Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 21. listopadu 2019
svátek má Albert.
Hlavní menu
  • ID: 14006
  • Návštěvy: 458/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6456
    Týden:
    458
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:30 Třeboradice B - Junior Praha 2:1 (0:0)
    So 10.08. 10:45 Union Strašnice - Ďáblice B 3:0 (2:0)
    So 10.08. 15:00 Partisan - JM Chodov 3:1 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Újezd nad Lesy B - FA Praha 1:0 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Spartak Kbely - Dubeč 2:1 (2:1)
    Ne 11.08. 17:00 FC Háje B - Kyje B 1:2 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Hostivař B - Újezd P4 1:2 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Klánovice - ČAFC Praha B 2:3 (2:1)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 Kyje B - Hostivař B 5:1 (4:0)
    So 17.08. 16:00 Třeboradice B - Újezd P4 2:2 (2:0)
    So 17.08. 17:00 FA Praha - ČAFC Praha B 6:0 (3:0)
    So 17.08. 17:00 Ďáblice B - Klánovice 3:1 (2:1)
    So 17.08. 17:00 JM Chodov - FC Háje B 6:1 (4:1)
    So 17.08. 17:00 Újezd nad Lesy B - Spartak Kbely 3:1 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Dubeč - Partisan 0:3 (0:1)
    Ne 18.08. 18:00 Junior Praha - Union Strašnice 3:5 (1:5)

    3.kolo

    So 24.08. 10:45 Union Strašnice - Újezd P4 3:1 (1:1)
    So 24.08. 15:00 Partisan - Újezd nad Lesy B 2:5 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Klánovice - Junior Praha 3:0k
    Ne 25.08. 17:00 Spartak Kbely - FA Praha 4:3 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 FC Háje B - Dubeč 0:3 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Hostivař B - JM Chodov 3:3 (0:3)
    Ne 25.08. 17:00 Třeboradice B - Kyje B 1:2 (1:0)
    Ne 25.08. 18:00 ČAFC Praha B - Ďáblice B 1:0 (0:0)

    4.kolo

    30.08. 18:30 ČAFC Praha B - Junior Praha 2:1 (2:0)
    So 31.08. 10:15 Kyje B - Union Strašnice 4:3 (1:0)
    So 31.08. 10:30 Újezd nad Lesy B - FC Háje B 5:0 (3:0)
    So 31.08. 14:00 Újezd P4 - Klánovice 5:2 (2:2)
    So 31.08. 17:00 FA Praha - Ďáblice B 9:0 (6:0)
    So 31.08. 17:00 JM Chodov - Třeboradice B 3:2 (3:1)
    Ne 01.09. 17:00 Dubeč - Hostivař B 3:2 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Spartak Kbely - Partisan 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 07.09. 10:30 Hostivař B - Újezd nad Lesy B 2:3 (0:2)
    So 07.09. 10:30 ČAFC Praha B - Újezd P4 4:4 (1:4)
    So 07.09. 10:45 Union Strašnice - JM Chodov 3:1 (2:1)
    So 07.09. 15:00 Partisan - FA Praha 1:3 (1:3)
    So 07.09. 17:00 Klánovice - Kyje B 1:4 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Ďáblice B - Junior Praha 4:2 (1:2)
    Ne 08.09. 17:00 FC Háje B - Spartak Kbely 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Třeboradice B - Dubeč 2:3 (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 14:00 Újezd P4 - Ďáblice B 5:0 (2:0)
    So 14.09. 15:00 Partisan - FC Háje B 5:3 (2:2)
    So 14.09. 16:30 FA Praha - Junior Praha 3:2 (2:0)
    So 14.09. 16:30 JM Chodov - Klánovice 2:2 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Újezd nad Lesy B - Třeboradice B 1:3 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Kyje B - ČAFC Praha B 6:3 (6:1)
    Ne 15.09. 16:30 Dubeč - Union Strašnice 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Spartak Kbely - Hostivař B 7:4 (3:4)

    7.kolo

    So 21.09. 10:30 ČAFC Praha B - JM Chodov 3:2 (1:0)
    So 21.09. 10:45 Union Strašnice - Újezd nad Lesy B 3:1 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Klánovice - Dubeč 4:5 (2:3)
    So 21.09. 16:30 Ďáblice B - Kyje B 1:2 (1:0)
    Ne 22.09. 14:30 Třeboradice B - Spartak Kbely 2:3 (1:2)
    Ne 22.09. 16:30 FC Háje B - FA Praha 3:5 (1:3)
    Ne 22.09. 16:30 Hostivař B - Partisan 1:2 (1:2)
    Ne 22.09. 17:30 Junior Praha - Újezd P4 1:6 (0:2)

