Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 18. ledna 2020
svátek má Vladislav.
Hlavní menu
  • ID: 13988
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1395
    Týden:
    71
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.08. 10:00 Přerov - Vsetín 3:12 (2:3)
    So 17.08. 10:00 Frýdek-Místek - Uničov 5:5 (2:5)
    So 17.08. 10:00 Třinec - Vítkovice 5:13 (2:3)
    So 17.08. 10:00 Hlučín - ŠSK Bílovec 9:6 (1:0)
    So 17.08. 10:30 Opava - Šumperk 8:1 (2:1)
    So 17.08. 14:30 HFK Olomouc - Karviná 18:2 (12:1)
    Út 20.08. 10:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 10:0 (1:0)
    St 25.09. 16:30 Hranice - Val. Meziříčí 11:1 (5:1)

    2.kolo

    St 21.08. 16:30 Karviná - Hlučín 5:2 (2:1)
    Čt 22.08. 16:00 Šumperk - Frýdek-Místek 15:2 (8:1)
    So 24.08. 10:00 ŠSK Bílovec - Hranice 9:3 (5:2)
    So 24.08. 10:00 Vítkovice - HFK Olomouc 9:3 (4:1)
    So 24.08. 16:30 Přerov - Opava 1:16 (0:6)
    Ne 25.08. 10:00 Vsetín - Sigma Olomouc 2:17 (1:7)
    Ne 25.08. 10:00 Uničov - Třinec 3:13 (2:4)
    St 11.09. 17:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava 2:20 (1:8)

    14.kolo

    Čt 22.08. 17:00 Opava - Vítkovice 2:1 (2:1)
    Čt 22.08. 17:00 Hranice - Baník Ostrava 7:8 (4:4)
    St 28.08. 16:00 Vsetín - Šumperk 3:6 (0:1)
    St 28.08. 16:00 Frýdek-Místek - Karviná 5:10 (3:4)
    St 28.08. 16:00 Třinec - ŠSK Bílovec 8:0 (3:0)
    St 28.08. 16:00 Hlučín - Sigma Olomouc 0:11 (0:2)
    St 28.08. 17:00 Přerov - Uničov 2:5 (0:1)
    Út 10.09. 17:00 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 20:0 (8:0)

    3.kolo

    So 31.08. 10:00 Třinec - Šumperk 6:10 (2:6)
    So 31.08. 14:30 HFK Olomouc - Uničov 16:3 (8:1)
    Ne 01.09. 10:30 Baník Ostrava - ŠSK Bílovec 17:7 (9:4)
    Ne 01.09. 13:00 Opava - Vsetín 7:2 (2:0)
    Út 10.09. 16:00 Hranice - Karviná 8:3 (6:1)
    St 11.09. 17:00 Frýdek-Místek - Přerov 6:4 (1:1)
    St 11.09. 17:00 Hlučín - Vítkovice 3:8 (1:5)
    Út 17.09. 16:00 Sigma Olomouc - Val. Meziříčí 28:0 (14:0)

    15.kolo

    Út 03.09. 16:00 Baník Ostrava - Vsetín 8:4 (4:2)
    Út 03.09. 16:00 Karviná - Třinec 3:10 (1:4)
    St 04.09. 16:00 Sigma Olomouc - Hranice 24:1 (16:1)
    St 04.09. 16:00 Val. Meziříčí - Hlučín 1:11 (0:7)
    St 04.09. 16:00 ŠSK Bílovec - HFK Olomouc 8:10 (2:3)
    St 04.09. 17:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 21:3 (11:2)
    St 04.09. 17:00 Uničov - Opava 2:8 (1:4)
    St 04.09. 17:00 Šumperk - Přerov 15:5 (9:3)

    4.kolo

    06.09. 16:00 Karviná - Baník Ostrava 0:17 (0:7)
    So 07.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Sigma Olomouc 3:20 (3:13)
    So 07.09. 10:00 Vítkovice - Hranice 15:1 (5:0)
    So 07.09. 13:00 Opava - Frýdek-Místek 5:3 (1:2)
    Ne 08.09. 10:00 Vsetín - Val. Meziříčí 16:0 (8:0)
    Ne 08.09. 10:00 Uničov - Hlučín 4:6 (3:3)
    Ne 08.09. 10:00 Šumperk - HFK Olomouc 4:4 (2:2)
    Ne 08.09. 16:00 Přerov - Třinec 2:9 (2:2)

