Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 14046
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1193
    Týden:
    36
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    Čt 22.08. 16:00 1.FC Slovácko B - Staré Město 2:0 (1:0)
    So 24.08. 09:30 Zlín B - Slavičín 3:1 (1:1)
    So 24.08. 09:30 Holešov - Bojkovice 2:4 (2:4)
    So 24.08. 11:00 Rožnov p.R. - Uherský Brod 4:5 (2:1)
    Ne 25.08. 09:30 HS Kroměříž B - Val. Klobouky 1:2 np (0:0)
    St 11.09. 16:00 Baťov 1930 - Kunovice 1:3 (0:1)

    3.kolo

    Čt 29.08. 18:45 Staré Město - Zlín B 3:2 (2:1)
    So 31.08. 09:30 Bojkovice - Rožnov p.R. 6:2 (1:1)
    So 31.08. 09:30 Kunovice - Holešov 6:2 (5:1)
    So 31.08. 09:30 Slavičín - Baťov 1930 4:1 (1:0)
    Ne 01.09. 09:30 Val. Klobouky - 1.FC Slovácko B 0:6 (0:2)
    Ne 01.09. 09:30 Uherský Brod - HS Kroměříž B 3:4 (2:2)

    4.kolo

    So 07.09. 09:30 Zlín B - Baťov 1930 6:2 (4:1)
    So 07.09. 09:30 Holešov - Slavičín 1:2 np (0:1)
    So 07.09. 09:30 HS Kroměříž B - Bojkovice 3:1 (0:1)
    So 07.09. 11:00 Rožnov p.R. - Kunovice 0:3 (0:2)
    Ne 08.09. 09:30 1.FC Slovácko B - Uherský Brod 8:2 (4:1)
    Čt 19.09. 16:00 Staré Město - Val. Klobouky 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 14.09. 09:30 Val. Klobouky - Zlín B 4:0 (1:0)
    So 14.09. 09:30 Uherský Brod - Staré Město 3:4 (0:1)
    So 14.09. 09:30 Bojkovice - 1.FC Slovácko B 4:0 (3:0)
    So 14.09. 09:30 Kunovice - HS Kroměříž B 5:2 (3:1)
    So 14.09. 09:30 Slavičín - Rožnov p.R. 1:0 (1:0)
    So 14.09. 09:30 Baťov 1930 - Holešov 3:2 np (0:1)

    6.kolo

    So 21.09. 09:30 Zlín B - Holešov 11:2 (4:1)
    So 21.09. 09:30 Rožnov p.R. - Baťov 1930 1:2 (1:2)
    So 21.09. 09:30 Val. Klobouky - Uherský Brod 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 09:30 HS Kroměříž B - Slavičín 0:6 (0:5)
    Ne 22.09. 09:30 1.FC Slovácko B - Kunovice 3:5 (2:2)
    Ne 22.09. 09:30 Staré Město - Bojkovice 6:2 (3:1)

    7.kolo

    So 28.09. 09:30 Uherský Brod - Zlín B 2:3 np (2:1)
    So 28.09. 09:30 Bojkovice - Val. Klobouky 2:7 (2:2)
    So 28.09. 09:30 Kunovice - Staré Město 0:1 np (0:0)
    So 28.09. 09:30 Slavičín - 1.FC Slovácko B 4:6 (2:3)
    So 28.09. 09:30 Baťov 1930 - HS Kroměříž B 2:0 (0:0)
    So 28.09. 09:30 Holešov - Rožnov p.R. 0:1 np (0:0)

    8.kolo

    So 05.10. 09:30 Zlín B - Rožnov p.R. 1:3 (0:2)
    So 05.10. 09:30 HS Kroměříž B - Holešov 10:0 (0:0)
    So 05.10. 09:30 Staré Město - Slavičín 5:0 (3:0)
    So 05.10. 09:30 Val. Klobouky - Kunovice 0:2 (0:1)
    So 05.10. 09:30 Uherský Brod - Bojkovice 4:3 (3:1)
    Ne 06.10. 09:30 1.FC Slovácko B - Baťov 1930 10:2 (7:1)

    9.kolo

    So 12.10. 09:30 Bojkovice - Zlín B 0:5 (0:2)
    So 12.10. 09:30 Kunovice - Uherský Brod 2:1 (1:1)
    So 12.10. 09:30 Slavičín - Val. Klobouky 1:4 (0:2)
    So 12.10. 09:30 Holešov - 1.FC Slovácko B 1:2 (1:2)
    So 12.10. 11:00 Rožnov p.R. - HS Kroměříž B 6:1 (2:0)
    St 30.10. 16:30 Baťov 1930 - Staré Město 2:3 (1:2)

    10.kolo

    Čt 17.10. 17:45 HS Kroměříž B - Zlín B 0:2 (0:0)
    So 19.10. 09:30 Staré Město - Holešov 10:0 (4:0)
    So 19.10. 09:30 Val. Klobouky - Baťov 1930 3:1 (3:0)
    So 19.10. 09:30 Uherský Brod - Slavičín 1:4 (0:1)
    So 19.10. 09:30 Bojkovice - Kunovice 2:4 (1:2)
    Ne 20.10. 09:30 1.FC Slovácko B - Rožnov p.R. 6:2 (2:0)

    1.kolo

    So 02.11. 09:30 Staré Město - HS Kroměříž B 14:0 (7:0)
    So 02.11. 09:30 Val. Klobouky - Rožnov p.R. 5:0 (1:0)
    So 02.11. 09:30 Uherský Brod - Holešov 5:1 (3:0)
    So 02.11. 09:30 Bojkovice - Baťov 1930 0:3 (0:1)
    So 02.11. 09:30 Kunovice - Slavičín 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 09:30 1.FC Slovácko B - Zlín B 7:0 (2:0)

