Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 14010
  • Návštěvy: 320/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2172
    Týden:
    320
    Dnes:
    16
    On-line:
    2

    1.kolo

    So 24.08. 13:15 Libuš B - ST FJFI ČVUT 7:2 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Spartak Kbely B - Zlíchov B 4:1 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Nebušice B - Čechie Smíchov C 3:3 (2:2)
    Ne 25.08. 10:30 Bílá Hora B - Raptors B 3:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Řepy B - Cholupice B 5:3 (1:2)
    Ne 25.08. 17:00 Lysolaje - Chuchle 6:1 (4:0)
    Ne 25.08. 17:00 Suchdol B - 1.FC Prosex 1:5 (0:2)

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 Řepy B - Bílá Hora B 2:4 (1:3)
    So 31.08. 11:00 Cholupice B - 1.FC Prosex 4:5 (2:3)
    So 31.08. 13:00 Raptors B - Libuš B 4:4 (0:3)
    Ne 01.09. 13:00 ST FJFI ČVUT - Lysolaje 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Čechie Smíchov C - Suchdol B 12:0 (7:0)
    Ne 01.09. 17:00 Zlíchov B - Nebušice B 0:2 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Chuchle - Spartak Kbely B 5:3 (3:3)

    3.kolo

    So 07.09. 13:15 Libuš B - Řepy B 2:3 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Spartak Kbely B - ST FJFI ČVUT 4:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Suchdol B - Zlíchov B 0:6 (0:4)
    Ne 08.09. 14:00 Bílá Hora B - Cholupice B 4:3 (2:2)
    Ne 08.09. 17:00 Lysolaje - Raptors B 1:2 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Nebušice B - Chuchle 1:1 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 1.FC Prosex - Čechie Smíchov C 1:3 (1:1)

    4.kolo

    So 14.09. 11:00 Cholupice B - Čechie Smíchov C 3:4 (2:1)
    So 14.09. 11:00 Řepy B - Lysolaje 5:5 (3:3)
    So 14.09. 11:00 Bílá Hora B - Libuš B 3:2 (2:0)
    So 14.09. 13:00 Raptors B - Spartak Kbely B 7:2 (5:0)
    Ne 15.09. 12:30 ST FJFI ČVUT - Nebušice B 0:3 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Zlíchov B - 1.FC Prosex 4:1 (2:1)
    Ne 15.09. 16:30 Chuchle - Suchdol B 6:1 (4:1)

    5.kolo

    So 21.09. 13:15 Libuš B - Cholupice B 5:1 (3:1)
    So 21.09. 16:30 Spartak Kbely B - Řepy B 3:2 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Suchdol B - ST FJFI ČVUT 1:11 (0:9)
    Ne 22.09. 15:00 1.FC Prosex - Chuchle 4:4 (1:3)
    Ne 22.09. 15:45 Čechie Smíchov C - Zlíchov B 6:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Lysolaje - Bílá Hora B 1:3 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Nebušice B - Raptors B 5:4 (4:1)

    6.kolo

    So 28.09. 11:00 Cholupice B - Zlíchov B 4:2 (2:1)
    So 28.09. 11:00 Bílá Hora B - Spartak Kbely B 2:3 (1:2)
    So 28.09. 11:15 Řepy B - Nebušice B 1:4 (0:4)
    So 28.09. 13:00 Raptors B - Suchdol B 13:2 (7:0)
    So 28.09. 15:30 Libuš B - Lysolaje 1:1 (0:1)
    Ne 29.09. 12:00 ST FJFI ČVUT - 1.FC Prosex 3:2 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Chuchle - Čechie Smíchov C 2:2 (2:1)

    7.kolo

    So 05.10. 15:00 Zlíchov B - Chuchle 5:1 (4:1)
    So 05.10. 16:00 Suchdol B - Řepy B 0:3 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Lysolaje - Cholupice B 0:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Spartak Kbely B - Libuš B 4:4 (1:2)
    Ne 06.10. 16:00 1.FC Prosex - Raptors B 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Čechie Smíchov C - ST FJFI ČVUT 0:2 (0:0)
    Út 08.10. 19:00 Bílá Hora B - Nebušice B 2:2 (1:2)