    5.kolo

    So 14.09. 10:00 Frýdek-Místek - Vsetín 2:11 (1:6)
    So 14.09. 10:00 Přerov - HFK Olomouc 1:21 (1:11)
    So 14.09. 10:00 Hlučín - Šumperk 2:2 (1:1)
    So 14.09. 10:00 Hranice - Uničov 6:3 (4:1)
    So 14.09. 10:00 Sigma Olomouc - Karviná 14:2 (9:1)
    So 14.09. 16:00 Třinec - Opava 8:6 (3:2)
    Ne 15.09. 14:30 Val. Meziříčí - ŠSK Bílovec 0:8 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Baník Ostrava - Vítkovice 5:3 (4:0)

    6.kolo

    20.09. 16:30 Frýdek-Místek - Třinec 3:8 (0:5)
    So 21.09. 10:00 Vsetín - ŠSK Bílovec 2:4 (1:3)
    So 21.09. 10:00 Vítkovice - Sigma Olomouc 2:5 (2:4)
    So 21.09. 10:00 Šumperk - Hranice 12:3 (6:1)
    So 21.09. 10:30 Karviná - Val. Meziříčí 13:1 (8:0)
    So 21.09. 13:00 Opava - HFK Olomouc 3:4 (1:1)
    So 21.09. 15:30 Přerov - Hlučín 1:13 (0:7)
    Ne 22.09. 10:00 Uničov - Baník Ostrava 5:7 (2:3)

    7.kolo

    So 28.09. 10:00 Třinec - Vsetín 10:2 (4:2)
    So 28.09. 10:00 Hlučín - Opava 1:7 (1:3)
    So 28.09. 10:00 Sigma Olomouc - Uničov 13:0 (8:0)
    So 28.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Karviná 10:2 (5:0)
    So 28.09. 14:30 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 21:4 (12:2)
    So 28.09. 15:00 Baník Ostrava - Šumperk 14:5 (9:3)
    Ne 29.09. 10:00 Hranice - Přerov 10:2 (4:1)
    Ne 29.09. 14:30 Val. Meziříčí - Vítkovice 0:33 (0:17)

    8.kolo

    So 05.10. 10:00 Vítkovice - ŠSK Bílovec 17:6 (6:2)
    So 05.10. 10:00 Frýdek-Místek - Hlučín 9:5 (4:4)
    So 05.10. 12:00 Šumperk - Sigma Olomouc 6:8 (6:6)
    So 05.10. 15:00 Přerov - Baník Ostrava 0:15 (0:4)
    Ne 06.10. 10:00 Vsetín - Karviná 9:4 (5:3)
    Ne 06.10. 10:00 Uničov - Val. Meziříčí 13:1 (7:0)
    Ne 06.10. 13:00 Opava - Hranice 10:2 (3:1)
    Ne 06.10. 15:00 Třinec - HFK Olomouc 7:4 (3:2)

    9.kolo

    So 12.10. 10:00 Hlučín - Třinec 3:10 (1:4)
    So 12.10. 10:00 Hranice - Frýdek-Místek 8:6 (4:3)
    So 12.10. 10:00 Sigma Olomouc - Přerov 25:1 (18:1)
    So 12.10. 10:00 ŠSK Bílovec - Uničov 11:1 (6:0)
    So 12.10. 10:30 Karviná - Vítkovice 2:14 (1:8)
    So 12.10. 12:00 HFK Olomouc - Vsetín 10:5 (8:4)
    Ne 13.10. 10:30 Baník Ostrava - Opava 4:1 (1:0)
    Ne 13.10. 14:30 Val. Meziříčí - Šumperk 1:23 (0:10)

    10.kolo

    18.10. 15:30 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 7:18 (2:12)
    So 19.10. 10:00 Přerov - Val. Meziříčí 7:0 (1:0)
    So 19.10. 13:00 Šumperk - ŠSK Bílovec 3:4 (1:2)
    So 19.10. 13:30 HFK Olomouc - Hlučín 19:4 (9:2)
    Ne 20.10. 10:00 Vsetín - Vítkovice 12:2 (4:1)
    Ne 20.10. 10:00 Uničov - Karviná 4:2 (2:1)
    Ne 20.10. 13:00 Opava - Sigma Olomouc 1:4 (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Třinec - Hranice 7:1 (3:0)

    11.kolo

    St 16.10. 16:00 Hranice - HFK Olomouc 3:10 (1:3)
    St 23.10. 16:30 ŠSK Bílovec - Přerov 16:0 (8:0)
    So 26.10. 10:00 Hlučín - Vsetín 4:12 (1:3)
    So 26.10. 10:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 16:0 (6:0)
    So 26.10. 10:00 Vítkovice - Uničov 11:2 (6:1)
    So 26.10. 10:30 Karviná - Šumperk 3:10 (2:5)
    Ne 27.10. 10:00 Baník Ostrava - Třinec 2:5 (2:3)
    Ne 27.10. 14:30 Val. Meziříčí - Opava 10:5 (5:3)

