Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14034
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    812
    Týden:
    5
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    16.08. 18:00 Předín - M. Budějovice 4:0 (1:0)
    So 17.08. 13:30 Radostín n. O. - Náměšť n.O. 1:1 (1:0)
    So 17.08. 13:30 Dukovany - Velká Bíteš 2:3 (2:2)
    Ne 18.08. 10:00 Bystřice n. P. - Měřín 7:1 (3:1)
    Ne 18.08. 14:30 Výčapy - Rad. Svratka 4:1 (2:0)

    2.kolo

    So 24.08. 12:00 Rozsochy - Předín 2:1 (0:1)
    So 24.08. 13:30 Radostín n. O. - Výčapy 4:1 (3:0)
    So 24.08. 16:30 Rad. Svratka - Dukovany 1:3 (0:1)
    Ne 25.08. 10:15 Velká Bíteš - Bystřice n. P. 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 13:30 Náměšť n.O. - M. Budějovice 7:0 (3:0)

    3.kolo

    So 31.08. 13:00 M. Budějovice - Rozsochy 1:4 (1:1)
    So 31.08. 14:30 Výčapy - Náměšť n.O. 4:1 (1:0)
    So 31.08. 16:00 Dukovany - Radostín n. O. 4:4 (0:3)
    Ne 01.09. 10:00 Bystřice n. P. - Rad. Svratka 6:0 (3:0)
    Ne 01.09. 10:00 Předín - Měřín 6:1 (1:0)

    4.kolo

    So 07.09. 13:00 Náměšť n.O. - Rozsochy 2:3 (2:1)
    So 07.09. 13:00 Radostín n. O. - Bystřice n. P. 0:4 (0:2)
    So 07.09. 14:00 Výčapy - Dukovany 5:8 (2:4)
    Ne 08.09. 13:00 Měřín - M. Budějovice 1:4 (1:2)
    Út 17.09. 16:30 Velká Bíteš - Předín 5:2 (3:0)

    5.kolo

    So 14.09. 10:00 Předín - Rad. Svratka 1:5 (1:3)
    So 14.09. 13:00 Dukovany - Náměšť n.O. 0:2 (0:0)
    So 14.09. 13:00 Rozsochy - Měřín 1:1 (0:1)
    Ne 15.09. 10:00 Bystřice n. P. - Výčapy 5:2 (4:1)
    Ne 15.09. 13:00 M. Budějovice - Velká Bíteš 0:6 (0:1)

    6.kolo

    So 21.09. 12:30 Radostín n. O. - Předín 3:4 (2:1)
    So 21.09. 12:30 Dukovany - Bystřice n. P. 3:5 (2:2)
    So 21.09. 15:30 Rad. Svratka - M. Budějovice 12:1 (7:0)
    Ne 22.09. 10:15 Velká Bíteš - Rozsochy 4:3 (3:0)
    Ne 22.09. 12:30 Náměšť n.O. - Měřín 2:2 (2:1)

    7.kolo

    27.09. 16:30 Rozsochy - Rad. Svratka 4:1 (4:0)
    So 28.09. 12:30 M. Budějovice - Radostín n. O. 0:1 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Předín - Výčapy 7:3 (4:2)
    Ne 29.09. 10:00 Bystřice n. P. - Náměšť n.O. 10:1 (5:0)
    Ne 29.09. 12:30 Měřín - Velká Bíteš 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 05.10. 12:00 Náměšť n.O. - Velká Bíteš 6:1 (5:0)
    So 05.10. 12:00 Radostín n. O. - Rozsochy 1:1 (1:1)
    So 05.10. 13:00 Výčapy - M. Budějovice 14:0 (7:0)
    So 05.10. 15:00 Dukovany - Předín 1:5 (0:4)
    Po 28.10. 14:00 Rad. Svratka - Měřín 5:0 (2:0)

    9.kolo

    So 12.10. 12:00 Rozsochy - Výčapy 3:4 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Předín - Bystřice n. P. 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Velká Bíteš - Rad. Svratka 5:2 (3:0)
    Ne 13.10. 12:00 M. Budějovice - Dukovany 5:2 (2:1)
    Ne 13.10. 12:00 Měřín - Radostín n. O. 0:2 (0:2)

    10.kolo

    So 19.10. 10:00 Bystřice n. P. - M. Budějovice 11:2 (5:0)
    So 19.10. 11:30 Náměšť n.O. - Rad. Svratka 5:0 (1:0)
    So 19.10. 11:30 Radostín n. O. - Velká Bíteš 6:1 (4:0)
    So 19.10. 11:30 Dukovany - Rozsochy 4:2 (3:1)
    So 19.10. 12:30 Výčapy - Měřín 1:3 (1:3)

    11. kolo - soutěž ukončena

    So 26.10. 11:30 Rozsochy - Bystřice n. P. 1:3 (1:2)
    So 26.10. 11:30 Měřín - Dukovany 3:7 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Rad. Svratka - Radostín n. O. 6:0 (4:0)
    Ne 27.10. 10:00 Předín - Náměšť n.O. 2:2 (1:2)
    Ne 27.10. 10:15 Velká Bíteš - Výčapy 4:4 (1:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 0 2 52:15 24
    2. 10 6 1 3 35:22 19
    3. 10 6 1 3 31:28 19
    4. 10 4 3 3 29:23 15
    5. 10 4 3 3 22:22 15
    6. 10 4 2 4 24:22 14
    7. 10 4 1 5 42:36 13
    8. 10 4 1 5 34:35 13
    9. 10 4 0 6 33:29 12
    10. 10 2 2 6 14:35 8
    11. 10 2 0 8 13:62 6

    Nejčtenější ze sportu