Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14024
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1787
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 24.08. 09:00 Knínice - Medlánky 0:5 (0:3)
    So 24.08. 09:00 Žijeme hrou - Boskovice B 2:1 (1:0)
    So 24.08. 10:30 FK Drnovice - Rájec 4:1 (3:0)
    Ne 25.08. 09:00 Kahan - Start Brno 1:7 (0:3)
    Ne 25.08. 09:00 Rousínov - Bohunice 6:1 (3:0)
    Ne 25.08. 09:00 Soběšice - FK Znojmo 0:12 (0:6)
    Ne 25.08. 09:30 Vyškov B - Žebětín 9:3 (5:3)

    12.kolo

    St 28.08. 16:00 Vyškov B - Žijeme hrou 10:0 (4:0)
    St 28.08. 16:00 Start Brno - Žebětín 7:0 (3:0)
    St 28.08. 16:00 Medlánky - Rájec 24:0 (11:0)
    St 28.08. 17:30 Boskovice B - Knínice 7:2 (3:1)
    St 28.08. 17:30 Bohunice - FK Drnovice 2:4 (1:1)
    St 28.08. 17:45 FK Znojmo - Kahan 5:0 (4:0)
    Út 10.09. 16:00 Soběšice - Rousínov 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 31.08. 09:30 Žebětín - FK Drnovice 2:6 (0:2)
    So 31.08. 10:00 Start Brno - Rousínov 4:0 (4:0)
    So 31.08. 10:30 Bohunice - Žijeme hrou 5:3 (1:3)
    So 31.08. 10:45 FK Znojmo - Vyškov B 9:0 (5:0)
    Ne 01.09. 09:00 Boskovice B - Soběšice 4:2 (1:0)
    Ne 01.09. 09:00 Medlánky - Kahan 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 09:00 Rájec - Knínice 2:7 (1:5)

    13.kolo

    St 04.09. 16:00 Rájec - Vyškov B 0:8 (0:4)
    St 04.09. 16:00 Žebětín - Medlánky 1:9 (0:4)
    St 04.09. 16:00 Knínice - Bohunice 3:6 (1:3)
    St 04.09. 16:00 Kahan - Boskovice B 6:3 (2:2)
    St 04.09. 16:00 Rousínov - FK Znojmo 2:3 (2:0)
    St 04.09. 16:00 Žijeme hrou - Soběšice 7:0 (5:0)
    St 04.09. 17:30 FK Drnovice - Start Brno 1:5 (1:3)

    4.kolo

    So 07.09. 09:00 Knínice - Žebětín 1:2 (1:1)
    So 07.09. 09:00 Soběšice - Bohunice 0:10 (0:3)
    So 07.09. 10:45 FK Znojmo - Boskovice B 9:0 (4:0)
    Ne 08.09. 09:00 Kahan - Rájec 6:1 (5:1)
    Ne 08.09. 09:00 Rousínov - Medlánky 0:5 (0:1)
    Ne 08.09. 09:30 Vyškov B - FK Drnovice 3:4 (2:1)
    St 11.09. 16:00 Žijeme hrou - Start Brno 0:7 (0:4)

    5.kolo

    So 14.09. 09:00 Medlánky - Žijeme hrou 10:0 (6:0)
    So 14.09. 09:30 Žebětín - Kahan 4:2 (2:0)
    So 14.09. 10:00 Start Brno - Soběšice 10:0 (3:0)
    So 14.09. 10:30 Bohunice - FK Znojmo 1:7 (1:4)
    So 14.09. 10:30 FK Drnovice - Knínice 4:2 (2:1)
    Ne 15.09. 09:00 Boskovice B - Vyškov B 0:1 (0:0)
    Ne 15.09. 09:00 Rájec - Rousínov 0:17 (0:9)

    6.kolo

    So 21.09. 09:00 Žijeme hrou - Rájec 6:2 (1:1)
    So 21.09. 09:00 Soběšice - Medlánky 1:10 (0:5)
    So 21.09. 10:00 Kahan - FK Drnovice 2:4 (1:2)
    So 21.09. 10:45 FK Znojmo - Start Brno 0:2 (0:1)
    So 21.09. 13:45 Boskovice B - Bohunice 5:4 (3:1)
    Ne 22.09. 09:00 Vyškov B - Knínice 4:0 (0:0)
    Ne 22.09. 09:00 Rousínov - Žebětín 6:2 (3:0)

