Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 21. listopadu 2019
svátek má Albert.
Hlavní menu
  • ID: 14052
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    959
    Týden:
    76
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 13:00 Motorlet Praha - FC Háje C 13:0 (7:0)
    So 07.09. 15:00 Dukla Praha C - Union Vršovice 6:2 (3:0)
    So 07.09. 15:30 Čechie Uhřiněves - Př. Kopanina 1:9 (1:3)
    So 07.09. 17:00 FA AZ Praha - Ďáblice 5:1 (2:0)
    Ne 08.09. 14:15 Dukla JM - Libuš 1:4 (0:4)
    Ne 08.09. 15:00 ČAFC Praha - Radotín 2:2 (1:2)

    2.kolo

    So 14.09. 11:45 FC Háje C - Dukla JM 2:4 (2:3)
    So 14.09. 13:45 Dukla Praha C - Čechie Uhřiněves 5:2 (3:0)
    So 14.09. 15:30 Libuš - ČAFC Praha 6:0 (3:0)
    So 14.09. 16:00 Radotín - FA AZ Praha 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Union Vršovice - Ďáblice 6:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:30 Př. Kopanina - Motorlet Praha 1:5 (1:2)

    3.kolo

    So 21.09. 12:45 Motorlet Praha - Dukla Praha C 11:3 (4:2)
    So 21.09. 16:30 Dukla JM - Př. Kopanina 2:1 (1:1)
    So 21.09. 17:00 FA AZ Praha - Libuš 1:2 (0:2)
    Ne 22.09. 12:30 ČAFC Praha - FC Háje C 5:3 (0:2)
    Ne 22.09. 12:30 Ďáblice - Radotín 0:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Čechie Uhřiněves - Union Vršovice 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 28.09. 10:15 Dukla Praha C - Dukla JM 10:1 (5:0)
    So 28.09. 12:00 FC Háje C - FA AZ Praha 2:18 (1:11)
    So 28.09. 13:30 Libuš - Ďáblice 5:0 (3:0)
    Ne 29.09. 15:15 Čechie Uhřiněves - Motorlet Praha 4:8 (2:3)
    Ne 29.09. 16:00 Union Vršovice - Radotín 7:1 (5:0)
    Ne 29.09. 16:00 ČAFC Praha - Př. Kopanina 6:3 (5:1)

    5.kolo

    Čt 03.10. 17:30 Motorlet Praha - Union Vršovice 4:3 (2:2)
    So 05.10. 17:00 FA AZ Praha - Př. Kopanina 0:5 (0:3)
    Ne 06.10. 09:30 ČAFC Praha - Dukla Praha C 1:8 (0:4)
    Ne 06.10. 11:00 Dukla JM - Čechie Uhřiněves 9:2 (3:2)
    Ne 06.10. 11:30 Ďáblice - FC Háje C 3:3 (3:2)
    Ne 06.10. 13:45 Radotín - Libuš 3:5 (2:3)

    6.kolo

    So 12.10. 08:30 FC Háje C - Radotín 1:4 (1:2)
    So 12.10. 13:00 Motorlet Praha - Dukla JM 3:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Dukla Praha C - FA AZ Praha 6:4 (4:2)
    Ne 13.10. 14:45 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 1:3 (1:2)
    Ne 13.10. 15:30 Union Vršovice - Libuš 1:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Ďáblice - Př. Kopanina 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 19.10. 14:00 Libuš - FC Háje C 16:1 (9:0)
    So 19.10. 15:30 Dukla JM - Union Vršovice 2:3 (0:2)
    So 19.10. 17:00 FA AZ Praha - Čechie Uhřiněves 0:3 (0:2)
    Ne 20.10. 11:00 Ďáblice - Dukla Praha C 1:4 (1:3)
    Ne 20.10. 12:30 ČAFC Praha - Motorlet Praha 4:3 (3:0)
    Ne 20.10. 13:15 Radotín - Př. Kopanina 3:2 (2:0)

    8.kolo

    So 26.10. 11:30 Dukla Praha C - Radotín 4:2 (1:0)
    So 26.10. 12:30 Dukla JM - ČAFC Praha 3:0 (1:0)
    So 26.10. 14:45 Union Vršovice - FC Háje C 10:0 (4:0)
    Ne 27.10. 14:30 Motorlet Praha - FA AZ Praha 7:2 (3:0)
    Po 28.10. 14:30 Čechie Uhřiněves - Ďáblice 2:1 (0:0)
    St 06.11. 19:00 Př. Kopanina - Libuš 1:6 (1:3)

    9.kolo

    So 02.11. 08:30 FA AZ Praha - Dukla JM 2:8 (1:3)
    So 02.11. 12:30 Libuš - Dukla Praha C 0:3 (0:1)
    So 02.11. 16:15 Radotín - Čechie Uhřiněves 3:1 (1:0)
    Ne 03.11. 08:30 FC Háje C - Př. Kopanina 4:4 (2:3)
    Ne 03.11. 11:15 Ďáblice - Motorlet Praha 1:4 (0:4)
    Ne 03.11. 11:30 ČAFC Praha - Union Vršovice 1:5 (0:2)

    10.kolo

    So 09.11. 09:00 Dukla Praha C - FC Háje C 5:1 (3:0)
    So 09.11. 10:00 Motorlet Praha - Radotín 7:0 (4:0)
    So 09.11. 12:00 Dukla JM - Ďáblice 6:0 (1:0)
    Ne 10.11. 14:30 Union Vršovice - Př. Kopanina 9:3 (4:1)
    Ne 10.11. 14:45 Čechie Uhřiněves - Libuš 1:3 (0:2)
    Ne 10.11. 15:00 ČAFC Praha - FA AZ Praha 6:2 (4:1)

