Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14027
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1691
    Týden:
    32
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 24.08. 09:00 FK Drnovice - Rájec 6:1 (2:1)
    So 24.08. 10:45 Knínice - Medlánky 1:6 (1:0)
    So 24.08. 10:45 Žijeme hrou - Boskovice B 14:3 (8:0)
    Ne 25.08. 10:45 Kahan - Start Brno 2:8 (0:4)
    Ne 25.08. 10:45 Rousínov - Bohunice 5:2 (2:1)
    Ne 25.08. 10:45 Soběšice - FK Znojmo 3:2 (0:1)
    Ne 25.08. 11:15 Vyškov B - Žebětín 8:7 (4:1)

    12.kolo

    St 28.08. 16:00 FK Znojmo - Kahan 4:0 (2:0)
    St 28.08. 16:00 Boskovice B - Knínice 4:4 (3:2)
    St 28.08. 16:00 Bohunice - FK Drnovice 4:2 (2:1)
    St 28.08. 17:45 Vyškov B - Žijeme hrou 5:5 (1:5)
    St 28.08. 17:45 Start Brno - Žebětín 5:0 (4:0)
    St 28.08. 17:45 Medlánky - Rájec 15:1 (8:0)
    Út 10.09. 17:45 Soběšice - Rousínov 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 31.08. 09:00 FK Znojmo - Vyškov B 4:4 (1:2)
    So 31.08. 09:00 Bohunice - Žijeme hrou 2:10 (1:8)
    So 31.08. 11:15 Žebětín - FK Drnovice 1:0 (0:0)
    So 31.08. 11:45 Start Brno - Rousínov 13:0 (6:0)
    Ne 01.09. 10:45 Boskovice B - Soběšice 1:6 (0:1)
    Ne 01.09. 10:45 Medlánky - Kahan 1:5 (0:4)
    Ne 01.09. 10:45 Rájec - Knínice 1:2 (1:2)

    13.kolo

    St 04.09. 16:00 FK Drnovice - Start Brno 0:9 (0:3)
    St 04.09. 17:45 Rájec - Vyškov B 4:4 (2:3)
    St 04.09. 17:45 Žebětín - Medlánky 8:3 (4:1)
    St 04.09. 17:45 Knínice - Bohunice 1:3 (1:1)
    St 04.09. 17:45 Kahan - Boskovice B 13:1 (6:0)
    St 04.09. 17:45 Rousínov - FK Znojmo 3:6 (1:1)
    St 04.09. 17:45 Žijeme hrou - Soběšice 5:5 (1:4)

    4.kolo

    So 07.09. 09:00 FK Znojmo - Boskovice B 10:2 (5:1)
    So 07.09. 10:45 Knínice - Žebětín 1:5 (0:5)
    So 07.09. 10:45 Soběšice - Bohunice 5:1 (2:0)
    Ne 08.09. 10:45 Kahan - Rájec 6:2 (3:1)
    Ne 08.09. 10:45 Rousínov - Medlánky 2:2 (1:1)
    Ne 08.09. 11:15 Vyškov B - FK Drnovice 5:3 (2:2)
    St 11.09. 17:30 Žijeme hrou - Start Brno 4:4 (3:2)

    5.kolo

    So 14.09. 09:00 Bohunice - FK Znojmo 0:4 (0:2)
    So 14.09. 09:00 FK Drnovice - Knínice 3:0 (2:0)
    So 14.09. 10:45 Medlánky - Žijeme hrou 1:12 (0:6)
    So 14.09. 11:15 Žebětín - Kahan 2:4 (1:1)
    So 14.09. 11:45 Start Brno - Soběšice 6:0 (3:0)
    Ne 15.09. 10:45 Boskovice B - Vyškov B 4:2 (3:1)
    Ne 15.09. 10:45 Rájec - Rousínov 1:4 (1:1)

    6.kolo

    So 21.09. 09:00 FK Znojmo - Start Brno 3:3 (3:1)
    So 21.09. 10:45 Žijeme hrou - Rájec 15:1 (7:1)
    So 21.09. 10:45 Soběšice - Medlánky 4:2 (1:2)
    So 21.09. 11:45 Kahan - FK Drnovice 2:3 (2:1)
    So 21.09. 15:30 Boskovice B - Bohunice 2:2 (2:1)
    Ne 22.09. 10:45 Vyškov B - Knínice 9:0 (5:0)
    Ne 22.09. 10:45 Rousínov - Žebětín 2:2 (1:2)