    7.kolo

    So 28.09. 09:00 Medlánky - FK Znojmo 1:2 (1:2)
    So 28.09. 09:00 Knínice - Kahan 3:2 (1:1)
    So 28.09. 09:30 Žebětín - Žijeme hrou 2:3 (0:2)
    So 28.09. 10:00 Start Brno - Boskovice B 7:0 (2:0)
    So 28.09. 10:30 FK Drnovice - Rousínov 3:0 (1:0)
    So 28.09. 11:45 Bohunice - Vyškov B 4:2 (4:1)
    Ne 29.09. 09:00 Rájec - Soběšice 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 05.10. 09:00 Žijeme hrou - FK Drnovice 2:6 (1:2)
    So 05.10. 09:00 Soběšice - Žebětín 0:4 (0:2)
    So 05.10. 10:30 Bohunice - Start Brno 2:9 (0:4)
    So 05.10. 10:45 FK Znojmo - Rájec 14:0 (6:0)
    So 05.10. 12:30 Boskovice B - Medlánky 2:6 (1:3)
    Ne 06.10. 09:00 Rousínov - Knínice 2:1 (1:1)
    Čt 17.10. 16:00 Vyškov B - Kahan 0:2 (0:2)

    9.kolo

    So 12.10. 09:00 Medlánky - Bohunice 3:1 (1:0)
    So 12.10. 09:00 Žebětín - FK Znojmo 3:8 (3:3)
    So 12.10. 09:00 Knínice - Žijeme hrou 2:3 (1:2)
    So 12.10. 10:00 Start Brno - Vyškov B 3:0 (2:0)
    So 12.10. 10:00 Kahan - Rousínov 1:3 (0:1)
    So 12.10. 10:30 FK Drnovice - Soběšice 2:0 (0:0)
    Ne 13.10. 09:00 Rájec - Boskovice B 1:10 (0:4)

    10.kolo

    So 19.10. 09:00 Žijeme hrou - Kahan 2:3 (2:3)
    So 19.10. 09:00 Soběšice - Knínice 0:0 (0:0)
    So 19.10. 10:00 Start Brno - Medlánky 3:2 (1:1)
    So 19.10. 10:45 FK Znojmo - FK Drnovice 10:0 (4:0)
    So 19.10. 11:45 Bohunice - Rájec 16:0 (7:0)
    So 19.10. 14:15 Boskovice B - Žebětín 1:7 (0:2)
    Ne 20.10. 09:00 Vyškov B - Rousínov 1:2 (1:0)

    11.kolo

    St 23.10. 16:30 Kahan - Soběšice 6:1 (4:0)
    So 26.10. 09:00 Medlánky - Vyškov B 8:0 (3:0)
    So 26.10. 09:00 Knínice - FK Znojmo 0:7 (0:4)
    So 26.10. 09:30 Žebětín - Bohunice 8:2 (5:1)
    So 26.10. 10:30 FK Drnovice - Boskovice B 6:1 (1:0)
    Ne 27.10. 09:00 Rájec - Start Brno 0:7 (0:2)
    Ne 27.10. 09:00 Rousínov - Žijeme hrou 7:0 (4:0)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 09:00 Soběšice - Vyškov B 1:6 (1:3)
    So 02.11. 09:00 Medlánky - FK Drnovice 4:2 (2:2)
    So 02.11. 10:00 Start Brno - Knínice 4:0 (2:0)
    So 02.11. 10:45 FK Znojmo - Žijeme hrou 12:0 (5:0)
    So 02.11. 11:45 Bohunice - Kahan 5:0 (1:0)
    Ne 03.11. 09:00 Rájec - Žebětín 1:5 (1:3)
    Ne 03.11. 10:30 Boskovice B - Rousínov 6:1 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 13 0 0 75:6 39
    2. 13 12 0 1 98:9 36
    3. 13 11 0 2 92:12 33
    4. 13 10 0 3 46:34 30
    5. 13 8 0 5 48:27 24
    6. 13 6 0 7 59:50 18
    7. 13 6 0 7 44:36 18
    8. 13 6 0 7 43:55 18
    9. 13 5 0 8 31:43 15
    10. 13 5 0 8 40:54 15
    11. 13 5 0 8 28:67 15
    12. 13 2 1 10 21:48 7
    13. 13 1 1 11 6:73 4
    14. 13 0 0 13 8:125 0

    Nejčtenější ze sportu