Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14017
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1936
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 14:45 Krumvíř - Lužice 2:6 (1:4)
    So 10.08. 14:45 Podivín - FKM Podluží 16:0 (7:0)
    So 10.08. 17:00 Vlkoš - Ratíškovice 7:1 (4:0)
    Ne 11.08. 14:00 Velká n.Veličkou - Bzenec 1:5 (0:3)
    Ne 11.08. 14:45 Hroznová Lhota - V. Pavlovice 1:4 (1:4)
    Ne 11.08. 14:45 Rohatec - Dambořice 2:5 (2:3)
    Ne 11.08. 14:45 Lednice - Lipov 3:7 (1:4)

    3.kolo

    16.08. 17:30 Bzenec - Krumvíř 5:1 (2:1)
    So 17.08. 10:30 Ratíškovice - Rohatec 11:1 (6:0)
    Ne 18.08. 14:15 Dambořice - Lednice 7:1 (5:1)
    Ne 18.08. 14:30 FKM Podluží - Velká n.Veličkou 15:0 (7:0)
    Ne 18.08. 14:45 Lipov - Podivín 4:2 (4:0)
    Ne 18.08. 14:45 Lužice - Hroznová Lhota 3:0k
    30.08. 17:30 V. Pavlovice - Vlkoš 6:1 (2:0)

    4.kolo

    So 24.08. 10:00 Krumvíř - Hroznová Lhota 3:3 (2:0)
    So 24.08. 14:45 Vlkoš - Lužice 3:0 (2:0)
    So 24.08. 14:45 Rohatec - V. Pavlovice 2:9 (2:3)
    Ne 25.08. 13:00 Bzenec - FKM Podluží 4:0 (3:0)
    Ne 25.08. 14:45 Lednice - Ratíškovice 1:7 (0:2)
    Ne 25.08. 14:45 Podivín - Dambořice 8:0 (3:0)
    Čt 29.08. 17:00 Velká n.Veličkou - Lipov 1:4 (1:1)

    5.kolo

    So 31.08. 14:15 Lipov - Bzenec 3:3 (0:2)
    So 31.08. 14:15 Ratíškovice - Podivín 4:1 (0:0)
    Ne 01.09. 13:15 V. Pavlovice - Lednice 4:1 (2:0)
    Ne 01.09. 14:00 FKM Podluží - Krumvíř 2:2 (1:1)
    Ne 01.09. 14:15 Dambořice - Velká n.Veličkou 5:1 (2:0)
    Ne 01.09. 14:15 Lužice - Rohatec 4:8 (3:3)
    Ne 01.09. 14:15 Hroznová Lhota - Vlkoš 1:2 (1:2)

    6.kolo

    So 07.09. 13:45 Krumvíř - Vlkoš 0:1 (0:0)
    So 07.09. 13:45 Podivín - V. Pavlovice 1:7 (0:5)
    Ne 08.09. 13:30 FKM Podluží - Lipov 1:1 (1:1)
    Ne 08.09. 13:45 Rohatec - Hroznová Lhota 2:10 (1:3)
    Ne 08.09. 13:45 Lednice - Lužice 9:4 (5:0)
    Ne 08.09. 14:00 Velká n.Veličkou - Ratíškovice 0:6 (0:4)
    27.09. 16:30 Bzenec - Dambořice 10:0 (5:0)

    7.kolo

    So 14.09. 13:45 Lipov - Krumvíř 5:1 (2:0)
    So 14.09. 13:45 Ratíškovice - Bzenec 2:2 (1:1)
    So 14.09. 13:45 Vlkoš - Rohatec 6:0 (4:0)
    Ne 15.09. 13:15 V. Pavlovice - Velká n.Veličkou 17:0 (11:0)
    Ne 15.09. 13:45 Dambořice - FKM Podluží 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 13:45 Lužice - Podivín 2:6 (1:3)
    Ne 15.09. 13:45 Hroznová Lhota - Lednice 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 21.09. 13:15 Krumvíř - Rohatec 14:0 (8:0)
    So 21.09. 13:15 Podivín - Hroznová Lhota 3:2 (2:1)
    Ne 22.09. 13:00 Bzenec - V. Pavlovice 7:2 (3:0)
    Ne 22.09. 13:00 FKM Podluží - Ratíškovice 1:4 (1:2)
    Ne 22.09. 13:15 Lednice - Vlkoš 0:7 (0:2)
    Ne 22.09. 13:15 Lipov - Dambořice 7:2 (2:0)
    Ne 22.09. 14:00 Velká n.Veličkou - Lužice 0:4 (0:4)

