Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14004
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15815
    Týden:
    69
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Zlíchov - Řeporyje 1:0 (1:0)
    So 10.08. 10:15 Libuš - Vltavín B 0:0 (0:0)
    So 10.08. 11:00 Modřany - Nebušice 3:0 (1:0)
    So 10.08. 14:30 Př. Kopanina - Dolní Chabry 2:2 (0:1)
    So 10.08. 17:00 1999 Praha - Čechie Smíchov 4:0 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Zbraslav - Stodůlky 2:1 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Slivenec - Střešovice 1911 5:7 (1:4)
    Ne 11.08. 17:00 Aritma Praha B - ABC Braník 3:2 (1:1)

    2.kolo

    So 17.08. 10:15 ABC Braník - 1999 Praha 4:2 (2:2)
    So 17.08. 11:00 Modřany - Př. Kopanina 3:0 (0:0)
    So 17.08. 14:00 Vltavín B - Aritma Praha B 1:4 (0:0)
    So 17.08. 14:30 Slivenec - Stodůlky 3:4 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Nebušice - Čechie Smíchov 2:2 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Střešovice 1911 - Libuš 3:2 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Zbraslav - Řeporyje 5:2 (3:0)
    So 17.08. 17:00 Dolní Chabry - Zlíchov 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Zlíchov - Modřany 1:1 (1:0)
    So 24.08. 10:15 Libuš - Stodůlky 2:2 (1:0)
    So 24.08. 17:00 1999 Praha - Vltavín B 1:5 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Čechie Smíchov - ABC Braník 2:2 (2:0)
    Ne 25.08. 10:15 Aritma Praha B - Střešovice 1911 5:5 (5:3)
    Ne 25.08. 17:00 Př. Kopanina - Nebušice 2:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Zbraslav - Dolní Chabry 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Slivenec - Řeporyje 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:15 Libuš - Řeporyje 5:1 (1:0)
    So 31.08. 11:00 Modřany - Zbraslav 1:0 (0:0)
    So 31.08. 14:00 Vltavín B - Čechie Smíchov 0:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Nebušice - ABC Braník 1:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Střešovice 1911 - 1999 Praha 3:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Stodůlky - Aritma Praha B 1:4 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Dolní Chabry - Slivenec 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 17:00 Př. Kopanina - Zlíchov 4:2 (2:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Zlíchov - Nebušice 1:2 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Libuš - Dolní Chabry 0:0 (0:0)
    So 07.09. 10:15 ABC Braník - Vltavín B 6:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 1999 Praha - Stodůlky 1:3 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Čechie Smíchov - Střešovice 1911 1:3 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Zbraslav - Př. Kopanina 4:3 (3:2)
    Ne 08.09. 17:00 Slivenec - Modřany 2:1 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Aritma Praha B - Řeporyje 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:30 Střešovice 1911 - ABC Braník 1:4 (1:1)
    So 14.09. 11:00 Modřany - Libuš 1:2 (0:1)
    So 14.09. 14:00 Stodůlky - Čechie Smíchov 1:2 (1:1)
    So 14.09. 15:00 Zlíchov - Zbraslav 3:1 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Řeporyje - 1999 Praha 1:1 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Dolní Chabry - Aritma Praha B 5:0 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Př. Kopanina - Slivenec 3:2 (3:0)
    Ne 15.09. 16:30 Nebušice - Vltavín B 6:0 (2:0)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Libuš - Př. Kopanina 1:2 (1:0)
    So 21.09. 10:15 ABC Braník - Stodůlky 3:1 (3:0)
    So 21.09. 14:00 Vltavín B - Střešovice 1911 0:3 (0:1)
    So 21.09. 16:30 1999 Praha - Dolní Chabry 1:2 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Čechie Smíchov - Řeporyje 3:2 (2:1)
    Ne 22.09. 16:30 Zbraslav - Nebušice 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Slivenec - Zlíchov 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Aritma Praha B - Modřany 2:2 (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Zlíchov - Libuš 3:1 (1:1)
    So 28.09. 11:00 Modřany - 1999 Praha 4:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Nebušice - Střešovice 1911 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Stodůlky - Vltavín B 1:3 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Řeporyje - ABC Braník 1:5 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Dolní Chabry - Čechie Smíchov 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Př. Kopanina - Aritma Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Zbraslav - Slivenec 5:2 (3:0)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Libuš - Zbraslav 1:1 (0:0)
    So 05.10. 10:15 ABC Braník - Dolní Chabry 4:0 (3:0)
    So 05.10. 10:30 Střešovice 1911 - Stodůlky 1:0 (0:0)
    So 05.10. 14:00 Vltavín B - Řeporyje 3:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 1999 Praha - Př. Kopanina 0:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Čechie Smíchov - Modřany 0:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Slivenec - Nebušice 2:3 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Aritma Praha B - Zlíchov 1:3 (0:1)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Zlíchov - 1999 Praha 5:1 (2:1)
    So 12.10. 11:00 Modřany - ABC Braník 1:1 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Nebušice - Stodůlky 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Řeporyje - Střešovice 1911 1:6 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Dolní Chabry - Vltavín B 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Př. Kopanina - Čechie Smíchov 2:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Zbraslav - Aritma Praha B 2:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:30 Slivenec - Libuš 1:3 (0:1)