    11.kolo

    So 31.08. 15:00 Libuš - Motorlet Praha 5:5 (2:3)
    So 16.11. 08:30 FC Háje C - Čechie Uhřiněves 2:2 (2:1)
    So 16.11. 11:15 Radotín - Dukla JM 2:1 (1:1)
    So 16.11. 17:00 FA AZ Praha - Union Vršovice 3:3 (2:1)
    Ne 17.11. 10:30 Dukla Praha C - Př. Kopanina 3:1 (1:0)
    Ne 17.11. 11:00 Ďáblice - ČAFC Praha 2:4 (1:2)

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Union Vršovice - Dukla Praha C
    So 21.03. 00:00 Př. Kopanina - Čechie Uhřiněves
    So 21.03. 00:00 FC Háje C - Motorlet Praha
    So 21.03. 00:00 Libuš - Dukla JM
    So 21.03. 00:00 Radotín - ČAFC Praha
    So 21.03. 00:00 Ďáblice - FA AZ Praha

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Ďáblice - Union Vršovice
    So 28.03. 00:00 FA AZ Praha - Radotín
    So 28.03. 00:00 ČAFC Praha - Libuš
    So 28.03. 00:00 Dukla JM - FC Háje C
    So 28.03. 00:00 Motorlet Praha - Př. Kopanina
    So 28.03. 00:00 Čechie Uhřiněves - Dukla Praha C

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Union Vršovice - Čechie Uhřiněves
    So 04.04. 00:00 Dukla Praha C - Motorlet Praha
    So 04.04. 00:00 Př. Kopanina - Dukla JM
    So 04.04. 00:00 FC Háje C - ČAFC Praha
    So 04.04. 00:00 Libuš - FA AZ Praha
    So 04.04. 00:00 Radotín - Ďáblice

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Union Vršovice - Motorlet Praha
    So 18.04. 00:00 Čechie Uhřiněves - Dukla JM
    So 18.04. 00:00 Dukla Praha C - ČAFC Praha
    So 18.04. 00:00 Př. Kopanina - FA AZ Praha
    So 18.04. 00:00 FC Háje C - Ďáblice
    So 18.04. 00:00 Libuš - Radotín

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Libuš - Union Vršovice
    So 25.04. 00:00 Radotín - FC Háje C
    So 25.04. 00:00 Př. Kopanina - Ďáblice
    So 25.04. 00:00 FA AZ Praha - Dukla Praha C
    So 25.04. 00:00 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves
    So 25.04. 00:00 Dukla JM - Motorlet Praha

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Union Vršovice - Dukla JM
    So 02.05. 00:00 Motorlet Praha - ČAFC Praha
    So 02.05. 00:00 Čechie Uhřiněves - FA AZ Praha
    So 02.05. 00:00 Dukla Praha C - Ďáblice
    So 02.05. 00:00 Př. Kopanina - Radotín
    So 02.05. 00:00 FC Háje C - Libuš

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 FC Háje C - Union Vršovice
    So 09.05. 00:00 Libuš - Př. Kopanina
    So 09.05. 00:00 Radotín - Dukla Praha C
    So 09.05. 00:00 Ďáblice - Čechie Uhřiněves
    So 09.05. 00:00 FA AZ Praha - Motorlet Praha
    So 09.05. 00:00 ČAFC Praha - Dukla JM

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Union Vršovice - ČAFC Praha
    So 16.05. 00:00 Dukla JM - FA AZ Praha
    So 16.05. 00:00 Motorlet Praha - Ďáblice
    So 16.05. 00:00 Čechie Uhřiněves - Radotín
    So 16.05. 00:00 Dukla Praha C - Libuš
    So 16.05. 00:00 Př. Kopanina - FC Háje C

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Př. Kopanina - Union Vršovice
    So 23.05. 00:00 FC Háje C - Dukla Praha C
    So 23.05. 00:00 Libuš - Čechie Uhřiněves
    So 23.05. 00:00 Radotín - Motorlet Praha
    So 23.05. 00:00 Ďáblice - Dukla JM
    So 23.05. 00:00 FA AZ Praha - ČAFC Praha

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Union Vršovice - FA AZ Praha
    So 30.05. 00:00 ČAFC Praha - Ďáblice
    So 30.05. 00:00 Dukla JM - Radotín
    So 30.05. 00:00 Motorlet Praha - Libuš
    So 30.05. 00:00 Čechie Uhřiněves - FC Háje C
    So 30.05. 00:00 Př. Kopanina - Dukla Praha C

    15.kolo

    So 06.06. 00:00 Radotín - Union Vršovice
    So 06.06. 00:00 Ďáblice - Libuš
    So 06.06. 00:00 FA AZ Praha - FC Háje C
    So 06.06. 00:00 Př. Kopanina - ČAFC Praha
    So 06.06. 00:00 Dukla JM - Dukla Praha C
    So 06.06. 00:00 Motorlet Praha - Čechie Uhřiněves
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 10 0 1 57:26 30
    2. 11 9 1 1 70:25 28
    3. 11 8 2 1 53:17 26
    4. 11 7 2 2 51:21 23
    5. 11 6 1 4 24:30 19
    6. 11 6 1 4 32:38 19
    7. 11 6 0 5 39:29 18
    8. 11 3 1 7 32:39 10
    9. 11 2 1 8 37:46 7
    10. 11 2 1 8 19:45 7
    11. 11 0 3 8 19:84 3
    12. 11 0 1 10 9:42 1