    8.kolo

    So 12.10. 11:00 Cholupice B - Chuchle 2:3 (2:3)
    So 12.10. 11:00 Bílá Hora B - Suchdol B 7:2 (3:1)
    So 12.10. 13:00 Raptors B - Čechie Smíchov C 2:2 (1:2)
    So 12.10. 13:30 Libuš B - Nebušice B 2:4 (0:3)
    So 12.10. 15:00 Řepy B - 1.FC Prosex 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 11:30 ST FJFI ČVUT - Zlíchov B 1:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Lysolaje - Spartak Kbely B 2:1 (0:0)

    9.kolo

    Ne 20.10. 10:30 Chuchle - ST FJFI ČVUT
    Ne 20.10. 11:00 Zlíchov B - Raptors B
    Ne 20.10. 13:00 Suchdol B - Libuš B
    Ne 20.10. 15:30 Spartak Kbely B - Cholupice B
    Ne 20.10. 15:30 Nebušice B - Lysolaje
    Ne 20.10. 15:30 1.FC Prosex - Bílá Hora B
    Ne 20.10. 15:30 Čechie Smíchov C - Řepy B

    10.kolo

    Ne 27.10. 14:30 Cholupice B - ST FJFI ČVUT
    Ne 27.10. 14:30 Raptors B - Chuchle
    Ne 27.10. 14:30 Řepy B - Zlíchov B
    Ne 27.10. 14:30 Bílá Hora B - Čechie Smíchov C
    Ne 27.10. 14:30 Libuš B - 1.FC Prosex
    Ne 27.10. 14:30 Lysolaje - Suchdol B
    Ne 27.10. 14:30 Spartak Kbely B - Nebušice B

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 ST FJFI ČVUT - Raptors B
    Ne 03.11. 14:00 Nebušice B - Cholupice B
    Ne 03.11. 14:00 Suchdol B - Spartak Kbely B
    Ne 03.11. 14:00 1.FC Prosex - Lysolaje
    Ne 03.11. 14:00 Čechie Smíchov C - Libuš B
    Ne 03.11. 14:00 Zlíchov B - Bílá Hora B
    Ne 03.11. 14:00 Chuchle - Řepy B

    12.kolo

    Ne 10.11. 14:00 Cholupice B - Raptors B
    Ne 10.11. 14:00 Řepy B - ST FJFI ČVUT
    Ne 10.11. 14:00 Bílá Hora B - Chuchle
    Ne 10.11. 14:00 Libuš B - Zlíchov B
    Ne 10.11. 14:00 Lysolaje - Čechie Smíchov C
    Ne 10.11. 14:00 Spartak Kbely B - 1.FC Prosex
    Ne 10.11. 14:00 Nebušice B - Suchdol B

    13.kolo

    Ne 17.11. 11:15 ST FJFI ČVUT - Bílá Hora B
    Ne 17.11. 13:30 Suchdol B - Cholupice B
    Ne 17.11. 13:30 1.FC Prosex - Nebušice B
    Ne 17.11. 13:30 Čechie Smíchov C - Spartak Kbely B
    Ne 17.11. 13:30 Zlíchov B - Lysolaje
    Ne 17.11. 13:30 Chuchle - Libuš B
    Ne 17.11. 13:30 Raptors B - Řepy B
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 6 1 1 28:16 19
    2. 8 5 3 0 24:13 18
    3. 8 4 3 1 32:13 15
    4. 8 4 1 3 23:22 13
    5. 8 4 1 3 24:24 13
    6. 8 4 0 4 20:20 12
    7. 8 3 3 2 23:24 12
    8. 8 3 2 3 34:21 11
    9. 8 3 2 3 19:14 11
    10. 8 3 1 4 21:22 10
    11. 8 2 3 3 27:22 9
    12. 8 3 0 5 18:19 9
    13. 8 2 0 6 21:28 6
    14. 8 0 0 8 7:63 0