Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14048
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1319
    Týden:
    15
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 31.08. 09:30 Napajedla - Strání 0:11 (0:6)
    So 31.08. 09:30 1.FC Slovácko D - Mařatice 1:0 np (0:0)
    Ne 01.09. 09:30 Dolní Němčí - Hluk 5:1 (3:0)
    Ne 01.09. 09:30 Morkovice - FA Zlechov 8:2 (2:1)

    2.kolo

    06.09. 15:30 Strání - Mařatice 3:0 (2:0)
    So 07.09. 09:30 FA Zlechov - 1.FC Slovácko D 2:5 (1:1)
    So 07.09. 09:30 Hluk - Morkovice 0:2 (0:1)
    So 07.09. 09:30 Napajedla - Dolní Němčí 5:1 (1:0)

    4.kolo

    So 21.09. 09:30 Hluk - Mařatice 1:2 (1:1)
    So 21.09. 09:30 Napajedla - 1.FC Slovácko D 3:4 np (3:2)
    Ne 22.09. 09:30 Strání - FA Zlechov 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 09:30 Dolní Němčí - Morkovice 1:6 (1:3)

    5.kolo

    So 28.09. 09:30 Mařatice - Napajedla 4:2 (1:2)
    So 28.09. 09:30 FA Zlechov - Hluk 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 09:30 Morkovice - Strání 3:4 np (2:3)
    Ne 29.09. 09:30 1.FC Slovácko D - Dolní Němčí 7:2 (3:2)

    6.kolo

    So 05.10. 09:30 Napajedla - FA Zlechov 3:5 (2:0)
    Ne 06.10. 09:30 Strání - Hluk 2:1 np (1:0)
    Ne 06.10. 09:30 Dolní Němčí - Mařatice 2:3 (1:1)
    Ne 06.10. 09:30 Morkovice - 1.FC Slovácko D 1:0 np (0:0)

    7.kolo

    So 12.10. 09:30 Mařatice - Morkovice 0:3 (0:0)
    So 12.10. 09:30 FA Zlechov - Dolní Němčí 3:2 (1:1)
    So 12.10. 09:30 Hluk - Napajedla 3:4 np (1:1)
    Ne 13.10. 09:30 1.FC Slovácko D - Strání 3:2 (2:1)

    8.kolo

    So 19.10. 09:30 Hluk - Dolní Němčí 1:7 (1:4)
    So 19.10. 09:30 FA Zlechov - Morkovice 2:0 (2:0)
    So 19.10. 09:30 Mařatice - 1.FC Slovácko D 0:1 (0:1)
    Ne 20.10. 09:30 Strání - Napajedla 7:4 (4:0)

    9.kolo

    So 26.10. 09:30 1.FC Slovácko D - FA Zlechov 3:0 (0:0)
    So 26.10. 09:30 Dolní Němčí - Napajedla 1:2 (1:2)
    Ne 27.10. 09:30 Mařatice - Strání 1:6 (0:3)
    Ne 27.10. 09:30 Morkovice - Hluk 4:1 (3:1)

    10.kolo

    So 02.11. 09:30 Napajedla - Morkovice 1:2 np (0:1)
    So 02.11. 09:30 FA Zlechov - Mařatice 7:0 (4:0)
    Ne 03.11. 09:30 Strání - Dolní Němčí 8:2 (1:2)
    So 09.11. 09:30 Hluk - 1.FC Slovácko D 0:3 (0:0)

    3. kolo - jarní část zrušena

    Ne 15.09. 09:30 Dolní Němčí - Strání 0:4 (0:3)
    Ne 15.09. 09:30 Morkovice - Napajedla 4:2 (1:1)
    Čt 19.09. 17:45 1.FC Slovácko D - Hluk 3:1 (1:0)
    Ne 29.03. 09:30 Mařatice - FA Zlechov výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 7 2 1 0 28:10 26
    2. 10 6 2 1 1 31:12 23
    3. 10 6 2 0 2 45:16 22
    4. 9 6 0 0 3 26:21 18
    5. 10 2 1 2 5 25:40 10
    6. 9 3 0 1 5 10:25 10
    7. 10 2 0 0 8 23:40 6
    8. 10 0 0 2 8 9:33 2

    Nejčtenější ze sportu