    11.kolo

    So 26.10. 09:30 Kunovice - Zlín B 4:0 (3:0)
    So 26.10. 09:30 Slavičín - Bojkovice 6:0 (2:0)
    So 26.10. 09:30 Baťov 1930 - Uherský Brod 0:9 (0:6)
    So 26.10. 11:00 Rožnov p.R. - Staré Město 2:5 (2:3)
    Ne 27.10. 09:30 HS Kroměříž B - 1.FC Slovácko B 4:2 (1:0)
    So 09.11. 09:30 Holešov - Val. Klobouky 0:5 (0:1)

    13.kolo

    14.kolo

    So 11.04. 09:30 Zlín B - Staré Město
    So 11.04. 09:30 1.FC Slovácko B - Val. Klobouky
    So 11.04. 09:30 HS Kroměříž B - Uherský Brod
    So 11.04. 09:30 Rožnov p.R. - Bojkovice
    So 11.04. 09:30 Holešov - Kunovice
    So 11.04. 09:30 Baťov 1930 - Slavičín

    15.kolo

    So 18.04. 09:30 Baťov 1930 - Zlín B
    So 18.04. 09:30 Slavičín - Holešov
    So 18.04. 09:30 Kunovice - Rožnov p.R.
    So 18.04. 09:30 Uherský Brod - 1.FC Slovácko B
    So 18.04. 09:30 Val. Klobouky - Staré Město
    Ne 19.04. 09:30 Bojkovice - HS Kroměříž B

    16.kolo

    So 25.04. 09:30 Zlín B - Val. Klobouky
    So 25.04. 09:30 Staré Město - Uherský Brod
    So 25.04. 09:30 1.FC Slovácko B - Bojkovice
    So 25.04. 09:30 HS Kroměříž B - Kunovice
    So 25.04. 09:30 Rožnov p.R. - Slavičín
    So 25.04. 09:30 Holešov - Baťov 1930

    17.kolo

    So 02.05. 09:30 Holešov - Zlín B
    So 02.05. 09:30 Baťov 1930 - Rožnov p.R.
    So 02.05. 09:30 Slavičín - HS Kroměříž B
    So 02.05. 09:30 Kunovice - 1.FC Slovácko B
    So 02.05. 09:30 Uherský Brod - Val. Klobouky
    Ne 03.05. 09:30 Bojkovice - Staré Město

    18.kolo

    So 09.05. 09:30 Zlín B - Uherský Brod
    So 09.05. 09:30 Val. Klobouky - Bojkovice
    So 09.05. 09:30 Staré Město - Kunovice
    So 09.05. 09:30 1.FC Slovácko B - Slavičín
    So 09.05. 09:30 HS Kroměříž B - Baťov 1930
    So 09.05. 09:30 Rožnov p.R. - Holešov

    19.kolo

    So 16.05. 09:30 Rožnov p.R. - Zlín B
    So 16.05. 09:30 Holešov - HS Kroměříž B
    So 16.05. 09:30 Baťov 1930 - 1.FC Slovácko B
    So 16.05. 09:30 Slavičín - Staré Město
    So 16.05. 09:30 Kunovice - Val. Klobouky
    Ne 17.05. 09:30 Bojkovice - Uherský Brod

    20.kolo

    So 23.05. 09:30 Zlín B - Bojkovice
    So 23.05. 09:30 Uherský Brod - Kunovice
    So 23.05. 09:30 Val. Klobouky - Slavičín
    So 23.05. 09:30 Staré Město - Baťov 1930
    So 23.05. 09:30 1.FC Slovácko B - Holešov
    So 23.05. 09:30 HS Kroměříž B - Rožnov p.R.

    21.kolo

    So 30.05. 09:30 Zlín B - HS Kroměříž B
    So 30.05. 09:30 Rožnov p.R. - 1.FC Slovácko B
    So 30.05. 09:30 Holešov - Staré Město
    So 30.05. 09:30 Baťov 1930 - Val. Klobouky
    So 30.05. 09:30 Slavičín - Uherský Brod
    So 30.05. 09:30 Kunovice - Bojkovice

    22.kolo

    So 06.06. 09:30 Zlín B - Kunovice
    So 06.06. 09:30 Uherský Brod - Baťov 1930
    So 06.06. 09:30 Val. Klobouky - Holešov
    So 06.06. 09:30 Staré Město - Rožnov p.R.
    So 06.06. 09:30 1.FC Slovácko B - HS Kroměříž B
    Ne 07.06. 09:30 Bojkovice - Slavičín

    12.kolo

    So 13.06. 09:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B
    So 13.06. 09:30 HS Kroměříž B - Staré Město
    So 13.06. 09:30 Rožnov p.R. - Val. Klobouky
    So 13.06. 09:30 Holešov - Uherský Brod
    So 13.06. 09:30 Baťov 1930 - Bojkovice
    So 13.06. 09:30 Slavičín - Kunovice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 9 1 0 1 52:14 29
    2. 11 9 0 1 1 34:12 28
    3. 11 8 0 0 3 52:24 24
    4. 11 7 1 0 3 32:15 23
    5. 11 6 1 0 4 29:21 20
    6. 11 5 1 0 5 32:28 17
    7. 11 4 0 1 6 35:34 13
    8. 11 4 0 1 6 25:42 13
    9. 11 3 1 0 7 18:41 11
    10. 11 3 0 0 8 24:42 9
    11. 11 2 1 0 8 20:35 8
    12. 11 0 0 3 8 11:56 3