    8.kolo

    So 28.09. 15:00 Partisan - Třeboradice B 5:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 FA Praha - Újezd P4 3:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 JM Chodov - Ďáblice B 2:3 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Újezd nad Lesy B - Klánovice 1:4 (0:3)
    Ne 29.09. 16:00 Kyje B - Junior Praha 8:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Dubeč - ČAFC Praha B 2:1 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Spartak Kbely - Union Strašnice 4:2 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 FC Háje B - Hostivař B 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:30 ČAFC Praha B - Újezd nad Lesy B 0:1 (0:0)
    So 05.10. 10:45 Union Strašnice - Partisan 2:3 (1:2)
    So 05.10. 14:30 Újezd P4 - Kyje B 4:1 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Klánovice - Spartak Kbely 3:3 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Ďáblice B - Dubeč 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Hostivař B - FA Praha 3:3 (2:2)
    Ne 06.10. 16:00 Třeboradice B - FC Háje B 7:0 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Junior Praha - JM Chodov 7:2 (4:1)

    10.kolo

    So 12.10. 14:00 Partisan - Klánovice 3:3 (1:0)
    So 12.10. 15:30 JM Chodov - Újezd P4 0:9 (0:7)
    So 12.10. 15:30 Dubeč - Junior Praha 3:2 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Újezd nad Lesy B - Ďáblice B 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 10:30 FA Praha - Kyje B 7:2 (4:1)
    Ne 13.10. 15:30 Spartak Kbely - ČAFC Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 FC Háje B - Union Strašnice 4:3 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Hostivař B - Třeboradice B 2:4 (1:3)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Kyje B - JM Chodov 6:0 (1:0)
    So 19.10. 10:45 Union Strašnice - Hostivař B 4:2 (4:0)
    So 19.10. 14:00 Újezd P4 - Dubeč 6:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Klánovice - FC Háje B 5:1 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Ďáblice B - Spartak Kbely 2:3 (2:1)
    Ne 20.10. 15:30 Třeboradice B - FA Praha 1:4 (0:1)
    Ne 20.10. 17:00 ČAFC Praha B - Partisan 2:2 (0:2)
    Ne 20.10. 17:30 Junior Praha - Újezd nad Lesy B 0:3 (0:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:00 Partisan - Ďáblice B 3:2 (1:1)
    So 26.10. 14:30 FA Praha - JM Chodov 9:0 (5:0)
    So 26.10. 14:30 Újezd nad Lesy B - Újezd P4 1:1 (1:0)
    Po 28.10. 14:30 Dubeč - Kyje B 1:1 (1:1)
    Po 28.10. 14:30 Spartak Kbely - Junior Praha 7:1 (2:0)
    Po 28.10. 14:30 FC Háje B - ČAFC Praha B 2:1 (1:0)
    Po 28.10. 14:30 Hostivař B - Klánovice 3:1 (1:0)
    Po 28.10. 14:30 Třeboradice B - Union Strašnice 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:15 Kyje B - Újezd nad Lesy B 0:2 (0:2)
    So 02.11. 10:45 Union Strašnice - FA Praha 1:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Klánovice - Třeboradice B 2:4 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Ďáblice B - FC Háje B 2:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Újezd P4 - Spartak Kbely 2:3 (2:3)
    So 02.11. 14:00 JM Chodov - Dubeč 3:3 (1:1)
    Ne 03.11. 17:00 ČAFC Praha B - Hostivař B 2:4 (1:2)
    Ne 03.11. 17:30 Junior Praha - Partisan 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 09.11. 10:45 Union Strašnice - Klánovice 4:2 (2:1)
    So 09.11. 14:00 FA Praha - Dubeč 6:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Újezd nad Lesy B - JM Chodov 3:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Partisan - Újezd P4 1:2 (1:2)
    Ne 10.11. 14:00 Spartak Kbely - Kyje B 2:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 FC Háje B - Junior Praha 1:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Hostivař B - Ďáblice B 2:2 (1:2)
    Ne 10.11. 14:00 Třeboradice B - ČAFC Praha B 2:3 (2:1)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Kyje B - Partisan 5:3 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Klánovice - FA Praha 2:4 (0:2)
    So 16.11. 13:30 Ďáblice B - Třeboradice B 2:3 (0:1)
    So 16.11. 13:30 JM Chodov - Spartak Kbely 3:3 (1:3)
    So 16.11. 13:30 Dubeč - Újezd nad Lesy B 1:2 (0:2)
    So 16.11. 14:00 Újezd P4 - FC Háje B 10:0 (6:0)
    Ne 17.11. 16:45 Junior Praha - Hostivař B 3:1
    Ne 17.11. 17:00 ČAFC Praha B - Union Strašnice 3:1

