Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14050
  • Návštěvy: 3/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1184
    Týden:
    3
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 31.08. 11:15 Otrokovice - Vizovice 12:0 (7:0)
    So 31.08. 11:15 Luhačovice - Bezměrov 0:8 (0:4)
    So 31.08. 11:15 Hulín - Bystřice p.H. 6:1 (1:0)
    So 31.08. 11:15 Jarcová - Velké Karlovice 6:2 (3:0)
    Ne 01.09. 11:15 Louky - Juřinka 6:3 (2:0)

    2.kolo

    So 07.09. 11:15 Vizovice - Juřinka 1:7 (0:3)
    So 07.09. 11:15 Bystřice p.H. - Jarcová 2:6 (0:3)
    So 07.09. 11:15 Otrokovice - Luhačovice 11:5 (4:3)
    Ne 08.09. 11:15 Velké Karlovice - Louky 3:10 (2:5)
    Ne 08.09. 11:15 Bezměrov - Hulín 5:3 (3:1)

    3.kolo

    So 14.09. 11:15 Jarcová - Bezměrov 4:1 (3:0)
    So 14.09. 11:15 Juřinka - Velké Karlovice 11:0 (6:0)
    Ne 15.09. 11:15 Hulín - Otrokovice 4:2 (2:1)
    Ne 15.09. 11:15 Louky - Bystřice p.H. 9:0 (2:0)
    St 25.09. 18:45 Luhačovice - Vizovice 1:4 (0:2)

    4.kolo

    So 21.09. 11:15 Bystřice p.H. - Juřinka 0:2 (0:1)
    So 21.09. 11:15 Otrokovice - Jarcová 6:1 (4:1)
    So 21.09. 11:15 Luhačovice - Hulín 1:9 (0:3)
    Ne 22.09. 11:15 Bezměrov - Louky 2:6 (0:3)
    St 09.10. 18:45 Vizovice - Velké Karlovice 1:3 (0:2)

    5.kolo

    So 28.09. 11:15 Jarcová - Luhačovice 9:1 (4:0)
    So 28.09. 11:15 Louky - Otrokovice 4:3 (3:0)
    So 28.09. 11:15 Juřinka - Bezměrov 7:2 (5:2)
    Ne 29.09. 11:15 Hulín - Vizovice 17:0 (6:0)
    Ne 29.09. 11:15 Velké Karlovice - Bystřice p.H. 0:5 (0:3)

    6.kolo

    So 05.10. 11:15 Vizovice - Bystřice p.H. 2:3 (2:3)
    So 05.10. 11:15 Otrokovice - Juřinka 3:6 (2:3)
    So 05.10. 11:15 Luhačovice - Louky 0:10 (0:6)
    Ne 06.10. 11:15 Bezměrov - Velké Karlovice 6:3 (1:0)
    Ne 06.10. 11:15 Hulín - Jarcová 0:6 (0:1)

    7.kolo

    So 12.10. 11:15 Jarcová - Vizovice 6:0 (3:0)
    So 12.10. 11:15 Juřinka - Luhačovice 7:3 (3:1)
    So 12.10. 11:15 Bystřice p.H. - Bezměrov 4:1 (3:0)
    Ne 13.10. 11:15 Louky - Hulín 5:2 (1:0)
    Ne 13.10. 11:15 Velké Karlovice - Otrokovice 3:7 (1:4)

    8.kolo

    So 19.10. 11:15 Vizovice - Bezměrov 5:6 (3:4)
    So 19.10. 11:15 Otrokovice - Bystřice p.H. 6:0 (4:0)
    So 19.10. 11:15 Luhačovice - Velké Karlovice 5:1 (3:1)
    So 19.10. 11:15 Hulín - Juřinka 1:4 (1:1)
    So 19.10. 11:15 Jarcová - Louky 2:1 (0:1)

    9. kolo - jarní část zrušena

    So 26.10. 11:15 Juřinka - Jarcová 4:1 (3:1)
    So 26.10. 11:15 Bystřice p.H. - Luhačovice 4:1 (2:0)
    Ne 27.10. 11:15 Louky - Vizovice 22:0 (10:0)
    Ne 27.10. 11:15 Bezměrov - Otrokovice 1:7 (0:4)
    Ne 03.11. 11:15 Velké Karlovice - Hulín 0:3 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 8 0 0 1 73:15 24
    2. 9 8 0 0 1 51:17 24
    3. 9 7 0 0 2 41:17 21
    4. 9 6 0 0 3 57:24 18
    5. 9 5 0 0 4 45:24 15
    6. 9 4 0 0 5 32:39 12
    7. 9 4 0 0 5 19:33 12
    8. 9 1 0 0 8 15:54 3
    9. 9 1 0 0 8 17:63 3
    10. 9 1 0 0 8 13:77 3

    Nejčtenější ze sportu