Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 14009
  • Návštěvy: 150/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2702
    Týden:
    150
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    23.08. 18:00 D. Měcholupy - Praga C 1:2 (0:1)
    So 24.08. 10:30 SK Nusle - Spoje Praha B 2:0 (1:0)
    So 24.08. 13:00 Kolovraty B - Dukla JM B 7:1 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Dubeč B - Benice 1:6 (0:4)
    Ne 25.08. 17:00 Štěrboholy B - Stodůlky C 2:8 (0:6)
    Ne 25.08. 17:00 Šeberov - AFK Malešice 6:2 (3:0)

    2.kolo

    So 31.08. 10:00 D. Měcholupy - Benice 1:2 (1:0)
    So 31.08. 10:30 Dukla JM B - SK Nusle 5:2 (2:2)
    So 31.08. 12:15 Spoje Praha B - Šeberov 4:5 (1:1)
    So 31.08. 13:30 Stodůlky C - Praga C 1:1 (0:1)
    So 31.08. 17:00 AFK Malešice - Dubeč B 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Štěrboholy B - Kolovraty B 1:4 (0:3)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 D. Měcholupy - AFK Malešice 2:2 (1:1)
    So 07.09. 13:00 Kolovraty B - Stodůlky C 6:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Dubeč B - Spoje Praha B 2:4 (1:3)
    Ne 08.09. 14:45 Praga C - Benice 2:4 (0:2)
    Ne 08.09. 17:00 SK Nusle - Štěrboholy B 2:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Šeberov - Dukla JM B 4:2 (1:2)

    4.kolo

    So 14.09. 10:00 Stodůlky C - Benice 1:2 (1:1)
    So 14.09. 10:00 D. Měcholupy - Spoje Praha B 2:1 (0:1)
    So 14.09. 13:00 Kolovraty B - SK Nusle 4:3 (1:1)
    So 14.09. 16:30 AFK Malešice - Praga C 0:9 (0:5)
    So 14.09. 16:30 Dukla JM B - Dubeč B 10:1 (6:1)
    Ne 15.09. 17:00 Štěrboholy B - Šeberov 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 D. Měcholupy - Dukla JM B 3:3 (1:1)
    So 21.09. 13:30 Benice - AFK Malešice 5:1 (3:1)
    Ne 22.09. 14:15 Praga C - Spoje Praha B 1:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 SK Nusle - Stodůlky C 8:0 (4:0)
    Ne 22.09. 16:30 Šeberov - Kolovraty B 2:4 (0:3)
    Ne 22.09. 16:30 Dubeč B - Štěrboholy B 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 13:00 Kolovraty B - Dubeč B 11:0 (5:0)
    So 28.09. 15:00 Stodůlky C - AFK Malešice 5:0 (5:0)
    So 28.09. 16:30 Dukla JM B - Praga C 5:0 (3:0)
    Ne 29.09. 12:30 Spoje Praha B - Benice 5:1 (3:1)
    Ne 29.09. 16:00 SK Nusle - Šeberov 1:1 (1:1)
    Ne 29.09. 17:00 Štěrboholy B - D. Měcholupy 2:3 (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 D. Měcholupy - Kolovraty B 1:1 (1:1)
    So 05.10. 11:00 Benice - Dukla JM B 0:4 (0:2)
    So 05.10. 16:00 AFK Malešice - Spoje Praha B 0:5 (0:2)
    Ne 06.10. 13:45 Praga C - Štěrboholy B 2:1 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Šeberov - Stodůlky C 7:0 (3:0)
    Ne 06.10. 16:00 Dubeč B - SK Nusle 0:8 (0:2)

    8.kolo

    So 12.10. 10:00 D. Měcholupy - SK Nusle 4:1 (1:0)
    So 12.10. 11:00 Dukla JM B - AFK Malešice 7:0 (5:0)
    So 12.10. 13:00 Kolovraty B - Praga C 6:2 (4:0)
    So 12.10. 15:30 Stodůlky C - Spoje Praha B 0:5 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Šeberov - Dubeč B 14:0 (10:0)
    Ne 13.10. 17:00 Štěrboholy B - Benice 1:4 (1:1)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 D. Měcholupy - Šeberov 0:4 (0:2)
    So 19.10. 11:00 Spoje Praha B - Dukla JM B 3:2 (1:1)
    So 19.10. 13:15 Benice - Kolovraty B 2:2 (2:0)
    So 19.10. 15:30 AFK Malešice - Štěrboholy B 2:4 (0:3)
    Ne 20.10. 13:15 Praga C - SK Nusle 0:2 (0:2)
    Ne 20.10. 15:30 Dubeč B - Stodůlky C 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 26.10. 13:00 Kolovraty B - AFK Malešice 9:0 (3:0)
    So 26.10. 13:30 Stodůlky C - Dukla JM B 0:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Dubeč B - D. Měcholupy 0:2 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Štěrboholy B - Spoje Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Šeberov - Praga C 3:3 (2:3)
    Po 28.10. 14:30 SK Nusle - Benice 3:1 (2:1)