    12.kolo

    So 02.11. 10:00 Šumperk - Vítkovice 5:9 (4:6)
    So 02.11. 10:00 HFK Olomouc - Baník Ostrava 5:1 (2:0)
    So 02.11. 10:00 Hlučín - Hranice 4:5 (4:4)
    So 02.11. 10:30 Opava - ŠSK Bílovec 6:1 (2:0)
    So 02.11. 15:00 Třinec - Sigma Olomouc 2:12 (1:7)
    Ne 03.11. 10:00 Vsetín - Uničov 7:2 (3:2)
    Ne 03.11. 10:00 Přerov - Karviná 1:7 (1:0)
    St 06.11. 16:30 Frýdek-Místek - Val. Meziříčí 9:4 (4:1)

    13.kolo

    08.11. 17:00 Karviná - Opava 3:4 (1:3)
    So 09.11. 10:00 Sigma Olomouc - HFK Olomouc 16:2 (5:0)
    So 09.11. 10:00 Vítkovice - Přerov 23:0 (13:0)
    So 09.11. 10:30 Baník Ostrava - Hlučín 7:1 (3:0)
    So 09.11. 15:00 Hranice - Vsetín 1:6 (0:4)
    Ne 10.11. 10:00 ŠSK Bílovec - Frýdek-Místek 5:3 (4:1)
    Ne 10.11. 14:00 Val. Meziříčí - Třinec 1:13 (0:6)
    Ne 10.11. 14:00 Uničov - Šumperk 3:6 (0:2)

    28.kolo

    So 21.03. 00:00 Vsetín - Hranice
    So 21.03. 00:00 Hlučín - Baník Ostrava
    So 21.03. 00:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc
    So 21.03. 00:00 Třinec - Val. Meziříčí
    So 21.03. 00:00 Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec
    So 21.03. 00:00 Opava - Karviná
    So 21.03. 00:00 Přerov - Vítkovice
    So 21.03. 00:00 Šumperk - Uničov

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Vsetín - Přerov
    So 28.03. 00:00 Šumperk - Opava
    So 28.03. 00:00 Uničov - Frýdek-Místek
    So 28.03. 00:00 Vítkovice - Třinec
    So 28.03. 00:00 Karviná - HFK Olomouc
    So 28.03. 00:00 ŠSK Bílovec - Hlučín
    So 28.03. 00:00 Val. Meziříčí - Hranice
    So 28.03. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Sigma Olomouc - Vsetín
    So 04.04. 00:00 Baník Ostrava - Val. Meziříčí
    So 04.04. 00:00 Hranice - ŠSK Bílovec
    So 04.04. 00:00 Hlučín - Karviná
    So 04.04. 00:00 HFK Olomouc - Vítkovice
    So 04.04. 00:00 Třinec - Uničov
    So 04.04. 00:00 Frýdek-Místek - Šumperk
    So 04.04. 00:00 Opava - Přerov

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Vsetín - Opava
    So 11.04. 00:00 Přerov - Frýdek-Místek
    So 11.04. 00:00 Šumperk - Třinec
    So 11.04. 00:00 Uničov - HFK Olomouc
    So 11.04. 00:00 Vítkovice - Hlučín
    So 11.04. 00:00 Karviná - Hranice
    So 11.04. 00:00 ŠSK Bílovec - Baník Ostrava
    So 11.04. 00:00 Val. Meziříčí - Sigma Olomouc

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Val. Meziříčí - Vsetín
    So 18.04. 00:00 Sigma Olomouc - ŠSK Bílovec
    So 18.04. 00:00 Baník Ostrava - Karviná
    So 18.04. 00:00 Hranice - Vítkovice
    So 18.04. 00:00 Hlučín - Uničov
    So 18.04. 00:00 HFK Olomouc - Šumperk
    So 18.04. 00:00 Třinec - Přerov
    So 18.04. 00:00 Frýdek-Místek - Opava

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Vsetín - Frýdek-Místek
    So 25.04. 00:00 Opava - Třinec
    So 25.04. 00:00 HFK Olomouc - Přerov
    So 25.04. 00:00 Šumperk - Hlučín
    So 25.04. 00:00 Uničov - Hranice
    So 25.04. 00:00 Vítkovice - Baník Ostrava
    So 25.04. 00:00 Karviná - Sigma Olomouc
    So 25.04. 00:00 ŠSK Bílovec - Val. Meziříčí

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Vsetín
    So 02.05. 00:00 Val. Meziříčí - Karviná
    So 02.05. 00:00 Sigma Olomouc - Vítkovice
    So 02.05. 00:00 Baník Ostrava - Uničov
    So 02.05. 00:00 Hranice - Šumperk
    So 02.05. 00:00 Hlučín - Přerov
    So 02.05. 00:00 HFK Olomouc - Opava
    So 02.05. 00:00 Třinec - Frýdek-Místek

