Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 13987
  • Návštěvy: 114/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    868
    Týden:
    114
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 08:30 CU Bohemians C - Viktoria Žižkov C 27:0 (14:0)
    So 07.09. 08:45 FA AZ Praha - Dukla JM 2:6 (1:6)
    So 07.09. 09:00 Stodůlky - Union Vršovice 11:1 (5:1)
    So 07.09. 14:15 Dukla Praha C - Xaverov 8:3 (4:0)
    So 07.09. 15:00 Motorlet Praha C - ABC Braník C 15:0 (4:0)
    Ne 08.09. 14:30 Meteor C - Admira Praha 23:0 (11:0)

    2.kolo

    So 14.09. 08:30 Xaverov - FA AZ Praha 12:1 (5:0)
    So 14.09. 09:00 CU Bohemians C - Stodůlky 1:5 (1:4)
    So 14.09. 12:00 Union Vršovice - Dukla Praha C 2:15 (1:7)
    So 14.09. 13:00 Admira Praha - Motorlet Praha C 4:4 (1:2)
    Ne 15.09. 09:15 Dukla JM - Meteor C 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Viktoria Žižkov C - ABC Braník C 4:11 (2:7)

    3.kolo

    So 21.09. 08:45 FA AZ Praha - Union Vršovice 9:6 (5:2)
    So 21.09. 13:00 Stodůlky - Viktoria Žižkov C 7:5 (3:4)
    So 21.09. 14:15 Dukla Praha C - CU Bohemians C 1:8 (0:4)
    So 21.09. 14:45 Motorlet Praha C - Dukla JM 2:6 (1:2)
    So 21.09. 15:15 ABC Braník C - Admira Praha 4:3 (2:2)
    Ne 22.09. 14:30 Meteor C - Xaverov 3:6 (2:3)

    4.kolo

    So 28.09. 08:30 Xaverov - Motorlet Praha C 4:5 (1:3)
    So 28.09. 09:00 CU Bohemians C - FA AZ Praha 6:2 (2:2)
    So 28.09. 12:30 Dukla JM - ABC Braník C 10:1 (6:1)
    Ne 29.09. 12:00 Stodůlky - Dukla Praha C 3:8 (1:4)
    Ne 29.09. 14:15 Union Vršovice - Meteor C 2:4 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Viktoria Žižkov C - Admira Praha 14:0 (11:0)

    5.kolo

    So 05.10. 08:45 FA AZ Praha - Stodůlky 2:6 (1:1)
    So 05.10. 10:00 Admira Praha - Dukla JM 0:25 (0:12)
    So 05.10. 11:00 Meteor C - CU Bohemians C 4:1 (2:0)
    So 05.10. 13:45 Dukla Praha C - Viktoria Žižkov C 7:3 (3:2)
    So 05.10. 15:15 ABC Braník C - Xaverov 3:7 (2:6)
    Ne 06.10. 13:00 Motorlet Praha C - Union Vršovice 6:1 (4:0)

    6.kolo

    So 12.10. 08:30 Xaverov - Admira Praha 21:2 (6:1)
    So 12.10. 08:30 CU Bohemians C - Motorlet Praha C 7:0 (4:0)
    So 12.10. 12:00 Union Vršovice - ABC Braník C 4:5 (0:2)
    So 12.10. 13:15 Stodůlky - Meteor C 5:4 (2:2)
    So 12.10. 14:15 Dukla Praha C - FA AZ Praha 4:2 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Viktoria Žižkov C - Dukla JM 2:8

    7.kolo

    So 19.10. 08:45 FA AZ Praha - Viktoria Žižkov C 4:6 (2:3)
    So 19.10. 13:00 Motorlet Praha C - Stodůlky 1:6 (1:4)
    So 19.10. 13:00 Admira Praha - Union Vršovice 2:7 (0:3)
    So 19.10. 13:45 Dukla JM - Xaverov 6:1 (5:0)
    So 19.10. 16:00 Meteor C - Dukla Praha C 0:7 (0:2)
    Ne 20.10. 09:45 ABC Braník C - CU Bohemians C 2:9 (0:8)

    8.kolo

    Út 22.10. 17:30 FA AZ Praha - Meteor C 0:0 (0:0)
    Čt 24.10. 17:00 CU Bohemians C - Admira Praha 6:1 (2:0)
    So 26.10. 12:00 Viktoria Žižkov C - Xaverov 6:2 (3:1)
    So 26.10. 13:00 Union Vršovice - Dukla JM 5:10 (2:6)
    Ne 27.10. 10:00 Stodůlky - ABC Braník C 8:3 (7:2)
    01.11. 16:30 Dukla Praha C - Motorlet Praha C 9:6 (7:2)

    9.kolo

    So 02.11. 08:30 Xaverov - Union Vršovice 3:4 (1:1)
    So 02.11. 12:00 Dukla JM - CU Bohemians C 5:4 (2:1)
    So 02.11. 12:30 Motorlet Praha C - FA AZ Praha 4:1 (1:0)
    So 02.11. 14:30 Meteor C - Viktoria Žižkov C 12:1 (6:1)
    Ne 03.11. 12:15 ABC Braník C - Dukla Praha C 1:18 (1:11)
    Ne 03.11. 15:00 Admira Praha - Stodůlky 4:5 (2:1)

    10.kolo

    So 09.11. 08:45 FA AZ Praha - ABC Braník C 0:4 (0:3)
    So 09.11. 11:00 Dukla Praha C - Admira Praha 8:0 (1:0)
    So 09.11. 13:30 Stodůlky - Dukla JM 2:1 (0:0)
    Ne 10.11. 09:30 Viktoria Žižkov C - Union Vršovice 3:4 (1:2)
    Ne 10.11. 11:00 CU Bohemians C - Xaverov 5:6 (3:5)
    Ne 10.11. 14:00 Meteor C - Motorlet Praha C 3:1 (2:1)

