Nepolisy - Jaroměř 2:0 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Roudnice - Loko HK 1:2 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Broumov - Týniště n.O. 4:0 (3:0)
    Ne 11.08. 17:00 Solnice - Nové Město 3:0 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 L. Bělohrad - Česká Skalice 1:5 (1:3)
    Ne 11.08. 17:00 Náchod B - Velké Poříčí 5:4 np (1:3)

    2.kolo

    So 17.08. 17:00 Velké Poříčí - Roudnice 0:4 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Kunčice - Nepolisy 4:3 np (3:3)
    So 17.08. 17:00 Nové Město - L. Bělohrad 1:2 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Týniště n.O. - Loko HK 0:4 (0:1)
    Ne 18.08. 17:00 Jaroměř - Náchod B 1:2 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Trutnov B - Sobotka 2:1 np (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Česká Skalice - Třebechovice p.O. 7:1 (5:0)
    Ne 18.08. 17:00 Broumov - Solnice 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Třebechovice p.O. - Nové Město 4:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Sobotka - Česká Skalice 1:0 np (0:0)
    So 24.08. 17:00 Loko HK - Velké Poříčí 4:0 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Solnice - Týniště n.O. 0:3 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 L. Bělohrad - Broumov 3:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Nepolisy - Trutnov B 4:3 (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Náchod B - Kunčice 3:2 (3:1)
    Ne 25.08. 17:00 Roudnice - Jaroměř 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 31.08. 17:00 Nové Město - Sobotka 1:4 (0:2)
    Ne 01.09. 17:00 Týniště n.O. - Velké Poříčí 4:1 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Jaroměř - Loko HK 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Kunčice - Roudnice 1:5 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Trutnov B - Náchod B 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Česká Skalice - Nepolisy 2:3 np (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Broumov - Třebechovice p.O. 6:1 (5:1)
    Ne 01.09. 17:00 L. Bělohrad - Solnice 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 07.09. 17:00 Třebechovice p.O. - Solnice 2:1 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Sobotka - Broumov 4:1 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Nepolisy - Nové Město 3:1 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Roudnice - Trutnov B 5:0 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Loko HK - Kunčice 3:2 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Velké Poříčí - Jaroměř 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 L. Bělohrad - Týniště n.O. 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Náchod B - Česká Skalice 4:3 np (2:2)

    6.kolo

    So 14.09. 17:00 Nové Město - Náchod B 3:2 np (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 Týniště n.O. - Jaroměř 0:1 np (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 Kunčice - Velké Poříčí 1:2 np (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 Trutnov B - Loko HK 5:4 np (1:2)
    Ne 15.09. 17:00 Česká Skalice - Roudnice 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 Broumov - Nepolisy 4:3 np (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 Solnice - Sobotka 0:1 np (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 L. Bělohrad - Třebechovice p.O. 4:3 (2:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Třebechovice p.O. - Týniště n.O. 2:1 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Sobotka - L. Bělohrad 3:1 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Nepolisy - Solnice 3:0 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Roudnice - Nové Město 3:1 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Loko HK - Česká Skalice 3:2 np (0:1)
    So 21.09. 16:30 Velké Poříčí - Trutnov B 2:3 np (1:2)
    Ne 22.09. 16:30 Náchod B - Broumov 5:0 (4:0)
    Ne 22.09. 16:30 Jaroměř - Kunčice 2:1 (0:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:30 Nové Město - Loko HK 2:4 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Třebechovice p.O. - Sobotka 0:1 np (0:0)
    Ne 29.09. 16:30 Týniště n.O. - Kunčice 2:1 np (0:0)
    Ne 29.09. 16:30 Trutnov B - Jaroměř 3:2 (1:1)
    Ne 29.09. 16:30 Česká Skalice - Velké Poříčí 6:0 (3:0)
    Ne 29.09. 16:30 Broumov - Roudnice 2:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:30 Solnice - Náchod B 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 16:30 L. Bělohrad - Nepolisy 3:4 np (0:2)