    29.kolo

    St 06.05. 00:00 Šumperk - Vsetín
    St 06.05. 00:00 Uničov - Přerov
    St 06.05. 00:00 Vítkovice - Opava
    St 06.05. 00:00 Karviná - Frýdek-Místek
    St 06.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Třinec
    St 06.05. 00:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc
    St 06.05. 00:00 Sigma Olomouc - Hlučín
    St 06.05. 00:00 Baník Ostrava - Hranice

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Vsetín - Třinec
    So 09.05. 00:00 Frýdek-Místek - HFK Olomouc
    So 09.05. 00:00 Opava - Hlučín
    So 09.05. 00:00 Přerov - Hranice
    So 09.05. 00:00 Šumperk - Baník Ostrava
    So 09.05. 00:00 Uničov - Sigma Olomouc
    So 09.05. 00:00 Vítkovice - Val. Meziříčí
    So 09.05. 00:00 Karviná - ŠSK Bílovec

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Karviná - Vsetín
    So 16.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Vítkovice
    So 16.05. 00:00 Val. Meziříčí - Uničov
    So 16.05. 00:00 Sigma Olomouc - Šumperk
    So 16.05. 00:00 Baník Ostrava - Přerov
    So 16.05. 00:00 Hranice - Opava
    So 16.05. 00:00 Hlučín - Frýdek-Místek
    So 16.05. 00:00 HFK Olomouc - Třinec

    30.kolo

    St 20.05. 00:00 Vsetín - Baník Ostrava
    St 20.05. 00:00 Hranice - Sigma Olomouc
    St 20.05. 00:00 Hlučín - Val. Meziříčí
    St 20.05. 00:00 HFK Olomouc - ŠSK Bílovec
    St 20.05. 00:00 Třinec - Karviná
    St 20.05. 00:00 Frýdek-Místek - Vítkovice
    St 20.05. 00:00 Opava - Uničov
    St 20.05. 00:00 Přerov - Šumperk

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Vsetín - HFK Olomouc
    So 23.05. 00:00 Třinec - Hlučín
    So 23.05. 00:00 Frýdek-Místek - Hranice
    So 23.05. 00:00 Opava - Baník Ostrava
    So 23.05. 00:00 Přerov - Sigma Olomouc
    So 23.05. 00:00 Šumperk - Val. Meziříčí
    So 23.05. 00:00 Uničov - ŠSK Bílovec
    So 23.05. 00:00 Vítkovice - Karviná

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Vítkovice - Vsetín
    So 30.05. 00:00 Karviná - Uničov
    So 30.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Šumperk
    So 30.05. 00:00 Val. Meziříčí - Přerov
    So 30.05. 00:00 Sigma Olomouc - Opava
    So 30.05. 00:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek
    So 30.05. 00:00 Hranice - Třinec
    So 30.05. 00:00 Hlučín - HFK Olomouc

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Vsetín - Hlučín
    So 06.06. 00:00 HFK Olomouc - Hranice
    So 06.06. 00:00 Třinec - Baník Ostrava
    So 06.06. 00:00 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc
    So 06.06. 00:00 Opava - Val. Meziříčí
    So 06.06. 00:00 Přerov - ŠSK Bílovec
    So 06.06. 00:00 Šumperk - Karviná
    So 06.06. 00:00 Uničov - Vítkovice

    27.kolo

    So 13.06. 00:00 Uničov - Vsetín
    So 13.06. 00:00 Vítkovice - Šumperk
    So 13.06. 00:00 Karviná - Přerov
    So 13.06. 00:00 ŠSK Bílovec - Opava
    So 13.06. 00:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek
    So 13.06. 00:00 Sigma Olomouc - Třinec
    So 13.06. 00:00 Baník Ostrava - HFK Olomouc
    So 13.06. 00:00 Hranice - Hlučín
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 14 0 1 213:32 42
    2. 15 13 0 2 153:52 39
    3. 15 12 0 3 121:65 36
    4. 15 11 1 3 167:70 34
    5. 15 11 0 4 181:54 33
    6. 15 10 0 5 89:47 30
    7. 15 8 2 5 123:75 26
    8. 15 8 0 7 105:80 24
    9. 15 8 0 7 98:101 24
    10. 15 6 0 9 70:120 18
    11. 15 4 1 10 68:107 13
    12. 15 4 0 11 61:127 12
    13. 15 3 1 11 55:114 10
    14. 15 3 1 11 67:156 10
    15. 15 1 0 14 30:193 3
    16. 15 1 0 14 22:230 3