    16.kolo

    So 07.03. 00:00 FA Praha - Újezd nad Lesy B
    So 07.03. 00:00 Dubeč - Spartak Kbely
    So 07.03. 00:00 JM Chodov - Partisan
    So 07.03. 00:00 Kyje B - FC Háje B
    So 07.03. 00:00 Újezd P4 - Hostivař B
    So 07.03. 00:00 Junior Praha - Třeboradice B
    So 07.03. 00:00 Ďáblice B - Union Strašnice
    So 07.03. 00:00 ČAFC Praha B - Klánovice

    17.kolo

    So 14.03. 00:00 ČAFC Praha B - FA Praha
    So 14.03. 00:00 Klánovice - Ďáblice B
    So 14.03. 00:00 Union Strašnice - Junior Praha
    So 14.03. 00:00 Újezd P4 - Třeboradice B
    So 14.03. 00:00 Hostivař B - Kyje B
    So 14.03. 00:00 FC Háje B - JM Chodov
    So 14.03. 00:00 Partisan - Dubeč
    So 14.03. 00:00 Spartak Kbely - Újezd nad Lesy B

    18.kolo

    So 21.03. 00:00 FA Praha - Spartak Kbely
    So 21.03. 00:00 Újezd nad Lesy B - Partisan
    So 21.03. 00:00 Dubeč - FC Háje B
    So 21.03. 00:00 JM Chodov - Hostivař B
    So 21.03. 00:00 Kyje B - Třeboradice B
    So 21.03. 00:00 Újezd P4 - Union Strašnice
    So 21.03. 00:00 Junior Praha - Klánovice
    So 21.03. 00:00 Ďáblice B - ČAFC Praha B

    19.kolo

    So 28.03. 00:00 Ďáblice B - FA Praha
    So 28.03. 00:00 Junior Praha - ČAFC Praha B
    So 28.03. 00:00 Klánovice - Újezd P4
    So 28.03. 00:00 Union Strašnice - Kyje B
    So 28.03. 00:00 Třeboradice B - JM Chodov
    So 28.03. 00:00 Hostivař B - Dubeč
    So 28.03. 00:00 FC Háje B - Újezd nad Lesy B
    So 28.03. 00:00 Partisan - Spartak Kbely

    20.kolo

    So 04.04. 00:00 FA Praha - Partisan
    So 04.04. 00:00 Spartak Kbely - FC Háje B
    So 04.04. 00:00 Újezd nad Lesy B - Hostivař B
    So 04.04. 00:00 Dubeč - Třeboradice B
    So 04.04. 00:00 JM Chodov - Union Strašnice
    So 04.04. 00:00 Kyje B - Klánovice
    So 04.04. 00:00 Újezd P4 - ČAFC Praha B
    So 04.04. 00:00 Junior Praha - Ďáblice B

    21.kolo

    So 11.04. 00:00 Junior Praha - FA Praha
    So 11.04. 00:00 Ďáblice B - Újezd P4
    So 11.04. 00:00 ČAFC Praha B - Kyje B
    So 11.04. 00:00 Klánovice - JM Chodov
    So 11.04. 00:00 Union Strašnice - Dubeč
    So 11.04. 00:00 Třeboradice B - Újezd nad Lesy B
    So 11.04. 00:00 Hostivař B - Spartak Kbely
    So 11.04. 00:00 FC Háje B - Partisan

    22.kolo

    So 18.04. 00:00 FA Praha - FC Háje B
    So 18.04. 00:00 Partisan - Hostivař B
    So 18.04. 00:00 Spartak Kbely - Třeboradice B
    So 18.04. 00:00 Újezd nad Lesy B - Union Strašnice
    So 18.04. 00:00 Dubeč - Klánovice
    So 18.04. 00:00 JM Chodov - ČAFC Praha B
    So 18.04. 00:00 Kyje B - Ďáblice B
    So 18.04. 00:00 Újezd P4 - Junior Praha

    23.kolo

    So 25.04. 00:00 Újezd P4 - FA Praha
    So 25.04. 00:00 Junior Praha - Kyje B
    So 25.04. 00:00 Ďáblice B - JM Chodov
    So 25.04. 00:00 ČAFC Praha B - Dubeč
    So 25.04. 00:00 Klánovice - Újezd nad Lesy B
    So 25.04. 00:00 Union Strašnice - Spartak Kbely
    So 25.04. 00:00 Třeboradice B - Partisan
    So 25.04. 00:00 Hostivař B - FC Háje B