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 D. Měcholupy - Stodůlky C 7:1 (2:1)
    So 02.11. 10:00 Benice - Šeberov 1:8 (0:6)
    So 02.11. 11:00 Spoje Praha B - Kolovraty B 2:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 AFK Malešice - SK Nusle 3:6 (1:4)
    Ne 03.11. 11:00 Dukla JM B - Štěrboholy B 7:2 (5:2)
    Ne 03.11. 11:45 Praga C - Dubeč B 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Stodůlky C - Štěrboholy B
    So 21.03. 00:00 Dukla JM B - Kolovraty B
    So 21.03. 00:00 Spoje Praha B - SK Nusle
    So 21.03. 00:00 AFK Malešice - Šeberov
    So 21.03. 00:00 Benice - Dubeč B
    So 21.03. 00:00 Praga C - D. Měcholupy

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Praga C - Stodůlky C
    So 28.03. 00:00 Benice - D. Měcholupy
    So 28.03. 00:00 Dubeč B - AFK Malešice
    So 28.03. 00:00 Šeberov - Spoje Praha B
    So 28.03. 00:00 SK Nusle - Dukla JM B
    So 28.03. 00:00 Kolovraty B - Štěrboholy B

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Stodůlky C - Kolovraty B
    So 04.04. 00:00 Štěrboholy B - SK Nusle
    So 04.04. 00:00 Dukla JM B - Šeberov
    So 04.04. 00:00 Spoje Praha B - Dubeč B
    So 04.04. 00:00 AFK Malešice - D. Měcholupy
    So 04.04. 00:00 Benice - Praga C

    15.kolo

    So 11.04. 00:00 Benice - Stodůlky C
    So 11.04. 00:00 Praga C - AFK Malešice
    So 11.04. 00:00 Spoje Praha B - D. Měcholupy
    So 11.04. 00:00 Dubeč B - Dukla JM B
    So 11.04. 00:00 Šeberov - Štěrboholy B
    So 11.04. 00:00 SK Nusle - Kolovraty B

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Stodůlky C - SK Nusle
    So 18.04. 00:00 Kolovraty B - Šeberov
    So 18.04. 00:00 Štěrboholy B - Dubeč B
    So 18.04. 00:00 Dukla JM B - D. Měcholupy
    So 18.04. 00:00 Spoje Praha B - Praga C
    So 18.04. 00:00 AFK Malešice - Benice

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 AFK Malešice - Stodůlky C
    So 25.04. 00:00 Benice - Spoje Praha B
    So 25.04. 00:00 Praga C - Dukla JM B
    So 25.04. 00:00 D. Měcholupy - Štěrboholy B
    So 25.04. 00:00 Dubeč B - Kolovraty B
    So 25.04. 00:00 Šeberov - SK Nusle

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Stodůlky C - Šeberov
    So 02.05. 00:00 SK Nusle - Dubeč B
    So 02.05. 00:00 Kolovraty B - D. Měcholupy
    So 02.05. 00:00 Štěrboholy B - Praga C
    So 02.05. 00:00 Dukla JM B - Benice
    So 02.05. 00:00 Spoje Praha B - AFK Malešice

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Spoje Praha B - Stodůlky C
    So 09.05. 00:00 AFK Malešice - Dukla JM B
    So 09.05. 00:00 Benice - Štěrboholy B
    So 09.05. 00:00 Praga C - Kolovraty B
    So 09.05. 00:00 SK Nusle - D. Měcholupy
    So 09.05. 00:00 Dubeč B - Šeberov

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Stodůlky C - Dubeč B
    So 16.05. 00:00 Šeberov - D. Měcholupy
    So 16.05. 00:00 SK Nusle - Praga C
    So 16.05. 00:00 Kolovraty B - Benice
    So 16.05. 00:00 Štěrboholy B - AFK Malešice
    So 16.05. 00:00 Dukla JM B - Spoje Praha B

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Dukla JM B - Stodůlky C
    So 23.05. 00:00 Spoje Praha B - Štěrboholy B
    So 23.05. 00:00 AFK Malešice - Kolovraty B
    So 23.05. 00:00 Benice - SK Nusle
    So 23.05. 00:00 Praga C - Šeberov
    So 23.05. 00:00 D. Měcholupy - Dubeč B

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Stodůlky C - D. Měcholupy
    So 30.05. 00:00 Dubeč B - Praga C
    So 30.05. 00:00 Šeberov - Benice
    So 30.05. 00:00 SK Nusle - AFK Malešice
    So 30.05. 00:00 Kolovraty B - Spoje Praha B
    So 30.05. 00:00 Štěrboholy B - Dukla JM B
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 8 3 0 56:14 27
    2. 11 8 2 1 55:17 26
    3. 11 7 1 3 48:22 22
    4. 11 7 1 3 38:18 22
    5. 11 6 1 4 28:29 19
    6. 11 5 3 3 26:19 18
    7. 11 5 2 4 30:18 17
    8. 11 3 3 5 23:26 12
    9. 11 3 0 8 16:33 9
    10. 11 2 1 8 16:43 7
    11. 11 2 1 8 9:58 7
    12. 11 0 2 9 10:58 2