Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14014
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2196
    Týden:
    9
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 10:00 Vyškov - Kunštát 8:1 (6:1)
    So 10.08. 17:00 Veselí - Slatina 2:0 (0:0)
    Ne 11.08. 12:15 Rosice - Kuřim 8:1 (4:1)
    Ne 11.08. 14:15 Medlánky - Boskovice 2:4 (1:1)
    Ne 11.08. 16:00 ČAFC 2011 - Ivančice 4:1 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Soběšice - Dubňany 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 17.08. 12:15 Dubňany - Rosice 2:0 (2:0)
    So 17.08. 12:15 Slatina - Starý Lískovec 3:0 (2:0)
    So 17.08. 12:15 Ivančice - Veselí 3:1 (2:1)
    So 17.08. 14:45 Kunštát - Soběšice 3:3 (2:2)
    Ne 18.08. 12:15 Boskovice - Vyškov 5:1 (3:0)
    Ne 18.08. 17:00 Kuřim - ČAFC 2011 2:8 (1:2)

    4.kolo

    Ne 25.08. 12:15 Rosice - ČAFC 2011 5:5 (2:1)
    Ne 25.08. 12:15 Starý Lískovec - Ivančice 1:11 (0:5)
    Ne 25.08. 13:00 Medlánky - Slatina 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Veselí - Kuřim 4:0 (3:0)
    Ne 25.08. 17:00 Soběšice - Boskovice 1:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Dubňany - Kunštát 4:2 (1:2)

    5.kolo

    So 31.08. 12:15 Kunštát - Rosice 2:6 (1:5)
    So 31.08. 12:15 Slatina - Vyškov 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 12:15 Boskovice - Dubňany 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 12:15 Kuřim - Starý Lískovec 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 12:45 Ivančice - Medlánky 5:0 (2:0)
    Ne 01.09. 13:30 ČAFC 2011 - Veselí 3:1 (1:0)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Vyškov - Ivančice 0:2 (0:0)
    Ne 08.09. 12:15 Rosice - Veselí 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 12:15 Kunštát - Boskovice 1:4 (0:4)
    Ne 08.09. 13:00 Medlánky - Kuřim 1:3 (0:2)
    Ne 08.09. 16:00 Starý Lískovec - ČAFC 2011 0:9 (0:3)
    Ne 08.09. 16:00 Soběšice - Slatina 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 14.09. 12:15 Slatina - Dubňany 1:2 (0:2)
    So 14.09. 12:45 Ivančice - Soběšice 1:1 (0:1)
    Ne 15.09. 12:15 Boskovice - Rosice 4:5 (0:2)
    Ne 15.09. 12:15 Kuřim - Vyškov 2:6 (1:3)
    Ne 15.09. 16:00 ČAFC 2011 - Medlánky 14:0 (9:0)
    Ne 15.09. 16:00 Veselí - Starý Lískovec 8:0 (5:0)

    8.kolo

    So 21.09. 10:00 Vyškov - ČAFC 2011 1:1 (0:1)
    So 21.09. 15:00 Kunštát - Slatina 2:3 (1:1)
    Ne 22.09. 12:15 Rosice - Starý Lískovec 8:1 (4:1)
    Ne 22.09. 13:00 Medlánky - Veselí 3:1 (3:1)
    Ne 22.09. 15:30 Soběšice - Kuřim 2:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:30 Dubňany - Ivančice 1:1 (1:1)

    9.kolo

    So 28.09. 12:15 Slatina - Boskovice 4:1 (2:1)
    Ne 29.09. 12:30 ČAFC 2011 - Soběšice 6:0 (1:0)
    Ne 29.09. 12:45 Ivančice - Kunštát 6:1 (3:1)
    Ne 29.09. 15:15 Kuřim - Dubňany 0:0 (0:0)
    Ne 29.09. 15:30 Veselí - Vyškov 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Starý Lískovec - Medlánky 3:5 (1:3)

    10.kolo

    Ne 06.10. 10:00 Vyškov - Starý Lískovec 10:3 (8:1)
    Ne 06.10. 12:15 Rosice - Medlánky 4:4 (3:2)
    Ne 06.10. 12:15 Dubňany - ČAFC 2011 3:5 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Soběšice - Veselí 6:2 (4:1)
    Ne 06.10. 15:00 Boskovice - Ivančice 6:4 (3:0)
    So 09.11. 16:00 Kunštát - Kuřim 11:1 (7:0)

    11.kolo

    So 12.10. 12:15 Slatina - Rosice 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Veselí - Dubňany 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 12:15 Kuřim - Boskovice 1:3 (1:2)
    Ne 13.10. 12:15 ČAFC 2011 - Kunštát 7:0 (4:0)
    Ne 13.10. 15:00 Starý Lískovec - Soběšice 2:2 (2:2)
    Ne 13.10. 15:00 Medlánky - Vyškov 3:8 (2:4)

    12.kolo

    So 19.10. 12:15 Boskovice - ČAFC 2011 1:2 (1:1)
    So 19.10. 14:45 Kunštát - Veselí 3:2 (3:1)
    Ne 20.10. 12:15 Rosice - Vyškov 2:3 (1:2)
    Ne 20.10. 12:15 Dubňany - Starý Lískovec 8:0 (7:0)
    Ne 20.10. 12:15 Slatina - Ivančice 0:2 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Soběšice - Medlánky 2:3 (0:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:30 Veselí - Boskovice 3:1 (2:1)
    Ne 27.10. 10:00 Vyškov - Soběšice 0:5 (0:2)
    Ne 27.10. 11:00 Kuřim - Slatina 0:1 (0:0)
    Ne 27.10. 12:45 Ivančice - Rosice 2:3 (0:2)
    Ne 27.10. 13:00 Medlánky - Dubňany 0:4 (0:4)
    Ne 27.10. 14:30 Starý Lískovec - Kunštát 3:3 (0:1)

    1. kolo - jarní část zrušena

    Ne 03.11. 12:15 Kunštát - Medlánky 6:2 (3:1)
    Ne 03.11. 12:15 Boskovice - Starý Lískovec 9:2 (6:1)
    Ne 03.11. 12:15 Slatina - ČAFC 2011 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 12:45 Ivančice - Kuřim 6:2 (3:2)
    Ne 03.11. 14:00 Soběšice - Rosice 5:3 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Dubňany - Vyškov 2:2 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 9 2 1 64:16 29
    2. 12 7 3 2 31:15 24
    3. 12 7 2 3 44:20 23
    4. 12 7 2 3 44:27 23
    5. 12 7 0 5 41:28 21
    6. 12 6 2 4 45:30 20
    7. 12 5 3 4 29:25 18
    8. 12 6 0 6 16:15 18
    9. 12 5 0 7 28:23 15
    10. 12 4 1 7 24:54 13
    11. 12 3 2 7 35:49 11
    12. 12 2 1 9 15:52 7
    13. 12 0 2 10 17:79 2

    Nejčtenější ze sportu