    24.kolo

    So 02.05. 00:00 FA Praha - Hostivař B
    So 02.05. 00:00 FC Háje B - Třeboradice B
    So 02.05. 00:00 Partisan - Union Strašnice
    So 02.05. 00:00 Spartak Kbely - Klánovice
    So 02.05. 00:00 Újezd nad Lesy B - ČAFC Praha B
    So 02.05. 00:00 Dubeč - Ďáblice B
    So 02.05. 00:00 JM Chodov - Junior Praha
    So 02.05. 00:00 Kyje B - Újezd P4

    25.kolo

    So 09.05. 00:00 Kyje B - FA Praha
    So 09.05. 00:00 Újezd P4 - JM Chodov
    So 09.05. 00:00 Junior Praha - Dubeč
    So 09.05. 00:00 Ďáblice B - Újezd nad Lesy B
    So 09.05. 00:00 ČAFC Praha B - Spartak Kbely
    So 09.05. 00:00 Klánovice - Partisan
    So 09.05. 00:00 Union Strašnice - FC Háje B
    So 09.05. 00:00 Třeboradice B - Hostivař B

    26.kolo

    So 16.05. 00:00 FA Praha - Třeboradice B
    So 16.05. 00:00 Hostivař B - Union Strašnice
    So 16.05. 00:00 FC Háje B - Klánovice
    So 16.05. 00:00 Partisan - ČAFC Praha B
    So 16.05. 00:00 Spartak Kbely - Ďáblice B
    So 16.05. 00:00 Újezd nad Lesy B - Junior Praha
    So 16.05. 00:00 Dubeč - Újezd P4
    So 16.05. 00:00 JM Chodov - Kyje B

    27.kolo

    So 23.05. 00:00 JM Chodov - FA Praha
    So 23.05. 00:00 Kyje B - Dubeč
    So 23.05. 00:00 Újezd P4 - Újezd nad Lesy B
    So 23.05. 00:00 Junior Praha - Spartak Kbely
    So 23.05. 00:00 Ďáblice B - Partisan
    So 23.05. 00:00 ČAFC Praha B - FC Háje B
    So 23.05. 00:00 Klánovice - Hostivař B
    So 23.05. 00:00 Union Strašnice - Třeboradice B

    28.kolo

    So 30.05. 00:00 FA Praha - Union Strašnice
    So 30.05. 00:00 Třeboradice B - Klánovice
    So 30.05. 00:00 Hostivař B - ČAFC Praha B
    So 30.05. 00:00 FC Háje B - Ďáblice B
    So 30.05. 00:00 Partisan - Junior Praha
    So 30.05. 00:00 Spartak Kbely - Újezd P4
    So 30.05. 00:00 Újezd nad Lesy B - Kyje B
    So 30.05. 00:00 Dubeč - JM Chodov

    29.kolo

    So 06.06. 00:00 Dubeč - FA Praha
    So 06.06. 00:00 JM Chodov - Újezd nad Lesy B
    So 06.06. 00:00 Kyje B - Spartak Kbely
    So 06.06. 00:00 Újezd P4 - Partisan
    So 06.06. 00:00 Junior Praha - FC Háje B
    So 06.06. 00:00 Ďáblice B - Hostivař B
    So 06.06. 00:00 ČAFC Praha B - Třeboradice B
    So 06.06. 00:00 Klánovice - Union Strašnice

    30.kolo

    So 13.06. 00:00 FA Praha - Klánovice
    So 13.06. 00:00 Union Strašnice - ČAFC Praha B
    So 13.06. 00:00 Třeboradice B - Ďáblice B
    So 13.06. 00:00 Hostivař B - Junior Praha
    So 13.06. 00:00 FC Háje B - Újezd P4
    So 13.06. 00:00 Partisan - Kyje B
    So 13.06. 00:00 Spartak Kbely - JM Chodov
    So 13.06. 00:00 Újezd nad Lesy B - Dubeč
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 12 1 2 67:20 37
    2. 15 11 1 3 36:18 34
    3. 15 10 1 4 49:30 31
    4. 15 9 3 3 59:22 30
    5. 15 9 3 3 44:31 30
    6. 15 8 3 4 38:31 27
    7. 15 8 0 7 39:33 24
    8. 15 7 2 6 30:36 23
    9. 15 7 2 6 28:36 23
    10. 15 7 1 7 38:33 22
    11. 15 4 1 10 21:43 13
    12. 15 3 3 9 37:45 12
    13. 15 3 2 10 19:56 11
    14. 15 2 4 9 32:45 10
    15. 15 2 4 9 29:60 10
    16. 15 2 1 12 24:51 7