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Libuš - Nebušice 2:2 (2:0)
    So 19.10. 10:15 ABC Braník - Př. Kopanina 4:1 (2:1)
    So 19.10. 15:00 Vltavín B - Modřany 4:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 1999 Praha - Zbraslav 2:2 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Střešovice 1911 - Dolní Chabry 2:3 (1:2)
    So 19.10. 18:00 Čechie Smíchov - Zlíchov 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 12:45 Stodůlky - Řeporyje 3:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Aritma Praha B - Slivenec 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Libuš - Aritma Praha B 3:1 (0:0)
    So 26.10. 11:00 Modřany - Střešovice 1911 3:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Nebušice - Řeporyje 8:0 (5:0)
    So 26.10. 14:30 Dolní Chabry - Stodůlky 3:1 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Zlíchov - ABC Braník 1:4 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Př. Kopanina - Vltavín B 4:0 (2:0)
    Po 28.10. 14:30 Zbraslav - Čechie Smíchov 3:3 (0:1)
    Po 28.10. 14:30 Slivenec - 1999 Praha 4:1 (2:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:30 Střešovice 1911 - Př. Kopanina 4:3 (1:1)
    So 02.11. 11:15 ABC Braník - Zbraslav 4:2 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Vltavín B - Zlíchov 3:1 (3:0)
    So 02.11. 16:30 1999 Praha - Libuš 1:2 (1:1)
    So 02.11. 16:30 Čechie Smíchov - Slivenec 1:2 (0:0)
    So 02.11. 18:45 Řeporyje - Dolní Chabry 1:2 (0:1)
    Ne 03.11. 10:15 Stodůlky - Modřany 0:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Aritma Praha B - Nebušice 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Zlíchov - Střešovice 1911 0:6 (0:2)
    So 09.11. 10:15 Libuš - Čechie Smíchov 0:0 (0:0)
    So 09.11. 11:00 Modřany - Řeporyje 4:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Nebušice - Dolní Chabry 3:4 (3:1)
    Ne 10.11. 14:00 Př. Kopanina - Stodůlky 4:0 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Zbraslav - Vltavín B 4:1 (3:1)
    Ne 10.11. 14:00 Slivenec - ABC Braník 0:2 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Aritma Praha B - 1999 Praha 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 ABC Braník - Libuš 4:2 (2:0)
    So 16.11. 10:30 Střešovice 1911 - Zbraslav 2:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Vltavín B - Slivenec 1:8 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Dolní Chabry - Modřany 1:0 (0:0)
    So 16.11. 17:00 Stodůlky - Zlíchov 2:3 (1:2)
    So 16.11. 17:30 Čechie Smíchov - Aritma Praha B 1:4 (0:2)
    Ne 17.11. 11:15 1999 Praha - Nebušice 1:2 (1:1)
    Ne 17.11. 18:00 Řeporyje - Př. Kopanina 3:4 (1:1)

    16. kolo - soutěž ukončena

    So 07.03. 10:15 ABC Braník - Aritma Praha B 3:1 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Dolní Chabry - Př. Kopanina 2:1 (2:1)
    So 07.03. 14:30 Střešovice 1911 - Slivenec 3:1 (2:1)
    So 07.03. 14:30 Vltavín B - Libuš 1:4 (1:1)
    So 07.03. 17:00 Čechie Smíchov - 1999 Praha 1:2 (1:0)
    Ne 08.03. 10:00 Nebušice - Modřany 4:1 (2:0)
    Ne 08.03. 12:15 Stodůlky - Zbraslav 1:1 (0:0)
    Ne 08.03. 16:45 Řeporyje - Zlíchov 1:6 (1:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 13 2 1 54:20 41
    2. 16 11 3 2 31:18 36
    3. 16 11 1 4 50:30 34
    4. 16 8 3 5 38:26 27
    5. 16 7 4 5 36:28 25
    6. 16 7 4 5 27:20 25
    7. 16 7 4 5 33:31 25
    8. 16 6 6 4 30:23 24
    9. 16 7 3 6 36:32 24
    10. 16 7 2 7 31:31 23
    11. 16 6 1 9 35:36 19
    12. 16 4 5 7 20:30 17
    13. 16 5 2 9 24:45 17
    14. 16 3 2 11 21:36 11
    15. 16 2 4 10 19:38 10
    16. 16 0 2 14 17:58 2

    Nejčtenější ze sportu