    9.kolo

    So 28.09. 13:15 Ratíškovice - Lipov 1:2 (1:1)
    So 28.09. 13:15 Vlkoš - Podivín 1:5 (0:3)
    Ne 29.09. 13:15 Dambořice - Krumvíř 1:4 (0:1)
    Ne 29.09. 13:15 V. Pavlovice - FKM Podluží 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 13:15 Lužice - Bzenec 3:7 (3:3)
    Ne 29.09. 13:15 Hroznová Lhota - Velká n.Veličkou 13:2 (6:0)
    Ne 29.09. 13:15 Rohatec - Lednice 3:7 (1:4)

    10.kolo

    So 05.10. 12:45 Krumvíř - Lednice 0:1 (0:1)
    Ne 06.10. 12:30 FKM Podluží - Lužice 4:3 (2:1)
    Ne 06.10. 12:45 Lipov - V. Pavlovice 3:0k
    Ne 06.10. 12:45 Dambořice - Ratíškovice 1:5 (0:3)
    Ne 06.10. 13:00 Bzenec - Hroznová Lhota 6:3 (3:2)
    Ne 06.10. 14:00 Velká n.Veličkou - Vlkoš 0:6 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Podivín - Rohatec 15:0k

    11.kolo

    So 12.10. 12:45 Ratíškovice - Krumvíř 1:2 (1:1)
    So 12.10. 12:45 Vlkoš - Bzenec 2:6 (1:4)
    So 12.10. 12:45 Lednice - Podivín 2:9 (0:3)
    Ne 13.10. 12:45 Hroznová Lhota - FKM Podluží 9:0 (4:0)
    Ne 13.10. 12:45 Rohatec - Velká n.Veličkou 8:1 (3:0)
    Ne 13.10. 13:15 V. Pavlovice - Dambořice 1:0 (1:0)
    18.10. 15:30 Lužice - Lipov 5:4 (3:3)

    12.kolo

    So 19.10. 12:15 Krumvíř - Podivín 0:5 (0:3)
    Ne 20.10. 12:00 FKM Podluží - Vlkoš 2:5 (1:2)
    Ne 20.10. 12:15 Lipov - Hroznová Lhota 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 12:15 Dambořice - Lužice 1:4 (1:0)
    Ne 20.10. 13:00 Bzenec - Rohatec 3:0k
    Ne 20.10. 13:00 Ratíškovice - V. Pavlovice 1:4 (1:2)
    Ne 20.10. 14:00 Velká n.Veličkou - Lednice 2:2 (1:0)

    13.kolo

    So 26.10. 10:00 Vlkoš - Lipov 3:0 (2:0)
    So 26.10. 12:15 Podivín - Velká n.Veličkou 3:0 (0:0)
    Ne 27.10. 12:15 Lužice - Ratíškovice 3:3 (3:1)
    Ne 27.10. 12:15 Hroznová Lhota - Dambořice 8:1 (4:0)
    Ne 27.10. 12:15 Rohatec - FKM Podluží 1:2 (0:2)
    Ne 27.10. 12:15 Lednice - Bzenec 0:6 (0:3)
    Ne 27.10. 13:15 V. Pavlovice - Krumvíř 5:0 (3:0)

    1. kolo - jarní část zrušena

    So 02.11. 11:30 FKM Podluží - Lednice 3:0 (2:0)
    So 02.11. 11:45 Lipov - Rohatec 5:0 (4:0)
    So 02.11. 11:45 Ratíškovice - Hroznová Lhota 2:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Dambořice - Vlkoš 0:7 (0:3)
    Ne 03.11. 13:00 Bzenec - Podivín 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 13:15 V. Pavlovice - Lužice 6:2 (5:1)
    Ne 03.11. 14:00 Velká n.Veličkou - Krumvíř 3:0 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 2 0 67:17 35
    2. 13 11 0 2 68:19 33
    3. 13 10 0 3 51:21 30
    4. 13 9 0 4 74:25 27
    5. 13 8 2 3 45:23 26
    6. 13 7 2 4 48:26 23
    7. 13 6 1 6 53:28 19
    8. 13 5 1 7 43:53 16
    9. 13 4 2 7 31:50 14
    10. 13 4 0 9 25:59 12
    11. 13 3 2 8 29:38 11
    12. 13 3 1 9 27:60 10
    13. 13 2 0 11 27:92 6
    14. 13 1 1 11 11:88 4

    Nejčtenější ze sportu