    9.kolo

    So 05.10. 16:00 Sobotka - Týniště n.O. 3:2 np (2:1)
    So 05.10. 16:00 Nepolisy - Třebechovice p.O. 3:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Roudnice - Solnice 6:0 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Loko HK - Broumov 5:1 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Velké Poříčí - Nové Město 3:4 np (2:2)
    Ne 06.10. 16:00 Náchod B - L. Bělohrad 4:1 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Jaroměř - Česká Skalice 1:4 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Kunčice - Trutnov B 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Nové Město - Jaroměř 0:5 (0:3)
    So 12.10. 15:30 Třebechovice p.O. - Náchod B 2:1 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Sobotka - Nepolisy 1:0 np (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Týniště n.O. - Trutnov B 5:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Česká Skalice - Kunčice 6:2 (3:1)
    Ne 13.10. 15:30 Broumov - Velké Poříčí 2:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Solnice - Loko HK 2:7 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 L. Bělohrad - Roudnice 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Nepolisy - Týniště n.O. 3:4 (1:3)
    So 19.10. 15:30 Roudnice - Třebechovice p.O. 4:2 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Loko HK - L. Bělohrad 8:0 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Velké Poříčí - Solnice 3:5 (3:2)
    Ne 20.10. 15:30 Náchod B - Sobotka 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Jaroměř - Broumov 1:2 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Kunčice - Nové Město 3:4 (0:2)
    Ne 20.10. 15:30 Trutnov B - Česká Skalice 0:4 (0:0)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Nové Město - Trutnov B 2:3 np (1:2)
    So 26.10. 14:30 Třebechovice p.O. - Loko HK 4:2 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Sobotka - Roudnice 2:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Nepolisy - Náchod B 5:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Týniště n.O. - Česká Skalice 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Broumov - Kunčice 2:4 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Solnice - Jaroměř 1:6 (1:3)
    Ne 27.10. 14:30 L. Bělohrad - Velké Poříčí 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Roudnice - Nepolisy 2:3 (0:3)
    So 02.11. 14:00 Loko HK - Sobotka 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Velké Poříčí - Třebechovice p.O. 2:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Náchod B - Týniště n.O. 1:5 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Jaroměř - L. Bělohrad 0:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Kunčice - Solnice 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Trutnov B - Broumov 2:3 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Česká Skalice - Nové Město 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Třebechovice p.O. - Jaroměř 2:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Sobotka - Velké Poříčí 2:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Nepolisy - Loko HK 1:2 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Týniště n.O. - Nové Město 6:1 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Broumov - Česká Skalice 7:5 (3:5)
    Ne 10.11. 14:00 Solnice - Trutnov B 2:1 np (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 L. Bělohrad - Kunčice 0:3 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Náchod B - Roudnice 2:1 np (1:0)

    15.kolo

    So 16.11. 13:00 Roudnice - Týniště n.O. 3:2 np (0:2)
    So 16.11. 13:00 Loko HK - Náchod B 4:2 (1:2)
    So 16.11. 13:00 Velké Poříčí - Nepolisy 2:1 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Nové Město - Broumov 2:1 np (0:1)
    Ne 17.11. 13:00 Jaroměř - Sobotka 0:3 (0:2)
    Ne 17.11. 13:00 Kunčice - Třebechovice p.O. 1:0 (0:0)
    Ne 17.11. 13:00 Trutnov B - L. Bělohrad 4:2 (2:1)
    Ne 17.11. 13:00 Česká Skalice - Solnice 4:1 (1:0)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 14:30 Nové Město - Solnice 1:2 (1:2)
    So 07.03. 16:00 Loko HK - Roudnice 1:0 (0:0)
    Ne 08.03. 14:15 Trutnov B - Třebechovice p.O. 4:2 (2:0)
    Ne 08.03. 14:30 Česká Skalice - L. Bělohrad 2:0 (1:0)
    Čt 30.04. 17:30 Jaroměř - Nepolisy odloženo
    01.05. 15:00 Týniště n.O. - Broumov odloženo
    Út 30.06. 14:30 Kunčice - Sobotka výsledek
    Út 30.06. 14:30 Velké Poříčí - Náchod B výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 12 1 1 2 55:23 39
    2. 15 7 5 1 2 28:12 32
    3. 16 9 1 1 5 40:18 30
    4. 16 8 0 4 4 52:27 28
    5. 15 7 2 3 3 39:28 28
    6. 15 8 1 1 5 37:35 27
    7. 15 7 1 3 4 37:24 26
    8. 15 5 3 1 6 33:35 22
    9. 16 7 0 1 8 32:40 22
    10. 16 7 0 1 8 26:40 22
    11. 16 4 4 1 7 32:46 21
    12. 15 5 1 2 7 31:37 19
    13. 16 4 1 1 10 19:46 15
    14. 15 4 1 0 10 21:28 14
    15. 15 3 1 3 8 21:39 14
    16. 16 2 3 1 10 23:48 13

    Nejčtenější ze sportu