    11.kolo

    Čt 05.09. 17:00 Union Vršovice - CU Bohemians C 1:18 (1:10)
    St 13.11. 17:00 ABC Braník C - Meteor C
    So 16.11. 08:30 Xaverov - Stodůlky
    So 16.11. 09:00 Dukla JM - Dukla Praha C
    So 16.11. 17:30 Admira Praha - FA AZ Praha
    Ne 17.11. 09:30 Motorlet Praha C - Viktoria Žižkov C

    12.kolo

    So 21.03. 00:00 Viktoria Žižkov C - CU Bohemians C
    So 21.03. 00:00 Union Vršovice - Stodůlky
    So 21.03. 00:00 Xaverov - Dukla Praha C
    So 21.03. 00:00 Dukla JM - FA AZ Praha
    So 21.03. 00:00 Admira Praha - Meteor C
    So 21.03. 00:00 ABC Braník C - Motorlet Praha C

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 ABC Braník C - Viktoria Žižkov C
    So 28.03. 00:00 Motorlet Praha C - Admira Praha
    So 28.03. 00:00 Meteor C - Dukla JM
    So 28.03. 00:00 FA AZ Praha - Xaverov
    So 28.03. 00:00 Dukla Praha C - Union Vršovice
    So 28.03. 00:00 Stodůlky - CU Bohemians C

    14.kolo

    So 04.04. 00:00 Viktoria Žižkov C - Stodůlky
    So 04.04. 00:00 CU Bohemians C - Dukla Praha C
    So 04.04. 00:00 Union Vršovice - FA AZ Praha
    So 04.04. 00:00 Xaverov - Meteor C
    So 04.04. 00:00 Dukla JM - Motorlet Praha C
    So 04.04. 00:00 Admira Praha - ABC Braník C

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Viktoria Žižkov C - Dukla Praha C
    So 18.04. 00:00 Stodůlky - FA AZ Praha
    So 18.04. 00:00 CU Bohemians C - Meteor C
    So 18.04. 00:00 Union Vršovice - Motorlet Praha C
    So 18.04. 00:00 Xaverov - ABC Braník C
    So 18.04. 00:00 Dukla JM - Admira Praha

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 Dukla JM - Viktoria Žižkov C
    So 25.04. 00:00 Admira Praha - Xaverov
    So 25.04. 00:00 ABC Braník C - Union Vršovice
    So 25.04. 00:00 Motorlet Praha C - CU Bohemians C
    So 25.04. 00:00 Meteor C - Stodůlky
    So 25.04. 00:00 FA AZ Praha - Dukla Praha C

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Viktoria Žižkov C - FA AZ Praha
    So 02.05. 00:00 Dukla Praha C - Meteor C
    So 02.05. 00:00 Stodůlky - Motorlet Praha C
    So 02.05. 00:00 CU Bohemians C - ABC Braník C
    So 02.05. 00:00 Union Vršovice - Admira Praha
    So 02.05. 00:00 Xaverov - Dukla JM

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Xaverov - Viktoria Žižkov C
    So 09.05. 00:00 Dukla JM - Union Vršovice
    So 09.05. 00:00 Admira Praha - CU Bohemians C
    So 09.05. 00:00 ABC Braník C - Stodůlky
    So 09.05. 00:00 Motorlet Praha C - Dukla Praha C
    So 09.05. 00:00 Meteor C - FA AZ Praha

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Viktoria Žižkov C - Meteor C
    So 16.05. 00:00 FA AZ Praha - Motorlet Praha C
    So 16.05. 00:00 Dukla Praha C - ABC Braník C
    So 16.05. 00:00 Stodůlky - Admira Praha
    So 16.05. 00:00 CU Bohemians C - Dukla JM
    So 16.05. 00:00 Union Vršovice - Xaverov

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Union Vršovice - Viktoria Žižkov C
    So 23.05. 00:00 Xaverov - CU Bohemians C
    So 23.05. 00:00 Dukla JM - Stodůlky
    So 23.05. 00:00 Admira Praha - Dukla Praha C
    So 23.05. 00:00 ABC Braník C - FA AZ Praha
    So 23.05. 00:00 Motorlet Praha C - Meteor C

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Viktoria Žižkov C - Motorlet Praha C
    So 30.05. 00:00 Meteor C - ABC Braník C
    So 30.05. 00:00 FA AZ Praha - Admira Praha
    So 30.05. 00:00 Dukla Praha C - Dukla JM
    So 30.05. 00:00 Stodůlky - Xaverov
    So 30.05. 00:00 CU Bohemians C - Union Vršovice

    15.kolo

    So 06.06. 00:00 Admira Praha - Viktoria Žižkov C
    So 06.06. 00:00 ABC Braník C - Dukla JM
    So 06.06. 00:00 Motorlet Praha C - Xaverov
    So 06.06. 00:00 Meteor C - Union Vršovice
    So 06.06. 00:00 FA AZ Praha - CU Bohemians C
    So 06.06. 00:00 Dukla Praha C - Stodůlky
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 9 0 1 78:19 27
    2. 10 9 0 1 85:28 27
    3. 10 9 0 1 58:30 27
    4. 11 7 0 4 92:27 21
    5. 10 5 1 4 53:24 16
    6. 10 5 0 5 65:43 15
    7. 10 4 1 5 44:41 13
    8. 10 4 0 6 34:78 12
    9. 10 3 0 7 44:82 9
    10. 11 3 0 8 37:86 9
    11. 10 1 1 8 23:54 4
    12. 10 0 1 9 16:117 1