    7.kolo

    So 28.09. 09:00 FK Drnovice - Rousínov 0:2 (0:1)
    So 28.09. 10:00 Bohunice - Vyškov B 3:5 (2:3)
    So 28.09. 10:45 Medlánky - FK Znojmo 2:3 (1:2)
    So 28.09. 10:45 Knínice - Kahan 0:5 (0:1)
    So 28.09. 11:15 Žebětín - Žijeme hrou 1:3 (0:0)
    So 28.09. 11:45 Start Brno - Boskovice B 8:2 (3:0)
    Ne 29.09. 10:45 Rájec - Soběšice 6:5 (4:2)

    8.kolo

    So 05.10. 09:00 FK Znojmo - Rájec 7:2 (4:0)
    So 05.10. 09:00 Bohunice - Start Brno 2:3 (1:2)
    So 05.10. 10:45 Žijeme hrou - FK Drnovice 6:1 (4:0)
    So 05.10. 10:45 Soběšice - Žebětín 3:6 (2:5)
    So 05.10. 14:15 Boskovice B - Medlánky 7:2 (5:1)
    Ne 06.10. 10:45 Rousínov - Knínice 3:3 (1:0)
    Čt 17.10. 17:45 Vyškov B - Kahan 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 12.10. 09:00 FK Drnovice - Soběšice 1:4 (1:1)
    So 12.10. 10:45 Medlánky - Bohunice 4:1 (3:0)
    So 12.10. 10:45 Knínice - Žijeme hrou 1:8 (1:2)
    So 12.10. 11:15 Žebětín - FK Znojmo 4:4 (2:2)
    So 12.10. 11:45 Start Brno - Vyškov B 4:3 (4:1)
    So 12.10. 11:45 Kahan - Rousínov 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 10:45 Rájec - Boskovice B 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 19.10. 09:00 FK Znojmo - FK Drnovice 1:1 (0:0)
    So 19.10. 10:00 Bohunice - Rájec 6:1 (4:0)
    So 19.10. 10:45 Žijeme hrou - Kahan 5:1 (3:0)
    So 19.10. 10:45 Soběšice - Knínice 6:3 (3:3)
    So 19.10. 11:45 Start Brno - Medlánky 4:1 (1:1)
    So 19.10. 16:00 Boskovice B - Žebětín 1:7 (1:4)
    Ne 20.10. 11:15 Vyškov B - Rousínov 5:3 (3:2)

    11.kolo

    Čt 24.10. 16:30 Kahan - Soběšice 2:4 (0:1)
    So 26.10. 09:00 FK Drnovice - Boskovice B 2:3 (2:1)
    So 26.10. 10:45 Medlánky - Vyškov B 3:1 (0:0)
    So 26.10. 10:45 Knínice - FK Znojmo 1:3 (0:2)
    So 26.10. 11:15 Žebětín - Bohunice 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:45 Rájec - Start Brno 1:13 (0:4)
    Ne 27.10. 10:45 Rousínov - Žijeme hrou 1:11 (0:4)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 09:00 FK Znojmo - Žijeme hrou 4:3 (0:2)
    So 02.11. 10:00 Bohunice - Kahan 3:1 (1:1)
    So 02.11. 10:45 Soběšice - Vyškov B 2:2 (0:2)
    So 02.11. 10:45 Medlánky - FK Drnovice 2:2 (1:1)
    So 02.11. 11:45 Start Brno - Knínice 11:1 (7:0)
    Ne 03.11. 09:00 Boskovice B - Rousínov 1:14 (0:9)
    Ne 03.11. 10:45 Rájec - Žebětín 2:5 (1:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 2 0 91:19 35
    2. 13 9 3 1 101:30 30
    3. 13 8 4 1 55:28 28
    4. 13 8 2 3 49:38 26
    5. 13 7 2 4 49:36 23
    6. 13 6 4 3 55:42 22
    7. 13 5 3 5 42:49 18
    8. 13 5 0 8 42:37 15
    9. 13 4 2 7 44:51 14
    10. 13 4 2 7 34:84 14
    11. 13 4 1 8 29:44 13
    12. 13 3 2 8 24:40 11
    13. 13 1 2 10 18:67 5
    14. 13 1 1 11 23:91 4

    Nejčtenější ze sportu